Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

liska25

Polmedowe ciężarówki:)

Polecane posty

Szczęściaro, tak dokładnie chodziło mi o tą książeczkę. Jesli chodzi o bujaczki to kompletnie się nie znam, wiem tylko że te wibracje w przypadku dzieci dwóch koleżanek się nie sprawdziły, bo maluchy sie ich bały, ale trzebaby było zasiegnąć wiecej opini, bo moze akurat trafiło na strachliwe dzieci. Sylwia, a masz linka do tek ksiażeczki czarno-białej mamas&paps ? I do łózeczka turystycznego ? Powiem szczerze że ja sie zastanawiam czy nie pozostać własnie przy zakupie tylko turystycznego i do niego porządnego materca. Powiem wam ze jak chodze teraz do koleżanki, która ma 5 miesięcznego smyka i widze jak on sie w tym łżeczku szczebelkowym wierci i przeważnie przekręca w poprzek, tak ze później mimo ochraniacza ma odciśnięte szczebelki na głowie to sie powaznie zastanawiam nad tym szczebelkowym. Nie mówiąc o tym ze jak nie miał ochraniacza na całe łózko tylko na połowie to wkrecał nogi w szczebelki :( Dlatego oni i tak przewaznie kładą go do tego turystycznego i tam śpi i mowili ze teraz juz by w ogóle nie kupowali tego szczebelkowego, bo ono sie sprawdza tak do 3 miesiaca. No ale to jedna opinia wiec sama nie wiem. No i po drugie te szczebelkowe bardziej mi sie podobają i pasuja do wizji biało szarego pokoiku. A moze Wy macie jakieś opinie i spostrzezenia, na ten temat ? A i jestem za pomysłem Liski z meldowaniem , bo też mam takie myśli jak ona ;) A na marginesie to czytając Twoje opowieści o dziewczynkach przypomina mi się ta moja przyjaciłka ktora też ma blźniaki, teraz mają 8 miesięcy i zaczynaja sie robi mobilne i niezly cyrk z nimi ma. Ma tylko problem z psem, bo boi sie dzieci i dziwnie sie przy nich zachowuje, ostatnio szczeknoł przy buzi synka i w sumie nie wiadomo czy nie chcial go kłapnąć, tylko oni mieszkaja w bloku i nie za bardzo mają co z psiakiem zrobić. Natoamsit kot okazał sie przyjacielem dzieci i ładuje im sie do łóżka i śpi z nimi, pozwala się ciągać we wszystkie strony i wcale sie nie boi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak,jak chcesz mieć tylko turystyczne łóżeczko to musisz kupić dobrej jakości,bo nie wszystkie mają dwa poziomy regulacji i niektóre nadają sie tylko jako kojec na wyjazdy czy miejsce do zabawy.Trzeba zwrócić uwage,żeby było stabilne.Ja kupiłam łózeczko z firmy Nuna,bo widzialam je juz wcześniej i bardzo mi się spodobało.Fajnie wykonane,szybko się sklada i rozkłada,ma stabilny ten górny poziom,torbe do przewożenia.Podrzucam Ci linka ze strony producenta,ale ja zapłaciłam dużo mniej:) http://www.nuna.com.pl/produkt/opis/35/lozeczko_turystyczne_sena_kol_scarlet Ksiązeczkę kupiłam w 3 kiwi i wyglada tak:http://www.mamasandpapas-polska.pl/produkt/opis/218/dwustronna_ksiazeczka_kol_baby_play Bardzo fajne są te zabawki z serii black&white:http://www.babydeco.pl/pl/s/56925f8?url=black%26white Co do łóżeczka szczebelkowego to ja jednak jestem tradycjonalistką i nie wyobrażam sobie pokoju bez takiego mebelka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, superancka ta strona black&white !!!! dzięki :) No i problem mi się rozwiązał, kupię białe łózeczko szczebelkowe i taki biało czarny, pogrubiony ochraniacz. Fakt że troche drogi ale jak sama książeczka kosztuje 50 zł, a tu za 200 będe mieć i ksiązeczke i ochronnik !!!! Jeszcze raz dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Superowe rozwiązanie i na pewno będzie pięknie wyglądało:)bardzo fajne są te wszystkie rzeczy z serii biało-czarnej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Sylwia, żebyś wiedziała że śliczne. ja się chyba jeszcze skusze na ten kwiatek grzechotkę i Łajtka :) bo sie w nim zakochałam :) no stara baba i głupia ;) Ogladam ta stronę i się odstresowuje przed jutrzejszym USG, choc musze przyznać ze przed genetycznym miałam większego nerwa. No zobaczymy jak będzie