Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

!ryż!

Dieta ryżowa! Kto ze mną?

Polecane posty

judyta fajny przepis zaraz go sobię wkleję ,dziewczyny jak macie jakieś dietetyczne przepisy to piszcie ,może któraś z nas wypróbuje, ja na pewno , lubię eksperymentować w kuchni ,u mnie brzydka pogoda miałam iść na kijki i co ?bieżnia mi została lub twister muszę go odkurzyć dawno nie używałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
60- gratuluję ci spadku ,powiedz mi ile na sb już schudłaś i w jakim czasie? ja też miałam iść na tą dietę ale jakoś nie byłam przekonana że trzeba jeść 5-6 posiłków na dzień jak dla mnie to za dużo i jeszcze waga ma spadać?wybrałam dd i do 15,powiedz mi czy dobra jest ta sb?i jak waga spada pomału czy szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem kobietki:) Merry super pomysł z dietetycznymi jedzeniami - popieram i poprosze bo moja kuchnia raczej jest tlusta - taką wynioslam z domu, ale coraz cześciej wlasnie do przepisow moich tlustow zaczynam używac rzeczy chudszych - np. bigosu już nie gotuje z kielbasami, mięsami tylko kapusta, pomidorki papryka pieczarki i pierś z kurczaka, tak samo z ta roladka - co moge zamieniam, pulpety, kotlety i szpagetti to tez albo z kurczaka albo z indyka mięso, makaron czy ryż to brązowy, zupki to na najczęsciej na skrzydle z indyka ktore najpierw obgotowuje - wode wylewam ze skrzydla ściągam skóre i wtedy już gotuje, lubie zabielac śmietana ale teraz czesto gęsto zamiast śmietany wsypuje ze 2 -3 garście ryżu np do ogorkowej, jarzynowej i wtedy tez jest gesta ale juz nie ma mąki no ale lubie wszystko zagryzac słodkosciami czy serem żoltym i tak to sie toczy. Kobietki a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewuszki, ja na SB w sumie ok tygodnia jestem, ale z grzeszkami schudłam 3,5kg jem dalej wg sb ale wczoraj poszalałam przy meczu ze słodyczami i piwkiem, ale już mam 61,1 więc super waga jak dla mnie już. Choć jeszcze z 3 by się przydało minimum. Mery ja nie jem 5 posiłków nawet zazwyczaj 3 góra 4 czasem nawet 2 nie trzymam się tego, ale przepisów i wytycznych co można jeść itp. to tak. Staram się też nie jest po 16 ale to też różnie bywa. Ta dieta nie jest trudna a nawet przyjemna można jeść takie pyszne rzeczy a i tak chudniesz. Wiesz co ja też w nią nie wierzyłam że możesz być najedzona a jeszcze chudniesz, ale przekonałam się sama i to naprawdę działa. A jak Ci post zniknie to daj ctrl+z czyli cofnij i powróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z samego rana-60 ja też staram się jeść do 15 i jem jedzonko z dd i sb bo są dietetyczne i dobre szczególnie mi podchodzą jak na szybko coś przegryżć te zawijaski z sałaty i szynki a do środka dajesz co chcesz pokrojony pomidor,jajka,feta i ogórek ,nawet syn mi to podjada bo mu to smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski kobietki te piszące,i te czytające i te podglądajace:) Kupiłam dzis 1,5 kg truskaweczek pięknych, duzych i w domku tylko ja je lubie więc dzis po południu cos tam tylko skubne z nich a jutro dzionek truskawkowo - jogurtowo - ryżowy:). Z waga nie ciekawie - jestem przed @ i od paru dni nie mogę pohamować apetytu na słodycze ale staram sie. Zapowiadaja się cieple dni wiec mam nadzieje na jazde rowerem z małym albo spacerki a od paru dni wzięlo mnie na porządkowanie szaf, więc popołudniami tylko grzebie sie w szmatkach, pakuje w woruszki wynosze żeby jak zaczne urlop nie spedzac go na porzadkowaniu tylko na odpoczywaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to do was
widać,że topik nie przetrwał mało coś was i nawet !ryż! ma was gdzieś bo taka laska z niej,że wszyscy faceci za nią się oglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja mogę Wam polecić bardzo fajny portal gdzie na 100% otrzymacie pomoc w ODCHUDZANIU + dostaniecie fajny prezent dla każdego za zapisanie się na liście. Na portalu znajduje się mnóstwo przepisów, porad prowadzi go kilka osób, które specjalizują się w zdrowym odżywianiu, dietach, sporcie itp. Sam od ponad 2 miesięcy korzystam z ich porad i czuje się o dużo lepiej ( więcej energii) i oczywiście schudłem 14kg http://sukcesosobisty.pl/ Trzymam kciuki za Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezbyt
