Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

liska25

Polmedowe ciężarówki:)

Polecane posty

No toś mnie z tym diabełkiem pocieszyła :) Ale wiesz ja jej w nocy też nie czuję bo jak idę do wc i wracam to kopnie z raz albo wcale i dopiero rano jak wstanę, zjem śniadanie i się położe to troszkę się porusza. A w dzień jak coś robię to czuję ją tak ze raz na jakis czas puknie od środka, ale harce to to nie sa. A w kwestii wózka to moze kompromisem będzie sola, bo ma srednie kółka :) komplet (spacerówka+gondola) kosztuje 1800 zł, fajnie sie składa i jest lekka, do obejrzenia w Smyku na Bielanach albo 3kiwi (tylko chyba 3 kiwi zamkniete w sobote).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam! a ja tez jakos nie pisalam bo widzialam pustki... Ja mialam pierwsza lekcje szkoly rodzenia ale to byly sprawy organizacyjne co i jak bedzie wygladalo, jest ok 12 Kobiet, jedna z nich juz drugie dziecko w brzuszku a reszta pierworódki, wiekszosc jest w moim tyg czyli 25, jedna w 29 i jedna w 23, patrzac na ich brzuchy to mam jako jedna z mniejszych brzuszkow :))) bardzo mila p.Polożna, zajecia beda w poniedzialki i srody na 16 po godzinie czasu do konca porodu wiec fjanie:) w poniedzialek juz oznajmila,ze przez godzine cwiczymy na pilkach itp :) Ja czuje sie ok, brzuszek rosnie, czuje codziennie Synusia, ale zeby to byly jakies mega aktywne wyczyny to nie i wogule nie bolesne, ale wczoraj wieczorem ,gdy sie polozylismy z Mężem do sypialni , Kubuś tak naparzał w brzuch,ze moj Mąż az reke raz zabral bo sie wystraszyl:PPP mowi do mnie "ale masz fajnie,czuc tak Naszego Synka" "zazdroszcze CI.." :))) Wrocławianko- spokojnie z tymi ruchami, widocznie Twoja dzidzia jest spokojna, ma sporo miejsca w brzuszku i slabiej odczuwasz ruchy, moim zdaniem to nic zlego, ale wiem,bo sama swirowalam i psozlam na wczesniejsza wizyte zeby zobaczyc,ze wszystko ok :) Kalinka- powiedz mi w ktorym, Ty jestes tygodniu,ze juz Twoja dzidzia wazy 1200g ?????? ja jestem w 25 tyg i Synus wazyl 730g ... a TY??? Dzis taka piękna pogoda,ze szok :) bylam z Mężem po badania i wyniki, pojezdzilam z Nim, zaraz obiadek szykuje, a na 18 do klientki na zabieg do pracy. Jutro mamy wesele znajomych,ale tylko cywilny i mala imprezka w restauracji w gronie rodizny ok 24 osob, ja bede trzezwa i pewnie po dluzszym czasie beda mnie denerwoWAC pijani ludzie:DDD hihihih BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamkrzem ja już mam końcówkę 28 tygodnia:) w sumie ma jakoś 1235g ale moja wpisuje pełne w karcie czyli 1200g.dobra szykuje sie do wyjazdu:)dozobaczonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinka, super że z córeczką wszystko w porządku :-) Kamkrzem udanego weekendu we Wrocku :-) Wrocławiankaooo, mój maluch też ma swoje dni i pory do buszowania np. wczoraj cały dzień cisza, a jak zaczął kopać koło 19 to tak do rana. Mam wrażenie, że mu się pory dnia poprzestawiały :-) Teraz też siedzi cicho, nawet obiadek mu nie pomógł. Ostatnio w nocy nie wiem co było ale tak dostałam, że się z bólem obudziłam. Sklep 3KIWI jest otwarty od 10 do 14 w soboty, a np. ASKOT na Zakrzowskiej w soboty jest od 10 do 18. Wczoraj robiłam rozeznanie w meblach, to zdecydowałam się na PINIO seria MINI. W Askocie za komplet wyszło 3 tys zł, a w 3KIWI czekam na wycenę, bo takich nie mieli itp. Właśnie dzwonił eMek, bo powtarzałam