Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dfjdjdjdjjd

A jednak to matka zabiła MAdzię !!!! tvn24

Polecane posty

Wg mnie to strata czasu to całe poszukiwanie w obecnym miejscu ciała dziewczynki. Skoro zostawiała dziecko na tak długi okres czasu swojej matce czy komu tam zostawiała- to nie sądzę, żeby w tym momencie mówiła prawdę. Łże ciągle. Ale zobaczymy co przyniosą dalsze poszukiwania. Wydaje mi się, że ma dużo do ukrycia i wcale bym się nie zdziwiła, gdyby dziecko wyrzuciła do rzeki lub jeśli już znajdą dziecko, ze obdukcja-jak mówicie- nie pokazałaby nic niepokojącego. Najwidoczniej pozbyła się "problemu" :/// Oddałaby dziecko do adopcji i byłoby ok, miałoby możliwość dzieciątko się rozwijać i być kochane. Nie mieści się w głowie, że matka która urodziła żywą istotę jest w stanie zrobić jej największa z możliwych krzywd - zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga78
www.spy24.eu Sprawdź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxxxx
Słuchajcie nie wiem skąd to info o kąpieli, oglądam całość od poczatku (czyli od 23) i tu nie było mowy o żadnej kąpieli. Dopiero o 6 Kuźniar zaczął tak mówić, skąd on ma to info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mógł nie widzieć. Mogła powiedzieć, że dziecko śpi. Takie małe dzieciątka przesypiają kilkanaście nawet godzin dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :::::::::
Mi tez to sie wydaje jakies pogmatwane, raz ja podwiozl, raz nie podwiozl. Oboje klamia. Tylko zastanawiam sie jak ojciec przeszedl badanie na wariografie i nic nie wyszlo, ze cos ukrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakby było normalna
bvo to on wchodził na stronę "jak oszukać wariograf"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co mówi matka w nagraniu które mamy na stronie tvn24 wskazuje, ze ona wyszła z łazienki z owiniętym dzieckiem "w kocyk i to wszystko". I upadło akurat przed sypialnią główką w dół w próg??? Pierdoli głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszna to historia naprawdę Miejmy nadzieję,że jednak prawda wyjdzie na jaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulica sezamkowa192
tak naprawde tylko matka zna prawde. zal mi tej dziewczynki. a ta su*a narobila rozglosu zeby policja jej nie podejrzewala. tylko jedno mnie zastanawia, znalazla ja sasiadka, byl swiadek, ona miala uraz glowy... jak to wszystko mogla sklamac? sama sie w glowe uderzyla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adlkfhhd,sc
Zadna policja ich nie śledziła ani nie obserwowała. Do wczoraj występowali jako pokrzywdzeni więc chuchanie dmuchanie itp...nawet dzisiaj kiedy stosunek do niej diametralnie sie zmienił nie przesłuchuja jej ze wzgledu na jej niby stan.... Wczoraj wieczorem na miejsc eniby porzucenia przyjecha a z Rutkiem, policja nic o tym nie wiedziala. Sam Rutek mógł ją ew śledzić ale tez nie sądzę. Młodzi mieli cąłe dnie na ustalanie wersji zdarzeń i planowanie dalszych kroków i świetnie to robili, ba robią nadal Dziecko jest za granicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulica sezamkowa192
tak naprawde tylko matka zna prawde. zal mi tej dziewczynki. a ta su*a narobila rozglosu zeby policja jej nie podejrzewala. tylko jedno mnie zastanawia, znalazla ja sasiadka, byl swiadek, ona miala uraz glowy... jak to wszystko mogla sklamac? sama sie w glowe uderzyla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka i ojciec są winni
ukartowali to razem. Teraz niech wezmą ich w miejsce położenia zwłok i niech pokażą, a nie Policja będzie kierowac siły i środki, bo ona jest w złym stanie! Po tym o z dzieckiem zrobiła to w jakim by stanie nie była to i tak to nic przy cierpieniu dziecka! Jak ona może pozwolic na to, by dziecko, choc martwe ale leżało w takim zimnie i w takim miejscu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona sama nie powiedziała,że Magda wypadła>potakiwała jak Rutkowski to zasugerował. Kręci i tyle.Jak jej wierzyć skoro przez 9 dni taką szopkę odstawiała? Błagała porywaczy o oddanie dziecka,symulowała napad.I zero emocji w tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japkaa
"dziewczyny czy ktoś wie o co chodzi w tym, że ojciec dziecka mówiła (chyba nawet w uwadze) że on pomógł znieść matce wózek i pojechał z kolegą do sklepu, a ona niby jeszcze po pampersy się wrociła, to jak to po kąpieli jej spadło pogubiłam sie już"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedaczka
Skoro ojciec dziecka pomagał znieść wózek i rozstali się dopiero na dole, to musiał być w domu jak to dziecko upuściła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopóki nie znajdą ciała nie mogą jej nic zarzucić. Choć i tak sporo powiedziała. Oczerniłaby siebie byleby zakamuflować prawdę, że dziecko np. mogłoby być za granicą? Nie lepiej po prostu powiedzieć to niż przyznawać się do zabójstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież nie przyznaje się
DO ZABÓJSTWA tylko udaje ,że to był WYPADEK, a to chyba spora różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulica sezamkowa192
biedne to dziecko, czym zawinilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adlkfhhd,sc
Właśnie ... Gdyby to był nieszczęsliwy wypadek nie miałaby głowy ani czasu aby to wszystko tak sfingować To było długo i starannie zaplanowane Dziecko jest za granicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzicie wypadki się zdarzają> i jesli tak było w tym wypadku to po co ona wyniosła to dziecko? I dalej - po co odstawiła szopkę i wezwała policję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka i ojciec są winni
poza tym dziwne, że na progu jej wypadła akurat i trafiła w próg głową?!? i że o razu umarła, bo śmierc tak wcale od razu nie przychodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście... Masz rację-nie przyznaje się. Ale to jest nieumyślne spowodowanie śmierci jeśli był to wypadek- w co nie wierzę. A to podchodzi karze , więc... sama sobie zaciska pętle na gardle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ogóel na tym materiale
gdzie niby przyznaje co się stało, to przecież Rutkowski mówi:" wyślizgnęła ci się?" a ona tylko przytakuje to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co za ściema!Nie jest w stanie zeznawać i wskazać miejsca gdzie wyrzuciła córkę. A była w stanie ją wynieść na mroz,zostawić i udawać przez tyle dni?Była w stanie? Powinni wziąć ją za łeb do tego parku i kazać pokazać co zrobiłą z dzieckiem.teraz czas na konsekwencje a nie na udawanie załamanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyko że za nieumyślne
spowodowanie śmierci można całkowicie uniknąć kary, a za handel ludźmi... kara chyba jeszcze większa niz za morderstwo z premedytacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga78
jak już to spadła ci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asascaf
mogą. na starcie krzywoprzysięstwo i utrudnianie śledztwa. Zeznania składała. Nowa wersja nie będzie prawdopodobnie zgodna chronologicznie i czasowo z wersjami ojca stąd któreś pęknie i powiedzą co zrobili z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo prawda jest taka... że to nie był wypadek. Tylko nie wiem co jej daje nie wyznanie jej... I tak jest już w sytuacji w której lepiej nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spadła = wyślizgnęła
to nie ma znaczenia wiadomo o co chodzi tutaj istotne jest, że to Rutkowski jej sugeruje, a ona tylko przytakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×