Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

!ryż!

Dieta ryżowa! Kto ze mną?

Polecane posty

merry no własnie ja też mam taka nadzieje że nie wylece bo porcje ryzowe pozmniejszalam i szczegolnie na wieczór staram sie nie węgle a bialko wsuwac, ale jutro do pracy biore ryz i zjem go z dzemikiem bo dziewczyny w pracy dzis kazda sloiczek przyniosla wiec jutro musze popróbowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery ja też mam B- a na samym ryżu dobrze się czuje i waga spada ale zastanawiam się jeszcze czy od pon nie zacząć diety amerykańskiej zobaczyć jak na niej waga poleci bo podobno czyni cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochaniutkie moja, po pierwsze ŻADNA NAS NIE OPUSZCZA. dieta ryżowa jest tylko wstępem do dyskusji...nie każdemu musi pasować. takie cenne uwagi, wymiana diet i próbowanie może doprowadzić do tego, że kiedyś w końcu dojdziemy do DIETY IDEALNEJ i działającej na każdego:) i wydamy książkę na której zarobimy kupę szmalu:) co do mojej wagi, nie pocieszyłam się dziś nią. Mam wielką nadzieję, że to woda przed okresem, ale ważę 59,9. Niewiele spadło, a naprawdę jem mało, stres w pracy, ruszam się. Aj:( okres nadchodź!!!!! i znikaj. Wściekłam się dziś tą wagą, bo czuję się na 58kg (wchodzę w spódniczki i spodnie rozmiaru 36), a jest prawie 60;( Dlatego jestem zdeterminowana. Na razie zaczyna fazę przygotowawczą do samego ryżu - tzn: rano - kawka + bieg do pracy 3km obiad - sushi - w pracy tak smakuje i tak syci, że nie dam rady bez tego...(to jest troszkę rybki, troszkę warzyw i sporo ryżu) kolacja - ryż jaśminowy I KONIEC I tak zamierzam być do piątku. Dziś czas start. W sobotę i w niedzielę - dieta ryż-detox i nie ma bata. I jak w poniedziałek po okresie nie zobaczę mniej na wadze, a przynajmniej tych 57kg to nie wiem co zrobię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
60tka na amerykańskiej lub kopenhaskiej umrzesz z głodu. okropna jest!!! ryż z warzywami lub sam ryż - to zaspokaja głód. dieta niełączenia - długa...i trzeba cierpliwości i ciagle się pilnować, nie dla mnie, przy dziecku, nie mam czasu o tym myśleć dieta wg grupy krwi - nie wierzę w to...ja mam grupę 0 RH + i powinnam jeść samo mięso, żadnych zbóż. Byłam na dukanie i jadłam samo mięso - czułam się okropnie, bóle brzucha i biegunki naprzemiennie i jeszcze przytyłam!!!!!!! ryżowa jest dobra. uwierzcie w ryż. ma tyle witamin i minerałów, odwadnia organizm, pozbywacie się toksyn. jest bardzo zdrowy. jedzą go żółci ludzie w ilościach ogromnych, są szczupli i zdrowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryżówko w niecale 3 tyg stracilas prawie 3 kg!!! To jest super, mówie Ci skacz do góry - ja zerknęłam w twoja stopke i tyle ile mialas 23.02 ja mam dzis 62,5 (ty 62,6) - jak ja bym sie cieszyła jakbym za 3 tygodnie zobaczyła 5 z przodu i spodobało mi sie to co napisalas odnośnie naszych diet - że ryżowa to wstep do dyskusji i wypracowania dla siebie najlepszej - juz nie mowie o wydaniu ksiazki i byciu milionerka :). 60 - ja przerobiłam i amerykańska i kopenhaska w tamtym roku ( w sumie żadnej nie skończylam - ale pare dni starczało żeby zrezygnowac bo dla mnie łasucha jednak za malo jedzenia było - ta amerykańska z tymi serkami topionymi i winem i pomidorami? nie powiem wyszłam z najgorszych kilogramów na tych dietach bo na poczatku stycznia 2011 ważyłam ok. 70 wiec chyba na jednej 2 zgubiłam na drugiej 2 potem juz na mż 2 i tak pomalu ide i szukam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
judka, tak te diety amerykańskie i kopenhaskie są katorżnicze, strasznie mało jedzenia.ja też straciłam 2kg na kopenhaskiej, ale tak się głodziłam, że ledwo wstawałam z łóżka, byłam strasznie słaba.tam się je 400kcal dziennie, które spalasz przy normalnym dniu. czyli nic nie przyjmujesz kalorii. to nie dziwne że leci, ale jakim kosztem. no ja też szukam. na ryżowej o tyle mi dobrze, że nie jestem głodna, a to dla mnie najważniejsze, choć widzę że troszkę przekłada się to na wynik...jak dla mnie mały:( ale żyję jeszcze głupią nadzieją, że to przez okres co ma nadejść pojutrze. moja kolezanka z pracy zna się na wadze/jedzeniu/dietach itp. powiedziała, żebym się nie załamywała, tylko konsekwentnie w diecie trwała, bo tylko na początku waga tak szybko leci, a potem