Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sarra92

Co lepsze ? Bułka czy motyl ?

Polecane posty

Gość Jeronikkkk
Nie doświadczyłaś, bo nie miałaś okazji... Nie wiesz co odczuwają kobiety z wzorcowymi pochwami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Są też do kupienia
Sam byś poszedł na obcinanie warg to byś zobaczył że to nie usunięcie zęba a poważny zabieg obarczony ryzykiem. Wiec szanuj kobiety, i nie mów co jest ok a co nie bo nie masz monopolu i autorytetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Są też do kupienia
Nie ma czegoś takiego jak wzorcowa pochwa, a do tego tu mowa o wargach, a nie pochwie, pochwa jest w srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :P :D
a motylki maja monopol i autorytet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta mala ma urojenia
Pisała jako ziom jako mloda93 i teraz Jeronikkkk który myli pochwe ze sromem 💤 chyba naprawde ktoś ci sie wysrał na cipe i leczysz kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Są też do kupienia
Nie mam już motyla, a pozatym jaka glupia nazwa bułka motyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeangrey1
Witam wszystkich.Chciałabym zmniejszyć wargi sromowe , gdyż bardzo mi przeszkadzają.Nie piszcie mi proszę że to normalne bo w moim przypadku nie.Moje wargi są naprawdę duże bo wystają mi z 5cm, i rujnują całe zycie:( Nie moge nosić bielizny jakiej chcę, nie daj boże jak założe jakies koronkowe majtki to moje wargi sie o nie ocierają i ranią potem strasznie bolą i są popekane.Nie moge jeżdzić na rowerze itp ogólnie chce je zmniejszyć nie tylko z wzgledów estetycznych ale i zdrowotnych,te które z was miały podobny problem napewno mnie zrozumieją.Problem w tym że nie stac mnie na prywatny zabieg a gdzieś wyczytałam że da się go zrobić na kasę chorych.Słyszałam że\ niektóre prywatne kliniki maja podpisana umowe z NFZ i to lekarz ginekolog może wystawic skierowanie na taki zabieg, czy operację.I tu moja prośba drogie Panie czy mozecie mi polecić jakiegos dobrego ginekologa we wrocławiu lub jego okolicach, albo czy może któras z was wie która prywatna klinika robi takie zabiegi na NFZ?Jeżeli któraś z was zmniejszała wargi to proszę napiszcie gdzie i jak i jak wyglądał zabieg, bardzo was proszę.Muszę go sobie zrobic bo juz nie moge na swoje ciało patrzeć,ani normalnie uprawiac sportów przez nie, nie mowiąc nawet o założeniu stroju kąpielowego. Pozdrawiam i dziękuję wam za pomoc:) Trzymajcie sie motylki.Ja jestem zrozpaczona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeangrey1
Z wiekiem wargi mniejsze wysuwają się coraz bardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta mala ma urojenia
jeangrey1 Z wiekiem wargi mniejsze wysuwają się coraz bardziej. Ha kolejne wcielenie ziomka. Nic nie rosnie, to cecha anatomiczna., gdyby rosły to umierajac każda by miała do kolona przygłupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :P :D
czyli piersi, ktore z wiekiem poddaja sie grawitacji i wiotczejaca skora to tez wymysl Ziomka? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Netbabeczka
Niestety, mylisz się, wargi mniejsze z wiekiem wysuwają się coraz bardziej (nie w tempie 1cm/rok). Mam 43 lata i wiem, co mówię, problem jest na prawdę duży i krępujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Są też do kupienia
Ja miałam duże zrobiłam labioplastyke, na NFZ nie masz szans. Tylko prywatnie. Przygotuj się na ból, i na 2-3tyg opuchlizny, ja 2tyg mialam zwolnienie z pracy, do tego jedna str szwu mi poszła i mialam poprawiane. Zapytaj gina, ale wątpie bo NFZ nie opłaca kosmetyki, a ginekolodzy nie uważają że to anomalia a normalne wargi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uszy slonia
ja mam motylka... niestety. Odkad pamietam mialam z tego powodu mnostwo kompleksow. Raz tylko trafilam na amatora takich warg sromowych. Niestety to byl tylko przelotny romans. Od 5 lat nie uprawialam seksu bo im jestem starsza tym wieksza mam obsesje na ten temat. Zwlaszcza ze ostatni ex okreslil moja c*** jako "uszy slonia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeangrey1
Powinni sami takie ponosić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta mala ma urojenia
Piersi opadają idioto pod wpływem ciężaru i nie podszywaj sie pod jakas tam babe że jej rosna bo to chuja prawda, pracuje w DPS-e widze nie jedna kobiete po 80 i nie ma czegos takiego wiec opowiadaj bajeczki naiwnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeronikkkk
Nie miej kompleksów, bo faktycznie tutaj większość wypowiada się pod wpływem emocji. Prawda jest taka, że i motylki mogą się bardzo podobać. Uwierz mi, że jak znajdziesz tego właściwego partnera, to będzie mu się Twoja cipka podobała bardziej niż wszystkie bułeczki razem wzięte. Uwierz mi! Wiem, co mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeronikkkk
Także uszy słonia - głowa do góry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :P :D
ta mala ma urojenia, a Ty nie widzisz zwiazku pomiedzy grawitacja a ciezarem i wiotkoscia skory? Mezczyznom jaja tez z wiekiem ida w dol. Aaaa...jestem kobieta :P kolezanko z uszkami slonika ;) nie bierz atakow na motylki do siebie... cala wojna jest tylko z ekipa zapatrzonych w siebie (a raczej wlasne sromy) glupawym panienkom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeronikkkk
CHCIAŁOBY SIĘ WRĘCZ KRZYKNĄĆ: WSZYSTKIE CIPKI NASZE SĄ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę więc jestem .
no to taka jedna kolejne prowo ci nie wyszło bo normalni faceci kochają wszystkie cipki świata.a teraz idź się pipo utop;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablabla....
no wiesz.....prawda,ze męzczyzni lubia wszystkie cipki a ja lubie wszystkich facetów ale gustuje w brunetach:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka co ma miotle
chyba chcialas powiedziec wszystkie FIUTY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A CZYM
a czym sie rozni jedne od drugiego ? o co w tym chodzi? bo ja nie wiem ,,, na prawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIczym
Ja nie wiem jak mozna mowic co lepsze?! jak sie zakochacie w kobiecie to patrzycie sie co ma miedzy nogami? tak samo ona jak sie zakocha to najpierw sparwdzi czy masz 20 centow jak masz 10 cm to wypad ????? ale w sumie niektore takie sa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :P :D
zauwazcie, ze to motylki zaczely klotnie. Nie dyskusje (bo o czym tu debatowac?), ale wlasnie obrzucanie sie inwektywami. A kto sieje wiatr, ten zbiera burze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perry cox
Ja tylko chciałem się odnieść do teorii, że kobiety z motylkami mają większy popęd seksualny. Pani z motylkiem nawet posunęła się do zapytania czy bułeczki posiadają JAKIKOLWIEK popęd seksualny. Swoją teorię poparła tym, że motylkowe mają więcej estrogenu (stąd przerost warg) i niby od tego są tygrysicami w łóżku. I tu się nie zgodzę. Każdy DEBIL wie, że im więcej kobieta ma TESTOSTERONU tym większe libido. Więc idąc tym tokiem myślenia to właśnie bułeczki są bardziej temperamentne w łóżku niż estrogenowe motylki. Prawdą jest, że człowiek nie zakochuje się w cipce. Niemniej równie oczywiste jest, że bułki są przyjemniejsze dla oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exterminator..
Najładniejsze są cipy jak hamburgery :classic_cool: wareczki mniejsze nieco mniejsze od dużych, ale sexownie wystawione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbulwersowana kobieta
22:23 [zgłoś do usunięcia] Taki jeden ziom :P Dokładnie - no może trochę ponad 20% ma tę wadę rozwojową. Wada rozwojowa?!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbulwersowana kobieta
Nie wierze że lekarze/kliniki w taki sposób rozpowszechniją zabiegi medycyny estetycznej. To się w głowie nie mieści! Wyzywają w obrzydliwy sposób NORMALNĄ budowe zakompleksiają a potem ot- reklama recepta na cale zło, poczujesz sie piekna i pozbedziesz sie "wady" rozwojowej :o I to labioplastyka dlatego, że bardzo duzo kobiet ma taką budowe, chcą wmawiać że to nie normalne, i liczą na klientki do zmniejszania, bo o ile na piersi ok 13-18tys kobieta tak latwo nie uzbiera, to 3-5tys już szybciej... nie badzcie naiwne. Można reklamować wszystko dla ludzi, ale nie takimi metodami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość August Ł.
Według co niektórych (jednej osoby), to o ile mnie pamięć nie myli, na tym forum nawymyślała go od: - 15-letniego prawiczka; - ruchacza co się rusza; - kobity ("takiej jednej"); - teraz doszedł najbardziej zaszczytny tytuł: lekarz To wszystko w jednej osobie. A może to po prostu jeden z wielu normalnych, przeciętnych facetów, któremu tak, jak mnie podobają się cipki jak najbliższe ideałowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×