Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

!ryż!

Dieta ryżowa! Kto ze mną?

Polecane posty

dziewczyny nie wiem co mi jest ,brzuch mam jak balon może ten sam ryż mi nie służy?piję mięte i pokrzywe to nawet mnie nie ruszy,co jest dobre na wzdęcia?macie jakiś dobry sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:) Witam w niedzielny ( u mnie mrożny -4) poranek:) Zaczęłam dzien od szklanki wody i kawy z mlekiem,ze slodzikiem, bo gorzkiego nie trawie nic niestety:( i herbaty ,zielone, czerwone slodzikiem slodze. Ja sniadan raczej nie jadem i tak chyba zostanie, moze , może jablko zjem, ale pozniej. Obiad , to szklanka ryzu i gotowany kurczak, potem spacer i miedzy 16-17 wafel ryzowy i jogurt maly naturalny 1,5 % tl. i litry herbaty:) Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryż odezwij się, bardzo chcę wiedzieć ten szybki sposób na schudnięcie. odżywianie zdrowe fajne,ale może by tak przyspieszyć dla lepszej motywacji? daj znać. ja dziś po obfitym śniadaniu, jakoś głodna byłam. Ale pojeżdzę dziś porządnie na rowerku i dłuuuugi spacer zaliczę z synkiem, więc spalę. pozdrawiam piszcie dziewczyny co jecie, meldujcie się, żeby was nie kusiło, aby z diety rezygnować. papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane u mnie nie bardzo dieta ale tak Was polubiłam, że będę pisać nadal znaczy jutro znowu idę na ryż ale dziś sobie odpuszcze trochę:) Ryżowa więc tak myślałam, że tak jak chodzisz do pracy to na śniadanie kawa czy herbata ewentualnie owoc i potem Twój przysmak podziel na 2porcje. Drugą porcje zjedz dopiero przed wyjściem z pracy i wtedy nie wpadniesz głodna do domu ominiesz kolację no i będziesz szybciej chudła... Ja tak sobie tylko pomyślałam byś mogła się cieszyć efektami szybkiego chudniecia. No, a gdy masz wolne to woreczek ryżu z warzywami:) ale musisz wiedzieć czy Ci to odpowiada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryż jak tak poczytałam co napisalas, to mi te podzielenie worka ryzu pasuje bardzo:) Dzięki za pomysl:) Teraz zjadlam jablko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalama
witajcie prosze mi napisac czy zeby schydnac trzeba jesc 3 dni sam ryz czy mozna raz dac troche jablka, 2 raz troche jogurtu, czy dopiero na 4 dzie zaczac dodawac. i czy czarna kawe mozna pic, a do wc po samym ryzu chodzicie czy nie za bardzo ? i ile razy dziennie i jaka porcje tego ryzu zjesc zeby byly jakies efekty? odpowiecie mi? bardzo dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jadłam prawie 2tygodnie sam ryż i schudłam 10kg... Czasem jakieś warzywo czy owoc lub kawałek kurczaka i ćwiczyłam. Zjadałam woreczek podzielony na 3porcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalama
dobrze, dziekuje;ale chodzi mi o to czy przez 1 te 3 dni tez dodawaals juz jakies inne rzeczy czy po 4 dopiero, ja mam tylo 4 kg do schudniecia wiecej nie chce bo juz schudłam na innej diecie, to tez 3 dni sam ryz zrobic? czu moze od poczatku juz cos dodac , napis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej jedź tylko ryż przez 4 dni a zgubisz te kg i po kłopocie... Ja po 5dniach ryżu zjadłam jabłko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny-dzisiaj brzuszek już popuścił,czułam się jakbym szła do porodu,ja tak myślę że tego ciemnego ryżu nie trawie,od dzisiaj jem biały,bo ktoś to pisał wcześniej że nie ma różnicy jaki się je,-ja też dzielę 2 woreczki ryżu na cały dzień na 5 posiłków,jeżeli czuję głód to dodaję wtedy