Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość vbncvbhnjmk,l.jhgxz

Czy leczenie kanałowe boli ???????

Polecane posty

Gość Zylik

jak się trafi na dobrego dentyste to nie...Ja kanałówkę leczyłam w Centrum Demed. I jestem bardzo zadowolona -  bo miła atmosfera i przede wszystkim dobra opieka. Wszystko jest sprawnie leczone i w pełni wyjaśniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy od tego kto będzie robił. Ja korzystam z opieki stomatologiczne w ramach pakietu Komfort i jestem mega zadowolona. Mam dostęp do najlepszych specjalistów w Warszawie.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no oczywiście ze znieczulają. W ogole nie wydaje mi się zeby kanałówkę zrobili kiedykolwiek bez znieczulenia. A przynajmniej w Centrum Demed tak leczą i jestem mega zadowolona z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy boli to chyba zależy od znieczulenia ale jak ktoś wyżej napisał chyba zawsze robią leczenie kanałowe ze znieczuleniem. Ja leczę zęby w Lux Med w Krakowie i tam na pewno leczą ze znieczuleniem więc odpowiadając na pytanie nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, nie ma co szaleć. ja sama robiłam zęby w Stomatologi Cichonia, także w Krakowie. i doskonale naprawili mi żeby i zgryz. nie mam co narzekać a tym bardziej jestem im bardzo wdzięczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zalezy, na pewno jest demonizowane

na poczatku, na pierwszej wizycie powinno byc znieczulenie do zatrucia i wydlubania zebiny, a potem takie denerwujace szorowanie w mozgu przy czyszczeniu kanalow, nie ma dramatu ogolnie tylko potrafi to trwac 3 godziny i nie skonczyc sie na jednej wizycie

Dnia 20.01.2021 o 15:10, Kasztanka33 napisał:

Boli boli, ale z tego co się orientuję to można wziąć znieczulenie nie?

tak znieczulaja bez problemu, pierdziela troche ze "tam ie ma co bolec", ale jesli odczuwasz dyskomfort to lepiej brac znieczulenie niz grac chojraka 

 

spadalski z tymi chamskimi reklamami przychodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, jeżeli pójdziesz do dobrego stomatologa, ja np. chodzę do Elektoralna Dental Clinic i kanałowe nie boli ani troche, pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leczenie kanałowe nie powinno boleć. Jeśli boli to znaczy że dentysta coś robi nie tak. Leczyłam dwa razy zęby kanałowo w Centrodent w Koninie i ani razu mnie nie bolało nic, a zęby są uratowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×