wynik na krzywą i dziś po 1 godz. 152 (było 172), a po dwóch 149 (było 154). W stosunku do poprzedniego badania spadło, ale nie tyle ile trzeba :-( W poniedziałek jadę na konsultację do diabetologa. Mam nadzieję, że wkońcu się ustabilizuje. Sama przez ten tydzień stosował dietę, ale widać jeszcze to nie to :-( Muszę poznać swój organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca dobrze, ze hormony w normie, chociaz tym nie musisz sie martwic. A juz po weekendzie wizyta i moze sie okazac, ze i z krzywa cukrowa tez:-) Wroclawianko a Ty kiedy masz kolejna wizyte? Ja niedawno tez sie martwilam o ruchy mojej Hani, bo cos slabo ja czulam, ale wszedzie na forach powtarzali, ze kazde dziecko jest inne i to, ze czasem slabo czujemy ruchy wcale nie oznacza nic zlego. Ale wierze Tobie, ze sie przejmujesz. Nic tak nie pomoze, jak ponowne ujrzenie malej na usg i slowa dr, ze wszystko jest ok:-) Kalinka ta Twoja Anetka to juz spora babeczka! Najwazniejsze, ze wszystko jest w porzadku:-) A jak poszukiwania wozka? Upatrzeliscie cos? Dziewczyny ja prawdopodobnie jutro tez wybiore sie w koncu na ogledziny wozkow, przypomnijcie mi prosze, ktory Askot jest najwiekszy, jesli chodzi o wybór wózków? Zamierzam wybrac się właśnie do Askota, 3Kiwi, coś jeszcze polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinka Baby Maxa naprawde odradzam. Mieszkam blisko Bielan, więc w sumie przez przypadek kiedys tam byłam i wybór wózków naprawde bardzo mały. Nasze mamuski polecaly wlasnie 3Kiwi, Askota chyba na Zakrzowie i chyba jeszcze jakiś, ale nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena, krzywa robiona ponownie. Trochę lepiej, ale i tak ponad normę :-( W poniedziałek przed wizytą w POLMEDIS, jadę do diabetologa. A jeśli chodzi o sklepy to na Zakrzewskiej jest tzw. MEGA ASKOT. Nie byłam tam, ale dzwoniłam tam wczoraj w sprawie wyceny mebelek i obsługa była ok. Chyba tam też uderzę, bo mają wózki które mnie interesują tj. MAXI COSSI i JOOLZ. Dzwoniłam też do 3KIWI i czekam na ofertę od nich. Zobaczymy jak kształtują się ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca- ja nie jestem z Wrocławia i cywilny moich znajonych tam nie jest, nie wiem skad to wzielas? :))))))))) w Lubinie mieszkam i cywilny tez w Lubinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje dziewczynki za pocieszenie :) wizytę mam dopiero 5 listopada wiec jeszcze dwa tygodnie, ale jak dalej się nic nie zmieni to chyba zadzwonię do mojej Pani dr po niedzieli. Czekająca ja też będę brala mebelki z Pinio i albo własnie Mini albo Barcelona, tylko że ja na razie tylko łóżeczko 70X140 żeby później za rok nie zmieniać. Ciekawa jestem jak ci w 3kiwi wycenią, bo mówili że daja rabaty. A widzisz ja myślałm ze 3kiwi w soboty zamknięty, to dzięki za info. A co do krzywej to rzeczywiscie jest lepiej ale skoro dalej nie w normie to wizyta u fachowca nie zaszkodzi, na pewno da jakieś cenne wskazówki i wyniki się poprawią :) Lenka w 3kiwi maja na prawde fajny wybór bo mają i Joolza, Bugaboo, mamas&papas, maxi cosi i jeszcze dużo innych. Co do Askota to rzeczywiscie największy na Zakrzowie, całkiem niegłupi wybór jest też na Braniborskiej ale na Sztabowej to tylko kilka wózków no i maja tam Jane, ale to tylko jesli cie interesuje. Kamkrzem, to udanej imprezki życzę : ) no i co prawda to prawda być jedynym trzeźwym