Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

M o d l i s z k a

Muzulmanki a higiena

Polecane posty

Gość fadfadfadf
No a co myślałaś. Przecież w swoich krajach to nawet jeśli myją się 100 razy dziennie to i tak będą śmierdzieć bo tam jest gorąco a one przykrywają się od stóp do głów i to jeszcze mają czarne te stroje! Czarne bardziej przyciągają promienie słoneczne, bardziej się w nich pocą i śmierdzą. Ale duchowni muzułmańscy są zadowoleni bo to odstrasza płeć przeciwną od nich i ich "cnota" jest zachowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie wiem. Jestem blondi z niebieskimi oczyma ale wszyscy i tak biora mnie za Angielke. Moze sposob bycia albo ubierania albo makijaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedziala....
Prezes to pefofil fuuuj A skrzyżowanie polki z anglikiem musiało wyjść ochydne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość what tf?????
MODLISZKA jak nie pasi smrod w autobusie ,zapchanym cudzoziemcami (na marginesie sama nim jestes) ,proponuje wypoad do polszy( jak to nazywasz) I wachaj smorody naszych polaczkow :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modliszka a twoj stary wie
wiesz ze masz wpierdol :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modliszka, niezaleznie od tego
czy muzu;manie sa czysci czy brudni, jesli piszesz,ze bierzesz kapiel co dzien wieczorem a rano szybki prysnic to jest to mega niezdrowe ( codzinna kapiel) pobawiasz skóre naturalnego plaszca ochronnego, szybko ci sie zniszczy.Juz nie mowie o tym ,ile wody marmujesz przy codziennej kapieli.. Szybki prysznic ok - i starczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej nie mowcie mi tu o ekologii. Segreguje smieci, wode zakrecam gdy myje zeby tylko jestem takim czysciochem ze nie poszlabym spac bez kapieli. A szybki prysznic rano to tak na odswiezenie. Wiem ile wody na to idzie. Ale jesli chodzi o to, to teraz policzcie sobie ile ludzi w calym Londynie korzysta z toalety, sika i tp, kapie sie, a teraz ile w Anglii, ile w Europie, ile na calym swiecie. Nasza planeta jest tak chora i zanieczyszczona ze nie mam mobilizacji zeby sie starac ja oczyscic zmniejszajac czestotliwosc kapieli moich. Prezes napisze jak sobie wymysle jakies konto na potrzeby kafeterii. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiecie co, mój szef jest Kurdem okolice Syrii, i powiem Wam, że codziennie przychodzi w uprasowanej czystej koszuli, jest czysty, ma wysoką kulture osobista, smiesznie mowie po polsku ale co sie dziwic, jest naprawde sympatycznym facetem, takze higiena naprawde jest sprawa indywidualna. nie rozumiem tego najazdu na modliszke, niech sobie bedzie taka jaka jest, niech ma swoj swiatopoglad, przeciez nie zmienicie tego, a macie prawo do wlasnego, innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielka szkoda ale takich ludzi jest malutko. Ogrom wiekszosci to same smierdziele bez kultury. Tez trafiam na fajnych i pachnacych ludzi ale muslimy to porazka. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezesqaaaaaaaaaaa
za kogo ty sie uwazasz tak naprawde..ty popranciu jeden!!!!!! za polsze nie bardzo coo...wiec pewnie madam INGLISZ :D:D kurwa jakies ty zalosne dziewcze lol:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, ja uwazam ze kazdy ma prawo do wlasnego pogladu, dla Ciebie smierdza dla innych nie i tyle, dla mnie tez wiele osob wrecz cuchnie, ale co mam ich za to pozabijac, no nie, nie jestem w stanie nic zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezesiku jeszcze bys sie zdziwil, a co moze lepiej pracowac u polaka cwaniaka co patrzy tylko jakby tu zusu nie odprowadzac, ogarnij sie, nie ejstem zadna rasistka zeby patrzec czy to polak czy obcokrajowiec, placi? placi to jest najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×