Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dfjdjdjdjjd

A jednak to matka zabiła MAdzię !!!! tvn24

Polecane posty

Gość logoiutg
a to co mamy teraz to dalsza nieudolność naszej kochanej policji.. zaamiast się z nią cackać to powinni ją siłą zawlec i zarządać pokazania gdzie zostawiła dziecko aż by pokazała i znalazła sama. jakby jej dupa przez całą noc wymarzła to może i coś na głowę by tumanowi pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adlkfhhd,sc
Tyle że o handlu nikt oficjalnie nie mówi Gdyby to był tylko nieszczęsliwy wypadek nie miałaby głowy ani czasu na ustalanie wersji zeznań To było długo i starannie zaplanowane Dziecko jest za granicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asascaf
a co do nagrania to pokazują tylko najłagodniejsze 30 sekund. 3 minutowe nagranie od Rutka było zbyt drastyczne i tv nie puszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asacaf zgadzam się. W końcu prędzej czy później mogą wyznać prawdę- jedno bądź drugie o ile nie ma jeszcze trzecich osób zamieszanych w to wszystko. Może ten kolega też ma coś z tym wspólnego ;P Będziemy gdybać i gdybać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulica sezamkowa192
po za tym pierwszy raz slysze zeby matce wyslizgnelo sie polroczne malenstwo z kocyka. jakis koles sie wypowiadal ze mala spadala z wysokosci metra, z mala sila, i praktycznie jest to nieprawdopodobne zeby taki upadek spowodowal smierc. ze glowka musiala byc pod katem prostym do cialka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga78
Jestem za logoiutg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulica sezamkowa192
po za tym pierwszy raz slysze zeby matce wyslizgnelo sie polroczne malenstwo z kocyka. jakis koles sie wypowiadal ze mala spadala z wysokosci metra, z mala sila, i praktycznie jest to nieprawdopodobne zeby taki upadek spowodowal smierc. ze glowka musiala byc pod katem prostym do cialka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga78
to była brzoza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japkaa
Dzieci są tak "zaprojektowane", że, na szczęście, potrafią tego typu nieszczęśliwe wypadki przeżyć. Obawiam się, że po sekcji okaże się, że mała Madzia zamarzła, a nie zmarła w skutek urazu. I wtedy mama Madzi naprawdę oszaleje dr Aleksandra Sarna, psycholog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz wypowiadał się lekarz i stwierdził,że śmierć dziecka po upadku z takiej wysokości jest mało prawdopodobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :::::::::
jak ktos moze to niech wlaczy tvn24 , caly czas mowia o tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oczywiście, że mało prawdopodobna. Dzieci wcale nie są takie kruche na jakie wyglądają! Kości są jeszcze dokładnie nie zrośnięte, mają "gibkie" ciałka. Prędzej się coś stanie 2 latkowi np. niż niemowlakowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :::::::::
Pokazywali rozmowe z niedzieli , jak mamusia plakala wielce jeszcze dziennikarza ochrzanila ze on nie wiem ajk to jest jak dziecko porwa, a ona by chciala ja juz miec przy sobie , przytulic. Aktoreczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgfzd
a wy widzieliscie jak ta matka wyglada? jak meliniara. dziecko im bylo nie na reke bo za co i jak tu chlac wiec sie go pozbyli. cala polska uwierzyla ze dziecko porwano, a teraz cala polska wierzy ze wypadek. goowno prawda, chcieli sie jej pozbyc i tyle. nie uzalajcie sie nad ta pozal sie Boze mamuska. zabila swoje dziecko i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmamamama
Wiecie co jest najgorsze ze ja mam w domu taka malutka 6mc dziewuszke..I jest kochana slodziutka smieje sie lapie wszystko raczkami wklada do buzi,bawimy sie w akuku lubi jesc jabluszko z kaszka,ma swoje ulubione grzechotki zabawy...I wiem jaka ta Madzia byla cudowna..Poza tym naprawde piekna dziewczynka taka sada sliczna i tak strasznie marnie skonczylo sie jej krociotkie zycie..Plakac mi sie chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japkaa
właśnie widziałam :O rzygac mi sie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz to juz nie wiem , o co
pytali ojca n badaniu , ale mysle ,ze on chyba wiedzial . Poza tym te zdjecia n nk :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adlkfhhd,sc
Zobaczycie że okaże sie że mała jest za granicą. Sprzedali ja za grubą kasę, jednocześnie wymyslając całą bajeczkę o porwaniu Teraz kiedy zrobiło sie goraco i sprawę śledzi cała Polska wymyslają, zwodzą dla zmyłki. W sumie nieszczęśliwy wypadek byłby mniej potępiany ( przecież mogło sie każdemu zdarzyć) niż z zimna krwią , wyrachowana sprzedaż jakby to bł jakiś przedmiot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz to juz nie wiem , o co
a kiedy dziadkowie widzieli dziecko ostatni raz ? Moze to wszystko zdarzylo sie / zrobili (?) wczesniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uważam ,że ona nadal kłamie.Ciała nie odnaleziono jeszcze.Mogła sprzedać dziecko:(i ktoś był w to zamieszany razem z nią ktoś z rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :::::::::
Ja od pierwszego dnia mysle, ze dziecko sprzedali. Do puki ciala nie znajda to jestem za ta obcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz to juz nie wiem , o co
tez tak mysle . Chyba nie mowi prawdy , a ojciec mogl o tym wszystkim wiedziec. Grali role ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japkaa
oczywiscie ze NADAL kłamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem ze to mało prawdopodobne
Ale co myślicie o takiej opcji ze przynanie się matki zostalo zaplanowane zeby wprowadzić w bląd opinie publiczną. Ze niby mają już zabójce i szukają ciala a nie samego dziecka, a równoczesnie policja obserwuje nadal podejrzanego? Moze jednak Magda gdzieś żyje i oni liczą ze jak upozorują rozwiązanie sprawy to porywacz stwierdzi ze już go nie szukają i przestanie być ostrożny? Nie wiem mzoe to glupie ale też tak oprzecież moze być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japkaa
"Ale co myślicie o takiej opcji ze przynanie się matki zostalo zaplanowane zeby wprowadzić w bląd opinie publiczną. " nie mogliby tak narazic matki glupote napisalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×