Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sarra92

Co lepsze ? Bułka czy motyl ?

Polecane posty

Gość motyleeeeeeeek
Naprawdę powtarzasz się jak przedtem " Taki jeden ziom :P " , mam wrażenie, że faktycznie jesteś jaką tępą dzidą, do której 2/3 wypowiedzi należy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyleeeeeeeek
Ja od początku pisałam, że do bułek nic nie mam. Wiadomo, że każda cipka jest inna. Ale nie będę bezczynnie patrzeć jak jakieś niedorozwoje bez szkoły, wmawiają wszystkim że wystające wargi to patologia bądź kalectwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyleeeeeeeek
Wystającym wargom ? ;) Może taką, że mamy większą ochronę ? Wargi wewnętrzne mają chronić wejście do pochwy , a myśląc logicznie można stwierdzić, że czym większe wargi tym mniejsze prawdopodobieństwo przedostania się bakterii. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyleeeeeeeek
antyfanatyk - co racja to racja. Powinnam olać tych tępaków, ale boję się , że wjedzie tu jakaś nastolatka i pomyśli, że naprawdę coś z nią jest nie tak. To przykre, że istnieją tacy ograniczeni ludzie, którzy UDAJĄ wszechwiedzących i jeszcze do tego chcą udowodnić wszystkim , że to oni mają racje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiele rzeczy widziałem, wiele słyszałem ale z cipnym fanatyzmem jeszcze się nie spotkałem :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam wątek, i to chyba posiadaczki dużych warg są tu szykanowane, nie tzw "bułki" jakie wy jazdy macie. Każdy ma inny gust, ale duze wargi to nie kalectwo, ogarnijcie te resztki rozumu i do nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wysilaj się bo czytałam, i widze tyle że duże wargi to nie wzorcowa wagina, że to grzyb, że każdego faceta obrzydza, na temat bułek nie widze nic, poza tymi fotami {blada bulka]- ale cipka jak z koszmaru wiec rozumiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, jak to czytam to sie obawiam ze na forum jest psychopata wielbiacy cipki bułki, do tego z tych wypowiedzi, powtórzeniach, i sposobie pisania wychodzi ze ta os piszala pod tymi nikami, jeżeli nie bylo ich więcej! :o namawia na zabiegi labioplastyki :) To te niki: Jeronikkkk, DSFSDGSD, Kasiulka11, Taki jeden ziom :P, nastkaazdxd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak usuniesz motylka a potem trafi na faceta który lubi motylki i co okaże się zę jest goprzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystające wargi to nie powód do kompleksów dużo facetów woli takie i dla większosci nie ma to zadnego znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100% prawdy.....pisze on
fatum Ze wstydem i zażenowaniem czytam niektórych za przeproszeniem "mężczyzn" (pomijam kobiety) trywializujących kobiece ciało. Tak, to prawdziwe chamstwo na podobieństwo szydzenia z inwalidy. Coś w stylu: "Jesteś brzydki, masz garb i krótszą nogę, a oko zezowate". Odmienność wyglądu waginy nie jest ułomnością, ale podany przykład najlepiej obrazuje mentalność tych osobników. Mam propozycję dla pań. Załóżcie wątek o męskich klejnotach jakie się Wam przytrafiło oglądać i czuć. Ich wielkość, wygląd, wady itp. Może owi prymitywni osobnicy zrozumieją, że do Apollina im daleko. Ilość wpisów nie powstała dla bicia rekordów, lecz świadczy o rozmiarze problemów z jakimi borykają się kobiety. Zwłaszcza młode. Dowodzi jedynie tego, że wygląd waginy jest dla nich ważny i gotowe są nawet dać się okaleczyć, aby jakiś debil nie szydził z ich wyglądu, kiedy ofiarują mu, to co mają najcenniejsze - czyli siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulka Ty jesteś zdrńwo pieprznięta z tym swoim cipnym fanatyzmem :P :D może cipka zdrowa, ale co z tego jak z głowa coś nie tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choroba postępuje :D możesz to skopiować tysiąc razy co nie zmieni faktu że motylki i bułeczki to normalny kształt i nie jesteś przez to jakaś wyjątkowa :D no wyjątkowy jest tylko stan umysłu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę więc jestem .
Ta laska która tutaj pod różnymi pomarańczami pisze w kołko to samo o patologii,nieprwidłowości itp motyli to tak naprawdę dziewczyna o czarnim niku "taka...jedna". Ona ma bułę i już gdzieś zażarcie bluzgała w innym topiku jakie to motyle są obleśne-a teraz wkręciła sobie tutaj misję. Zakompleksiony babsztyl,nie ma co robić tylko się palcuje i siedzi na cafe;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta laska to cipna fanatyczka :D nie wie że taka czy inna cipka to nie powód do wzwyższania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam lubię motylki. Są ciekawsze i fajniejsze do pieszczenia niż szparki nazywane bułkami. I dla jasności- moja nie ma motylka, a nie pogniewałbym się jakby miała. Ale tnijcie się. Nie szukam następnej kobiety. Możecie sobie nawet pozaszywać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę więc jestem .
ojjjj-coś mi jednak wychodzi że jest przynajmniej tyle samo zwolenników motyli co bułeczek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paralyanalator
