Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

liska25

Polmedowe ciężarówki:)

Polecane posty

jupi jupi jupi widzialam serduszko bijace. nie moglam sie powstrzymac od smiechu ;-) niesamowite wrazenie, ale jestem szczesliwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semb Jupi Jupi Jupi!!!! Gratulacje!! Laski widziałam Wasze pociechy, słodkie są!!! Ja wczoraj pisałam z naszą Teryiaki i odradzała mi Kamieńskiego, ale co człowiek to opinia, ponoć dla ciąż mnogich lepsza jest Borowska i nie wiem czy czasem na nią się nie zdecyduję i na dr Fuchsa na prowadzenie. Mam teraz wielki dylemat, bo przydałoby się już zdecydować. Ponoć jest tam lepsza opieka nad dzieciaczkami. Już sama nic nie wiem.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Semb,tak bardzo się cieszę,że jesteś szczęśliwa:)Uściskaj swojego malucha odemnie:) Życzę Wam dużo zdrówka a Tobie dobrego samopoczucia:) Dziewczyny temat szpitali to temat rzeka;nie jest prosto wybrać ten najlepszy dla siebie...każdy ma jakies plusy i minusy... My kobietki nie mamy łatwo,ciagle stoimy przed ciężkimi wyborami no a wiadomo,że dla swoich maluchów chcemy jak najlepiej:) Ja byłam już zdecydowana od dawna i coraz bardziej się utwierdzam w przekonaniu,że Borowska to bardzo dobry wybór. Do szpitala na Kamińskiego mam dystans,nie pomogli mojej koleżance,która była w ciąży pozamacicznej.Zwyczajnie odeslali ją do domu,ale dziewczyna nie odpuściła bo czuła że coś jest nie tak no i przeszła operację na Borowskiej,na szczęście udało się uratować jajnik,ale ile wycierpiała to już tylko ona wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie jest ciężko znaleźć przykład błędu szpitala, który Cię odegna od tego, żeby tam rodzić. Zarówno Kamieńskiego ma i dobre i złe opinie i Borowska także. Ale ważniejsza jest dla mnie opieka nad maluszkami niz nade mną. więc jak narazie wybór pada na Borowską, pogadam z dr Fuchsem na genetycznym i może wtedy już konkretnie zdecyduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Semb, bardzo się cieszę:).Super uczucie,zobaczyc serduszko wlasnego dzieciaczka:). Macie dziewczynki racje z tymi ciężkimi wyborami,ehh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściara 2012
Semb super :-) niezapomniane uczucie usłyszeć bijące serduszko :-) dziewczyny zdjęcia i filmki świetne, jeszcze mi ciężko dostrzec coś konkretnego, ale z dnia na dzień dzieciaczki będą większe i będzie lepiej widać :-) Liska ja tez ciągle mysle nad tym szpitalem, koleżanka odradzała mi kamieńskiego, że tam bardzo dużo dzieci choruje zaraz po urodzeniu na zapalenie ucha, ze maja tam jakies bakterie, które wywołuje to zapalenie, był dezynfekcja, ale jest tak samo....jak rodziła drugie dziecko to znów dostalo zapalenie i od razu kazała wezwac laryngologa, ale lekarze strasznie sie upierali, ze to nie zapalenie tylko coś innego...także teraz też zaczynam sie nad Borowską, opinie są różne na forach, cięzki wybór... Myślałam, ze jak teraz będe na wizycie u dr. Fuchsa to pogadam na ten temat i dam Ci znać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, Szczęściara podpytaj teraz jak będziesz, a kogo chcesz na lekarza prowadzącego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściara 2012
Liska własnie myślałam o tym dr. Fuchs, ma dobre opinie w necie i mojej kolezanki znajome prowadzily u niego ciąże i byly zadowolone, jedna miała również ciąże bliżniaczą i rodziła na Borowskiej i sobie chwaliła....tylko muszę z nim pogadać, czy ewentualnie będzie przy porodzie itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie będzie jak cesarka będzie umówiona, ja też dobre słowa o nim słyszałam, więc niech się chlopina szykuje, dwie bliźniakowe nadchodzą:)hehe Na kiedy masz tp wyliczony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzieki kobietki. ;-) A slyszalyscie moze cos na temat dr Hirnle? Bardzo dobre opinie ma tez dr Myszczyszyn. No i Fuchs tez dobre opinie ma. Cała trójka pracuje na Borkowskiej Hirnle jest v-ce ordynatorem. Ech ciezkie decyzje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęsciara 2012
