Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zegareko

CO JESZCZE MOGĘ ZROBIĆ DLA TYCH PSÓW???

Polecane posty

I co tylko tyle, nic nie zrobią? A co z hyclem w poniedziałek? Przyjedzie- czy też nie, bo psy nie są zaniedbane? jjjiiikkkiii- i co ja mam zadzwonić i powiedzieć na jaką ulicę ma weterynarz ma przyjechac, może jeszcze się z nim umówie za autorka i ją poinformuje ją bez jej wiedzy? Myśl, bo to naprawdę nie boli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszesz bardzo chaotycznie
i jak się sprawa ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość costa smeralda
ja mieszkam w UK to raz, dwa to autorka musi dzwonic, bo to ona zna adres, ulice, i wie jak wyglada sytuacja! zadzwon do Kręciny, powiedz mu ze NIKT NIE CHCE POMÓC i jestes załamana i tylko w nim nadzieja, on cos wymysli zobaczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro policja nie moze nic, straz mowi, ze zwiezeta sa ok, viva ma za daleko, toz to nie ich rejon i nawet nie mogą tego zrobić, na gumtree cisza, dogoamnia cisza to co ja moge? został ten weterynarz, choc nie ukrywam ze troche mi głupio dzwonic, dzis rpzeciez niedziela i to sprawa prywatna, na tym nie zarobi nic, wiadomo, ze wet powinien kochac zwierzęta, ale nie wiem czy cos wskóram... tak od wczoraj dzwonię zakręcona, ze dzwoniac na policje mowie DOBRY WIECZÓR. masakra spałam 4 h, i tylko dzwonie, chodze, szukam, kombinuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszesz bardzo chaotycznie
powiem tak - zamiast ciagle gadac to doładuj dziewczynie konto! a nie ciagle gadasz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszesz bardzo chaotycznie
Jeszcze mam taki pomysł, żeby znalezc najblizszy w okolicy Hotel dla Zwierząt, i zorganizowac transport, może ten weterynarz pomorze, a my zrzucimy się na pobyt i transport. Naprawde mysle ze wiele osob jest w stanie przeslac chociazby 20 zl uzbiera sie by pokryc ten transprot i chwilowy pobyt chociazby na dzisiejsza noc a jutor do schorniska uderzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pieniądze na koncie spokojnie !! mam jeszcze z 7zł , poza tym do weta jest na orange gdzie mam darmowe minuty, tylko potrzebowalam pieniadze na te wszystkie stacjonarne i inne, bo do orange nie bylo zadnego nr .. takze, spokojnie zostal mi tylk oten Kręcina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość costa smeralda
wiedzialam, ze straż miejska nie pomoże - zwłaszcza w rejonach wieliczki są opieszali kiedys byłam u nich po pomoc, jak psy rzucały sie na ulicy na ludzi i mieszkancy bali sie przechodzić... przejechali tam raz czy dwa i tyle, nie wiem czy chociaz upomnienie dali włascicielom, ze puszczaja psy luzem swoja droga, po całej akcji mogłabys wybrac sie do burmistrza miasta i przedstawic sprawe, on jest w porzadku. wyjasnic, ze wieliczka nie podpisała umowy z TOZ- i dlaczego, i niech powie co w takim razie w takich sytuacjach robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość costa smeralda
wymyslicie cos razem z Kręciną. jesli nie bedzie odbierał albo cos, to dam ci jeszcze jeden numer do weterynarza calodobowego w wieliczce który jest dzisiaj czynny (juz sprawdzilam), ale jego nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam mam u siebie takie psy co jak kiedys szłam to mnie ugryzł z nogę, potargał jeansy- nie byly one nowe, a ugryzeinie nie bylo do krwi tylko siniaka mialam wiec nie zgłosiłam, bo nie wiedzialam nawet gdzie.. ten pies ostatanio znowu sie tam plątał bez smyczy, kagamnca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadzwoń do weterynarza- nie wstydź się. Powiedź, że nikt nie chce pomóc pieskom, może on będzie miał jakieś możliwości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość costa smeralda
nie wstydz sie tego weterynarza, to bardzo młody, ludzki czlowiek, sympatyczny. operował na raka mojego ukochanego kota i pomaga bezinteresownie chetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzywany abonent ma wyłaczony telelfon lub jest poza zasięgiem ... u tego kręciny bede próbowac, zreszta przyjdzie mi sms jak bedzie w sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość costa smeralda
