Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

!ryż!

Dieta ryżowa! Kto ze mną?

Polecane posty

Witajcie dziewuszki! Wpisałam wage w stopke i znikam do robotki. Aha ze stopki wygląda że waga rośnie ale ja zadowolona ze spadło z tych 64 ktore mialamrano w sobote. Dietkuje dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja wpadam tylko na chwilę aby się przywitać. gratuluje spadku wagi wszystkim kobietka które dzisiaj zanotowały,moje ważenie dopiero 19 marca Judytko a Ty nie przejmuj się wagą i nadal idź do przodu ryżówka..brałam Asystor Slim bardzo krótko bo dwa miesiące i teraz żałuję bo efekty były ..ale dzisiaj zaraz po pracy idę do apteki aja ..napisz mi ile razy w ciągu dnia jesz,czy omijasz śniadanie,bo efekty nasz wspaniałe,może ja coś źle robię i stoję w miejscu Dzisiaj moje menu,to cały dzień ryż z jogurtem,może na obiad zjem warzywka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny witam na poniedziałkowym ważeniu również zmieniłam stopke nie jest źle ,ale pewnie gdyby nie moje grzeszki było by lepiej ... od dzisiaj znowu przechodze na sam ryż do wyjazdu coraz bliżej a ja chciałabym jeszcze z 5 kg zgubić dam radę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kasia jem normalnie:) Rano 1/3 torebki ryzu z jablkiem i cynamonem przewaznie, potem przekaska wafel ryzowy albo i dwa, potem obiad pol torebki ryzu z byle czym mieso , warzywa, a potem jeszcze 1/3 torebki z jogurtem. I czasami do reki ogorek kiszony,albo jeszcze jablko. Ogolnie jem duzo:) Czytalam kiedys , ze żeby schudnac trzeba jesc :D Pije ze 3,4 kubki herbaty czerwonej dziennie , 2 zielonej, miete i pokrzywe po jednym i litr wody:D No jeszcze dwie kawy z mlekiem i te herbaty i kawe , to kubek 0,33 litra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze nadmieniam , ze 2 dni jadlam ryz mieszany, a ostatnio tylko i wylacznie brązowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aja, wspaniały wynik. tylko pogratulować. bardzo ładnie jesz, ja mam ten sam sposób. Dozwolone produkty, głównie ryż wszędzie, ryba (mięsa nie jem, bo lubię tylko w panierce, więc mi jakoś nie po drodze), warzywa, owoców masę, chleb odkryłam fitness pakowany ciemny wieloziarnisty (wygląda zdrowo). I tyle. I bez katuszy dziewczynki lecimy w dół, czego życzę każdej, Kasia tobie też!! jedz więcejw warzyw i owoców i rybkę. ryż jaśminowy rewelka...niech się tylko cieplej zrobi...to będzie sam ryżyk jaśminowy całe 3 dni:) kupiłam go również w Almie, w wielkich supermarketach typu tesco na pewno będzie. A jak nie, zamow na allegro:) można kupić bez rejestracji spokojnie;) Uwielbiam allegro. wszystko tam kupuję. Kasia, 2 miechy to sporo brałaś, a przy tym jakaś dieta? Wiesz w aptece nie mieli tego asystora slim i kupiłam Linea 40+. Wiem, że nie mam jeszcze 40stki tylko 11 lat mniej, ale w tym produkcie jest wszystko to samo co w Asystor slim tabletce na noc... A tabletka na dzień Asystora slim zawiera dokładnie to samo co ta podstawowa Linea. Na razie spróbuję tą Lineę 40+ - zjem całe opakowanie, a potem kupię asystor slim. Dałam 33 zł za 60 tabletek (bierze się 2 dziennie). Na allegro z przesyłką kosztuje ona 27zł, więc mniej, ale trzeba czekać, aż wyślą, a ja chciałam już dziś. Trudno 6zł dołożyłam, ale już mam:) asystor slim też na allegro jest i jest taniej bo 27zł!!!!! można kupić bez rejestracji. Ja ważę się po okresie. Teraz walczę ze sobą, bo przed okresem zawsze mam mega apetyt i słodkie zagryzałabym kwaśnym (jak w ciąży, hehe) i tak mam aż się okres nie pojawi, dlatego weekend w domu w tym okresie nie sprzyjał mojej dietce, ale jakoś dałam radę... nie znoszę tego uczucia ciągłego głodu i szukania jedzenia, które zaspokoi moje zachcianki przedokresowe (zazwyczaj nic nie zadowala i szukam dalej), no i to jest jedyny czas kiedy nie umiem się oprzeć słodkiemu, więc wczoraj był budyń ze słodzikiem. apropos słodzika, nie jest za zdrowy. Zamierzam go zmienić na naturalny słodzik bez kalorii zdrowotny Better Stevia - można dawać nawet dzieciom. Jest zdrowa. Tylko mam tego słodzika strasznie dużo w opakowaniu i szkoda wyrzucać, więc kupię Stevię jak wyjem to co mam. Ta Stevia kosztuje jakieś 35zł. To tyle apropos naszego zdrowego odżywiania, bo dietą to nazwać nie można:) bo głodne nie chodzimy. Mam cichą nadzieję, że mój wspomagacz Linea 40+ mi trońkę pomoże:) ważenie ok. 20 marca:) okres mam dostać w środę. Dla ciekawskich skład i krótki opis suplementu Linea 40+ Skład 2 tabletki: Wyciąg z liści ostrokrzewu paragwajskiego (Mate) 400 mg, Wyciąg z zielonej herbaty 300 mg, Wyciąg z białej fasoli 200 mg, L-karnityna 120 mg, Spirulina 120 mg, Chrom 40 mcg. Dawkowanie 1 tabl. 2 razy dziennie podczas posiłku. Działanie Przyspiesza metabolizm, zmniejsza łaknienie, spala tkankę tłuszczową, oczyszcza organizm z toksyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryż, dobrze, że nie jesz za dużo, pilnuj się, żeby jojo nie było. Szybko z wagi spadłaś więc musisz uważać. Ten pomysł 1 dnia w tygodniu na samym ryżu jest świetny. Powodzenia laseczko:) wkleiłabyś nam tu jakąś fotkę swojej figurki, to by nam ślinki pociekły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra rada dla niecierpliwców (60tka mowa o tobie): Na poczatku zawsze waga rosnie bo organizm czuje sie oszukany zmniejszonymi racjami zywieniowymi i robi zapasy po jakims czasie zaczyna spolac nadmiar tluszczu i wtedy waga zaczyna spadac. Kochane kobietki badzcie cierpliwe i dajcie swojemu cialu troche czasu w pare dni nie osiagniecie efektu na jaki czekacie.Zycze duzo wytrwalosci i cierpliwosci. POWODZENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej w tej Linei podoba mi się to, że usuwa wodę z organizmu (spirulina tak działa). No zobaczymy... jest jeszcze Linea Detox, ma w sobie pokrzywę, też by na pewno coś dała, ale już kasy nie mam:( może kupię samą pokrzywę, tylko, że ja nie znoszę pić ani herbat ani tym bardziej ziół. aja, jak ty to robisz? ja pije wodę mineralną (na pragnienie),a dla przyjemności 2 kawki...i to wszystko. Nie umiem pić herbaty. do zielonej i czerwonej się zmuszam...ale pije je na zimno, żeby wypić duszkiem i "mieć spokój". ale leżą całe pudełka tych herbat odłogiem, bo w ogóle nie mam ochoty nawet ich zaparzać. eh;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszą, że linea działa ale nie po 1 pudełku...tylko w trakcie trzeciego dopiero widać efekty (woda schodzi ładnie, lepszy metabolizm, trochę kilogramów w dół). no dobra, uzbrajam się w cierpliwość. Pobiorę Lineę te 3-4 miesiące, zobaczymy:) Start: dzisiaj plus nasza ryżóweczka:) oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kusi mnie też linea detox. naczytałam się super rewelacji nt. chlorelii która jest w linei detox. chyba będę je stosowała zamiennie. dobra znikam stąd, bo po tych moich 5000 wpisach, macie mnie zapewne dość. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryżówka linea detox nie dziala:( , na mnie nie dziala. A herbaty uwielbiam, jedna wypija za 15 minut znowu parze kolejna haha. A mam czerwona z cytryna i grapefruitem, tak samo zielone hehe. Kawe pije , niskocisnieniowiec jestem wiec bym padla bez niej chyba(ale tylko rozpuszczalna) i dodaje 1,5% mleka. A dzis na obiad pomidorowa:D Pół torebki ciemnego ryzu juz gotowanego wczesniej, zalalam woda i dodalam pol kostki rosolku warzywnego :) , 2 lyzki przecieru i gotowane udko z kurczaka:) i 2 lyzki jogurtu naturalnego:)- jest