chyba niezbyt dobra ta stronka skoro 7kg w miesiac a optymalnie jest 4!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny;) nie opuściłam was, codziennie was podglądam i ciesze się, że chudniecie, gratuluje i trzymam kciuki byście osiągneły wymarzoną wage. Judytko jak tam wycieczki rowerowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!ryż! fajnie że sie odezwalaś ale nie wiem czy dziewczyny jeszcze tu zajrzą, pewnie pochudly i nie mają o czym pisać:(. Wycieczkę rowerową jak do tej pory odbyłam tylko raz w tamtą sobotę, w niedzielę miałam gości a w tygodniu latalam z wózkiem lub porządkowałam w szafach- mam nadzieję że jutro pogoda dopisze żeby znowu sobie porowerkować z małym:). Pozdrawiam Cie serdecznie i nie przejmuj się głupimi komentarzami - bo to normalne na forach internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mery 5555
cześć judyta witaj ryż-widzę że tylko my zostałyśmy ale wiem że reszta też się odezwie i zapraszamy też nowe podglądaczki -odzywajcie się,judyta my tu chyba będziemy póki nie schudniemy hi hi bo nas coś te kilogramy kochają i nie chcą nas opuścić,ja ostatnio przybrałam na wadze kilogram i troszkę i nie wiem co jest przecież jem do 15 i dietetycznie ,ale podejrzewam winowajcę,kupiłam proszek zasadowy-podobno na odchudzanie i oczyszczanie organizmu ale ja po nim dostałam zatwardz.i brzuch mi wysadziło jak balon ,wzięłam go tylko 2 razy i przestałam ,odrazu dzisiaj lepiej ,brzuszek wrócił na swoje miejsce,żadnych świństw już nie biorę,tylko się zastanawiam czy dawać go synowi bo polecali go na zakwaszenie organizmu że jest dobry,muszę się spytać lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mery 5555
czemu jestem pomarańczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mery 5555
już wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Mery ładnie Ci w pomarańczowym:) he he Ja też mam problem muszę uważać na wzdęci, tak strasznie nie komfortowo się wtedy kobieta czuje... Szkoda, że AJA od dawna nie pisze i Kasi coś też już nie słychać. Ja nie pisałam, bo mam mało czasu ostatnio jakoś i było mi przykro, że tak mnie obrażają i dziękuje Kochane, że stanęłyście za mną, uwielbiam Was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki wpadłam listę podpisać a tu cicho szaaaaaa,no co z wami chociaż wieczorem się odezwijcie ,ja byłam na działce dopiero wróciłam ale mnie opaliło ,jestem góra cała opalona ,twarz,ręce a cholera nogi blade jakby z innej gliny ulepione,zawsze mam z tymi nogami taki problem blade jak ściana,a co tam u was słychać? ryż odzywaj się i się nie przejmuj docinkami to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj faktycznie dziewczyny nie ładnie robimy. Raz dziennie trzeba wejść i liste podpisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny... tak Was czytam i mam coraz większą ochotę na tą dietę ryżową :) pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobetki, podpisuje listę, tez mi żal że tak jakos sie rozchodzimy ale coz - moze jeszcze wrocimy tu wszystkie, ja tez jak ładna pogoda to korzystam z małym z dzialki z roweru, z plaży ale rzeczywiście z raz dziennie mozemy chociaż sie przywitac, pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich starych i nowych -suonce sc wpadaj do nas i zaczynaj dietkę tylko jest jeden warunek -musisz się meldować hi hi jak ci idzie dietka zapraszamy,dzisiaj z działki wróciłam wcześniej bo muszę z córką na tańce jechać,dobrze że już koniec roku szkolnego będę miała trochę luzu,a u mnie nic nowego jem do 15 ale się nie waże ostatnio bo jestem opuchnięta jak zawsze chyba te upały na mnie tak działają,może ktoś ma jakiś złoty środek ?