Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

!ryż!

Dieta ryżowa! Kto ze mną?

Polecane posty

Martuś zapraszamy serdecznie:) jeśli masz jakieś pytanie to pytaj odpowiemy na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martuska witaj -gratuluje takiego spadku wagi,a ile na kopenhadzkiej już schudłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co dzisiaj tak tu cicho?60-jak ci minął pierwszy dzień na kopenhadze?napisz jutro jakie masz efekty po pierwszym dniu,na początku zawsze waga szybko leci a potem pomału więc się tym nie martw,do jutra gaszę światło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki - pierwszy dzien amerykanki super - wazyłam sie teraz na wieczór i mam taka jak rano mialam wage wiec pewnie jutro bedzie z pół kilo mniej (skusilam sie na wieczor na 2 plasterki miodowej ale to w porównaniu z tym co potrafie to pestka, a jak otwieralam lodowke i zobaczyłam monte to musialam szybko zamknac bo reka juz siegala, oj ciezkie jest życie odchudzacza:) martuska123 super wynik do jutra dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki:) Maruska witaj w naszym gronie i gratuluje takiego spadku wagi:D Mery a Ty jesteś w końcu na amerykance,czy nie ??? jak tak to pochwal się swoją wagą..Judytko...gratuluję wytrwałości na pewno dzisiaj podasz nam spadek na wadze i będziesz szczęśliwa:D ryżówka...kochanie chyba już doszłaś do siebie bidulo,całym sercem jestem z Tobą i myślę.. 60..odzywaj się i również pochwal się swoim wynikiem aja...Ty kochanie to pewnie przez jeden dzień znowu zrzucisz kilogram albo więcej ;-) To teraz czas na mnie ..więc od wczoraj ubyło mi -0,30 kg i myślę,że stopkę zmienię dopiero w poniedziałek ale codziennie będę podawać rezultaty:D jestem już po serkach topionych i piję wodę z cytryną i teraz po paru dniach jestem silniejsza,bo organizm przyzwyczaił się do regularnych małych porcji i doszłam do wniosku,że codziennie dołączę teraz ćwiczenia Miłego dnia i głosić się dziewczęta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , ho:) Witam nowa kolezanke:)Wow, niezły wynik! Ja 66,100:D:D;D czyli -0, 800 ! Wpisze znowu wszystko w poniedzialek, po ważeniu! Ja tez po serkach i kawie i wodzie i teraz herbata zielona hehe pije:) No ja serek jem o szóstej, o 9 tej jajo z pomidorem o 12 stej jablko, o 15 stej ser bialy z ogorkiem i papryką i jogurtu daje(smakuje mi bardzo!) i o osiemnastej sok pomidorowy. Milego Dnia🌼 Ja z dziecmi wychodze dzis na porzadny spacer- Alicje musze wywietrzyc:) No i amerykanke do soboty wlacznie ciagne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dziękuję bardzo za wsparcie i dobre słowo. Tak, ale dopiero dziś jest już ze mną dobrze. Trochę się martwiłam tym, bo wczoraj w sumie przespałam 16 godzin, bolał mnie brzuch po wszystkim i ogólnie ciągle miałam wrażenie że zaraz upadnę. Ale dziś w końcu ok. toaleta normalna.To też zasługa wczorajszego normalnego jedzenia - krupnik, kanapki. I moje jelita znowu pracują normalnie. teraz muszę opracować kolejny plan odchudzania, choć mam ochotę jeszcze dziś odpocząć i normalnie jeść, tzn zdrowo, dietetycznie, ale bez odmawiania sobie posiłku gdy jestem głodna. zobaczę jeszcze. ale motywacja lada moment się pojawi. na wadze dziś 58,5 czyli podobnie jak wczoraj. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie dość że w nocy nic się nie działo nie mdliło nie było mi słabo to jeszcze dziś na wadze 65,3 !! Wiem że na początku na kopenhaskiej waga szybko leci a potem tak jakby się utrwala ale to jest wynik już super jak dla mnie bo 1,3kg do wagi sprzed ciąży i tyle ważyłam jak skończyłam ryżową i zaczełam grzeszyć ;)Jest super ale całą noc się budziłam i zastanwiałam czy już mi słabo jak zawsze czy dopiero za chwile ale na szczescie rano wstałam bez głodu. Także u mnie jeszcze dziś ciężka noc a potem myślę że już poleci z górki. 