jutro. A z Ciebie juz troszkę opadł stres ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest dużo lepiej niż wczoraj,staram się nie myśleć o tym;) trzymam kciuki za jutrzejsze usg,no i czekam na ostateczne wieści kto mieszka w brzuszku;) Ty nie myśl,że tylko Ty taka "stara i głupia",bo ja myslę o sobie tak samo;przesiaduję w pokoju małej,ogladam ciuszki,tulę maskotki,ehhh no komedia,mój emek ma ze mnie niezłą polewke no i tak serio mówiąc to na pewno te wszystkie rzeczy bardziej ciesza mnie niż Lenkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki ja na moment bo zmeczona jestem. bylismy na POŁÓWKOWYM iiiiiiiiii......................... CHŁOPAK, nie trzeba byc ginekologiem ,aby zobaczyc didolka i jajeczka:))) cudowne uczucie. Wszystko wporządku, dzidzia waży 316g podobno ok, ciąża faktycznie mlodsza dokladnie o 5 dni,czyli jak mi mowili ale wymiary,pomiary wszystkie narządy są ok, mowi,ze ksiazkowe, idealne i jest zadowolony! Lekarz anioł, zostaje u niego , jest wspanialy, wszystko po kolei pokazyl, mierzyl tlumaczyc, zartowal itp:) mowi do mnie,ze dzidzia jest jeszcze mala a ma duzo miejsca w brzuszku, nawet jak naciskal na brzuch to nie ugniatal sie brzuch wec dlatego nie czuje jeszcze takich ruchow konkretnych. Ale chwila moment i bedzie. Nagral nam cale badanie na plyte i z 3D tez, rewelacja jak dobrze Go widac, profil, nosek uszka nozki ma dlugie chyba po mnie i te stópki :) przekręcał sie co chwile na dol do gory na bok ,przodem do Nas:) tak długo Go widzielismy :))))) Jestesmy strasznie szczęśliwi!!! No i teraz myslismy nad imieniem, mowillismy o Jakubie, ale nie wiemy do konca, Macie jakies propozycje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamkrzem super bardzo bardzo gratuluję:)Cieszę się ,że z maluchem wszystko dobrze,że rozwija się prawidłowo:)Emek pewnie dumny jak paw co???:) No i dobrze,że znalazłaś innego lekarza,bo tamten to tylko by nerwy Wam szarpał,a tak to będziesz spokojna i pod dobrą opieką. Co do imion to ja już kiedys tu pisałam jakie mi się podobają ,ale mogę jeszcze raz:) Kamil,Miłosz,Natan,Dawid,Nataniel,Adrian,Marcel,Krystian...narazie tyle,bo pisze z pamięci,a ona teraz zawodna;jak znajdę listę to jeszcze coś napisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamkrzem gratuluje synka :-) ważne ze wszystko w porządku i z lekarza jesteś zadowolona :-) Sylwia to jaki wybrałaś bujaczek? bo ja juz od tego ogladania nie wiem juz nic...ksiązeczki zaraz kupie :--)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też oglądam i oglądam i głowa pęka od tych wszystkich gadżetów;)Zauważyłam,że te zasilane do sieci są drogie, trzeba wydać kilka stówek no i to ból,bo ja nie wiem czy to się dziecku szybko nie znudzi???potem bedzie stalo w kącie i bedę przeklinac,że mi zawadza;) ogladałam takie: http://allegro.pl/chicco-polly-swing-up-hustawka-lezaczek-2012-bon-i2577837553.html http://allegro.pl/fisher-price-hustawka-z-projektorem-na-prad-muzyka-i2600349784.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia to oglądasz tą hustawke o ktorej dawno pisałam, że mojemu emkowi się podoba z fisher price, ale wtedy stwierdziłyscie, ze takie coś wystarczy na pierwsze kilka miesiecy i ze to niepotrzebny droga rzecz :-) Takze troche mi teraz namieszałas w głowie, bo zaczelam sie rozglądac nad praktycznymi bujaczkami... Liska a moze ty podeślesz linka z tym co najlepiej by nam sie przydalo, które bujaczki będą najlepsze? Jak tam po szczepieniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie to mnie denerwuje,że to dla maluszka,a dla starszego dziecka juz nie bardzo.Ale problem w tym,że nie ma zasilanych do sieci i równocześnie takich co to posłużą na dłużej.Nie wiem co mam zrobić...narzie nic nie zamawiam żeby potem nie żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Ja się dziś melduje jako pierwsza :-) Sylwia a masz może już kupioną karuzele do łóżeczka