Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

!ryż!

Dieta ryżowa! Kto ze mną?

Polecane posty

koleżanko,zrób ten sposób z wagą co pisała koleżanka wyżej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"legalna" robiłam już z tym cukrem i pokazuje 69,3kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"legalna" robiłam już z tym cukrem i pokazuje 69,3kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś waże 68,7kg... Brzuch mniejszy, uda również zeszczupłały... Mieszcze się w jeansy, w które od dawna leżały w szafie... Pajacyki już wykonałam... No i wszystkim zakochanym i tym samotnym życzę z okazji walentynek miłości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60
Witam,mogę się przyłączyć?tylko ja dopiero po 12 marca(moje ur) i wiadomo że trzeba coś wypić:D Zaciekawiła mnie ta dieta, wcześniej chciałam kopenhaską zrobić ale ciężka jest mega raz mi się udało a 3 inne podejścia było mi słabo a teraz jeszcze mam 3miesięczne dziecko i muszę wstawać w nocy i boję się że zemdleję. Po porodzie mi trochę zostało 160cm wzrostu i 70kg było już 67 ale odstawiłam cyca i trochę sobie pozwoliłam za dużo ale mam motywację właśnie do wiosny żeby jako tako wyglądać tak jak przed ciąża przynajmniej 64kg taką miałam wagę zanim zaszłam w ciąże ale mój wymarzony cel to 60:) jak na razie:D Więc jest co zrzucać. Z tego co czytałam to mam zamiar jeść tak: Śniadanie - ryż z jabłkami (50 g ryżu, 100 g jabłek, 20 g cukru) - miseczka ugotowanego ryżu z dodatkiem miodu i jogurtu, zielona herbata - 3 kromki razowca, 2 plasterki chudej wędliny Obiad - ryż z borówkami (90 g ryżu, 100 g borówek, 20 g cukru) - 3 łyżki stołowe ugotowanego ryżu, 150 g piersi z kurczaka z grilla, kubek surówki z marchewki - risotto z długoziarnistego ryżu i gotowanych warzyw, herbatka ziołowa Kolacja - ryż z przecierem z jabłka pieczonego (50 g ryżu, 100 g jabłka, 5 g cukru) - 3 wafle ryżowe, 3 plasterki chudej wędliny - zapiekany ryż z jabłkami Trochę zmieniłam ale mi pasuje oby tylko efekty były widoczne do tego hula hop bym chciała ale to kwestia czasu czy go znajdę przy dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"60" drogia koleżanko za dużo tego ryżu nie będzie efektów przy takim menu... Dziennie można zjeść jedynie woreczek ryżu, który ma ponad 360kalorii... No i dodatki oraz ruch inaczej jedzenie ryżu nie ma sensu... Sama mam dziecko ma już 29miesięcy odstawilam go od piersi 19miesiącu ... Waga mi wtedy wzrosła i to bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najczęściej jem tylko nie cała szklanke ryżu z gotowanym kurczakiem i warzywa i jakieś owoce do tego woda i herbata zielona... A nie raz na śniadanie wafel ryżowy szynka lub ser do tego sałata, pomidor, ogórek... Później jakiś owoc. Obiad tak jak wyżej napisałam. Potem owoc. No i na kolacje wafel tak jak na śniadanie... Jestem najedzona, nie czuje się słabo... Do tego 50kg na rowerku, 50brzuszków i 75pajacyków i po dwóch dniach kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj zjadłam same warzywa gotowane i małego gołąbka gotowanego,poźniej zjem ryż z warzywami,i brzuszki będe robiła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam herbatę pu erh albo yerba mate;) widzę też,że Ty dużo ćwiczysz,więc polecam Ci zainwestować w L-karnitynę,schudniesz szybciej zobaczysz;) w aptece dostaniesz za jakies 20 zł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60
Ja musze miec ustalone z gory menu na kazdy dzien tak mi jest łatwiej sie zmobilizowac jak Ty jesteś taka oblatana w tej diecie ryzowej i by Ci sie chcialo to napisz mi dokladnie co i jak mam jesc i ile pliss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
legalna, a ten specyfik dokładnie jak pomaga? Możesz coś opisać. Coś o nim słyszałam... "60" podam Ci produkty i napisz sobie tygodniowy plan na kartce oki? Produkty na śniadanie i kolacje: Wafel, sałata, ogórek, pomidor, szynka, salami, pasztet, twarożek, żółty ser, ser feta, Przekąski na 2śniadanie i podwieczorek: Banan, kiwi, cytrusy, gruszka, jabulka, orzechy, Produkty na obiad: Szklanka ugotowanego ryżu, pierś z kurczaka lub inny kawałek kurczaka, no i warzywa np marchew na drugi dzień kalafior itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lsjdhbvb
ile tego jecie ? jakie porcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60
I na tym idzie schudnąć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owoce po jednym jako drugie śniadanie i jako podwieczorek. Na śniadanie i kolacje jeden wafel, warzywa i jeden dodatek z serów lub wędlin... No a obiad kawałek kurczaka, trochę warzyw i szklanka ugotowanego ryżu, a nie szklanke ryżu, który dopiero będzie gotowany. "60" a nie widać efektów w mojej stopce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60
Hmm ciekawi mnie to naprawdę przecież tam są same pyszności z tego co piszesz i jeszcze w takim tempie chudniesz wow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie jest pyszna i przy małym ruchu kg spadają... Kocham ryż, owoce, kurczaka i warzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybciej spalasz tkankę tłuszczową,zmniejsza wchłanianie tłuszczów,i głodnym się nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za wafel
a co to za wafel? ryzowy taki okragly? jeden jesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
legalna mam tabletki z tym i do tego jest błonik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i kolejny dzień jutro znowu będę się ważyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny. Poczytalam troche o tej diecie ryzowej i postanowilam sprobowac.Zaczne dopiero jutro bo zjablam sniadanie,ktore do tej diety nie pasuje,ale na obiad juz zjem ryz. Podoba mi sie ta dieya bo lubie ryz,kocham owoce i z kurczakiem tez jakos sobie poradze,choc generalnie za miesem nie przepadam. Ale jak czytakam o tej diecie to pisza,ze na obiad i kolacje po 130gram ugotowanedo ryzu z dodatkami.To chyba dosc duzo prawda? Nie wiem ile tego ryzu jesc,a nie chce sobie zbyt dogadzac,zeby wskazowka wagi nie poszla w odwrotnym kierunku. Waze 73 kg/169cm wzrostu i marze na poczatek o 65kg,choc nie ukrywam,ze chcialabym osiagnac wage z przed ciazy 60 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już zjadłam to co powinnam i wykonałam ćwiczenia! Polecam na obiad i śniadanie zamiast ryżu wafle ryżowe z wędliną lub serem i do tego warzywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już zjadłam to co powinnam i wykonałam ćwiczenia! Polecam na obiad i śniadanie zamiast ryżu wafle ryżowe z wędliną lub serem i do tego warzywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"60" tak samo kiedyś robiłam i to jest błędem... Tak samo jak nie powinno się rozpoczynać diety od poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×