Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

liska25

Polmedowe ciężarówki:)

Polecane posty

Cześć:)Sylwia wrażenia bardzo pozytywne z USG:), chociaż dziś,jakiś dzień pechowy, bo prądu zabrakło.Urządzenia co prawda działały,ale później cos padło,złośliwość rzeczy martwych:).Pani dr zrobiła tyle ile mogła, dzidziuś nie chciał sie obrocić,żeby przezierność karkową zbadać dokładnie,więc raz jeszcze w piątek jadę i już będę miała wtedy film i fotki:).Ale jak narazie wszystko okej i tak jak wcześniej napisałam wrażenie bardzo pozytywne:). A Ty Sylwia kiedy idziesz na usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to pech no;)Ale przynajmniej znowu w najbliższym czasie zobaczysz maluszka no i może sie tak ustawi,że będzie widać płeć:)Oczywiście będę czekała na wyniki Twojego badania. Ja mam wizytę w poniedziałek 2 kwietnia pozno wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzieki bardzo za przyjecie ;-) To pierwsze pytanie na tym forum, jak z waszymi pracami? pracujecie czy na zwolnieniach jestescie i od kiedy? Ja jestem fryzjerka mam wlasny salon z pracownikami niby moglabym wziasc sobie wolne, no ale mam duzo klientek ktore TYLKO mnie chca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa Sylwia zapomniałam Ci wczoraj napisać,że Pani doktor robiła mi usg przez powloki brzuszne i dopochwowo,więc na wszelki wypadek możesz się na to przygotować:),Ty jesteś chyba mniej więcej na tym samym etapie ciąży co ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semb to wszystko zależy od Twojego samopoczucia, możesz nie mieć nawet mdłości jak Sylwia i być cały czas na chodzie, ja miałam dwa tygodnie, że bbylam wyłączona, tylko bym spała i mnie mdliło na myśl o jedzeniu, każdy inaczej przechodzi ciążę. Ciekawe czy zapach farby będzie Ci przeszkadzał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zapachy niezbyt trawie to fakt, z apetytem to tak rożnie głownie ostre rzeczy, slodkie to wogole nie bardzo ostatnio. Ale chodzi mi o charakter pracy, bo non stop na nogach czy to nie bedzie negatywnie wplywalo na moje ziarenko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Nisia Ty czytasz w moich myślach,sto razy mialam się już pytać jak jest robione to usg,ale zawsze sobie przypominałam jak już odeszłam od kompa;)to chyba ostatnie usg dopochwowe będzie,potem już chyba robi sie tylko to przez brzuch;to znaczy tak coś mi się o uszy obiło;) Semb,moja przyjaciółka też jest fryzjerką i jak zaszła w ciąże to starała się jak najdłużej pracować właśnie ze względu na swoje klientki;chodziła popołudniami na kilka godzin,a jak miała gorszy dzień to po prostu odwoływała wizyty.Jak urodziła to siedziała z małą w domku tylko 2 miesiace no i wkroczyła teściowa,a ona popołudniami jezdziła na 3-4 godzinki.Jakoś można to pogodzić żeby i troszke odpocząć i równocześnie przytrzymać swoje stałe klientki:) Takie są uroki własnych biznesów,trudno tak wszystko rzucić bo potem może nie być do czego wracać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Semb ja jestem od 7 tc na L4, ogólnie siedzę przy kompie ale czasami idę na produkcję jak nie mam za dużo pracy. Gdzie nie poszłam to tylko słyszałam "tego mi nie wolno, tego też nie, ani tego" więc jak doktor S. zaproponował mi zwolnienie to wzięłam i tak do dziś :) A długotrwałe stanie też nie jest dobre, więc jak masz możliwośc pracowac siedząc na wysokim krześle to korzystaj z tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Semb to może na jakiś czas miej jakąs dziewczynę, która farbę będzie nakładać, a Ty rób resztę, poza tym są take obrotowe krzesełka u fryzjerek. stanie kruszynce raczej nie zaszkodzi ale nie wiem jak twoje nogi to zniosą. Sylwia ja miałam genetyczne przez brzuch tylko, bo wszystko ładnie bylo widać, a od dopochwowego się nie odzwyczajaj, ja nawet ostatanio na wizycie miałam u dr S:) poza tym później bada się długość szyjki, więc też trzeba bez spodni występować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jednak coś sobie wymyśliłam z tym usg;) Tak sobie właśnie myślę jak się będzie sprawować moja biedna szyjka...jest okrojona ,bo miałam w przeszłości konizację chirurgiczną;mam nadzieję,że obejdzie się bez problemów i choć krótka jest to da rade;) Liska,kiedy masz teraz wizyte?chodzisz jeszcze do Polmedu czy masz juz nowego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzieki wam serdeczne. Tak tak szukam dodatkowej jeszcze fryzjerski, a sama bede popoludniami troszke pracowac od swiat (stale klientki), wole raczej sie w firmie nie pokazywac, bo wez teraz powiedz klientce ze jej nie zrobisz bo musisz odpoczac.... ;-). Jak macie własne firmy to powiedzcie ile wam ZUS placi jak jestescie na L4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mialam miec dzisiaj ale przesyneły mi na wtorek, bo moglo dzisiaj jeszcze nic nie widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Semb ja jestem na L4 i jest ono 100% płatne, nie mam własnej firmy, jestem zwykłym pracownikiem i otrzymuję takie same wynagrodzenie jakbym normalnie pracowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtam, semb z tego co wiem, to sprawa działalności jest skomplikowana, kiedyś o tym czytałam, może mało dokładnie ale chyba jest tak, że wysokość zasilku zależy od wysokości chorobowego jakie opłacałaś przed ciążą, do tego chyba nie można faktur wystawiać itd, ale tu nie wiem czy tak do końca jest, najlepiej zadzwonić do ZUSu po konkretną informację. Miałam wczoraj wizytę, mamy jedną dziewuszkę już na dużo procent, a drugie coś ma między nogami, tylko jak zwykle nie chciało się do końca pokazać i nie wiemy co, przykleiło się genitaliami do macicy i koniec!! Ale byliśmy świadkami jak dziewczynka robila siusiu, super widok!:)Ważą po 230g, wielkościowo są o 3 dni do przodu i ruszają się niesamowicie, dwa dni temu poczułam już wyraźniejsze ruchy, i to najczęściej kręci się właśnie ten, którego płci nie znamy do końca. I tak jest przy każdym USG, to dziewuszka spokojna a ten/ta to wiercipięta! Poza tym to wszystko w jak najlepszym porządku. Kolejne USG już połówkowe 23 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli ja dobrze obstawiałam,tzn.na razie na 50% się potwierdziło bo wiadomo już ,że jest dziewczynka,a to drugie maleństwo to chłopczyk na 100%:)Super:) Najważniejsze ,że wszystko dobrze jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super Liska bedziesz miala pareczke ;-) ale najwazniejsze ze ladnie rosna i sa zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze kochane nie przesądzone, bo to mogły być równie dobrze większe wargi sromowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściara 2012
Super Liska :-) ale mnie rozbawiłas swoim e-mailem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściara 2012
sorki swoim wpisem :-) za dużo dziś e-maili wysłalam hihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia123!
cześć dziewczyny! Dzięki Margi za linka. wózki rewelka powiedz tylko w jakiej hurtowni je sprzedają? fajnie je by było obejrzeć live. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia,dawno Cie tu nie było...co słychać? jak się czujesz Ty i Maluszek?Kiedy się wybierasz na usg genetyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×