to ciekawe uczucie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Wreszcie ruch się tu zrobił;) Wrocławianko czytam,ze martwisz się słabszymi ruchami córci...niepotrzebnie,niektóre dzieci taka maja nature,że malo ruchliwe są, a ich kopniaczki mało dokuczliwe dla mamusi;)Powiem Ci,ze ja przez całą ciążę nie odczułam takiego bolesnego kopniaka od dziecka,koleżanki mi opwiadały jak to ich maluchy w żebra czy inne częsci ciała kopały,że skręcały się z bólu ;ja czekałam na takie "pozdrowienia" od mojej Lenki ,ale się nie doczekałam;)Moja mała miała dużo miejsca w brzuchu i dlatego moje odczucia były słabsze,najwidoczniej u Ciebie też tak jest.Poza tym wpływ na to ma tez wielkość dziecka,jak malutkie i drobniutkie to i siły do kopania ma mniej. Kalinko cieszę się z dobrych wiadomości po wizycie.Córcia slicznie i zdrowo rośnie i to najważniejsze:)Niedlugo przekroczysz 30 tydzień,a potem to już zleci nawet nie wiadomo kiedy:) Kamkrzem Tobie życzę udanej zabawy na weselu i dużo cierpliwości;) Fajnie,że jestes zadowolona z zajeć w szkole rodzenia:) Czekająca,jednak powtórne wyniki nie wypadłyy najlepiej ,szkoda ale nie łam się kochana,wdrożysz dietkę i wszystko będzie dobrze:) Lenka to będziemy mieć dwie Hanie w ekipie?;) Właśnie miałam Was pytać czy już wszystkie macie wybrane imiona dla dzieciaczków??? Jeśli chodzi o wózki to wiecie gdzie pojechać:kierunek Askoty i 3Kiwi,więcej fajnych sklepów nie ma.Jeśli któraś jest zainteresowana wózkiem Maxi cosi mura to zapytajcie o cenę w 3 kiwi,wiem że chcieli zrobic na niego promocję,bo mają na stanie, a za chwile wchodzi nowy model i chcą się pozbyć także rabat może być całkiem całkiem;) Te mebelki z kolekcji Mini super:) Dziewczyny jak będziecie potrzebowały info na temat wyprawki to pytajcie,teraz mam zupełnie inny pogląd na to co potrzebne, a co nie.Jeśli któraś chce kupić laktator to polecam Medele,to firma która robi najfajniejsze artykuły związane z karmieniem.Polecam zestaw calma do karmienia mieszanego,smoczek jest rewelacyjny,moja Lenka nie ulewa z niego i musi sie tak wysilać żeby napić się mleczka z butli jak przy ssaniu cycka.Nie zaburza doruchu ssania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;-) Na tym forum jestem nowa ale znam co niektóre dziewczyny z innego forum ;-) ;-) ;-) Po długich staraniach jestem w upragnionej ciąży,dopiero co prawda początek ale jak na razie wszystko jest dobrze.Tak zawsze chciałam dołączyć do forum ciężaróweczek i oto jestem ;-)Nie mogę w to uwierzyć...marzenia się jednak spełniają... Ale fajnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia zgadza się, jeśli w pon dr potwierdzi dziewczynkę, będzie Hania:-) A co do wyprawki i innych praktycznych inf. na pewno będziemy Was "męczyć" nie raz hehe.. Mała w końcu jesteś! Witamy Kochana w naszym gronie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia zgadza się, jeśli w pon dr potwierdzi dziewczynkę, będzie Hania:-) A co do wyprawki i innych praktycznych inf. na pewno będziemy Was "męczyć" nie raz hehe.. Mała w końcu jesteś! Witamy Kochana w naszym gronie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaG witamy :-) Sylwia ja to się cieszę że wynik nie urósł. Ograniczyłam owoce i soki, jogurty z owocami, a i zwracam uwagę co ma ile cukru. Zobaczymy co powie dr. Minął dopiero tydzień, ale mam nadzieję że będzie ok. Jem 6 posiłków