teraz do niego zadzwonilam, rzeczywiscie poza zasiegiem kurna zadzwon na stacjonarny ten nad jego numerem do kliniki ktora prowadzi, moze podaja jakies alternatywne numery poza dyzurami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość costa smeralda
Lecznica weterynaryjna 1233 Warzycka 37 Wieliczka tel. 12 278 14 86 tel. 12 289 64 10 godziny otwarcia: dzisiaj: całodobowo tutaj masz inna poradnie wet w wieliczce, prowadzi chyba Wojtaszek czy jakos tak - zapytać zawsze możesz co doradzajaw tej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozostane przy tym kręcinie, nie chce dzwonic po jakichś odzdzialach, bo to mi pewnie gówno da. nie wiem dgzie jest ten 3 pies :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dodatek mój "chłopak", który gówno zrobil,bo dosyc daleko ode mnie mieszka , nie zadzwonil ngdzie ani nic, jak sie dowiedzial, ze ktoras z was doładowała mi konto to mnie wyzwał od najgroszych, cytuje " że podaje jakimś cwelom swoj numer, ze kazdy mnie bedzie znał", z tej rozpaczy sobie chyba cos zrobie, nie daje rady ludzie juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.koalicja.org.pl/malopolskie.php Tu są jeszcze nr tel do schronisk w Twoim województwie, dzwoniłaś pod któryś oprócz schroniska w Krakowie? Tak to jest z chłopakami- nie mów mu może lepiej o tym. Nie możesz liczyć na pomoc od niego- to daj sobie spokój- nie informuj go, nie będziesz się przynajmniej denerwowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kostka obdzwonilam te schroniska, to jest teraz KRAKOWA, jak z wieliczki nie chca nic zrobic to myslisz ze stamtad cos zrobia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teren krakowa* miało być. z tego co ja sie nie myle to mój pies tez chodzi do kręciny, ale nie jestem pewna, bo oni byli z nim 2 razy do tej pory, bo on młody jest niech włączy ten tel ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, nie mam pojęcia jeżeli chodzi o te schroniska. A znalazłaś tego 3 pieska? Ile w ogóle ich jest- duży pies i 3 szczeniaki czy 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 małe i pies w piwnicy mam dwa a odkad uciekł ten duży to go nie widzialam.. ten mały nie wiem gdzie jest, pojde chyba po niego zobaczyc pod tamten dom, ale matce powiem skoro mowilam , ze po poludniu ktos je wezmie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszesz bardzo chaotycznie
Myslalam ze sa cztery małe, fajnie ze udało ci sie dwa wziasc do piwnicy, koniecznie idz i znajdz trzeciego, moze gdzies sie schował, napewno bedzie piszczał, gwizdaj i wołaj, napewno pisknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej byłam :( ten jeden ucieka, boi sie, nie da rady go złapac :( ojciec spi w budzie, ale odczepiony. dostałam wiadomosc na gumtree i sie zgodziłam Witam Czy do tej pory nic w sprawie psiaków się nie zmieniło? Próbowałam znaleźć jakiś dom dla psiaków, niestety mi się nie udało. Jeśliby to panią satysfakcjonowało, to mogę je dzisiaj zawieść do schroniska na Rybną. Tylko potrzebowałabym Pani pomocy ze złapaniem/znalezieniem ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
a co wam się włącza taki agresor jak pytam czy potrzebna kasa- czekam na jej hasło i przypominam się aby jej nie było głupio się "upominać" Ja jej wierzę i jak poda nr konta czy tel. to pomogę. Niech każda robi co może - ja was nie opierdalam że nie dociera do was że sklepy sa pozamykane i że ona nie ma więcej jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiemtak- nie przejmuj się tymi komentarzami. Zawsze znajdzie się ktoś, kto nawet palcem nie kiwnie, ale ma najwięcej do powiedzenia. No to się znalazł ktoś kto Ci pomoże. Małego co ucieka, spróbuj zwabić jedzeniem, maskotką, albo weź ze sobą innego pieska i tak go spróbuj złapać. Do schroniska jadą maluchy z dużym? A co z tym kotem co siedzi w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podałam adres tej kobicie, wezme psy i pojde pod ten dom, ten kot dalej tam miauczy!!!!!!!!!!!!!!:( mysliscie, ze wezma psy w schronisku????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×