bo też zaczełam się ogladać, ale wybór znów duży :-) Książeczki już zamówione, dziękuje dziewczyny za dobre rady, sama chyba bym nie pomyślała zeby je kupić, ale jak piszecie, że dzieci są tym zachwycone to ja tym bardziej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja też się melduję;) Nisia daj znaka,bo wczoraj się nic nie odezwałaś i nie wiemy co to znaczy??? Ja mam taką karuzelę:http://www.mamasandpapas-polska.pl/produkt/opis/88/karuzela_kol_millieampboris jest z pozytywką;wziełam taką ,bo ja mam dużo rzeczy z mamas&papas więc firma z której kupowałam dała mi bardzo duży rabat na nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wroclawianko przepraszam, że dopiero teraz Ci opisuję, ale w pracy niestety nie zawsze mam czas na forum, z kolei kiedy wracam już do domu, to mam czasami awersje do komputera. Wysłałam na naszą pocztę plan szkoły rodzenia. Co prawda nie widać, żeby miały być jakieś typowe ćwiczenia, jedynie przygotowujące do porodu, ale położna powiedziała, że będzie nam mówiła, kiedy mamy wziąć strój do ćwiczeń, więc coś tam może się poruszamy:-) Powiem Tobie, że ja tez nienawidzę tego spania na lewym boku, do tej pory spałam na brzuchu lub na prawej stronie. Mąż kupił mi tego rogala do spania, ale ciężko mi się przyzwyczaić, jest taki jakiś twardy.. Nisia 2900, wow, to naprawdę już duży brzdąc:-) Ciekawe, czy doczekasz następnej wizyty, hehe:-) Sylwia przykro mi słyszeń, że znowu masz to świństwo, jednak z tego co tu dziewczyny zdążyły już napisać, wszystko jest pod kontrolą, więc mam nadzieję, że nie będziesz miała z tego powodu żadnych nieprzyjemności, tzn. Lenka:-) Kamkrzem gratuluję synka!!! I cieszę się, że masz świetnego lekarza, bo to jednak bardzo ważne. My tez myśleliśmy o Jakubie, ale znajomi, którzy mają synka 2,5 letniego w przedszkolu śmiali się z nas, że kolejny Kuba będzie. U ich synka już 6 jest w grupie hehe:-) Więc chyba faktycznie jeszcze się zastanowimy:-) Liska widzę, że macie w domu niezły "ubaw":-) Ale pomimo, że teraz na pewno jest Wam ciężko, to ja i tak wolałabym za jednym razem odchować dwójkę, a potem mieć spokój. A tak za jakiś czas powtórka z rozrywki, bo koniecznie chcemy mieć dwójeczkę:-) Czekająca a jak tam bóle głowy, ustały już całkowicie? Szczęściara z tymi bujaczkami to faktycznie jest nie lada problem, bo np. jedna moja koleżanka mówiła, że jej mały bardzo bał się dźwięków z elekt. bujaczka, a druga, że jej dziecku kompletnie nie przeszkadzało. No i bądź tu mądry:-) Dziewczyny mnie tez bardzo męczą nocne wędrówki do wc, po których często długo zasypiam, a rano niestety trzeba wcześnie wstać. No ale trudno, trzeba się przyzwyczajać do nocnego wstawania i to pewnie o wiele częstszego. Powiem Wam, że ja bardzo się boję końca macierzyńskiego, kiedy wrócę do pracy, a przecież 6 miesięczne dziecko też często daje w nocy w kość. Więc pewnie nie będzie lekko po kilku nocnych pobudkach wstać rano do pracy. Ale może mile się zaskoczę i nasz synek okaże się wielkim skarbem, który przesypia całe noce:-) Sywlia linki do sklepów jak zwykle świetne, jak wrócę do domu, to sobie pobuszuję:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny w ten słoneczny piątek :-) Kamkrzem gratuluję syneczka :-) Właśnie się zastanawiałam na płytą z usg, a skoro mówisz że jest ok, to chyba też o nią poproszę. A jeśli chodzi o imiona dla chłopców to mi się podobają: Antoni, Igor, Filip, Szymon, Michał, Bartosz, Tomasz, a mojemu eMkowi: Franek. Sylwia cieszę się, że już masz lepsze sampoczucie :-) Zobaczysz wszystko będzie dobrze, jak mówi Twoja Pani Dr, musisz jej zaufać. Wrocławiankaooo, jak pisałam ostatnio Sylwia to na MARKAFONI jest wyprzedaz różnych maskotek dla maluchów i trwa do 17 września, https://markafoni.pl/zabawki/c-12933/, w tym M&P. Moim marzeniem są również białe mebelki do pokoju maleństwa, ostatnio trochę szukałam i znalazłam takie 2 sklepy: http://www.wpokoiku.com.pl/index.php http://www.pinio.com.pl/ Udanego dnia i słonecznego weekendu :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęściaro te karuzelki z fisher bardzo fajne,poza tym to bardzo dobry producent zabawek więc cokolwiek by sie nie kupiło to są to dobrze wydane pieniądze.Faktycznie bierz dwie różne,bedziesz podmieniać dzieciakom i przynajmniej im się nie znudzą:) Lenka,Kamkrzem,Czekajaca dzieki:))) Coś Kalinka nam umilkła???? Wrocławianko czekam na relacje z połówkowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowiłam zrobić takie zestawienie płci forumowych dzieciaczków,jak sa jakieś błędy to prosze mnie poprawić i nie gniweać się,że coś pomyliłam;staram się bardzo wszystko pamiętać ,ale nie zawsze mi wychodzi:) Barbera-dzieczynka Kamilka Margi dzieczynka Amelka Liska-2 dziewczynki Lenka i Maja Szczęściara- chłopiec i dziewczynka Nisia- chłopiec Sylwia- dziewczynka Ewelka- dziewczynka??? Kamkrzem- chłopiec Czekająca- dziewczynka??? Lenka- chłopiec Kalinka- dzieczynka Wrocławianka-dziewczynka??? Nie zapomniałam o nikim???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca, Sylwia mi tez bardzo podobają się białe mebelki. Zastanawiam się tylko, czy pokoik urządzać od razu, czy dopiero kiedy przestawimy łóżeczko z sypialni do pokoju małego? A Wy jak robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka jeśli Wy będziecie mieć dzidzie u siebie w sypialni to ja nie wiedzę sensu robić pokoju teraz.Nie będziesz korzystała z tamtego pokoju więc po co ma wszystko stać i się kurzyć;)Poza tym zanim Mały wyrośnie ze spania w Waszej sypaialni to może spodoba Ci sie coś innego...przemyślcie sobie na spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł, Matko Ale nadrukowałyście i jak ja mam nadążyć!!!:) Ide po kolei:)Margi zazdroszczę uniknięcia kolek, a Twoja Amelka jest śliczniutka!!!! Szczęsciara ja mam ten bujaczek różowy i wszystko jest ok gdyby nie to, że on się zam nie buja, ma jedynie wibracje, a te denerwują moje dziewczyny, on jest niby od 3 miesiąca bo dośc pionowo się w nim siedzi, ale ja sadzzam czasami moje w nim jak chcę coś zrobić w kuchni a którać nie śpi, no ale muszę co chwilę nim ruszać, żeby się bujał. A nad jakim kojcem się zastanawiasz?Czy chodziło o łóżeczko turystyczne? Ja mam na dole łóżeczko i fajna sprawa tylko najgorsze jest to, że ta półka wewnętrzna na któej dziecko leży jest troszkę ruchoma i przy jednym dziecku to nie problem tak jak włoży się tam dwójkę i któreś się wierci to drugiemu może to przeszkadzać i będzie się wybudzał:) Wrocławianko moje dziewczyny juz teraz się wiercą i budzą się w poprzek ale jeszcze do szzczebelków nie dochodzą. kupiłam im też kliny pod głowki to problem w tym, że jak się kręcą to z niego spadają:)Jak zaglądam do łóżeczka jak już się przekręcą to się za glowę łapię, bo są powykręcane jakby kręgosłupa nie miały:)Co do psa to mój też na Lenkę szczekał przy jej buzi ale chciał ją zachęcić jakby żeby była bardziej moblina i się z nim pobawiła a ona otworzyła szeroko oczy i patrzyła na niego:) A kota boję się do dziewczyn dopuścić, może dlatego, że to kotka żyjąca na dworze w większoSci dnia i nie jest to do końca domowy kot. Sylwia ja mam zwykłe turystyczne łóżeczko polskiej firmy miko, ma regulowaną wysokość, narazie jestem zadowolona, ale w podróży nie bylam z nim:) Kamkrzem gratuluję sisiaka!!!! Super, że wszystko ok!Jakub?? Każdy jakiego znam to rozrabiaka:) Szczęsciara z chęcią bym podeslała fajne bujaczki, ale ja nawet nie zaglądalam, żeby coś innego dokupić, nie mam za bardzo na to czasu i radzę sobie narazie bez. Nie uważam żeby to był zakup konieczny, a tymabardziej wydawać kupę forsy jak to ma służyc chwilkę. Sylwiia u mnie nawet do sieic podłączane by się nie sprawdziły, a raczej by mnie to denerwowalo, bo teraz przynajmniej można sobie bujaka ustawiać gdzie się cce, a jak dziecku się jeden widok znudzi