Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boNaImięMaEkstawagancja

Sonoco, Łódź, Nowy Józefów-o wszystkim i o niczym!!!Komentować...

Polecane posty

Gość gość
A k***a do czego tam się przykladac?! Jaka placa taka praca! P****alo sie niektórym w d****h! Co wy z tygodnia tam tak przezywacie? Zazdrościcie,ze nie potraficie robic i sie nie narobić tylko z***********e jak Male chinczyki?! W obozach zdychalibysta jeden za drugim bo nie potraficie cwaniakowac i dlatego wam tak gul lata. Tempe muly stworzone do z********ania az padniecie. I tak zostanie..to boli nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co mnie boli? Twoje słownictwo i ortografia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZenekZenon
i bezgraniczna głupota. A swoją drogą takich cwaniaków to się już całkiem sporo przewinęło przez ten zakład i nie jeden został bez pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ,ze odeszli z tego zakładu nie oznacza,ze zostali bez pracy..a najczęściej wlasnie wręcz przeciwnie-zmienili na lepsza. I tym się różnią od tych którzy nadal tam tkwią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoba, która sie tak pięknie wypowiada o trzech zmianach niech wie, że zdanie 'jaka płaca taka praca' jest niepoprawne, ponieważ my zarabiamy o wiele mniej od weekendówki. I tak nic w wiekszosci nie umiecie, śpicie po kiblach, dopiero jak ktoś krzyknie to nagle sie zwalnia. Pamiętajcie, że do przedłużenia umowy brana jest pod uwagę staranność, chęci oraz praca pracownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonoco
Ciekawych informacji można się tu dowiedzieć:)Powiem jedno brawo dla zmiany Weekendowej.Kazdy sobie radzi jak może.Przez innych chyba zdecydowanie zazdrość przemawia.Jesli komus nie pasuje praca na 3 zmiany to zawsze zoastaje weekendowa.Jakie traktowanie pracownika taka praca:)Niekorzy to swiata poza firmą Sonoco nie widzą i wkólko narzekają,i ciagle slychac..... ble ble ....bo weekendówka taka i taka.Ludzie zastanówcie się .Sami mówicie o nich a co druga osoba z trzyzmianówki to nygusy.Najchetniej żeby za Was jeszcze robic i nagadywac.WY LUDZIE SAMI SIEJECIE ZAMĘT!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość007
Zazdrośc i zawiść widze osob z 3zmianówki. Dajcie sie za tyrać na śmierć za stawke głodową...jak można być aż tak głupim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonoco
I nie dziwie się im wcale ze pozwalają sobie na opierdzielanie się.Taka firma ze ludzi nie szanują to człowiek ich ma szanować?Niektórzy sobie flaki wypruwają bo norma ,norma ..co kierownik powie..ŚMIECH NA SALI.Tylko trzęsą portkami:)Zamiast być wporzadku do innych to jeden drugiego podpierdziela a kierownictwo się smieje:)I mysla ze pochwałe dostaną od P.Kierownika -do czasu -a jak norma będzie mniejsza to kopa w d...A co do operatorow to wszyscy powinni przejść testy psychologiczne czy się do kierowania grupa nadaja.Bo niestety niektorzy nie mają o tym pojęcia.Tylko zastraszają ludzi i krzykiem myslą ze załatwią wszystko.A jak usiądą by zastąpić co rzadko się zdarza to nawet pojęcia nie maja o pakowaniu.Posadzic ich na 8 godzin ,to sadze ze 2 nawet nie daliby rady.No ale cóz dziwie się ze taka ,,Firma '' pozwala sobie na to:)A nikt nie przychodzi do pracy by na niego krzyczeć ,problemy zostawia się w domu....Sadze ze zaraz będzie odzew na mój post ze co ja niby nie pisze...:)Ale wiadomo winny będzie się bronil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weekendowka
Ha! No i co? Znalazło sie więcej osób które mnie poparly. A te posty jaka to weekendowka jest wstretna bo nie z********a w pocie czoła to chyba umieszcza kierownictwo:D wogole nie powinno byc takiej rozmowy. My sobie stawki nie ustalaliśmy a jak 3zmianoeka zazdrości to niech sobie zmieni a nie pieprzy głupoty ze ktos się obija. A kogo to obchodzi?? Z wyplaty wam za to odciągają? Zazdrościcie ,ze wy sobie flaki wypruwacie a inni nie..a nim wam nie broni! Tylko trzeba umieć sie obijać i nie narobić sobie przypalu..bo jesli ktos wczuwa sie w ta prace to..zal mi takich osób..zero ambicji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem 3 zmian i wiem ze chodzi o nadgodziny w wikendy dlatego tak przszkadzaja wikendowcy i 3 zm ich nie chca bo nie moga sobie dorobic tyle co by chcieli to dlatego nazywaja ich nierobami z nienawisaci o kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozabieralo widze kogos:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłodzenie pasywne polega na odprowadzaniu ciepła tylko w wyniku konwekcji swobodnej powietrza wokół radiatora i układu lub wymuszenia ruchu powietrza przez wentylator komputera bez dodatkowego wymuszania ruchu powietrza przez układ chłodzenia. Układ taki wymaga wydajnego radiatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie narzekam. Pracuje na 3 zmiany i mam 2300 nareke. Weekendowki niebawem nie bedzie to niech sie panosza po hali kto im nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonoco_oco
