Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

liska25

Polmedowe ciężarówki:)

Polecane posty

w 10 tc obumarł , jakoś do dzisiaj o nim myślę :( ale pociesza mnie właśnie myśl, że Kamilka jest ze mną i jest zdrowa :) już nie długo skończysz i zobaczysz jaka to ulga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak odstawienie lutki to mega ulga, ale ja miałam stracha ja odstawic z dnia na dzień, bo przecież ona podtrzymuje ciąże, bałam się, że dzieciaki nie podolają. bakterie raczej z lutką nie mają nic wspólnego, ja też miałam swędzenia itp a wyniki moczu w normie. zdążyłam zrobić i zjeść kolację a wy tyle nadrukowałyście, że w szoku jestem!:) Kurcze, to może ja powinnam się na przegląd do dentysty wybrać...;/ nie lubię... Sylwia ja wlaśnie w hm kupilam rurki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro więc jadę pobuszować na maminym stoisku;) Ja własnie kolację spożywam,mialo być zdrowo i jest;)talerz warzyw i kiełbasa z patelni;)ha ha ha:) Czytałam o lutce,że odstawia się stopniowo...nie wiem jak zaleci doktorek,ale jeszcze 2 tygodnie i powinnam pożegnac to swiństewko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘŚCIARA 2012
Syliwa widze, ze masz troche gorsze wyniki moczu niż ja. Pokazywałas je na wizycie? co na to lekarz? bo jezeli jest to duże zapalenie to dostaje sie jakies leki... Liska wlasnie dlatego sie zapisałam do dentysty, zeby poleczyc wszystkie zęby. Barberka dziekuje za link, już wczesniej go czytalam ale chciałam mieć potwierdzenie od moich najblizszych forumowych koleżanek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbliższą wizyte mam w czwartek i dlatego robiłam dziś badania;nie wiem co na to dr S,zobaczymy...ja tam żadnych dolegliwości od strony ukł moczowego nie odczuwam,ale jak trzeba leczyc to niech cos daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio często mnie bolały plecy na dole po obu stronach kręgoslupa,ale myślalam i nadal myślę,że to może z powodu ciąży...no ale teraz tak pomyslałam,że te złe wyniki moczu mają coś z tym wspolnego i bolą mnie nerkiEh,teraz to mam rebus,no bo po co wszystko ma byc dobrze:( Zobaczymy co lekarz na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściara 2012
Sylwia to mamy podobną sytuacje z tymi wynikami. Mnie tez od jakiegoś czasu strasznie boli dół pleców, i myślałam, ze to albo od ciąży albo gdzieś mnie przewiało, a to moze być od tego...no niestety, zawsze coś musi być, ale mam nadzieje, że to nic powaznego, chyba wiele kobiet coś takiego spotyka :-( Dziś po pracy jade na zakupy, musze kupic sobie herbatke z żurawiny, jakis sok jezeli znajde i żurawine, może coś to pomoże :-) Nie wiem która z was pisała wczesniej o szpitalu w Świdnicy "Latawiec", wydaje mi się, że Margii. Rozmawiałam z koleżanką, która bardzo polecala tej szpitak, że niby wrocławskie szpitale chowają sie do tego w Świdnicy i tak zaczęlam sie nad nimi zastanawiać, bo mam taka samą droge do Wroclawia jak i do Świdnicy...tylko margi jesli to ty czy masz jakiego lekarza, który pracuje w tym szpitalu, zeby pozniej nie było problemu z przyjęciem mnie na oddział? czekam na cenne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dół pleców to na bank od ciąży , więc się nie stresujcie , a tylko przyzwyczajajcie , bo będzie gorzej :) a tak jak pisałam wcześniej żurawina i cytryna najlepsza na bakterie i inne problemy z moczem no i litry wody .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściara 2012
barberka dziekuje za cenne rady :-) dziś zaopatrze się w żurawine pod każdą postacią :-) wiesz ja pije ostatnio dużo soków, multiwitamin itd, a może powinnam pić lepiej wode? jesli zaś chodzi o wode to masz na myśli taka gazowaną czy raczej zwykła? sori za pytania, ale caly czas myslalam, ze lepiej jest pic dużą ilośc soków bogatych w witaminy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) ja dziewczyny właśnie zaczełam 33tydzień aż wierzyć mi się nie chce:P córeczka rośnie jak na drożdżach i się strasznie rozpycha:) narazie wszystko jest ok a ja jak na 8 miesiąc czuje się super:) jeśli chodzi o spodnie to ja również kupiłam w h&m w pasażu grunwaldzkim i jestem super zadowolona,kupiłam je w 8 tyg i są dalej dobre a kupiłam rozmiar 38( zawsze nosiłam 36 więc kupiłam