Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

liska25

Polmedowe ciężarówki:)

Polecane posty

Gość Emilia123!
witam! Margi możesz się pochwalić jaki model wózka wybrałaś? mam takie przeczucie, że mam w brzuszku dziewczynkę więc będę kupować wózek o odpowiedniej kolorystyce-:) badania genetyczne mam w poniedziałek, będę je robiła u dr. F mam nadzieje, że będzie wszystko ok, mi już tak chyba zostanie, że przed każdą wizytą mam lekkiego stresa. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Sylwia przepraszam, że dopiero teraz piszę, ale byłam tak zabiegana, że nawet czasu usiąść przed komputerem nie miałam:).Tak,jak wcześniej pisałam, bylam w pt. ponownie:), dostalam plytkę i zdjecia dzidzi, raz jeszcze p. doktor pojeździła po brzuszku i nie tylko;) i wszystko wyszło okej:).Maluch nadzwyczaj spokojny:). Na kolejne USG 3d rowniez się tam wybiorę:). A my czekamy jutro na Twoje wrażenia, powodzenia, trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) bardzo Ci dziękuję za informacje. Cieszę się,że z dzidzią wszystko ok,to najważniejsze,można odetchnąć:) Myślałam,że może już dowiesz się jaka płeć...ja bardzo liczę choć pewnie nic z tego nie będzie;już nie mogę się doczekać jutra,bo wiadomo troszke się denerwuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia,jak bylam w poniedziałek, to zapytałam panią dr czy już mozna zobaczyc płeć,na sam koniec i po małej obserwacji powiedziała,że moze byc facet:),ale wiadomo to nic pewnego.A jak byłam teraz w piątek,to poprosiłam,żeby znowu zagladnęla między nóżki i wtedy powiedziała, że ciężko określić, bo na tym etapie narządy są opuchniete i mozna sie pomylic,więc nie wiem jeszcze nic:).Mówila,że muszę poczekać jeszcze z 4 tygodnie. Najwazniejsze,żeby zdrowe było:).Czekam na jutrzejsze informacje,buźka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po wizycie. Badanie dlugie i szczegółowe ,ale najważniejsze ,że wynik bardzo dobry;ja jednak zdecydowalam się ze względu na swój wiek zrobic test zintegrowany.Własciwie to nie ma powodu,ale sama pani dr mówila,że jak chcemy być spokojniejsi i mieć większą pewność to poleca test zintegrowany.Rano pojadę oddać krew no i opisowy wynik całego testu będę miała pod koniec tygodnia. Mam płytkę z badania i sporo fotek:)maluch ma już 7 cm,widziałam nóżki i rączki,serduszko pięknie bije więc jestem szczęśliwa.Na początku badania pięknie się pokazywał z każdej strony ale potem chyba juz miał dośc,bo się odwrócil pleckami i poszedł spać i nawet na szturchanki nie reagował;)W końcu pózno już było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Sylwia,że wszystko ok, czekam własnie na wieści od Ciebie i co chwilę odświeżam stronkę;). Też robilam test PAPP-A,jeśli o nim piszesz. A pani doktor mówiła co może kryc między nóżkami:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usłyszałam dokładnie to co Ty,czyli że jest za wcześnie;jak powiedziałam że czuję ze bedzie chłopiec to powiedziała,żeby wierzyć przeczuciom i sie uśmiechneła;)Także narazie wielka tajemnica. Dokładnie,to jest test pappa;powiedz ile czekałaś na wynik krwii i ile sie płaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe,czyli czekmy jeszcze:).A mialaś usg robione przez powłoki brzuszne czy nie tylko;)? Mi poleciła pani dr laboratorium na Weigla, płaciłam ponad 200zł, 220 chyba.Pobrałam krew zaraz po usg czyli w pon. koło 18, wyniki miałam w środę po południu,ale odebrałam w czwartek i przesłałam je zaraz do pani doktor.A w piątek, jak byłam ponownie na usg, miałam już wszystko wyliczone przez panią dr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czekamy razem:) Miałam i takie usg i takie;z tym że już przy tym dopochwowym to się maluch wnerwił i plecy i dupke nam pokazał także lepiej go widziałam na tym przez brzuch;) Ja też będę robiła w Diagnostyce na Weigla,bo dr ma tam podglad wyników badań i sama sprawdzi jak już będą i zrobi opis;po kompletny wynik mam się zgłosić do Polmedu. Dziękuję Ci bardzo:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co:),jeszcze raz super,że wszystko okej:).Miłej nocki, po wieczorze pelnym wrazeń:).Ja do Polmedu idę w czwartek,maraton ginekologiczny w tym miesiącu mam:D,pon., pt i czw.:)Buźka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję,Ty też śpij smacznie:) W czwartek też podpisuje listę w Polmedzie ,mam na 13:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściara 2012
