Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

!ryż!

Dieta ryżowa! Kto ze mną?

Polecane posty

jestem na czarno , stopka nieaktualna mialam robic plaze pol.udniowe ale to nie dla mnie i nie wiem co zle zrobiłam bo wkleila mi sie stopka zreszta nieaktualna juz poprawcie to to ja lalama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. ja mam 3 dni za sobą samego ryżu ; dzisiaj ugotowałam sobie zupę pomidorową według przepisu !ryż! jest pyszna będe miała na 3 dni JUTRO WAŻENIE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK...WAGA WYJŚC..1 CEL..CM............SKĄD/BMI 60................26.......71............ 64.......160.......Skoczów/ ryżówka........29.......61.............55...... 160....Warszawa/ polka339........27.......84.............70......173...Wej herowo/ Mery5555...... 44.......83.............70......163.....Katowice/ judyta1969.....43.......64.............58......160......w .war.m/24,2 kasia_68........44.......71.............65......164...... .w.kuj.p/ aja33............39.......72.............65..... 164.......Bytom/ margoska123,48,,,,,,65---------------60,,,,,,170,,,, krakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie juz prawie po weekendzie ja oczywiście w weekend sobie pozwoliłam na więcej, jedzienie ok ale ten alkohol tu piffko tam drink i tak zleciało ale od jutra sam ryż na razie wstępnie 3 dni a potem się zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i byłam na takim spotkaniu gdzie mnie wazyli itp i mierzyli poziom wody i tłuszcze i mam 5kg wody i 5kg tłuszczu optymalna waga dla mnie to 55,5 więc to mój nowy cel. Żeby zrzucić tą wodę to trzeba pić conajmniej 2 litry wody i tak zamierzam robić od jutra. Wona niegazowana z cytryną bo teraz pilam tylko gaz. Muszę się wziąc za siebie bo te weekendy są dla mnie okropne zawsze jakoś nie mogę sie trzymać w weekend a w tyg tak dobrze mi idzie 2 posiłki i super szło a weekend jest straszny zawsze. A to ważenie itp to polecam u nas otworzyli nowe centrum natur house to się nazywa u Was tez to pewnie jest tylko u nas to nowe i jest bezpłatne potem dają suplementy i ustalają diete ale te suplementy od 80-120zł na tydz a to już za drogo jak dla mnie i ona tam mówiła że 5 posiłków dziennie trzeba jeśc itp i 1kg na tydz a dla mnie to za mało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super że mam kogos z kim mogę sie "ścigać" i wspierac w tym samym ryżu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi miło, że moja zupa smakuje... I ryżowa fajnie, że mogłam trochę doradzić mam nadzieję, że nie będzie jak ostatnio:) i mówiłam te kremy są boskie... Ogólnie jutro wracam na ryż serio nic mi tak nie smakuje i serio zdrowe jedzenie czasem jakiś grzech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.... przeczytałam od początku wasze wpisy i jestem pod wrażeniem.... chciałabym się przyłączyc, znalazłam trochę przepisów http://www.sonko.pl/x.php/1,159/Danie-meksykanskie-z-ryzem.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patty zapraszamy serdecznie będzie nam miło... Zakładając ten temat myślałam, że będę pisać sama ze sobą i tylko wysłuchiwać krytyki, bardzo mi miło, że jesteście ze mną. No i nie mam zamiaru Was opuszczać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od jutra zaczynam sam ryż przez 3 dni, dam radę...już tyle róznych diet próbowałam, że ta ryżowa to pikuś :) Jutro wieczorem zdam relację... dziękuję za miłe przyjęcie 🌼 pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patty witamy dopisz sie do stopki powyzszej ryz to jest najlepszy topik i najbardziej pzry\jazny jaki znam :) dzieki za ten topik , z toba damy rade i z reszta dziewczyn jestescie wspaniale i zawsze pomozecie, sluzyvie rada :) podziekowania za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patty to super więc jesteśmy już trzy do samego ryżu od jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa bez mleka i cukru zielona herbata i mnóstwo wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo,halo 60 ..a o mnie zapomniałyście:( ja od dzisiaj zaczęłam pierwszy dzień na samym ryżu,a jutro ciąg dalszy:D czyli nie trzy ,a cztery dziewczęta:D patty witaj fajnie,że dołączyłaś do nas:D margoska ale fajnie Ci w tej czerni;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super im więcej tym lepiej, ja poszperałam po necie żeby znaleźć coś na temat detoksykacji i doczytałam że na samym ryżu mozna byc nawet tydzien i tak jak Ryż pisała wszędzie podają inaczej ja na razie nastawiam się na 3 dni a potem zobaczymy jak się będę czuła. Co do detoksykacji to znalazłam ciekawa stronkę trzeba sie co prawda zarejestrować ale to chwilka http://bonavitae.pl/pages/poradniki_medyczne/jak_odtruc_organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jako czwarta n a ryżu od jutra na 100% bo dzisiaj znowu podjadałam ale koniec z tym ,zbliża się dzień kobiet i mąż zafundował mi imprezkę w restauracji ze striptizem hi hi więc muszę jakoś wyglądać-ale nie moim striptizem ma sie rozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może od poniedziałku wszystkie zacznijmy 3 dni samego ryżu i będzie większa motywacja kto więcej schudnie co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie super pomysł może ktoś się jeszcze dołączy, ja mam taki charakter że jak ktoś ma lub robi coś to ja nie mogę byc gorsza taka chora ambicja ale w tym przypadku to chyba mi wyjdzie na dobre :D Dziś się nawet chciałam z tatą założyć o cos żeby przestac palić i on tez miał przestać ale ja to za t odopiero się wezmę jak skończę sie odchudzac. Zmieniłam stopkę mój ostateczny i wymarzony cel to 55,5 tak jak mi ta dietetyczka wyliczyła.Normalnie rewelka by była ale dam rade co tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wg tego mam do zrzucenia 11kg zakładając że 1kg tyg (to juz tak najmniej) to wychodzi ok 2,5 miesiąca to by mi odpowiadało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic ja uciekam 3majcie się i od jutra ryżyk samiusieńki no może z cynamonem żeby mi się nie znudził ale to dozwolone ważne żeby soli nie było. Buziole i dobrej nocki życzę bez głodowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryżówka-poćwicz za mnie skoro tak lubisz to robić,ja jakoś nie umię za nie się wziąść,ćwiczyłam tylko 2 razy ale od jutra ostro się biorę za ćwiczenia ,mam zamiar iść na kijki o ile deszcz nie będzie padał,do usłyszenia jutro przy ważeniu-miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi miło, że tak Wam się tu podoba! I też mówiłam, że jutro tylko ryż będę jadła więc jestem 6! Damy rade razem! Ja postaram się tydzień na samym ryżu jak na początku:) będę go jadła tylko jeden woreczek, bo wiem, że więcej nie dam rady... I obowiązkowo jutro przynajmniej 1,5l wody wtedy dopiero jest efekt:) 60 Ty chyba wiesz jak toksyny wyłąża ale potem człowiek czuje się wspaniale czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×