i dużo warzyw. Ja chętnie skorzystam z Twoich uwag dot. wyprawki. Już zaczynam robić sobie notatki bo podczytuję Wasze forum "mamusie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAŁAg WITAMY!!!!!!!!!!!!!!!!! Cieszymy sie razem z Tobą, pamiętam Cię, przynajmniej po nicku. Teraz bedzie juz co raz lepiej!!! Mialas juz pierwsza wizyte??? jak sie czujesz? Pozdraiwam!!!! Ja lece zaraz do fryzjera na modelowaie wloskow, na szczescie fryzjer jest pod moim domem:) bratowej nie ma wiec musze isc do fryzjerki innej:) na 12 cywilny znajomnych jak pisalam i od 13 impreza. Trzymajcie kciuki zeby wytrzymala jak najdluzej:) paaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaG my się wprawdzie nie znamy bo ja adoptowana przez dziewczyny z forum polmedowego (wprawdzie po IVF ale w Invimedzie) ale witam serdecznie i gratuluję że sie udało, bo widze ze i za Tobą długa i niełatwa droga do macierzyństwa. W razie wątpliwosci pytaj śmiało, bo na każdym etapie jakieś sie pojawiają no i życzę spokojnych 9 miesięcy :) a jak na razie samopoczucie, jakieś mdłosci lub inne atrakcje Cię dopadły ? Sylwia, tak własnie się pocieszam ze Hania ma dużo miejsca i dlatego tak słabo ją czuje, wieczorem trochę mocniej pobrykała , rano też więc już jestem spokojniejsza. No a emek mowi ze mam duży brzuch , ja tego nie widzę bo od 3 tygodni przez remont funkcjonuje bez lustra i wydaje mi sie że mam malutki :), ale emek mówi ze jest na parwde duży wiec moze Hania buszuje po apartamentach a ja nie czuje. Co do rad to bardzo chętnie skorzystamy. Ja własnie słyszałam ze dziewczyny zadowolone z tej Medeli, wiec pewnie też zakupię. A ty polecasz laktator elektryczny czy reczny, i butelki tez z Medeli ? A i jeszcze mam pytanie co najlepsze na początek pajace czy kaftany+śpioszki tudzieź spodenki ? Bo koleżanka polecała pajace. Choc ja chyba zaczekam do wyprzedży w Mothercare bo tam są cudne a podobno w grudniu maja być wyprzedaze a wtedy można sie obkupic w bardzo korzystnych cenach. Nawet sie smiałam z emkiem ze pójdziemy powybieramy, zrobimy liste a w grudniu emek pojedzie i pokupi :) Czytałam na mamuśkach ze Lenki już nie męcza kolki a dzieki temu i Ty masz wiecej snu :) Lenka pewnie rosnie w oczach iz dnia na dzień się zmienia :) fajnie czytac o jej wyczynach ze smokiem :) a pewnie z dnia na dzień wykombinuje coś nowego :) Powiem Ci ze jak tak piszecie o tych kolkach to sie zastanawiam czy nie zakupic tego sab simplexu już teraz żeby w razie w mieć pod ręką, a Ty gdzie go kupowałaś ? A i mam jeszcze pytanie jak sie sparwdza ta szafka, przewijak z Ikei ? bo też go rozważam . Lenka, to będziemy mieć dwie Hanie :) Powiem Ci ze mi sie zawsze to imie bardzo podobało i mówiłam ze jak będzie córeczka to będzie Hania, a że i emkowi się spodobało to nawet się nie zastanawialiśmy nad innym i chociaz trochę teraz popularne to imie to zostanie Hanka :) Czekająca, myślę że taka dietka szybko polepszy wyniki, a i jeszcze wiem ze dziewczyny na diecie polecaja pieczywo chrupkie Wasa, podobno ładnie obniża cukier. Kamkrzem, to widzę że przygotowania do imprezki pełną parą, udanej zabawy :) A wszystkim udanego weekendu, bo pogoda cudna nam sie szykuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno nie zaglądałam a to z takiej prostej przyczyny, że ostatnio dużo przebywam u siostry od kiedy wyszła z Kubusiem ze szpitala. Maluszek