Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość vbncvbhnjmk,l.jhgxz

Czy leczenie kanałowe boli ???????

Polecane posty

Gość vbncvbhnjmk,l.jhgxz

na czym w ogóle ono polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polega to na usunięcia nerwów z zęba, później czyści kanały po nich i plombuje, wszystko przez to, że próchnica jest głęboka ale fakt, że to boli, nerwy są wcześniej zatruwane i trzeba je naruszyć - przez to boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tam nic nie bolało. Kanał otwarty, wyczyszczony i zatruty. Kolejna wizyta to usunięcie nerwu, a kolejna to plomba. Znieczulenie i nic nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezasnedzis
ale dlaczego tot akie drogie? ja mam do kanałowego ząb z trzema/ czterema kanałami. Jeden kanał 100zł. Ząb mam zatryuty kilka miesięcy i nie idę do dentysty bo nie mam na to pieniędzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100zł? Ja płaciłam 240, a czeka mnie kolejne 240 + 170zł plomba. A to jeden ząb tylko, a gdzie reszta? Mam do leczenia 10 zębów :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro idę do dentysty, ale podejrzewam, że się po prostu nie zgodzę na kanałowe :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw radzę poprosić o znieczulenie, potem dentysta rozwierca ząb, wkłada truciznę i do domu idziesz. Wracasz za tydzień i czyści Ci kanały,wypełnia je, zakleja ząb lekarstwem. Przychodzisz znów za tydzień i zakłada plombę. Bynajmniej w gabinecie na NFZ do którego chodzę tak to wygląda. Ząb dobrze zatruty nie boli przy oczyszczaniu kanałów. Znieczulenie przed zatruciem powoduje, że ząb nie boli w trakcie jego zatruwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniaaaaaaaaaaaaaaaa
a co toznaczy ze byla usowna miazga ??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I na NFZ ja płacę 40 zł za kanał + 50 zł za plombę. Zęby od 1-4 są na NFZ kanałowo leczone za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie Wy takich drogich dentystów znajdujecie? Niedawno miałem plombowane 4 zęby i zapłaciłem 80 zł. Jak jesteś z Warszawy, do dam Ci nr do swojej dentystki. Za wyrwanie trzech zębów (każdy znieczulany 2 razy) zapłaciłem 70 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo się uderzyłam w zęba i denstyta mówi, że on obumiera i że trzeba będzie kanałowe zrobić... a mi się to nie uśmiecha i pewnie się nie zgodzę... głupia jestem, no ale cóż :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciepłe mleko trzeba znaleźć dobrego dentystę, moja choć ma brzydki gabinet i ma z 70 lat wyleczyła mi masę zębów :D a jak mam zapłacić 300 zł za ząb to ja dziękuję :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czego.
leczenie kanałowe NIE BOLI!!!!!!!!!!!!!! Jeżeli weźmiesz znieczulenie, zniesiesz wszystko w 100% komforcie! Wlasnie dzisiaj bylam u dentysty, okazalo sie, ze musi byc kanal, choc dziurka byla mala ale gelboka :-( Ale nie boli nic. NAwet zastrzyk znieczulajacy byl bezbolesny, cieniutenkie igly maja ze hej. juz nigdy nie bede trzasc portkami przed wizyta u dentysty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też chodzę prywatnie. Tylko, że do Otwocka. Dentystka jet fantastyczna. Ja jetem bardzo zadowolony i polecam ją wszystkim. am też do niej trafiłem z polecenia. I przede wszystkim nie jest zabójcza dla portfela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lomu - to zmienia postać rzeczy. Ja nie mogę sobie pozwolić na cotygodniowe wizyty w Otwocku. A na Dzielną mam znacznie bliżej. No trudno. Zaniedbałam, to teraz płacz i płać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie możesz się nie zgodzić na kanałowe to po pierwsze, bo sama sobie krzywdy narobisz po drugie ilu dentystów tyle cen po trzecie mnie zatruwanie bolało, nie pomogły mi nawet dwa znieczulenia, ale wszystko jest znośne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi jest po prostu szkoda tego zęba dać do umarcia. Tak bardzo się starałam mieć zęby zdrowe, dbałam, leczyłam się ortodontycznie i teraz mam zęba umrzeć perfidnie :( No i nie wiem czy to jest jakaś duma, czy coś, ale po prostu nie chcę tego kanałowego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu nie możesz obie pozwolić? Dojazd masz z centrum bezpośredni. Godzina jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniaaaaaaaaaaaaaaaa
aha ale ta miazga to leczenie kanałowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×