Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

!ryż!

Dieta ryżowa! Kto ze mną?

Polecane posty

A to widzę że wszystkie dziewczyny dziś w świetnym humorze i ja też:) u Mnie 0,7 mniej już mam 65,9:)Jeszcze 1,9 do 1 celu to tak niewiele. Wczoraj 3 małe miseczki ryżu i wieczorem godzinny aerobic step i brzuszki super było. Ale po treningu zjadłam jeszcze trochę ryżu bo się bałam że mi będzie słabo. Dziś oczywiście też sam ryż ja zostaje to daje piorunujace efekty ale Ci co nie mogą to niech się nie katują lepiej jeść tak żeby sprawiało nam to przyjemność i działało na wagę. Co do balsamów to ja mam ten rozgrzewający bo jestem straszny zmarzluch jest super jak dla mnie i ten do biustu push up też bardzo fajny bo moje cycki po karmieniu wyglądają okropnie skończyłam karmić miesiąc temu, mam 4 miesięcznego synka Huberta. Moje plany na dziś sam ryż i ćwiczenia muszę codziennie godzinkę poświęcić na to hula hop i brzuszki po pół godziny dam radę najgorzej zacząć a w pon i czw ten aerobic. Jak dobrze pójdzie w takim tempie to jeszcze jakieś max 3 4 dni i będzie mój 1 cel osiągnięty czyli waga sprzed ciąży ale się rozpisałam. No i jeszcze jedno z tą kukurydzą dokładnie lepiej nie jeść bo wzdyma i ma dużo kalorii ja też uwielbiam i raz na jakiś czas można ale nie codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryż,60 ja pozostaje z Wami na samym ryżu ale u mnie takich efektów niestety nie ma:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjdą efekty zobaczysz ja jem ryż z czerwoną paoryką pieprszem i magą bo inaczej bym nie dala rady a tak mi nawet smakuje, znowu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
60 dzięki za wsparcie,może faktycznie efekt będę miała trochę później niż Wy:-) ja dzisiaj zabrałam do pracy w pojemniku ryż z cynamonem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej -co tak tu cicho?czyżby wszystkie poszły ćwiczyć?ja też zaraz idę na kijki,czekam na koleżankę już miała być wiec zajrzę potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki - tak czytam jak niektore z was na samym ryżu to az zazdroszcze że tak można - ja musze miec troszke urozmaicone menu ale powiem że bardzo mnie korci sprobowac - i tak dojrzewam żeby od poniedzialku bo zazwyczaj zaczynam od poniedzialku :) - ale czy nie bedzie tak jak Kasiu u Ciebie że u jednych rezultaty wielkie a ja bede gubic tez 0,5 kg przez 2 tygodnie. A jeszcze powiem wam dziewczynki że moja córcia przeszczęśliwa zaczela w tamten poniedzialek dietke ryżową - caly tydzień sie nie ważyla i wczoraj dzwoni że 2,5 kg przez tydzien - fakt że ma 19 lat to inna przemiana - ale stosuje sie bardzo mocno do zasad - zero podjadania i cały czas pyta czy to moze , pilnuje godzin posilkow - bo nie chcialam zeby na jakas głodówke sie rzuciła - wiec 4-5 razy dziennie kazałam- ryż 3 razy (raz z jogurtem 2 razy z warzywami), w szkole kanapka z ciemnym pieczywem i na wieczor albo troszke ryzyku preparowanego albo 1 wafel ryżowy - i ciągnie dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judytko z kąt takie myśli,że jak będziesz na samym ryżu,to będziesz miała takie same efekty jak jaaaa..przecież Ty kochana nie wstajesz w nocy i nie jesz :D Spokojnie na pewno dasz radę i efekt będzie bardzo pozytywny :D:D Judytko gratulacje dla córci a to się zmobilizowała :D:D Dziewczęta ja do tej pory tylko sam ryż!!!!! Chyba dam radę;-) ale stale jestem głodna;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu ale ja lubie zapchac sie kiebachą albo chlebem nawet z maslem, teraz akurat tego unikam ale wafelki ryżiowe serek żolty jakas wędlinka jest w ruchu a jak pomysle że sam ryz - ale z 2strony jakbym tak jak corcia 2,5 przez tydzien (chociaż ona z dodatkami - no ale wiek inny:) )- życ nie umierac, na pewno sprobuje - podziwiam naprawde te z was co sam ryz a szczegolnie naszą zalożycielke topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judytko hihi ale chyba nie całą laskę kiełbachy,to chyba poszło dawno w nie pamięć;-) masz rację,że młodszym dziewczętom idzie lepiej nie tylko dietowanie ale i szybciej tracą na wadze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po obiadku, dopiero teraz i ledwo to wsunelam heh. Byla powtókra z wczoraj. Na jutro piers z kurczaka grilowana bedzie. nie wiem czy jeszcze cos zjem dzis, bo jak mis sie najedzona czuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha - co do obiadku - tak mi sie nasunelo jak aja pisala ze jadla gulasz na samej wodzie - ja tez dzis i wczoraj gulasz wołowy ale miesko obtaczam w otrebach owsianych - pychotka - ta woda to sie robi taki gestszy sosik i z tym ryżem nie jest takie suche a i na pewno zdrowe bo potem szybko do toalety sie leci:) - a do tego sałata z biedronki - ta pakowana - mam na 2 razy- troszke oliwy bazyli rozmarynu soku z cytryna - pychotka - mówie wam - i tez sie mozna napchac tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiście też robię gulasz na wodzie już od dłuższego czasu i bardzo mi smakuje,wcześniej jadłam go z kaszą ,którą bardzo uwielbiam i muszę wam powiedzieć,że fajnie po nie chudłam. Właśnie zjadłam ostatnią porcję ryżu o 16.00 mam nadzieję ,że wytrzymam bez kolacji,pewnie położę się wcześnie spać,no może nie z kurami ,bo do 17.00 pracuję i muszę jeszcze ugotować córci na jutro obiad,a będzie ciężko nie powiem,bo zażyczyła sobie fasolkę po bretońsku i na samą myśl czuję już jej zapach;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zjadłam dziś pół woreczka ryżu, jakoś nie jestem w ogóle głódna tyle czasu spędziłam na dworze może to temu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!ryż! podziwiam Cię ja zjadłam jeden woreczek ryżu i czuję jakiś niedosyt ale nie poddam się :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany kobietki, toż to glodowe porcje:( Masakra. Nie bedziecie sily mialy. Detox to rozumiem, ale jesc ten ryz trzeba.Więcej ,a nie tam woreczek to niecale 400 kalorii:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam, ja przy moim wysiłku fizycznym bym umarla:( z głodu heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knb
3 razy po woreczku ryzu samego a 3 razy po 1/2 woreczka z doadatkami np, jablko, jogurt, warzywa i na tym sie chudnie a nie glodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jem na ten drugi sposób z dodatkami:) i dwie przekaski w postaci wafla ryżowego- wieczorem z bialym chudym serem 100gram:) I jestem pelna i wesoła:D i chudne( na szczęście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knb
i dobrze robisz mozna tez zrobic diete ryzowa kempera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knb
tylko ciekwe ile sie na niej schudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌼 ja sobie zmodyfikowałam tzn. do porcji ryżu o godz 17 dodałam rzeżuchę, troszkę czerwonej papryki i 5 g kurczaka wędzonego bez skóry, jutro dodam 2 plasterki łososia, najważniejsze że oprócz ryżu nic nie jadłam ...tylko jeszcze mało piję:) najbardziej mnie cieszy , że nie ciągnie mnie do słodyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś nawet całego woreczka nie zjadłam tak jak wczoraj 3 małe miseczki z czerwoną papryką pieprzem i magą i wcale nie czuję głodu czuję się świetnie. Tylko ja palę i to mnie też zapycha że nie czuję głodu przez to. Poza tym dostałam pracę więc dziś nawet nie myślałam o jedzeniu i pilnuję żeby 2 litry wody wypić ale na razie dalej gazowaną bo bez gazu nie umię. A i dodatkowo jem błonnik i witaminy z herbalife mojej siostrze zostało to dokończę to opakowanie a potem sobie kupię błonnik z ananasem jest w aptekach za 15zł ok za 100tabletek i podobno działa super wspomagająco na odchudzanie. Ja chyba jeszcze jutro sam ryż ale się zobaczy jak dobrze pójdzie waga w dół to zostanę na samym do końca tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj zjadłam na obiad ryż z pieczarkami,co tam od pieczarek nie utyję,byłam na kijkach 2 godz, i pół godziny na twisterku się pokręciłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aja jak jestem w pracy,to zapominam o jedzeniu dlatego woreczek ryżu starczył mi i przy tym wypiłam dużo wody;-) ale najbardziej podchodziła mi dieta 60,która tu wrzuciła i chyba od jutra ją zacznę,bo w pierwszym tygodniu czułam,że chudnę i było fajnie. wieczorem zaliczyłam rower sama siebie podziwiam ale to dzięki Wam mobilizuję się do ćwiczeń,jeździłam 45 min,no rano zaliczyłam do pracy spacer też 45 min .Jutro też idę do pracy pieszo;-) Miłego wieczoru,dobrej nocy laseczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam laseczki z rana:) Kolejny dzień zaliczony...pieszo szłam do pracy,zaczęło mi się to podobać tylko niech się zrobi trochę cieplej,bo dzisiaj zmarzły mi uszy i nie było zbyt przyjemnie,bo u mnie z rana -6. Moje dzisiejsze menu: śniadanie-2 wafle ryżowe z serem II śniadanie jabłko lunch-1/2 woreczka ryżu z cynamonem obiad -ryż z warzywami cały dzień dużo wody i herbatki Miłego dzionka i odzywajcie się kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:) Dzis wytrzymałam i nie wazyłam sie:) Jestem , bo wielkiej szklance wody i kawce z mlekiem i slodzikiem. Może to glupie , ale moje spodnie juz inaczej leżą :D, lepiej! Moje menu- sniadanie - ryz z jablkiem i cynamonem, obiad- ryż z grilowana piersia i salata zielona z jogurtem naturalnym i cytryna, kolacja- ryż z jogurtem owocowym:D No i jak mnie sciśnie to jakis wafelek ryżowy:). No i nie przekraczam 1,5 woreczka na dzien ryzu, czasami i mniej, bo do jogurtu dodaje tylko 2 łyżki:) Miłego Dnia Kochanie i wytrwałości dla Tych co na samym ryżu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Hej aja:) na samym ryżu,to została już tylko 60 i !ryż! Muszę wam powiedzieć,że przez te dwa dni na samym ryżu waga stoi w miejscu,faktycznie ciężka machina ze mnie:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×