to i tak musisz przestawiać w inne miejsce:)ale karuzelki do łóżeczek muszę już zakupić i fajne są te co wysłałaś z misiami:) dla mnie ważne, żeby melodyjki długo graly i nie trzeba było ich włączać co chwilkę. Sylwia a w tej Twojej długo gra melodyjka? Lenka ja teraz też się cieszę, że jest dwójka, jak już pisaalm przy jednym byłoby nudno:) Ala ja spokoju chyba mieć nie będę od razu, emek chce synka:) Ale nawet jak kiedyś będziemy próbować to albo naturalnie albo jeden zarodek:) hehe gorzej jak będzie trzecia dziureczka:) z tego co wiem to 5-6 miesięcy i dziecko przesypia już nocki:) czekająca ja mam pinio marsylia podajże. Wysłałam Wam coś na maila:) świeże dzisiejsze foteczki:) U nas sprawa wygląda tak, wczoraj miałyśmy super dzień, przespany, bez kolek tfu tfu, za to były szczepienia. Ale mam dzielne laski! Ryk był przez 10 sekund w momencie ukłucia a potem obie poszły spać!!! wieczorem noralnie zjadły troszke pobaraszkowały, bez płaczu i poszły spać. w nocy tylko dwie pbudki o 3 i o 6, tylko problem był innego typu, że budziły się razem:) więc jak jedną karmiłam to druga płakała, ale na szczęscie obudziła tym emka i ten przyszedł i nakarmił drugą:) dziś też pobaraszkowaly razem i teraz śpiią:) Bałam się bardzo gorączki po szczepieniach a tu nic! Dziś znów idziemy do kliniki tym razem na USG głowek bioderek i brzuszków:) Mam problem innego typu, dziewczyny zaczęły już 7 tydzień a ja ciągle krwawię....masakra bidny emek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem, szczerze, że podziwiam emków, którzy będą spali z dzieciaczkami i mamami:) Chyba, że mają mocny sen i karmienie nocne nie będzie ich budzić:) U mnie np jak budzi się jedna to jest 30-40 minut karmienie plus przewiajnie, chodzi o to, że kręcę się wtedy po pokoju, zapalam światło itd. a jak jedna po drugiej to trwa to 1,5h:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska,musze sprawdzić ile czasu gra ta karuzelka,ale z tego co pamiętam to niezbyt długo /testowałam po zakupie/;najlepiej nabyć taką co ta ma w ciągu kilka melodyjek,wtedy nie trzeba stać i nakręcać co chwila;) Teraz najważniejsze,wracam z galerii i jestem w szoku;)Maja wyrosła tak,że jej nie poznaję;taka pyzulka sie zrobiła,no to nie to samo dziecko;)Jestem zauroczona fryzura Lenki;)Ściskam je mocno:) Powiedz czym w końcu szczepiłaś??? Aha i jeszcze mnie martwi to Twoje krwawienie...strasznie długo to wszystko się goi,a masz takie mocne krwawienie czy to już raczej zanikowe?oj bidny Emek bidny,no ale cóż musi jeszcze troszke wytrzymać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój się deklaruje,że będzie wstawał na zmianę ze mną...zobaczymy czy zdania nie zmieni;)No ale my mamy ten komfort,że on nie musi rano do pracy gonić i nie spędza tam całego dnia więc może się poświęcić dla swojej d*u*p*e*r*e*l*k*i;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj po wazeniu Lenka 3600 a Maja 3400:) mala je za dwie i tez tak tyje:) pisze bez znakow bo maje mam na rece:) oho uwaga Lena sie budzi czas szykowac catering. powroce jak mi sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Liska fajne ty Twoje dziewczyny, szybko nadrabiają małą wagę po porodzie. Może powinnaś zmienic mleko na inne? A w szpitalu jak byłaś z Lenką to też miała kolki? Co do oczyszczania się macicy po cc to u mnie to trwało ok 7 tyg a może się przeciągnąc nawet do 8 :( Co do kolek, ja jeszcze karmię UU i staram się unikac produktów uczulających, zamierzam karmic do końca października i powoli przejśc na butelkę bo pod koniec grudnia czas wracac do pracy :( U mojej Amelki z kolei rosną już pierwsze ząbki :D:D na szczęście nie jest marudna bardziej niż zwykle :):P Karuzelę mam z firmy max baby, pozytywka wytrzymała 2 tyg i połamał się w niej grzebyk :( zakupiłam same pozytywki z canpol babies i dają rady:) Kamkrzem gratuluję synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×