Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izka11

chciałabym trzecie dzieciątko

Polecane posty

witam :) mam 36 lat,męża,dwóch synów w wieku 9 i 17 lat,pracuje,mamy dom ale tez kupę kredytu, ostatnie miesiące coraz częściej myśle o jeszcze jednym dziecku,bardzo bym chciała mieć córeczkę ale nie wiem czy czasem nie jestem juz za stara,są tu może jakieś mamy po 35 roku które tez zastanawiają sie nad kolejną ciążą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsja
Jak chcesz miec jeszcze dziecko to pewnie, ze sie starajcie:) Znam wiele matek, ktore rodzily po 35 roku zycia.Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
za stara?? kochana niektóre w Twoim wieku decyduja sie na pierwsze dziecko ;) moi synowie mieli 6 i 9 jak zamarzyła mi sie córka i sie udało, teraz mam 5 letnia córke i jest super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka 35lipec
ja mam 35 lat i wlasnie dzidziusia w drodze:):) tez takmyslam ze jestem za stara ale teraz wiem ze to byla super decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivvkaa 2
moja babcia została babcią jak miała 36 lat, ja zostanę po raz pierwszy mamą w wieku 32 lat. Chcecie trzecie dziecko - w czym problem? bylebys zdążyła przed 50 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po30w ciazy
Ja tez jestem w ciąży:)W tym roku skoncze 36 lat.Córka ma 12.Boje si jak nie wiem,mam za soba dwie nieudane ciąze'ale licze ze tym razem się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po30wciazy zycze ci powodzenia,oby sie udało z dzidziusiem,rozmawiałam z mezem i zdecydowalismy ze zaczniemy starania o dzidziusia w czerwcu,najwyzsza pora na nas jezeli chcemy jeszcze jedna pocieche bo niedługo bedzie za pozno :)moze uda sie mezulkowi zrobic dziewczynke :)pozdrawiam wszystkie "starsze "mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po30w ciazy
mój maz jest ode mnie starszy o 7 lat.MA dwoje dzieci lat 22 i 17,wiec nasza rodzina taka nieco poklejona:)Zadzwoniłam do lekarza wizyta 14 marzec .extra nie ma co.Uprosiłam na 17 lutego.Na kasę wizyta 4 maj..Nie ma co .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracujaca mama
ja zaszłam w ciąże jak miałam 37 lat, drugą ciąże oczywiście, córa ma dzis 12 lat a synus 1,5 roczku jest huragan w domu ale warto było. synus jest do schrupania!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja mam 37 lat , 2 synów i właśnie jestem w ciąży z córeczką w 24 tygodniu.Też zaczęłam o tym myśleć 2 lata temu i dojrzewałam do tej myśli i chyba stało się to momencie , jak byłam na to gotowa naprawdę:) Udało sięi mam być dziewczynka. Jak myąślisz o tym to do roboty:) Wcale nie jest za póżno, wszystko przed Tobą. Ważne , żeby to była świadoma decyzja. Zastanawiam się, jak jej dać na imię :) nie wiem jeszcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urodziłam w wieku 36l drugie dziecko,pierwsze miało wtedy 7l teraz mam 38 i chciałabym tzrecie ale niestety po drugim moj kregosłup sie pochorował i juz nastepny raz nie chce przezywac tego co wtedy.W ciazy zarowno 1 jak i 2 przytyłam tylko 13 kg wiec na wage tego zrzucic nie moge. Ale mysle ze jak najbardziej mozesz miec tzrecie dziecko.Tym bardziej ze urodzilas juz dwoje zdrowych dzieci.Co do córeczki to chyba wiesz ze to loteria.Moze byc trzeci synek :) powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×