Sylwia i Niska świetnie, że u was wszystko Ok, pewnie kamień spadł Wam z serducha :-) Ja mam usg za tydzień, ale u dr. Fuchsa. Mam nadzieje, że on też jest dokładny. Liska chyba miała u niego i była zadowolona, zgadza się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Sylwia, Nisia super, że wszystko w porządku!!! Niech nadal rosną zdrowo!:) Szczęściara ja byłam u dr Fuchsa i jestem bardzo zadowolona, tylko jeśli chcesz płytkę to powiedz mu na samym początku, on jest zdania, że to jeszcze za wcześnie na płytkę bo słabo widać, ale jak chcesz to na pewno nagra. My skapnęliśmy się na sam koniec, że mógł nagrać, a było już za późno. Na kolejne genetyczne też idę do niego. Jej tylko jak ja wytrzymam do 23 kwietnia bez USG;/:) Co tam poza tym dziewczyny? Jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściara 2012
Liska a ty jak się czujesz? Powiem Ci, że ja czuje sie rewelacyjne oprócz tego, że cały czas jestem głodna to z resztą wszystko Ok, nawet potrafie w nocy wstawać i coś jeść, ale chyba takie głodomory z tych dzieci :-) Jeszcze pracuje i jeśli nic sie nie zmieni to jeszcze popracuje z 2 miesiące :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz mi apetyt dopiero teraz zaczął dopisywać:) Wieczorem zjadlam 6 kromek chleba i za godzinę znów byłam głodna:) Ja zaczynam odczuwać ciążę w różny sposób, nie wiem czy wszystko jest z ciążą związane ale: mam łopoty ze wzrokiem, strasznie mi sie pogorszył, a od lat już nie noszę okularów, brzuszek już mi powoli zaczyna przeszkadzać, a raczej czekam na ciepłe dni, bo w kurtki się nie mogę zmieścić, a raczej jest mi strasznie ciasno, do tego mam ataki bólu podczas sikania, kiedyś już to miałam ale strasznie rzadko a w ciąży juz 3 razy mi się zdarzyło. Podczas załatwiania strasznie mnie boli i piecze, trwa to pół dnia i przechodzi, podejrzewam, że mogę mieć jakiś piasek i trzeba się tym po porodzie zająć. Do tego dopadły mnie zapracia i boleści, zajadam się gruszkami i powidłami i mam nadzieję, że odpuści ale kiespko to widzę. I to tyle z uciążliwych, a tak to bobasy się kręcą jak szalone, szczególnie wieczorami, rano i po posiłkach, oczywiście prawy/a przoduje w ruchach:) Co do pracy to warto sobie wyliczyć co się nam najbardziej opłaca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściara 2012
Tak wstaje siusiu dość często :-) ale nie mam problemu z pieczeeniem...jeśli chodzi o zaparcie to ja staram się jesć dużo jabłek i pić dużo wody i narazie nie mam z tym problemu.. u mnie też już widac brzuszek i to bardzo jak na początki 3 miesiąca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super dziewczyny ze wasze malenstwa zdrowe i pieknie rosna. Ja dzisiaj jade na pierwsze USG mam stracha..... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Nisia, Sylwia cieszę się, że z Waszymi maleństwami jest wszystko OK :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pochwalcie się swoimi pociechami na mailu:) szczęściara teraz brzuszek z dnia na dzień będzie już większy, ja tak martwiłam ię brakiem przyrostu wagi, a jak dzis stanęłam na wagę to przerażenie w oczach miałam 6 kg na plusie, całe szczęście wiekszość na brzusiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Przesłałam kilka fotek maluszka na pocztę,jest też jeden filmik bo drugi był za długi i nie mogłam go wysłać,a był z 3d/4 d i było widać fajnie buzkę i rączki i nózki i jak się porusza. Na tych fotkach to przynajmniej coś widać,co sprzęt to sprzęt;) Oddałam dzisiaj krew na test,czekam do piątku na wynik opisowy od pani dr.Jestem dziwnie spokojna,oby słusznie... Semb,nic się nie stresuj,raczej przyszykuj sobie chusteczki ,bo będą potrzebne:)Miłego podglądania:)Czekam na relacje!!! Dzisiaj miałm słabszy dzień,strasznie bolała mnie głowa i jak wróciłam do domku to szybko zjadłam obiadek i położyłam się na drzemkę...hmmm 3 godzinki spałam,fajna drzemka;)Poza tym nie mam na co narzekać,no chyba że na nadmierny apetyt;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nisia widzialam foteczki i filmik:) Cudowne maleństwo,pięknie pozuje:) Słuchaj,ja nie pamiętam czy ja Cie pytałam ale w którym Ty jesteś tygodniu ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia,jak miałam robione usg byłam w 12 tyg. i 4 dniu. Teraz u mnie 13 tydzień i 4dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie tak myślałam,że nasze dzieciaczki w podobnym wieku;), kto wie,może się spotkamy na tej samel sali porodowej?:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×