3mam kciuki za resztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewuszki Tak jak myslalam 0.5kg zgubiłam a naprawde sie trzymalam wczoraj jak nigdy - zobaczymy co bedzie jutro rano - bo dzis tez mam nastawienie bojowe do dietki, tyle że ja jem i mieso z brokulem o 16.00 a o 18.00 twarog z siemieniem i o 20.00 póki co lampka wina , chociaz w sok tez sie zaopatrzylam ale sprobuje te wino sączyć. Ryzówko super że juz dobrze, opracuj dietke która ci bedzie słuzyc. Kasiu super że Ci ta waga leci - ciesze sie bardzo, bo my chyba mamy podobnie że jakoś waga sie nasza utrwala i ciezko ją zgubic. Aja mysle że poprzestawianie godzin posiłkow nie ma znaczenia - ja co prawda wstaje 4,30 ale zaczynam tak jak w dietce o 10.00. 60 - a byłby problem żebys wkleiła ktorą ty kopenhaska robisz bo ja bym chciala od poniedzialku i pamietam ze sa rózne wersje jej. Miłego wtoreczku i dietkowac dziewczynki, a !ryż! sie odzywaj - pisz jak wychodzisz z dietki bo niedlugo Cie dogonimy:) i bedzie nam to potzrebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię tą http://kopenhaska.eu/jadlospis.php kiedyś robiłam inną wersję ale jakoś teraz wybrałam tą. Jak dla mnie najlepszą dietą jest 13 ale też najbardziej rygorystyczną no ale każdy musi znaleźć sposób sam na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki 60:), a kiedy ty ją ostatnio stosowalas - bo u mnie niecaly rok ale nie dotrwalam do końca to chyba moge powtórzyć - jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba już z 6 lat temu potem próbowałam nieraz ale po 1 dniu mi było słabo i wymiotowałam. Możesz spokojnie powtórzyć znam osoby co robiły jedną za drugą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajnie ,że wszystkie zaliczyłyśmy spadek,gratuluję kobietki:D ryżowka cieszę się,że ze zdrowiem lepiej.. Judytko masz rację,że my jesteśmy ten sam tym,co ciężko z nas słoninka schodzi ale damy radę kochana spokojnie,tym bardziej ja mam motywację,bo moje kochanie oświadczyło mi w niedzielę,że w Rzymie jeden wieczór wyrwie mnie na tańce,więc muszę wyglądać rewelacyjnie a nie z boczkami,tłustymi po bokach:-) 60 nie mogę coś się w tej diecie Twojej połapać..piszesz,że pasuje ci 13 co to znaczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ta kopenhaska nazywana jest 13 bo trwa 13 dni i w skrocie mozna mowic że idzie sie na 13. A z tym że damy radę to masz racje - Ty masz piękny romantyczny wyjazd przed sobą a ja też chce ładnie wyglądać i dla siebie i dla synka i może jescze dla kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah bo ja tak skocze z diety na diete na razie jestem na 13 czyli kopenhaskiej i obym wytrwała potem może amerykanke zobaczymy jak pójdzie na 13 z wagą a potem zdrowe odżywianie żeby nie wróciło to co spadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam-kasia ja byłam i jestem na amerykance chyba już z 4 raz powtarzam ją co jakiś czas,w niedzielę robiłam sam ryż żeby się oczyścić bo nagrzeszyłam a od wczoraj znowu amerykanka,potem idę na 13,więc będę gonić 60 ,aja chyba też się wybiera wiec się tam spotkamy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judytko to się cieszę,że napisałaś jeszcze dla kogoś....❤️ no i dzięki,że mi wyjaśniłaś o co chodzi z tą 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mery wybacz ale trochę jest nas piszących i każda z nas coś zmienia, przechodzi co jakiś czas na inną dietę,że się już nie mogę połapać. mery mam pytanie jeżeli dietę amerykańską skończę 27marca ,to mogę zrobić dwa dni przerwy i z powrotem wrócić na amerykańską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