Weekendówka nie panoszy się po hali tylko pracuje. Większość z nas chce pracować i po to przychodzi tutaj do pracy. Ponosimy duże koszta dojeżdzając do pracy z daleka ale nikogo to nie obchodzi. Dla 3 zmianówki najważniejsze są doróbki w weekend, bo kasa jest duża a my nie możemy dorobić w ciągu tygodnia i nikt z nas się nie burzy, że tak jest. Większość z nas z weekendówki chce się dodatkowo uczyć u Was na 3 zmianówce, ale jak mamy tylko taką możliwość to się z nas wyśmiewacie. Czy wszyscy nowi pracownicy jak przyszli do pracy wszystko umieli? Każdy z Was wszystkiego się uczył nabierając wprawy. Nie jesteśmy od Was gorsi, wręcz przeciwnie bo pracujemy na wszystkich maszynach a nie tylko na jednej i z czasem nabierzemy takiej wprawy, że będziemy mieć lepsze wyniki od Was. Nie poniżajcie nas, bo jesteśmy z WEEKENDU!!! Jesteśmy takimi samymi pracownikami jak Wy, tylko dajcie nam szansę! Wzajemne poniżanie niczego nie zmieni, a wręcz przeciwnie zaostrzy tylko sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka że większość ludzi na weekendówkach, to ludzie którzy przenieśli się z 3 zmianówki i zachowują się tak w pracy jakby byli nowi w pracy i nic nie umieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaką książkę ostatnio przeczytaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy wypłata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joemac
Dzisiaj robili przelewy, więc jutro juz powinna byc na Naszych kontach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chcę jakąś wolna fajna kobietę z te firmy,parę fajnych udało mi się zauważyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to prawda że zwolnili ta fajna Olę z MFdzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonoco
Nie nie zwolnili jej.Ale podpierdzielacze poszli na skarge do menagera na nią.Ciekawe czy TE Osoby które na nią doniosły potrafiłyby spojrzeć i prosto w oczy jej to powiedzieć co myslą?Wątpie... Najlepiej za plecami to zrobić.Zero odwagi.I po raz kolejny ta firma pokazuje jacy tu ludzi pracują hmm.......a reszty nie dokończe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlol
Głąby p********e zamiast narzekać na forum zajmijcie się sobą. Wyżalanie się do niczego nie prowadzi. Każdy wie jak jest a jak się nie podoba to szukać innej pracy. Prawda jest taka, że tu się nic nie zmieni zawsze tak było i będzie. Polecam słownik ortgraficzny dla "wybranych" bo aż się płakać chce jak się czyta niektóre wypowedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie dlatego że Olka nie pozwoli sobie wejść na głowę i bardzo dobrze,ma swoje zdanie,którego się trzyma i jest szczera, widać że kogoś to boli że przynajmniej ona potrafi coś komuś powiedzieć prosto w oczy a nie za plecami. Trzymaj się Ola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wszyscy razem powinniśmy złączyć się w kupie w tej firmie i powiedzieć dość!!! My wszyscy powinniśmy razem walczyć żeby było lepiej w tej firmie, żeby przestali nas wyzyskiwać i my wszyscy powinniśmy zmienić w tej firmie żeby było lepiej, a nie na forum mówić: "To zmień sobie na inną prace żeby było ci lepiej!!!" Ludzie nie potrafią się w tym zakładzie po prostu zorganizować. My

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracowałem tam kilka miesięcy i było OK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość kość
Przestańcie żympolić bo już upierzu dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość kość
Lepiej napiszcie coś o sonocowych szlaufach - będzie śmiszniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość kość
Asia p to taka łaska ok.40-stki z doczepami i przerwą między zębami na żetony ? To gdzie ona wibja w te piątki jak nie ma jej w robocie? Buja się z Hanka i Dorocią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość kość
Też mi coś się o uszy obiło że buduje dom i że podobno się bardzo wozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×