Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość vbncvbhnjmk,l.jhgxz

Czy leczenie kanałowe boli ???????

Polecane posty

Gość brzdki11111
mialem znieczulenie, ale i tak sie zawsze czuje. nawet podczas wiercenia wezmie sie znieczulenie to ja i tak czuje bol. znieczulenie tylko troche zmniejsza bol ale dalej zawsze jest. do dzisiaj mam traume po tym zdarzeniu :(((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To było krzyczeć, że boli. Na moją siostrę też nie działa pierwsza seria, nawet przy drugiej wszystko czuje, dziwne to :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiepskiego miałeś dentystę. Może za wcześnie zaczął dłubać Ci w zębach. Moja dentystka nawet po zaaplikowaniu znieczulenia pyta co jakiś czas, czy boli. Jeśli tak - to znieczula jeszcze raz. Aż do skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzdki11111
nie wierze w znieczulenia. i tak zawsze boli!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzdki11111
oj dziecko zejdziesz na pewno. ja wtedy czulem ze umieram... :(((( coraz slabszy od tego bolu bylem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzdki11111
tak jasne straszą. mowie prawde, to co przezylem. tylko moge jej wspolczoc w tej sytuacji ze bedzie miala leczenie kanalowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzdki11111
no niestety moja droga, moze bedziesz miala farta tak jak oni tutaj piszą ze "nic cie nie bedzie bolalo", ale ja bym w to nie wierzyl. raz bylem, przekonalem sie, nie wiem czy drugi raz bym sie podjąl tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzdki11111
czemu masz zenski nick koles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzdki11111
kolejny trans internetowy, bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzdki11111 nie wiem co za rzeźnik wziął Cię w obroty ale ja miałem leczona kanałówo górną piątkę i podczas dwóch wizyt, jak i po i między nimi nie czułem nawet najmniejszego bólu. Wizyta minęła spokojnie i beztrosko :D jedyny ból to cena leczenia :D ale jak widać, różni ludzie, różne przypadki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzdki11111
AgenT mysle ze niektore wizyty u dentysty są takie "bezszfankowe", czyli ze udaje ci sie wyjsc bez bolu ale to rzadki przypadek, a ty akurat na taki trafiles :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzdki11111
tak czy siak szkoda mi dziewczyny, wydaje sie sypatyczna. stan ten moze sie zmienic po zabiegu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzdki11111
wawcio ty spierdalaj i lepiej zmien nick na meski a potem sie udzielaj transie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzdki11111
ide spac. trzymam za ciebie kciuki me do not

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech...................
Nie chce mi się was czytać napiszę tylko tyle że są 2 metody kanałówki a) starodawne rozwiercanie wkładanie trutki I NIE MA CHUJA ZEBY NIE BOLAŁO. Bo srodek ci zmiękcza nerwy. Uśmierca itd. b) elektryczno wiertełkowa wiem ze nie fachowe no ale Dentysta zabija prądem nerwy. Potem bierze malutkie wiertełka wydłubuje nimi już martwy nerw. Potem znowu masz 2 rodzaje dentystów. Jeden ci zatka i kaze zrobić prześwietlenie 2 gi ma prześwietlenie u siebie. Robi ci od razu prześwietlenie. Jak jest źle to poprawia jka ok to zapełnia na stałe. I IDZIE SIE TYLKO DO 2 giego typu a najlepiej 3 ciego dentysty. Przy pierwszym zapłącisz 2 * 80 + zdjecie + 120 za plombę Przy 2 gim 180 200 + zdjecie + wypełnienie z 80 Przy trzecim zazwyczaj 240 z wszystkim. 2h roboty ale masz na gotowe. OPCJA 1 boli mnie tak że kurwa mać. Opcja 2 i 3 boli zazwyczja na 2 gi dzień lekko. Bo poruszane w zębie. Ale nie każdego boli. AMENT Po ludzkiemu to napisałem. Dlatego zadzwonić i pytać jaką metodą robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech...................
A i nie pierdolcie że popularna trutka nie boli. JAK MA NIE BOLEĆ JAK NERW COŚ ŻYWEGO JEST UŚMIERCANA ?? ROZPUSZCZANA DOKŁADNIE. To tak jakby ci z muzgu papkę robić. Bo tak to wygląda te same komórki nerwowe. A i nie napisałem tej elektro coś tam do wynerwiania nie może mieć osoba mająca padaczkę i rozrusznik serca. NIE WIEM JAK TO SIE NAZYWA DENTYSTĄ NIE JESTEM........ Ale po prostu prądem zabija nerw. NIE CZUĆ NIC. Zadnego ukłucia kopnięcia czy coś. Czuć tylko przy wierceniu ale po to jest znieczulenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
me do not, najlepiej będzie jak porozmawiasz ze swoim stomatologiem, on Ci powie co i jak. Nie ma się co bać na zapas. Wydaje się że leczenie kanałowe jest niezbędne i dobrze będzie jak się go podejmiesz - martwy, nie martwy ale naturalny ZĄB :) i wciąż będziesz miała ładny uśmiech, bo zakładam, że i teraz taki jest :) życzę Ci żeby Ci ta wizyta tak lekko minęła jak mi. Mam nadzieję że nie jestem takim wyjątkowym pacjentem heh. A tak jak się bałem stomatologów tak moja panią stomatolog uwielbiam i już za nią tęsknię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach dziękuję za miłe słowa :) Jutro idę na wizytę, więc się wszystkiego dowiem i jak będzie można to na kanałowe umówię się na później, żeby się psychicznie przygotować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×