judyta-dietę możesz powtórzyć jeżeli czujesz się na siłach,ja ją robiłam w 10 i po pewnym czasie znowu robiłam ale przerwałam ale waga też spadała,wiec od soboty idę znowu i mam zamiar ją ukończyć tak jak w pażdzierniku i mam nadzieję że też będę mieć taki sam spadek,ja to skakam z diety na dietę tak jak chyba 60 nie jestem pewna kto to pisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kasiu możesz ,są dziewczyny co ciągną ją przez miesiąc i też chudną,ale ja robiłam 2 razy pod rząd a potem przerwy parę tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia tylko uwarzaj na to co jesz -ja w tamtym tygodniu miałam ameryk.i potem zgrzeszyłłam i waga poszła w górę dlatego robiłam w niedzielę ten ryż zeby to spadłoa teraz jadę od nowa -radzę wam pilnujcie się -nie warto grzeszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lecę na kijki ,zajrzę do was jak przyjdę i chcę mieć co czytać,więc piszcie nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu - ja przerabialam i amerykanke i kopenhaska i juz teraz wiem tak jak merry mowi że trzeba uważac po tych dietkach co i ile sie potem je. Ja caly czas sie zabieram żeby przeliczyc ile to kalorii w tej amerykance ale jakos sie nie moge zabrac bo potem trza stopniowo zwiekszac np o 200 kalorii co pare dni. I kasiu tak jak merry mowi te amerykanke mozesz sosowac przez miesiac z 2 dniami przerwy np po 7 dniach - jak ci odpowiada to probuj. A ja czekam na 12.00 - wtedy jajo i pomidor - mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej . Ja na moment,bo w łóżku leże:( Byłam siusiu godzine temu i.....zemdlałam!! Kużwa dobrze, ze nie bylam sama w domu. Spadłam z kibelka!! Masakra jakas- mąż mnie udusi jak sie dowie buuuuuu. Uciekam teraz bede sie meldowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeeeej aja co Tobie kochanie...całym sercem jestem z Tobą i wracaj do zdrowia Dlatego wydaje mi się ,że przy tych dietach nie powinno się ćwiczyć i przesilać fizycznie ,najpierw ryżówka a teraz aja ojjj boję się trochę,dostałam pietra i nie będę ćwiczyć mi starczy to co codziennie zgubię dzięki diecie bez szaleństwa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kasiu:) jem teraz twarog , ale z pieczywem chrupkim !! Myślę jaka głupia jestem!! Małe dziecko, Ala chora( potrzebuje sily okropnej) 45 kilo waży!!A ja prawie nie jem:p Normalnie masakra!! Mama byla w domu na szczęscie:( Kurde namawiam ja , zeby mężowi nic nie mówla heh. Powiedziala, ze sie zgodzi jak zacznę jeść normalnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczynki nie padajcie - ja was prosze, to ja chyba dobrze robie że o 16 jem mieso z brokułem a o 18.00 twaróg z jogurtem, bo z ćwiczeń nie umiem zrezygnowac bo juz mam we krwi że wstaje przed 5 i najpierw sobie ćwicze - nie sa to jakies mocno eksploatujace cwiczenia ale zawsze troszke na pewno wzmacniaja brzuch bo to glownie jakies brzuszki. Tak się zastanawiam czy po amerykance znowu nie isc na ryz bo kopenhaskiej zaczelam sie troszke bac - bede musiała w weekend pomyslec nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aja kochanie Ty w bardzo szybkim tępię schudłaś,a to teraz się odbija a Ty jesteś słaba zacznij jeść abyś nabrała sił dla Ali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judytko...i dochodzę do wniosku,że dobrze że nasza waga tak nie leci;-) zawsze zdrowsze,powolne odchudzanie daje efekty .. aja patrzyłam na Twoją stopkę to Ty schudłaś w tak krótkim czasie 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×