rozmiar większe) szczęściara ja polecam wode nie gazowaną bo po gazownej miałam wzdęcia i mi się odbijało Ja większość rzeczy kupiłam dla małej na allegro i jestem bardzo zadwolona:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ja też jestem już umówiona na usg genetyczne do dr Elias na 26 marca:),dam znać co i jak:),a strasznie późno masz to usg:),nawet nie wiedziałam,że tak długo pani dr przyjmuje:),pozdrawiam wszystkie polmedowe ciężaróweczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko niegazowana , a soki w dużej ilości dostarczają dużo kalorii i wcale nie są takie zdrowe :) szczególnie jak człowiek zacznie puchnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęsciara 2012
Barberka jak dobrze mieć doświadczoną koleżanke :-) myślałam, ze soki są najlepsze, to w takim razie przerzucam sie na wode i żurawinke :-) Pokazywalam wczoraj mojemu M twoją Kamilke, mówił, ze jest śliczna i ładnia ją mama ubrała hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Kamilka dziękuje emkowi za komplementy :* a zawsze dobrą radę służę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Szczęściara ja mam lekarza prowadzącego z legnickiego szpitala, ale nie chcę tam rodzic bo dużo złych opinii się o nim nasłuchałam. Jeżeli chodzi o problem z przyjęciem do szpitala to pewnie zależy to od dnia, może się więc tak zdażyc że jest więcej rodzących w tym samym czasie niż miejsc wolnych i odwrotnie :) muszę się jeszcze popytac kumpeli o ten szpital.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia123!
powiedzcie mi jaki jest koszt wizyty usg genetyczne u dr E? ja u dr F. zapłacę 200 zł. jest porównywalny? do picia dobra jest woda ustonianka z jodem, i sok z marchwi(można dodać pół jabłka) najlepiej z sokowirówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) Byłam dzisiaj w Askocie na Braniborskiej i oglądałam wózki.Ja nie wiem czy ja jakaś wybredna jestem czy co ,ale nic konkretnego nie wybrałam.Jak fajny z wygądu to zle się prowadzi,albo ma malutka spacerówkę i nie nadaje się dla 2-3 latniego dziecka... Najładniejszy jest wózek Stokke i bardzo fajnie sie prowadzi,ale wykonanie jak na ta cenę fatalne;wózek stał na wystawiie, a już miał spore odpryski na rączce,ta farba imitująca tytan odłazi platami,ja nie wiem jak ten wózek wygląda po codziennym użytkowaniu przez 3 lata:( Kolejny,który mi się podobał to Recaro babyzen i takowy był w Askocie,ale jak go obejrzałam to spacerówka fajna, a gondola nic specjalnego...no i cena wraz z fotelikiem znowu przyprawia o zawrót głowy. Po obejrzeniu wielu modeli stwierdzam,że jednak 4 kołowe biją na głowę 3 kołowe;zdecydowanie lepiej się prowadzą i są stabilniejsze,choć moze mniej atrakcyjne z wyglądu. Ostatnią do testowania jest dla mnie Jane Rider,no ale nigdzie nie widziałam go na wystawce żebym mogła naocznie ocenić czy spełni moje oczekiwania czy nie.Naczytałam się o nim bardzo dobrych opinii no i cena nie jest taka porażająca.No a jedyny model,który w tej chwili mamy na liscie to chicco I move i jak nie znajdę nic innego to kupujemy ten w wersji czarno- szarej. Wybór wózka to jednak bardzo trudna sprawa,nie sztuka kupić a potem się wściekać;)Całe szczęście ,że zaczęłam się już rozgladać,do czasu narodzin na pewno coś wybiorę;) Szczęsciara,ja jutro mam wizyte więc ciekawa jestem co na wyniki powie dr.Co do tych kolorowych soczków to ogladałam kiedyś mądry program i tam mówili,że lepiej zjeść pomarańczę niż wypić tylko sok.Inna sprawa to soczki z marchewki,no ale nie te sklepowe z kartonu/ tylko jednodniowe są ok/,tylko te własnej roboty z sokowirówki,to jest samo zdrowie:)Jednak nic nie zastąpi picia wody,2 literki dziennie trzeba wypić no a do tego ewentualnie jakiś soczek ,ale nigdy zamiast:) Nisia,czekam na wrażenia z usg:)Własnie się zastanawiałam czy brać z płytką czy nie ,ale chyba jednak wezmę z płytką,zawsze to fajna pamiątka:) Emilka,już znasz cenę:150+50 za nagranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ten chicco jest zajebisty z wyglądu :) sama go chciałam , ale po pierwsze ma piankowe koła , a po drugie małą gondolę , a w niej dziecko jednak pół roku musi pojeździć. Moja się urodziła malutka , a gondolę mamy dużą i w kombinezonie ledwo się już mieści a w tym chicco to pewnie już by nie dała rady .