jest tak: stoi stoi, leci nagle z dnia na dzień 2 kilo, potem stoi stoi, potem znowu 2 kg w dół - i tak to wygląda. Więc trwam, ale zaostrzam warunki. Dziś już sushi zjedzone, głodu nie czuje. wracamd do domu o 17tej i ryż. Jutro to samo. pojutrze to samo. a ważenie 5 dni po okresie. niech on się wreszcie pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz zaraz do domku, wezme małego i na spacerek z nim pójde - bo piękna mam pogodę- do parku (ok 3 km w obie strony) a jak wróce to zjem kawalek udka z kurczaka z zupy i pewnie pare migdalkow przekąsze na spacerku, wody mam juz wypitej połowę butelki 1,5litrowej a w herbatkach z 1,5 litra wiec na dzis juz jestem nawodniona. Myślę ze odezwe sie dopiero jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak macie racje co do kopenhaskiej tylko że teraz to jak jestem na tej ryżowej to jem o wiele mniej niż tam bo tylko pół woreczka ryżu na cały dzień i to w dwóch lub jednej porcji więc na kopenhaskiej mam 3 posiłki i o wiele więcej kcal. Ja na kop schudłam kiedyś 6kg a potem zaczełam normalnie wszystko jeść i zleciało i tak do 10 także tęsknię za nią :) A amerykańskiej nie próbowałam ale kusi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co do diet to ja jestem ekspertem,byłam chyba na każdej -co do diety amerykańskiej to dieta super -schudłam 5kg. w 5 dni ja wogule mało jem więc dla mnie to wystarczało,mnie gubią słodycze,tak samo dieta kopenhadzka dobra kto mało je to wytrzymie na niej ,ja schudłam na niej w pażdzierniku -8kg.gdyby nie święta,to bym nie przytyła ja ją co roku robię,i za tydzień na nią idę bo chcę szybko schudnąć na święta wielkanocne,ale już jestem mądrzejsza i po niej nie będę jeść słodkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na amerykańskiej byłam przed ryżową-to są diety kto chce szybko schudnąć są efekty tylko po diecie trzeba stopniowo wprowadzać inne jedzenie żeby nie przytyć, 60 -wypróbuj tą amerykańską ja miałam -5kg.ona działa ,a jeżeli będziesz głodna to jedz białko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny -tak jak pisze ryżówka -my musimy same do tego dojść na czym chudniemy ,a co nam szkodzi ,ja już wiem że na białku chudnę,ale na ryżu waga mi skaka 2kg,mniej ,potem w górę albo stoi,jestem już 3 tygodnie i prawie nic nie zleciało2kg.a na innej miałabym już o wiele mniej na wadze,dzisiaj na śniadanie zjadłam jajecznice czyli białko i trzyma mnie do tej pory,a na ryżu chodziłam głodna ,więc próbujcie co wam pasuje ,każdy organizm ma inny,jednemu pomaga a innym szkodzi ,nie załamujcie się głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja będę sobie robić co tydzień w poniedziałek sam ryż,jeden dzień to wytrzymam ,potem amerykańską ,znowu ryż ,potem kopenhadzką,sam ryż i zegarową,i mam nadzieję że dojdę do upragnionej wagi,aha-dieta zegarowa też jest super ,ona jest oczyszczająca,jesz co 2 godz.tego trzeba pilnować w 3 dni -3kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej , hejka:)Temat diet widze heh. Ja niestety zjadlam dzis normalny obiad:) i czuje sie jak młody bóg hehe buraczki, jeden ziemniak i gulasz z indyka:) znalazlam to: http://www.naturalneoczyszczanie.pl/2011/07/oczyszczajaca-dieta-pszeniczna/ I zaczne po moich urodzinach w kwietniu, przelom kwietnia i maja:) Na probe ugotowalam poł szklanki pszenicy i..... jest pyszna!! Mozna jesc sama jak nic:), Ryżu nie potrafie samego niestety:( Jeszcze cos znalazlam:)- http://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie_odtruwanie_fizyczne_ciala_cz2.html Po takim oczyszczeniu kazda dieta to juz pryszcz:) Glowa mnie bolala i na ryżu wiec teraz wiem , ze to skutek odtruwania organizmu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wróciłam do domu i mialam gotować ryż.... no i sobie ugotowałam:( zjadłam kanapki z wafli ryżowych z papryką i pomidorkiem i dopchałam się kubeczkiem deseru belriso. I jestem happy. na myśl o samym ryżu mnie zemdliło... my już jemy ciągle i tak ten ryż tyle czasu, to człowiek ma go dość po prostu... no nie umialam sobie go ugotować za chiny. zjadłam kanapki, belriso i teraz robię sobie kawkę. Niby wszystko dozwolone wg starego planu. łączny bilans 883kcal na dzisiaj, ale co kurna z tego, jak waga mi stoi w miejscu. jakas masakra:( czy ja się kiedyś doczekam 55kg?? nie wspominając już o wymarzonych 53?? zaraz będę czytać o amerykańskiej. 