jest cudowny i już nie mogę doczekac się jak będę tulic naszą kruszynkę w ramionach. Sylwia co do imienia to my jeszcze nie zdecydowani. Miała byc Amelka ale teraz sie wahamy. Myślę jeszcze o Natalii albo Aleksandrze. Wasze typy mile widziane. Kalinka nasze smyki w podobnym rozmiarze ;) Nasza kruszyna niecałę dwa trg temu miała 1120 teraz zaczynam 29 t.c. to podejrzewam że podobnie jak Twoja waży. Kolejna wizyta 29.10 czyli jeszcze tydzien trzeba czekac. Pogoda cudowna aż chce sie siedziec na tarasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaG17 witaj oficjalnie wśród cięzarówek:)Nareszcie jakaś świeża krew;)Dobrego samopoczucia na najbliższe 9 miesiecy Ci życzę:) Czekam niecierpliwie na usg serduszkowe:) Pisz tu o wszelkich trapiacych Cię rzeczach,pytaj o co chcesz my tu służymy wsparciem :) Lenka w takim razie czekam na relacje z wizyty i oczywiście zaciskam kciuki:)Zrobiłaś w końcu badanie z glukozą czy jednak nie? Czekająca bedzie dobrze, taka dietka bogata w witaminki dobrze wpłynie na dzidziusia,a i Twoja figura zyska;) Kamkrzem jeszcze raz udanej zabawy:) Wrocławianko muszę ci powiedzieć,że ja tez miałam duży brzuch w ciązy.Tym bardziej wszyscy zdziwieni,bo jak urodziłam Lenkę to okazało się ,że taka z niej kruszynka ,a mój brzuch wskazywal na dużego lokatora;) Co do Medeli to ja mam reczny i super sie sprawuje,nie potrzeba wiele wysilku żeby wypompować sporą porcyjkę;)Fajny jest też laktator medeli mini elektrik.Co do butelek to powiem tak,ja nakupiłam jak głupia Tommego i teraz żałuję ;mam butelke medeli ze smoczkiem imitujacym cycka i jest super,mała pije z niej bardzo chetnie i do tego nie ulewa ani kropelki.Ten smoczek działa tak jak kobieca pierś,pokarm wypływa dopiero jak dziecko troszke popracuje podniebieniem,dlatego sprawdza się przy karmieniu mieszanym. Fajna jest też ta nowa butelka aventu -seria Natural do karmienia mieszanego,ma smoka antykolkowego i faktycznie z niego też mi Lenka nie ulewa.Dlatego ja ze swojego doswiadczenia polecam i Medele i Avent. Jesli chodzi o ciuszki to mam i pajace i takie komplety z półśpiochami /własnie w mothercare kupione:)/ i powiem tak sprawdzają się i te i te,ale skłaniałabym się ku kompletom.Już mówie dlaczego,jak jestem taka mega zaspana to łatwiej mi ściągnąć takie spodenki na gumce niż męczyc się z zatrzaskami.Podobnie mój emek,jak przebiera małą to się irytuje tymi zatrzaskami,bo po ciemku czasem trudno je prawidłowo połączyc;)Najwygodniej mi jest jak Lenka ma bodziaka na dł rekaw i do tego te spodenki-półśpiochy/ze stópkami/,ubieram i rozbieram expresowo. Proponuję Ci pojechać do mothercare i zostawić paniom w kasie swojego maila,wówczas będziesz pierwsza wiedziala kiedy rusza wyprzedaż.Ja od nich dostaję takie info:)Tak na marginesie to wczoraj byłam w tym sklepie na zakupach dla Lenki;)Fajne ciuszki dla dzieciaczków są też w Zarze i Benettonie:) Jeśli chodzi o sab simplex to ja zamawiałam przez internet,złożyłam zamówienie telefonicznie i następnego dnia już miałam lek w domu.Jak dla mnie nie ma nic lepszego,Lenka próbowała juz wszelkich specyfików dostępnych w aptece i guzik,a po jednej dawce tego leku odrazu była poprawa. Zamawiałam z tej strony:http://www.sabsimplex.org/index.php?page=start Teraz kwestia przewijaka...miałam mieszane uczucia,ale Liska mnie przekonała,że bez tego ani rusz i kupiłam ten z Ikei i co ???Jest niezastapiony,to najważniejszy mebel w sypialni,sprawdza się u nas w 100 %.Oprócz tego,że słuzy jako przewijak i składzik na rzeczy kosmetyczne to jeszcze spełnia się w roli stojaka na wanienkę.