Pewnie. Tym bardziej, że tymi zwolennikami "motylków" są zapewne jedną osobą - fanatyczką wybrakowanych sromów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raquel
Paralyanalator Pewnie. Tym bardziej, że tymi zwolennikami "motylków" są zapewne jedną osobą - fanatyczką wybrakowanych sromów. My tu widzimy że jest jedna nawiedzona bula pewnie brzydkla jak gówno, że taka zakompleksiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adsdsdada
a motylki wygladaja jak przyklejona do cipki wyzuta guma do zucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę więc jestem .
jakoś teraz koleżance od buły chyba argumenty i wyzwiska się wyczerpały bo tylko wkleja ten sam tekst,żenada....;))) i tak-najbardziej zagożała fanatyczka bułek w tym temacie jest brzydka i tempa(co wnioskuję po tematach jakie tworzy na cafe)i w ten sposób próbuje zwalczać swoje kompleksy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upojna ambrozja
Coż to za wywody Kasiulek11. Prawie monitor oplułam ze śmiechu, "dziś medycyna dysponuje taką techniką, że wada ta może zostać przy stosunkowo niewielkich nakładach usunąć tę przypadłość i przywrócić normalną funkcjonalność sromu." To nie jest żadna wada, tylko normalny wyglad sromu, i funkcja sromu to ochrona pochwy, przed wnikamiem bakterii z zewnatrz wiec im wieksze tym lepsza ochrona. Wypisujesz tu takie bajki że aż nie wierze. To że ty masz cipke bez warg, nie oznacza że to wskażnik ideału. Ideałem waginy nie są małe wargi,a każde wargi ktore nie maja stanów patologicznych typu guzy, brodawki etc. Zniknij gówniaro bo nic o waginach nie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Była motylica
Ty tylko zakompleksiasz te dziewczyny :o Ja miałam wargi bardzo przerośniete, odwiedziłam ponad 10 ginekologów i kazdy mówił że to normalne, nie zmniejszać. Jednak ja zmniejszylam w prywatnej klinice, jest mi wygodniej, i ładniej wygląda. Wlasnie przez takie myślenie i komentarze pierwszego partnera to zrobilam, teraz bym je zodtawila, ale mineło 6lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni bułka ni motyl
najgorsze jest to że ta cała kasiulek jątrzy dziewczyny między nami-jedna na drugąnapada ty masz motylka, ja bułeczkę więc sie nie kolegujemy ja mam wystajace na około 0,5 cm-gdy stoję wygląda jak bułka,gdy rozchylam nogi widać ze mi trochę wystają ale do glowy nie przyszłobymi ani żadnej z dziewczyn(piszemy na forum z pracy)żeby uważać taką czy inną za lepszą czy gorszą to po prostu zenujace,ta osoba ma coś z głową albo działa na polecenie jakiegoś chirurchicznego lobby A tak do ciebie bezpośrednio panno/pani kasiulek **co ci po ładnej(wg siebie) c**** jak charakter masz taki paskudny? ŻENUA:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę więc jestem .
uderz w stół,a nożyce się odezwą...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest ze jakas dziewczyna z motylkiem to przeczyta i jeszcze popadnie przez ciebie w kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam normalne wargi.
Mam wargi zewnętrzne i wargi wewnętrzne, wargi zewnętrzne to 2 " podusie ", a wewnętrzne to też 2 :) ladne rózowe płateczki - i nie wiem jak w waszym nazwenictwie określilibyście moją cipke "bułka ", " motyl" ? Nie wiem, bo wargi wewnętrzne nie są dluższe od zewnętrznych prawie rowne, ale gdy stoję przodem wargi zewnętrzne nie są złączone, widać wargi wewnętrzne. Jednak bez względu na nazwe jest tona normalna, i nic bym w niej nie zmieniła:) Nawet jak kolejne 100 osób napisze że "bułka" to kanon piękna a taka jak moja to bzydactwo nic to nie zmieni. Szanuje swoje ciało, wiem że kochający mężczyzna pragnie pieścić to naj intymniejsze miejsce ustami, całować, liżać a wargi ssać, "szukać" łechtaczki i spijać soczki :) Dziewczyny szanujcie się i swoje ciało, pewnośc siebie jak największym wabikiem, wiekszość facetów uwioelbia gdy kobieta jest pewna swojej kobiecość, gdy macie duże wargi, male wargi nie szukajcie w tym ułomności tylko cieszcie się tym że mężczyzny to i tak największy wabik. Nie dajcie się tu zapędzić w kompleksy, ktoś ma w tym jakiś interes, olejcie to się znudzi. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotruśśśśśśśśś pan
No rzeczywiście takie dzyndzle nie wyglądają estetycznie i podniecająco.Miałam taka dziewczyne i nie mogłem sie przemóc.Starałem sie nie patrzeć na jej cipke ani ie robić minety w każdej pozycji tychodziła jej ta skóra.Cały czas jęczała że robi mi lody a ja jej nie chce smakować.Próbowałem z zamkniętyni oczami ale to było takie duże i jak sie natknołem na to przez przypadek językiem myślałem że sie sfajdam i porzygam.Skończyłem ten związek po 3 miesiącach bo to co w kobiecie powinno mnie podniecać napawało mnie obrzydzeniem i odrazą.Teraz mam piękna buleczke i jestem przeszczęsliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GahgvffDhdkj
Tylko i wyłącznie słodka bułeczka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×