pyszna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryżówka linea detox nie dziala:( , na mnie nie dziala. A herbaty uwielbiam, jedna wypija za 15 minut znowu parze kolejna haha. A mam czerwona z cytryna i grapefruitem, tak samo zielone hehe. Kawe pije , niskocisnieniowiec jestem wiec bym padla bez niej chyba(ale tylko rozpuszczalna) i dodaje 1,5% mleka. A dzis na obiad pomidorowa:D Pół torebki ciemnego ryzu juz gotowanego wczesniej, zalalam woda i dodalam pol kostki rosolku warzywnego :) , 2 lyzki przecieru i gotowane udko z kurczaka:) i 2 lyzki jogurtu naturalnego:)- jest pyszna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryżówka linea detox nie dziala:( , na mnie nie dziala. A herbaty uwielbiam, jedna wypija za 15 minut znowu parze kolejna haha. A mam czerwona z cytryna i grapefruitem, tak samo zielone hehe. Kawe pije , niskocisnieniowiec jestem wiec bym padla bez niej chyba(ale tylko rozpuszczalna) i dodaje 1,5% mleka. A dzis na obiad pomidorowa:D Pół torebki ciemnego ryzu juz gotowanego wczesniej, zalalam woda i dodalam pol kostki rosolku warzywnego :) , 2 lyzki przecieru i gotowane udko z kurczaka:) i 2 lyzki jogurtu naturalnego:)- jest pyszna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło rany, cos sie pochrzanilo i trzy razy skopiowalo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś zjadłam owocki i suhi:) i kawka z mlekiem. jeszcze jakaś lekka kolacyjka po pracy o 17tej i kolejny udany dzień. jeśli linea detox nie działa, to będę brała tą 40+. zobaczymy:) najedzona i szczęśliwa:) o to chodzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pomidorówka to rzeczywiście świetny pomysł na tej diecie... że też wcześniej na to nie wpadłam... dziś robię, tylko będzie ciężko z zabraniem do pracy słoika z zupą, eh chyba przełożę zupę na weekend:) mniaaaaam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja dzis tak: 6.00- 100ml jogurtu naturalnego z otrebama, siemieniem 10.00-jabłko, kiwi, marchewke 13.00-udko z indyka z wczorajszego rosołu domowników i sałata z oliwka i ziołami 16.00 - pomidorowa z ryżem:) - ale mała miseczke zjem 19.00- 2 wafle ryzowe z serkiem delikatnym może i troche dużo (nie mam pojecia ile to kalorii) ale moze przyjdzie czas że zmniejsze porcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
judyta wcale nie dużo, ważne, że zdrowe i mało tłuszczu. zmniejszysz porcję, jak będziesz gotowa. Głowa do góry. co myślicie (pytanie do kawoszek) o slim coffee albo zielonej kawie norweskiej?? tak zamiast zwykłej kawki? http://allegro.pl/norweska-coffee-zielona-odchudzanie-slim-na-30dni-i2180360033.html http://allegro.pl/slim-coffee-vanilia-secret-150g-tanie-leki-i2195739880.html Obie wyglądają pysznie:) jakby tak zapić taką kawką kolacyjkę? albo kawka zamiast kolacji, hmmmm ale to za jakiś czas jak ciepło będzie i będzie wielki w k u r w na boczki i grube uda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
judyta wcale nie dużo, ważne, że zdrowe i mało tłuszczu. zmniejszysz porcję, jak będziesz gotowa. Głowa do góry. co myślicie (pytanie do kawoszek) o slim coffee albo zielonej kawie norweskiej?? tak zamiast zwykłej kawki? http://allegro.pl/norweska-coffee-zielona-odchudzanie-slim-na-30dni-i2180360033.html http://allegro.pl/slim-coffee-vanilia-secret-150g-tanie-leki-i2195739880.html Obie wyglądają pysznie:) jakby tak zapić taką kawką kolacyjkę? albo kawka zamiast kolacji, hmmmm ale to za jakiś czas jak ciepło będzie i będzie wielki w k u r w na boczki i grube uda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki ryżówka za słowa pocieszenia - zjadlam już mała miseczke pomidorowej z ryzem i naprawde jestem pełna, w pracy tez nie głodowałam wiec jak zjem te 2 wafle ryzowe ok 19 to przynajmniej nie