Śćiągamy ten materacyk z góry i tam stawiamy wanienkę,przynajmniej nie trzeba sie schylać i plecy nie bolą;) Ja do tego przewijaka zamówiłam sobie materacyki z mamas&papas,one są pokryte nieprzemakalną ceratką i do tego jest jeszcze taka ładna ozdobna poszewka,jednak ja z tej poszewki nie korzystam ,bo nie nadążyłabym z praniem.Kupuję za to jednorazowe podkłady i to kładę na ten materacyk.Mega wygoda i higiena. O takie cuś mam na mysli:http://allegro.pl/promocja-wspanialy-przewijak-mamaspapas-i2703427931.html Wewnatrz tej poszewki jest własnie taki materacyk pokryty ceratką i idealnie pasuje wymiarami do tego przewijaka z Ikei,ja używam dwóch równoczesnie/jeden na drugim/.Być może w Ikei mają do tego przewijaka specjalne maty,ja po prostu nie zwróciłam uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka to fajnie,że maluch siostry jest już zdrowy i w domku.Pewnie nie możecie się nacieszyć takim słodkim szkrabusiem;) Ładne imiona macie wybrane,mi najbardziej z tych podoba się Amelka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka, cieszę się że u maluszka siostry już wszystko dobrze :) A co doa wagi maluszków to moja Hania też raczej z kruszyn bo w 26 tc ważyła 900 g, więc tak jak piszesz Sylwia dzieciątko małe, brzuch duży to i pewnie czuć ja mniej, choc powiem że dziś była trochę aktywniejsza :) Co do imion to mi też podoba się Amelka :) A jak Ty sie czujesz, oszczędzasz sie ? Sylwia, jak dobrze że Cie mamy, bo prawdziwa z Ciebie skarbnica wiedzy praktycznej i na pewno skorzystamy z Twoich rad, no i pewnie jeszcze pytań będzie ze sto. A powiedz Ty masz ten przewijak bez szufladek ? tylko ze szczebelkami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,ja mam ten ze szczebelkami,chyba Guliver sie zwie o ile mnie pamiec nie myli.Jak ja kupowalam to byl tylko ten i drugi jakis maly,Jest dobrze wykonany ,bo nawet przy uderzeniu nie ma odpryskow i zarysowan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Sylwia dzięki za rady dot. wyprawki. Powiem Ci, że mi ta dietka zaczyna się podobać bo jestem najedzona ale nie pełna. A i maluch zaczyna się przyzwyczajać do określonych pór jedzenia. Dobrze się czuję i zaparcia minęły. I jeszcze mój eMek na tym skorzysta, bo w domu same warzywa i ciemny chleb, oraz WASA tak jak pisałaś Wrocławiankaooo. Zamiast mięsa na obiadek rybki :-) a brzuszek mu ostatnio urósł. Piję dużo wody i jem jeden, góra 2 owoce dziennie. Za te wszystkie rady dot. jedzenia jestem wdzięczna Szczęściarze, która mi dużo w tej kwestii podpowiedziała. Ewelka super, że z małym Kubusiem wszystko ok :-) Dalej masz wizyty co 2 tygodnie? A jeśli chodzi o imię, to jak jutro dr potwierdzi synka to będzie ANTOŚ :-) a gdyby miała być dziewczynka to mój wybór to też AMELKA :-) Mam nadzieję, że jutro będzie wszystko ok. My zaczynamy się szykować do remontu pokoju. Część rzeczy już spakowana, a eMek zaczyna kompletować sprzęt malarski. Wczoraj wybraliśmy wstępnie kolor ścian, i podobnie jak u Ciebie Wrocławiankaooo będzie biały i tzw. srebrzysty lód /farba DULUX/, bo mebelki bedę biało-szare. Kalinka i Lena, jak tam oglądanie wózków, wybrałyście