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz,że gondola mała?Mi się wydawała,że jest raczej taka pośrednia,ani mała ani duża... No to teraz już wogóle mam mętlik i nie wiem co kupić,w takim razie moja lista jest pusta:( Ty masz buzz3 z tego co pamiętam,jak się sprawuje, bo te 3 kołowe to jakoś tak niestabilne mi się wydają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem bardzo zadowolona , nawet jak podjeżdżam po krawężnik to się nie zachwieje , ale jak ktoś nie chce trzykołowca to można dokupić przednie koło i zrobić z niego buzz 4 :) właśnie zastanawiałam się nad nim , ale w praktyce jedno koło się sprawdziło i jestem zadowolona . Mi głównie zależało na tym, żeby wózek był lekki i gondola duża , bo jednak całą zimę jeździliśmy i młoda miała luz . Ale nie wiem jak się sprawdzi spacerówka , jest kubełkowa z tym, że mam wkład dla mniejszego i większego dziecko powyżej 18 miesiąca . Każdy ma inne wymagania co do wózka , a ty masz jeszcze dużo czasu i na pewno jakiś dla siebie znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co,tak naprawde to właśnie ten buzz3 to był pierwszy wózek jaki wpadł mi w oko jak oglądałam tak wstępnie na allegro. Wygląda super,no i cena zestawu bardzo przyzwoita,a jak mówisz,że się dobrze sprawuje to już wogóle jego notowania rosną:) jaki masz fotelik do niego?no i pytanie gdzie kupiłaś,przez allegro czy gdzieś w sklepie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam na allegro , a fotelik mam maxi cossi. Polecam jeszcze mutsy transporter , ma fajny fotelik , przynajmniej u mnie by się sprawdził , bo jest rozkładany na płasko , a ten maxi cossi jak jest wczepiony do wózka to jest jej nie wygodnie :( http://www.tosia.pl/sklep/product/p/807/mutsy,transporter.html# moim zdaniem świetny i nawet lepszy od quinny :) oczywiście maxi cossi wózki też są świetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajjjj myślałam, że Cię poznam: ) Ja idę na 11, na poszukiwania sisiorka:)heheh Wiecie co ja chyba cieszę się, że nie mam tak dużego wyboru co do wózków, a raczej nie mam w ogóle wyboru hehe, jak poszłam do sklepów to stoi tylko ABC design i nic więcej, więc nie ma co przebierać:) A ABC odrzucilaś Sylwia? W sprawie soków, to jak mój luby dowiedział się o ciąży to mi kilkanaście kartonów marchewki kupił, żeby miało ciemna karnację:):) ja piłam i pije soki i wodę normalnie jak zawsze piłam, ponoć nie ma się większego zapotrzebowania na picie niż przed ciążą. w pewnym momencie jak tylko miałam wstręt od słodkiego to wodę piłam litrami. A i lepsza jest mineralna od źródlanej:) A od Gazowanej wody to Cię Szczęściara odrzuci właśnie jak będzie Cię wzdymać, a ja dodam jeszcze, że zauważyłam że taka czerwona salata strasznie wzdyma mnie w ciąży, jest w tych różnych mieszkankach sałat gotowych. joanna jej już 33?? Ale ten czas leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 tec właśnie widziałam w baby maxie i całkiem ładny, zupełnie jak zoom:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żałuję,że nie mamy wizyt na zbliżone godziny,fajnie byłoby pogadać w realu:) Mówisz ,że idziesz sprawdzić co tam w brzuszku się kryje...jestem ciekawa bardzo co Ci lekarz powie,no i zobaczymy czy miałaś dobre przeczucia;ja Ci wróżę piękną parkę:) Ah te wózki,no dylemat mam straszny.ABC 3 teck dalej mi się podoba ,ale prowadzi się fatalnie i ten co byl w sklepie strasznie skrzypial;emek stwierdził ,że fatalny i nie chce go.Ja tam manewrowałam nim po gładkiej powierzchni i miałam problem, a w terenie pewnie wogóle byłoby trudno. ABC zoom to inna bajka,widziałam na Braniborskiej i powiem Ci,że mi się bardzo podoba;nic nie skrzypi, nie trzeszczy,naprawde fajny:) Muszę jeszcze tego Recaro dokładnie sprawdzić,chciałam goscia wypytać o niego, ale obaj panowie byli zajęci,a my nie mielismy czasu czekać.Duży plus,że spacerówka jest mega duża,do 20 kg.Nie wiem jak gondola,ale gdziesś czytalam wew wymiary i mieściła się w tabelce dużych gondoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sylwia 0406
Dziewczyno nie chce zapeszać ale ile jesteś w ciąży żeby wózki wybierać no to chyba stanowczo za wcześnie nie życzę źle ale weź się zastanów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×