Liska ja mam termin dopiero na konieć października, szkoda, że tyle trzeba czekać, już byśmy chcieli, żeby dzieciaczki były na świecie...razem na pewno nie będziemy na porodówce, bardziej chyba z Sylwią, bo dziela nas 2 tyg, wiec być moze bedziemy mieli okazje się poznać i wspierac hihih.... Semb ja niestety nie znam tych lekarzy, może ktos inny sie wypowie... to co Liska wybieramy szpital na Borowskiej i dr. Fuchsa?? Mam jeszcze jedno troche glupie pytanie czy obcinacie wlosy w ciąży? są jakies głupie zabobony i nie wiem czy w nie wierzyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tako kochana wybieramy Borowską i dr Fuchsa, też nie słyszałam o pozostałych lekarzach niestety. Ja obcinam i farbuję raz w miesiącu, nawet w pierwszym trymestrze 2 razy. Mam wlosy blond a swoje ciemne więc muszę regularnie odwiedzać fryzjera, ale ani fryzjer ani lekarz nie miał nic przeciwko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Byłam dziś na ostatniej wizycie w Polmedzie,wiecie że mi smutno ;człowieka łączy tyle dobrych wspomnień z tym miejscem:)Eh,nie lubię pożegnań...ale obiecalismy doktorowi ,że się jeszcze pokażemy no i fotkę maluszka koniecznie do kolekcji musimy donieść:) Widzę,że Borowska będzie przeżywać prawdziwe oblężenie:)Fajnie,być może z którąś spotkam się na porodówce;ale bedzie wesoło:)No Szczęściara chyba najbliżej mojego terminu ma rozwiązanie...jeszcze jest Nisia,ale chyba jednak zostanie przy Kamińskiego:)W każdym razie Liska idzie na pierwszy ogień to bedziemy mieć info z pierwszej ręki:) Jeśli chodzi o lekarzy to tak dr Myszczyszyn ma dobre opinie;z dr Hirnle jest tak,że ona jest raczej zajęta swoimi studentami,jak rozmawiałam z dr S o lekarzach z Borowskiej to jakoś jej specjalnie nie polecał.Na pewno dr Fuchs to dobry wybór,juz Wam kiedyś pisałam ,że koleżanka prowadziła ciąże u niego, a potem rodziła na Borowskiej i jest zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘŚCIARA 2012
Sylwia a dlaczego rezygnujesz już z wizyt w Polmedzie? Do kogo zamierzasz teraz chodzić? Przyszłe mamuśki życze Wam Zdrowych i Wesołych Świąt :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracam do swojej pani dr u której leczyłam się zanim trafiłam do Polmedu;nie ma sensu żebym chodzila w dwa miejsca na wizyty. Pewnie jeszcze pójde w czasie ciąży na jakąs wizytę ,ale to już w pózniejszym terminie:) Ja chodzę do kliniki Medfemina,tam wszyscy /prawie/ są z Borowskiej,to blisko mojego domku no i rzut beretem od szpitala na Borowskiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maiłam na mysli,że pewnie pójdę na jakąś wizytę do Polmedu w dalszych miesiącach ciąży:) Wesołych Świąt dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘŚCIARA 2012
A ty Liska będziesz chodziła na wizyty do dr.S i równocześnie do dr. Fuchsa? Dr. S. bardzo poleca tego dr, z czystym sumieniem i zamkniętymi oczami i rozumie, że chcemy mieć lekarza, który pracuje w szpitalu...także jak będe u F. to się zapytam o wszystko... jeszcze raz umowilam sie do dr. S,a pozniej chyba będzie trzeba przejść do F. troche będzie mi żal i przykro, ale niestety trzeba myślec o dzieciach :-) Z dziećmi wszystko OK, jeden bardzo ruchliwy, a drugi spokojny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, szczęściara raczej tylko do jednego, nie ma sensu chodzić do dwóch prywatnie, jeszcze gdyby jeden był na nfz i można by jakieś badania za darmo zrobić to czemu nie. Wybieram się na ostatnią wizytę pożegnalną. Trzeba w klinice zrobić miejsce dla kolejnych dzieci:) Super, że z dzieciakami wszytko w porządku, jeszcze nasze dzieci charakterki będą miały podobne hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, z okazji Świąt Wielkanocnych życzę Wam szczęśliwego przebiegu ciąży i rozwiązania :D:D:D wczoraj miałam wizytę , wszystko ok, dzidzia waży już 2250g i będzie raczej z tych drobniutkich dzieci ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘŚCIARA 2012