coś? Udanej niedzieli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za ciepłe przywitanie ;-) Tak czytam Wasze wpisy i do tej pory nie mogę uwierzyć,że tu jestem ;-) Ja na razie nie napiszę nic na temat wózków ani ubranek bo u nas dopiero początki więc nie chcę zapeszać a poza tym nie wiem ilu mam lokatorów ;-) W piątek jadę na usg i będzie to 5 tyg i 6 dni i dr powiedziała,że będzie już coś widać ;-) W którym tygodniu bije już serduszko?Trochę się denerwuję ale cały czas myślę pozytywnie ,że tym razem donoszę i będę szczęśliwą mamą ;-) Pozdrawiam Was kochane ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca,na poczatek najlepiej sprawdzają się malutkie butelki,dziecko je tego mleczka w pierwszych tygodniach między 40 a 100 ml i taka mała butelka jest po prostu wygodniejsza.Te duże polecam na kolejne miesiące zycia malucha i wówczas te małe będą służyły jako poidełka:) Warto mieć po 2-3 szt,bo w nocy nie będziesz miała siły i ochoty butelek myć i wyparzać. Laktator mam model Harmony:http://www.mamabebe.pl/product-pol-402-Reczny-Laktator-Harmony-z-Calma-w-zestawie-.html W tym zestawie jest właśnie ten smoczek Calma o którym pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena-duży wybór wózków i nie tylko jest też w hurtowni Bajka na ul. Długosza. Nie wiem jak cenowo u nich wychodzi, ale ja byłam pod wrażeniem ich całego zaopatrzenia (wózki, foteliki, łóżeczka, ubranka i wszystko inne co potrzebne dla malucha i mamy:) Polecam zajrzeć. Co do Baby-Maxx'a (tego na Bielanach) to też odradzam. Szkoda czasu. Ja też muszę przygotować pokój dla bobasa - nie wiedziałam,że w Askocie mają mebelki. Muszę się tam wybrać. Czekająca dzięki za newsa;)Dobrze,że Twoje wyniki krzywej cukrowej są lepsze od poprzednich. Będzie dobrze. Ja glukozę robię niebawem tak więc słodkie 2 godziny przede mną;) Co do mebli to fajny sklep jest też na Bielanach (www.meblik.pl) - meble są ładne, ale niestety mnie odstraszyły ceny. Szukam czegoś tańszego, ale zawsze dla porównania można zobaczyć. Co do ruchów to ja tak co drugi dzień się martwię - moja dzidzia do tych spokojniejszych należy, ale skoro lekarz mówi że jest ok to tego się trzymam. Sylwia każda informacja nt wyprawki jest cenna ;) Ostatnio zakupiłam miesięcznik "Mamo to ja". W listopadzie i grudniu 3 produkty Canpol (podgrzewacz,aspirator, sterylizator) będą tańsze o 20 %. Jest też kupon na 15% rabat na zakupy w Coccodrillo (ważny do 30/11) W ogóle dużo jest tam artykułów nt. pielęgnacji noworodków, karmienia itp. Cześć MalaG - najfajniejsze chwile właśnie przed Tobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocłąwianko dziekuję czuję sie dobrze ale brzuch często twardnieje i sie stawia. Biorę codziennie 2x2 luteiny i staram się jak najczęściej leżec. Dr mówi że muszę uważac jeśli nei chcę wcześniej urodzic. Sylwia kurcze ja też kupiłam już butelki z Tomme teppe i teraz jak piszesz że żałujesz to też zastanawiam sie czy to był dobry pomysł. No my zakupiliśmy przewijak z ikea ale ten przykręcany do ściany szeroki i powinien byc wygodny. Zobaczymy. Obecnie szykujemy się do remontu pokoiku dla dzidzi. W sumie to niewiele trzeba zrobic bo tylko odnowic. Odmalujemy przywiercimy półeczki, przewijak, wstawimy komodę fotel i będzie gotowy. Łóżeczko na początek będzie stało u nas w sypialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×