bedzie burczec w brzuchu. Ale mnie rozsmieszyłas ryzowko tym w k u r w e m na grube uda i boczki :) :), ale co prawda to prawda - chociaz przy twojej juz wadze to mozesz byc o to spokojna -nie grozi ci. Aha - chcaialm dodac ze wstaję przed 5 dlatego o 6 juz jem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryżówka...slim kawę też piłam ale zawsze rano i też mi pomagała,kupowałam ją w sklepie spożywczym ale od dłuższego czasu niestety nie mają w sprzedaży,co do Asystor Slim ..rok temu jak zaczęłam go używać,to nie byłam już na żadnej diecie i nawet nie ćwiczyłam,co do linea w aptece powiedziały mi ,że efekty są dopiero po trzech pudełkach,tak jak piszesz ,chciałam już dzisiaj kupić Asystor slim ale mi przypomniałaś o linea detox,a ja właśnie mam w szafie i muszę to najpierw wykończyć.Masz rację co do chudnięcia,jedne z nas muszą się przestawić na mniejsze porcje a ja bidula muszę się nauczyć jeść systematycznie w ciągu dnia ,bo najczęściej zapominałam o jedzeniu. aja dziękuję Ci,że napisałaś mi swoje posiłki w ciągu dnia Dzisiaj tak jak wcześniej pisałam był ryż z jogurtem,potem kiwi,dwa wafle ryżowe i na obiad ryż z jajkiem sadzonym .Zaraz zabieram się za ćwiczenia chyba będzie zumba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kobitki tak dumam sobie, ze od jutra to ja sprobuje sam detox-ryż:) do piatku:) taki mam plan, moze sie uda:) bardzo bym chciala Bede relacje zdawac:) Milego wieczoru i dobrej nocy, bo sie sie juz wyłaczam:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny-kasia to ty masz tak jak ja nic nie jem bo latałam cały dzień załatwiałam różne sprawy i nie miałam kiedy jeść wiec kupiłam na mieście francuskiego hot-doga bo byłam głodna ,nakopcie mi do tyłka,ale od jutra noszę w torebce wafle ryżowe-na głoda ŻEBYM WIĘCEJ NIE GRZESZYŁA,A POTEM NADRABIAM WIECZOREM ,MUSZĘ SIĘ NAUCZYĆ SYSTEMATYCZNEGO JEDZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery popraw się kochana,musimy nauczyć się nowych nawyków,bo inaczej dziewczęta do lata będą laski jak się patrzy a my zostaniemy tu same z naszym sadełkiem,a ja do maja muszę chociaż stracić noooo nie jestem wymagająca..tak z 3 kg bo lecę do Rzymu i chcę wejść w moją sukienkę,piękną,pomarańczową ,którą przywiozłam aaa teraz kłamie bo dostałam w Rzymie od mojej miłości:D:D:D Mery ja wiem,że to jest trudne ale ja już w zeszłym roku warzyłam 68 kg i wiem jak fajnie się czułam. Uciekam już dziewczęta,spokojnej nocy do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wybiorę tą lineę. potem zmienię na slim coffee na miesiąc, a potem znowu lineę a może asystor. ale jakoś będę się wspomagać. a nóż coś to da:) najbardziej mi zależy na oczyszczaniu z toksyn i lekkim odwadnianiu, bo mam problem z nadmiarem wody w organiźmie długo przed i po okresie i nie znoszę tego okresu. po dzisiejszych 3 tabletkach Linea 40+ sporo sikałam...więc chyba działa, wypuszcza ze mnie wodę;) czytałam jednak,że linea może powodować opóźnienia okresu i się przeraziłam...mam nadzieję, że u mnie nie... co do hot-dogów, dziewczynki nu nu nu nieładnie. od jutra zero takich grzechów. systematycznosć w diecie najważniejsza. można sobie na zagryzkę kupić belriso w markecie i zjeść. ale nie hot-dog, o nie u mnie dziś wg planu;) sushi, salatka owocowa, wafle ryżowe z szynką i pomidorem i jabłko, do picia kawka i trochę wody jakieś 800kcal będzie. papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny uważajcie z tymi preparatami... Trzeba dokładnie czytać ulotki... U mnie świetnie dużo ruchu i ryż wmusilam w siebie dziś prawie dwa woreczki (nawet nie chodzi o smak ale o ilość) po jednym jestem tak już najedzona, że nic mi nie potrzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×