Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dfjdjdjdjjd

A jednak to matka zabiła MAdzię !!!! tvn24

Polecane posty

Gość znależli Madzie
ciało znalezione przy torach przyciśnięte płytami pozostałościami z budowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^mamma^
sorry - 1km od miejsca wskazania a ciało przysypane gruzem budowlanym, więc matka mogła sobie poradzić sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponoć jak matka pękła
to ten kto jej "pomógł" przeniósł ciało Madzi.... I nie ma wątpliwości według opisu to jest Magda........ WYĆ SIĘ CHCE!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość massssssakra
o matko .....jutro bedzie się działo bo zrobią pewnie sekcje zwłok i dowiemy się prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znależli Madzie
policja twierdzi ze nikt jej nie pomagal, gruz byl nieciezki, do przeniesienia przez kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość massssssakra
ja dzis nie zasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w szokuuuu
jestem powalona, tak mi żal maleńkiej, bezbronnej istotki którą powinni chronić rodzice!!!! Widzę to zdjęcie z inkubatora! dlaczego? jaki ten świat zły i okrutny! i niebezpieczny, a dzieci są niczego nie świadome i kochają bezinteresownie swoich rodziców niczego złego się nie spodziewając!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość massssssakra
no teraz to sie popłakałam ...ja nie moge ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokazują konferencję z rutkiem
te pierwsze, przecież matka opowiada to z uśmiechem na gębie!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynanana
glupia suka, słów brak.. biedna madziunia kochany maleński skarb powinien zostac godnie pochowana a nie porzucona, co za matka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znależli Madzie
" Matka wskazała miejsce ukrycia ciała, zawieźli ją i pokazała, po spokojnej rozmowie, w starym opuszczonym budynku pkp, w załomie ceglanym przysypane gruzem , śniegiem i liścmi " w szoku chowała dziecko sypiąc na nie gruz, śnieg i liście, niewinna mamusia w .. kopana zimna suka Sekcja zostanie wykonana za około dobę. Bo ciało musi odmarznąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.tvn24.pl/0,1733584,0,1,znaleziono-cialo-dziecka--najprawdopodobniej-magdy,wiadomosc.html najświeższe info dla tych co nie mają tvn24 na antenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość massssssakra
jeszcze oklamala z tym miejscem boze no co za gnidaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynanana
i triumf dla policji bo im kaska wskazala zwłoki a rutkowskiemu tylko kit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko najpierw mówili że wskazała że zostawiła małą na ul.Ceglanej, a teraz czytam na innym portalu, że porzuciła na ul.Żeromskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość massssssakra
Myślała logicznie zaplanowała to na bank...nawet pieknie zasypała ja ...jak tak mozna ,ona nie ma uczuc!jaka z niej katoliczka?matko no poprostu brak mi słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkafiolka1975
klamala z pierwszym miejscem... czas stracony, ludzie pracowali a ta co myslala, znowu sie z nimi bawila, a kasa nasza leci teraz jestem ciekawa jaka kare dostanie, pewnie sie wywinie problemem psychicznym... och co za kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynanana
to przypadek oczywiscie ale wiadomo ze to rutkowski chcialby triumfowac a tak to taki osmieszony zostal w calej tej sprawie, podniecal sie jakas kurtka, ze śmierdzi itd, a wyszlo ze nie ma ta kurtka zwiazku ze sprwa. koniec show. najtragiczniejsze zakonczenie jakie moglo byc. biedne meleńkie ciałko :( mam nadzieje ze bedzie miala pogrzeb taki jak sie jej nelezal, maly aniolek.. miala swoj kocyk , grzechotki... tak pieknie sie smiala... boze, chryste panie co za swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkafiolka1975
i teraz nastepne pytanie: czy ktos jej pomagal? czy tatus bral udzial? a o co chodzi z tym nowym jej partnerem zyciowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znależli Madzie
Policja nie wyklucza że ktoś jej pomagał, nie musiał, ale zwłoki dziecka wydobywali strażacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynanana
ludzie jaka ona kare dostanie? to potwór. to wszystko jak jakis koszmar!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ona mowila
a ona mowila-dobrze jej tam gdzie jest..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alimtagosiekoom
od początku zaplanowane zabójstwo dziecka znany jasnowidz wskazał miejsce ukrycia zwłok- powiedział,że dziecko nie żyje ukryte jest niedaleko w starym budynku, nawet chciał bezinteresownie pomóc rodzinie w poszukiwaniu ale rodzina odmówiła pomocy!!!!szok powiedział jeszcze ,że w sprawę zamieszany jest jeszcze mężczyzna z najbliżego otoczenia matki i finał tej sprawy będzie dla wszystkich zaskoczeniem- relacje jasnowidza na wirtualnej polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynanana
tak dobrze, w niebie... juz nie czuje bólu, znecania sie, bo zobaczycie ze sekcja zwłok wykaze skatowanie bezbronnej madzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znależli Madzie
sekcja zwłok dopiero za jakas dobe jak odmarznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość massssssakra
moze ona cos cpała? ale aktorka ....tyle dni wiedziała ze jej dziecko lezy pod gruzem ,,,zobaczycie ze jeszcze jakis cyrk wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynanana
wiem i napewno bedzie ciezkie pobicie.. tez tak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ona mowila
wiecie co- to straszne. wszystkich to poruszylo. ale straszna jest mysl, ze iles dzieci jest katowanych przez rodzicow, nikt tego nie naglasnia, pokazywali dzis posiniaczony taki maly brzuszek........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×