mięso lub rybkę,czasem nawet jabłko zjem,a wczoraj zjadłam nawet kawałek sernika bo miałam gosci i tak mnie namawiali że do świętego spokoju zjadłam mały kawałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki wczorajszy dzien nie nalezal za bardzo do udanych - ale po tym moim wczorajszym misz maszu - juz 2 razy rano siedzialam na kiblu z efektami - a to tez sie liczy - moze za bardzo kalorycznie nie jadlam - ale przeplatalam ryz kiszona kapuste wafle ryzowe i tak co chwile , ale dzis na razie na herbatce i tak jak ryz mowi zjem dopiero ok 12-13 pierwsza porcje ryzu z miesem i ze 2 kiwi z mandarynka - potem jade z maluchem do bajkolandu to zejdzie mi do wieczora - wezme ze soba jogurt i wsypie juz tam ryz i tyle bym chciala na dzis zeby te ważenie jutro jakies przyjemne było:) ja jeszcze nie zastosowalam 3 dniówki na samym ryzu ale wlasnie o tym caly czas mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam głupi organizm potrafię cały dzień nic nie jeść ,a wieczorem bym jadła cały czas,dlatego się zmuszam jeść śniadania i regularnie co 2-3 godziny-podobno tak jest zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalama
ryz - dziekowa:) a po 4 dniach ryz i dodatki? a tego ryzu 1 woreczek na 3 posilki tak? da sie wytrzymac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki! wczoraj już pisałam,że wczorajszy dzień diety zaliczyłam do udanych,dzisiaj już rano pojeździłam na rowerku 45 min takiej mobilizacji to jeszcze nie miałam ale to wszystko dzięki !ryż ! i Wam kochane:D myślę,że ugotuję sobie ryż i spróbuję cały dzień przetrwać na nim a co tam... ryż ...kochana co się dzieje??? Ty założycielka tego topiku chyba nie masz zamiaru ans zostawić;-) mery...mam tak samo jak TY ,cały dzień mogę nic nie jeść ale przychodzi taki moment,że podniebienie mlaska na coś smacznego;-) Judytko ....widzę,że miło spędzisz niedzielę i to na pewno nie tylko z synusiem ;-) życzę Ci samych miłych chwil:D idę teraz ugotować ryż ale jeszcze tu zawitam:D Trzymajcie się ryżowe laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalama
Mery5555 to masz tak jak ja ,caly dzien moge nie jeśc a na wieczór się obżeram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalama
mam tylko 4 no moze 5 jednak do stracenia kilosow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryż, dziękuję za podpowiedź. swietny pomysł. sprawdzę go. tylko pytanie,czy ja się nasycę połową porcji mojego ukochanego sushi...bo mnie totalnie zaspokaja wszystkie 12 kawałków i ani jednego kawałka mniej...no ale spróbuję, w końcu musi być jakieś wyrzeczenie żeby schudnąć. poza tym polubiłam ćwiczenia:) dziś jestem już po godzinnym ostrym aerobiku, byłam cała mokra. Połączyłam go z ćwiczeniami na uda, brzuch i pośladki. Teraz wzięłam prysznic i calutka wybalsamowałam się moim preparatami:) tak mnie chłodzą, że piję gorącą kawę i siedzę w bluzie:P w sumie spaliłam jakieś 600kcal. Nadal mam ochotę poćwiczyć, może rowerek wieczorkiem, jak mały mi zaśnie:) normalnie polubilam się ruszać. a chyba najbardziej zmotywowało mnie to, że jak skakałam, robiłam pajace i inne tańce, to wszystko mi się trzęsło...dopiero wtedy poczułam ten cały balast. ja naprawdę muszę schudnąć. mam jednak ochotę na szybsze chudnięcie... i chyba jutro zrobię dzień taki: śniadanie - ryż brązowy 30 gram + jabłko + kawa obiad - sushi kolacja - ryż 30 gram będzie to praktycznie sam ryż z odrobinką rybki w sushi (bo niewiele tam dodatków, głównie to sam ryż w wodorostach). Spróbuję wytrzymać taki 1 dzień, jeśli mi się uda, to spróbuję i drugi. A najchętniej to siedziałabym w domku i sobie ćwiczyła..bo po pracy to naprawdę nie mam na nic siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi jakie przyprawy dodajecie do samego ryżu? bez soli go nie zniosę samego, więc pytam. myślę o cynamonie. co jeszcze? pisałyście o kurkumie. mam w domu jeszcze curry i inne przyprawy mieszanki do mięs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalama
ile tego ryzu na dzien wolno? bo jutro chce zaczac sam ryz ( 3 dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalalama, ile chcesz, to będzie oczyszczenie, więc możesz zjeść nawet 3 torebki. po 3 dniach przechodząc na zwykłą ryżową dietę, jesz tylko 1 woreczek ryżu plus warzywa dziennie. dziewczynki, ile waży woreczek ryżu po ugotowaniu? przed 100gram, a po? 140 gram???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalama
bardzo , jest to fajny topik , i mam nadzieje ze mnie przyjmiecie,od jutra; jestecie wspaniałe dzięki za porady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalama
dziękuję bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziennie jeden woreczek ryżu czyli 100g U mnie dziś nie ma diety zjadłam kurczaka powiem Wam, że więcej smażonego kurczaka już nie zjem ani innego smażonego mięsa wole moje gotowane jest pyszne.:) no i ziemniaki też jakoś mi już nie smakują, jedynie surówka jakoś mi przypadła do gusty i właśnie zjadłam kawałek ciasta ale miałam tyle ruchu, że nie boje się dodatkowych kalorii... Ale jutro wracam do mojego kochanego ryżu i warzyw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalama
ale chyba 1 dla mnie malo bo bez dodatkow wiec przez 3 dni moze byc deko wiecej np 1.5 lub 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj w naszym gronie lalama i fajnie,że dołączasz do nas:D Wpisz swoje dane tak jak my to wcześniej zrobiłyśmy,na stronie 24 pod NICK-Judyta 1969 tam są wszystkie już wpisane dziewczęta,skopiuj to i się dopisz;-) ryżówka...wcześniej pisałam co można dodawać do ryżu.. pieprz Cayenne,imbir,czerwona ostra papryka,cynamon. No to pierwszy,prawdziwy dzień ryżowy zaliczony,bo zjadłam tylko 1 woreczek ugotowanego ryżu z pieprzem Cayenna..ciekawe tylko czy jutro dam rade być tylko na samym ryżu;-) ale spróbuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, dzien jakos prawie minal, strasznie mnie glowa boli:( Ja wazylam torebke ryzu po ugotowaniu i miala prawie 250 gram!! czyli dwie szklanki po 125 gram. Mam nadzieje, ze ten bol glowy minie heh. Zjadlam do poludnia 2 jablka i wafel ryzowy, polowe woreczka ryzu na obiad z miesem gotowanym z kurczaka i troche kapusty kiszonej gotowanej. Druga polowa zniknela z jogurtem owocowym. zostal mi naturalny do zjedzenia. Tylko ta glowa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK...WAGA WYJŚC..1 CEL..CM............SKĄD/BMI 60................26.......71............ 64.......160.......Skoczów/ ryżówka........29.......61.............55...... 160....Warszawa/ polka339........27.......84.............70......173...Wej herowo/ Mery5555...... 44.......83.............70......163.....Katowice/ judyta1969.....43.......64.............58......160......w .war.m/24,2 kasia_68........44.......71.............65......164...... .w.kuj.p/ aja33............39.......72.............65..... 164.......Bytom/ margoska123,48,,,,,,65---------------60,,,,,,170,,,, krakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×