5kg w ile czasu schudłaś mery?? ja na kopenhaskiej głodna chodziłam okropnie, a na 5tym dniu z rybą wymiękłam, bo mroczki przed oczami miałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mery, ponieważ nasze forum jest wymianą uwag i doświadczeń:) proszę przeklej mi stronki amerykańskiej z których korzystalaś, lub po prostu przeklej jadłospis i rady co do tej diety - jak na niej wytrzymać. z góry bardzo dziękuję chciałabym tak na motywację te 5kg schudnąć w 5 dni jezu czyste szaleństwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryżówka ja robiłam 5 dni tej podstawowej diety,po 5 dniach można zrobić 3 dni normalnego jedzenia i znowu to samo powtórzyć,ale wtedy drugi raz już nie wytrzymałam i podjadałam to miałam -5kg, i drugie podejście -2kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju ale szalejecie kobietki z dietami:D hihi czyżby było czuć szybkim krokiem wiosnę ja też chcę schudnąć,a po ryżu stoi mi waga ,jakaś masakra;-) ryżówka może też do Was się przyłączę,bo za chwilę nie będę miała co ubrać na święta,bo tak mi się przytyło,również czekam mery jak można Cię prosić o jadłospis na dany dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mery czytałam już tę dietę na jakimś topiku i faktycznie dziewczyny po niej chudły ,trzeba się zastanowić nad jej wdrożeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia wypróbuj tą dietę i zobaczysz czy ci pomoże,dla mnie była super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mery mam pytanie czym można zastąpić twaróg,bo ja go nie cierpię,a rozumie ,że należy jeść twaróg w kostce biały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też twarogu nie znoszę i czasami go zamieniałam na serek wiejski on też ma dużo białka,aha i papryki też nie jadłam czasami pół ogórka albo wcale,reszte jadłam bez zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki mery za podpowiedź,to ja od juta jestem na tej diecie trzymajcie za mnie kciuki co by mi się udało chociaż zgubić trzy kilaski plis,plis ... To wtedy do jutra,muszę uciekać,bo córka wróciła z uczelni musi coś poszukać w internecie. Miłego wieczoru laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery to może od pon zrobimy razem kopenhaską?Bo ja na tym ryżu jakoś straciłam motywację a na 13 wiem że nic innego nie mogę i tyle 2 tyg zlecą szybko a potem tą amerykańską albo wrócę tu. Sorry za zaśmiecanie bo to w sumie topik o ryżowej ale ja jakoś 1 góra 2 dni sam ryż a potem wymiękam na początku szło super a teraz jakoś nie umię się wziąć a na 13 ze tego nie mogę i wiem że na mnie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo Kasiu robimy Amerykańską od pon?Albo z Merry 13 ja od pon bo inaczej to mi nie idzie ja muszę zacząć od pon to najlepiej jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym chciała zacząć amerykańską od soboty. W domu łatwiej mi będzie jeść jak tam przykazali o konkretnych porach i sobie to mięso przygotować, a w pracy bym była w plecy, bo zawsze się coś dzieje i nie jem. Więc ja bym zaczęła od soboty. Akurat dostanę już okres, to będzie łatwiej szło. Eh, dziewczyny chyba musimy się przenieść gdzieś indziej na forum, żeby nie zasmiecać ryżowego topicu:):):):):) ryż jak tu wejdzie to nas pogoni:) ja chcę strasznie nawet za 3 kg podziękuję pieknie, więc spróbuję tej diety amerykańskiej z zapartym tchem, zobaczymy ile dni wytrzymam. ale w sobote/niedziele musze. w poniedzialek w pracy mam cholera cały dzień spotkania, na których nie można jeść np. jabłka czy serka topionego, bo trwa cały boży dzień z przerwą na lunch o 12:00. eh;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mery ja znalazłam taki jadłospis: dieta Amerykanska: g. 10.00 - czarna kawa, pół serka topionego g. 12.00 - jajko na twardo g. 14.00 - jabłko g. 16.00 - 200g gotowanego chudego mięsa, można dodać trochę warzyw g. 18.00 - 150g chudego białego sera g. 20.00 - lampka czerwonego wina Trochę różni się od twojego, bo dodatkowo jest mięso... co ty na to? jejku, ale bym chciała ją zacząć choćby jutro, tylko nie mam ani mięsa, ani warzyw do przygotowania sobie do pracy, ani sera:( muszę poczekać do weekendu. spróbuję, bo denerwują mnie te kilosy jak nie wiem co!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×