Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pewna magdalena

miał być tylko bezinteresowny seks... ale widzę, że on chce czegoś więcej

Polecane posty

Gość cyca i cypa
Spójrzmy prawdzie w oczy, autorka zaczęła znajomość od dupy strony i jest jak jest :) Co tu więcej dodawać? Był zdradzona,,,ohh i ahhh, faceci to chuje ale jednak chuja potrzebuje czuć w sobie? No sorry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbvhj
Spójrzmy prawdzie w oczy, autorka zaczęła znajomość od d**y strony i jest jak jest a co to kurwa ma do rzeczy? idź sie połóź spac bo juz późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
był u mnie... niby wyjaśnione ale ciężko mi z tym i tak jestem wściekła... po prostu ma być mniej miły dla koleżanek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez niech on mly bedzie tylko nich z nimi tak bezczelni nie flirtuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewien Xam
Widac jak to facet lubi kobiety :D Moze z toba jest,t ale sorry oczy ma dalej. Gorzej jesli za niedługo zacznie fantazjowac o tej "spodniczce" :PP co jet bardzo prawdopodbne jesli takie esy sie zaczęły... A laska ewidentnie namolna i zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest wporządku, sytuacja się nie powtarza. Byłam teraz cały czas u niego dlatego nie pisałam bo boję się korzystac z kafe na jego komputerze gdyby to wyszło to mogłoby być między nami źle:o jestem teraz dla niego zazdrośnicą etc ale trochę złapałam do niego dystans co do sfery uczuciowej, "wróciły" jakby na chwilę stare zasady... mniej rozmawiamy a kochamy się po 4 razy dziennie potem on wykończony pada, ja nie śpię w nocy bo rozmyślam o tym wszystkim, idzie do pracy, ja mu gotuje.. dziś wróciłam do domu. Mam nadzieję, że to chwilowe bo byłam z nim już tak blisko psychicznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaakkk
Za bardzo się wszystkim przejmujesz, za dużo myślisz i analizujesz. Zamiast skupić się na przyjemności związanej ze spędzaniem czasu z fajnym facetem to ty szukasz dziury w całym. Wy w ogóle gdzieś wychodzicie razem czy tylko chomikujecie w domu? Ciągłe siedzenie w domu, rutyna - to was zniszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
pewna magdaleno na temat bzykania w wątku :pytanie do pewnej magdaleny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie !!!!!
autorka bzyka się tylko zamiast relacjonować nam tu swoje życie prywatne :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Paulina-
a ja codziennie wchodzę i temat widzę że upadł... a szkoda tak się fajnie czytało ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) nie upadł :) tylko po prostu nie bardzo wiem co mam pisać ;) wszystko już jest ok... jesteśmy szczęśliwi, "kocham cię" padło z obu stron... kombinuję co by powiedzieć rodzicom żeby z nim zamieszkać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaakkk
Jak masz w domu psa albo kota to powiedz że masz alergię - duszności i musisz się wyprowadzić ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokokoko
hej Magdaleno! co slychac?:) zagladam czasem na Twoj watek i zastanawiam sie wciaz jak udalo Ci sie zebrac na taka odwage i zagadnac tego przystojniaka a potem zaciagnac go do sypialni?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokokokoko sama nie wiem. :) haha ale jest świetnie. Najlepsze jest to, że to ciągle nie mija. Poszłam do pracy i myślę cały czas czuję ten jego zapach... nie wiem czemu nigdy nic tak na mnie nie działało jak jego zapach i te jego włosy... podgolone boki, dłuższy tył uwielbiam:* Sex z nim jest teraz jakiś taki... magiczny, bo niedość że jest aż tak przyjemnie (teraz już wszystkie co lubię i jak;)) to jeszcze zajebiste jest to, że np kochamy się a on w trakcie pocałuje mnie w noc albo powie "kocham cię świntuchu":) Kochamy się codziennie i to zazwyczaj nie raz ale robimy też mnóstwo innych rzeczy... Naprawdę:) jest super... kiedyś rozmawialiśmy o śmierci jego przyjaciela oni jechali razem autem, ten przyjaciel prowadził i tak płakał przy mnie, że w sumie jemu się nic nie stało a on nie żyje. Sam fakt, że facet płacze przy dziewczynie... zajebiście jej ufa. On jest taki... mój. Jestem na etapie wymyślania ściemy jakby tu z nim zamieszkać:)ale pięknie:) Dziękuję dzisiaj tym którzy mnie namawiali na ten związek. już odżyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha a najlepsze jest (mam taką fazę), że każę mu ubierać garnitur, krawat i zapuszczać zarost tylko po to, żebym mogła kochać się z nim na stole, ja naga a on z rozpiętymi spodniami, rozpiętą koszulą i poluzowanym krawatem:D czy jestem zboczona?:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK ZAMIESZKACIE RAZEM TO SIĘ OKAŻE CO TAK wAS NAPRAWDĘ ŁĄCZY BO NA RAZIE TO TYLKO O SEXIE GŁÓWNIE PISZESZ;) sorry za caps nei chce mi sie poprawiać teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klp[okpopoio
Ty zboczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa........
a anal też uprawiacie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokokoko
Magdaleno... a on ma brata? :P :D bo jak ma to ja już wiem gdzie szukac chlopaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa....!
to co to za szaleństwo w łózku?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×