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja dziś wracam do dietki bo przez te imprezki trochę sobie odpuściłam, wczoraj jeszcze miałam 2 rocznicę ślubu więc nie wypadało odmówić pysznej kolacji i winka, w pon ślub mojej babci (3 ślub) ma 83lata hihi a w sob grill bo PL grała no i odpuściłam totalnie, ale i tak nie wróciło wszystko co zrzuciłam w ciągu tego 1 tyg co byłam na sb i bez kolacji. Właśnie jem śniadanko tuńczyk w sosie własnym z jajeczkiem i kawka. Liczę na taki sam spadek jak w tym pierwszym tyg czyli 3kg ale teraz nie chcę już tego zaprzepaścić tylko ciągnąć dalej dietkę bez grzeszków, choć to ciężko jak cholera. Meldujcie się tu laski, bo fajny topik jest pomimo iż już nie ryżowy, bo chyba tylko suonce będzie na ryżowej ale to nic, jest miło więc piszemy żeby nie upadło. suonce witaj i życzę powodzenia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć 60-jak widzę to ja tu robię nadgodziny a reszta na urlopie hihi,meldować się ,i jak wspomniałam o urlopie to gdzie się wybieracie?mi wyskoczyło wesele 21.07 więc ściskam pośladki i ostro się biorę za odchudzanie ,jakoś ostatnio nie mam żadnej motywacji nawet te wesele mnie nie rusza,dajcie mi kopniaka żebym wreszcie się obudziła,kasia melduj jak ty się bawiłaś na weselu?już chyba jesteś po?nie pamiętam kiedy to miałaś wiem że w czerwcu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny:) ja tylko na moment mam masę pracy. najlepsze życzenia dla ^0 z okazji rocznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu cicho?????????????? gdzie jesteście???????????? co u was słychać???????????? ja tylko na chwile wpadłam, bo synek troszkę chory i muszę się opiekować skarbem moim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj czyżby koniec naszego topiku??????????? gdzie jesteście???????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suonce.sc
Hej dziewczyny :) Mery5555, dziękuję za powitanie :) 60, gratulacje... :) dziewczyny, czy Wy tak naprawdę restrykcyjnie przestrzegacie tej diety? jeśli o mnie chodzi to kilka kg chciałabym zgubić, ale tak na spokojnie... śniadanka jem normalne, później jakiś obiadek na bazie ryżu (w tyg. tak ok 17) i na koniec jakieś owoce... jeśli chodzi o napoje to rano lekka kawka, a później woda niegazowana (smakowa) i herbatka zielona... jak myślicie - będzie coś z takiej formy diety? :) serdecznie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Mery5555, dziękuję za powitanie 60, gratulacje... dziewczyny, czy Wy tak naprawdę restrykcyjnie przestrzegacie tej diety? jeśli o mnie chodzi to kilka kg chciałabym zgubić, ale tak na spokojnie... śniadanka jem normalne, później jakiś obiadek na bazie ryżu (w tyg. tak ok 17) i na koniec jakieś owoce... jeśli chodzi o napoje to rano lekka kawka, a później woda niegazowana (smakowa) i herbatka zielona... jak myślicie - będzie coś z takiej formy diety? serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyneczki, no jakiś tu spokój ostatnio czy to ta pogoda czy to że każda tak jak ja dietkę odpuściła:( Ja niestety zawsze jak napiszę coś że zaczynam to mi nie wychodzi więc chyba nie będę pisać ;P Nie no będę zacznę od pon znowu I fazę sb w jednym tyg zrzuciłam 3kg jedząc wg sb i bez kolacji od ok 16 więc teraz też musi sie udać kilka kg w dół tylko że po tych moich wyskokach typu grille i alkohol pewnie znów będzie 64 niech to szlag. Ale walczę dalej nie mogę się poddać tym razem. Dziękuję za życzenia :* suonce na śniadanie jest dobry szejk z jogurtu naturalnego z owocami np syci na dlugo obiad wiadomo ryż z warzywami czy z kurczakiem a owoce powinno się jeśc do godz 12 na kolację najlepiej białko albo ryż z czy czymś np z cynamonem itp można ryż z jabłkami tylko to też owoce i lepiej do 12. Jesli chodzi o napoje to kawa i zielona herbatka ok ale wody smakowe eee nie bardzo mają dużo cukru i jeśli nie umiesz normalnej wody to wybierz gazowaną lub z dodatkiem cytryny lub nawet soku z pomarańczy. U mnie motywacja spada oj spada na początku jak zaczynałam się odchudzać po ciąży w lutym to super szło ryżowa i kopenhaska bez problemu a teraz już tak niewiele zostało to się nie chce poza tym lato to kusi wszytsko. Pozdrawiam i ciekam na imienimy babci grill ciasteczko oh oh od pon będę twarda:*:* PS. i piszcie piszcie bo umiera nam topik a taki fajny był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×