Margii super, że z dzidzią wszystko w porządeczku :-) Mam nadzieje Liska, ze dokonujemy dobrego wyboru i przenosimy sie do dr. F, ja ide na ostatnią wizyte do Polmedu pod koniec kwietnia, ale już jak będe u F to zapiszę się na kolejną wizyte już do niego w maju :-) Zależy mi bardzo na tym, żeby póżniej w razie róznychu sytuacji bądź porodu był obecny, że nas nie olał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laski poświątecznie!!! Jak tam kilogramy nadprogramowe??:> Ja lepiej na wadze nie staję, bo coraz szybciej przybieram:) co tam u Was? u mnie dzieciaki szaleją a raczej wciąż jedno, a to drugie mnie aż martwi, że tak slabo je czuje a wręcz w ogóle, ale może to przez to, że oba sa na przedniej ścianie hmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęsciara 2012
Hej, Liska nie masz się czym martwić słyszałam, ze własnie tak jest przy bliźniakach, ze jedno spokojne a drugie rozbrykane...tak, żebys sobie później rade dała :-) Moje tez jedno jest bardzo spokojne, leżało i się nie ruszalo :-) Ja dopiero mam na plusie 2,5kg, na tyle co jem to i tak jest super, bo ciągle jestem glodna, nawet w nocy musze wstawac i coś przekąsić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mam taką nadzieję:) Ja juz mam 6,5 do przodu a startowałam od 55,5, do 70kg pewnie dobije, mam nadzieję, że nie więcej:) Też moglabym ciągle jeśc...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Jak się tak chwalicie przyrostami to ja też gorsza nie będę;) Od rozpoczęcia stymulki do dziś mam 6kg... na plusie oczywiście:) Na słodycze już nie mam ochoty,ale za to zjadam dużo owoców i warzyw;kiedyś to jadłam tyle przez cały tydzień, a teraz w ciągu jednego dnia...obym tylko dziecku nie zaszkodziła i żeby jakiejś alergii nie miało pózniej. Brzucha już nie ukrywam pod zimową kurtką więc rzuca się w oczy,duży biust także;urósł mi z C do E,nie wiem czy mi skali rozmiarowej nie zabraknie do końca ciąży;) Na wizytę i podglądanko idziemy 30 kwietnia,nie wyjde z gabinetu dopóki się nie dowiem czy chłopiec czy dziewczynka;myślę,że już będzie widać,bo to będzie prawie 17 tydzień:) Liska,powiedz od kiedy czujesz ruchy maluszków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ja też wcinam mnóstwo owoców! Myślę, że nie zaszkodzi:) W końcu to powinny być same witaminy, choć w dzisiejszych czasach nic nie wiadomo:) Kochana my ostatnio też mieliśmy nie wyjśc bez poznania płci ale i tym razem sie do końca nie udalo, jedynie co to wiemy, że jedna to dziewuszka. Bylam u okulisty i wyobraźcie sobie, że z dobrego wzroku w czsie ciąży przyszła mi wada +1 dioptrii, masakra ciekawe tylko czy to zbieg okoliczności czy ciąża tak wpłynęła. Jeśli chodzi o ruchy to u mnie pierwsze wężyki 18 tydzień ale mało wyraźne, potem coraz mocniej ale czasami nadal sa slabe. muszę uciekać jutro zajrzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ja też wcinam mnóstwo owoców! Myślę, że nie zaszkodzi:) W końcu to powinny być same witaminy, choć w dzisiejszych czasach nic nie wiadomo:) Kochana my ostatnio też mieliśmy nie wyjśc bez poznania płci ale i tym razem sie do końca nie udalo, jedynie co to wiemy, że jedna to dziewuszka. Bylam u okulisty i wyobraźcie sobie, że z dobrego wzroku w czsie ciąży przyszła mi wada +1 dioptrii, masakra ciekawe tylko czy to zbieg okoliczności czy ciąża tak wpłynęła. Jeśli chodzi o ruchy to u mnie pierwsze wężyki 18 tydzień ale mało wyraźne, potem coraz mocniej ale czasami nadal sa slabe. muszę uciekać jutro zajrzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×