Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

!ryż!

Dieta ryżowa! Kto ze mną?

Polecane posty

no ryż zjedzony! Ćwiczenia wykonane. jutro się zważe i zobaczymy czy są nowe efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli poczuje głód to jakiś owoc lub plaster szynki... No i będę jeszcze pić wode i herbate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się odchudzam:) biorę l-karnitynę i zaczynam robić brzuszki mam specjalną ławeczkę,co jest wygodniejsze,jem codziennie pół paczki gotowanych warzyw z mrożonki różnych z np.małą puszką tunczyka w wodzie,lub małżami,albo pieczonym łososiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Legalna" i jakie efekty? Ile kg masz do zrzucenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efekty;D Zaczęłam sie odchudzac jakos w środę,ale był weekend i z okazji kupna mieszkania była impreza weekendowa ostro zakrapiana,nie chodzi o to,ze jadłam ale wypiłam dość dużo alko,więc,nawet nie liczę na efekty,od dzisiaj się ostro biorę za siebie,Ja mam 176 cm wzrostu i ważę 71,2 kg,na wiosnę trzeba będzie zrzucić płaszcze,swetry itd,i chcę wyglądać dobrze,moim celem tez jest 60 kg,ale nie wiem czy uda mi się;)mam nadzieję;)nie jem słodyczy,największym problemem dla mnie jest odstawienie sera,uwielbiam go w każdej postaci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz tu codziennie wpisywać co zjadłaś i czy wykonałaś ćwiczenia wtedy człowiek bardziej się pilnuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz tu codziennie wpisywać co zjadłaś i czy wykonałaś ćwiczenia wtedy człowiek bardziej się pilnuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem,wiem,będę tak robiła,tylko kurcze nie wiem co jest z tą moją wagą,mam wagę elektroniczną i jakoś dziwnie waży,w każdym miejscu waże inaczej w kuchni mniej,w salonie więcej,w łazience jeszcze inaczej,lipna jakas chyba a nowa jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te elektroniczne wagi muszą stać na idealnie równym... Moja też tak robi więc zawsze stawiam w tym samym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henriiika
najlepiej postawic np 5 kilo cukru i [potem ustawic w tym miejscu albo 2 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a legalna z czym masz największy kłopot? Ja z udami i brzuchem reszta jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi własnie też zależy na udach i brzuchu;)nie mam wielkiego brzucha,ale jak siedzę to jest taka mała ''oponka'' której nie lubię;)no i chciałabym,żeby uda były szczuplejsze:)żeby można było na wiosne jakąś kieckę ubrać:) no i mam takie małe ''pultynki''na buzi:D Niektórzy mówią,ze fajne są,aczkolwiek wolałabym ich nie mieć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetnie Cie rozumiem! Mam nadzieję, że przy 60kg będę dobrze wyglądać, bo inaczej 57kg ... Tak jestem zadowolona już z wagi ale jeszcze widać tłuszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęscie do wiosny jeszcze trochę zostało,więc jest czas,zeby zadbać o siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie... Trzeba powoli zmieniać opony z zimowych na letnie he he...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie... Trzeba powoli zmieniać opony z zimowych na letnie he he...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie... Trzeba powoli zmieniać opony z zimowych na letnie he he...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce już w kwietniu na święta wyglądać zjawiskowo... Ładna sukienka, loki, ekstra dodatki rodzinka poprostu padnie he he... No i latem ide na ślub więc musze schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym chciała do 11 marca:)mój facet ma urodziny i będzie niezla biba więc też chcę wyglądac mega:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To używaj dodatkowo kremu wyszczuplającego z eveline cosmetic są super ja mam taki chłodzący, działa też przeciw rozstępą... Po nim skóra jest boska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To używaj dodatkowo kremu wyszczuplającego z eveline cosmetic są super ja mam taki chłodzący, działa też przeciw rozstępą... Po nim skóra jest boska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kremy też:) nie mam tego z eveline,bo mieszkam w norwegii tutaj nie ma tego:)ale uzywam czegoś podobnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o! Nie wiedziałam... Najważniejsze by kg spadały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro rano mam nadzieje, że nie będe musiała rozpaczać ... Powinnam ważyć 68,coś tamkg ale teraz jak wchodzę to waga mi co chwile pokazuje co innego raz waże68,7 no, a drugie raz gdy wchodzę 73, trzeci raz wchodzę pokazuje 71,1... Zaraz przez okno ją wyrzuce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, a może ktoś jeszcze się przyłączy? Wiosna coraz bliżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×