Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 78273981273

pozew rozwodowy - bez orzekania o winie

Polecane posty

Gość 78273981273

Czy ktoś wie jak napisac? Są jakieś gotowe wzory???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 78273981273
dzieki za liczne odpowiedzi! Dobra, juz sama znalazłam. Może ktos mi powie, czy to prawda, że trzeba wszystko złozyc w 3 kopiach, czy musze miec tez 3 kopie aktu małżenstwa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro znalazlas wzory
to i wszelkie inne odpowiedzi na swoje pytania tez znajdziesz,wystarczy dobrze przeszukac internet,to nie takie trudne. a jesli nadal nie wiesz czegos,to dzwon do sądu, po informacje,tam udziela ci najodpowiedniejszych, bez gdybania. i nie ironizuj. troche samodzielnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 723819237921837
chętnie zadzwonialabym, ale niestety telefon niedoładowany... :( Oszczędzam kasę. :) Po to jest tez to forum, zeby pytac, w zasadzie na kazdy temat mozna znalezc informacje w necie, mimo to zakłada się tu topiki. Jesli uwazasz, ze nie ma to sensu- to co robisz na tym forum? Wiedziałam, że zaraz ktoś zacznie tak niemilo się odzywac- topik o rozwodach to największy wspóczynnik frustratów na całym forum... :( Mam pytanie - tym razem do mnie sfrustrowanych- podobno musza byc 3 kopie pozwu, czy do kazdej trzeba odspisy aktów małżeństwa i urodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 723819237921837
izigo@interia.pl chętnie przyjme. Choc już jeden znalazłam. Ktos wie, czy musze miec te 2 odpisy aktu urodzenia i małżeństwa? Czy wystarczy po jednym i sie robi ksero czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystiannna :(
Modliszko ...mam ten sam problem ,ten pozew to masz taki suchy ,czy ... wzor mam ale sciagniety z netu i za nic niewiem jak go zaczac pisac w ktorym momencie dopisac dzieciaki ...masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sąsiad ojca z widzeniami
Dzieciaków się nie dopisuje! To załączniki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×