Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boNaImięMaEkstawagancja

Sonoco, Łódź, Nowy Józefów-o wszystkim i o niczym!!!Komentować...

Polecane posty

Gość gość
Ryszaaaard!!!!! Ty draniuu!!!!! oddaj mi rower!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1988
4500,00 ? To chyba mnie w Jajo zrobili jak podpisywałam umowę! Chyba kilka innych osób również!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam gdzie zaczyna się Sonocko kończy się przyzwoitość....powodzenia w "życiu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blażej CZ
Vzrušení to jako slepice menarche a zastavit żympolić lupy, protože jsem se a můj pes není vědom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieś konkretne namiary??na chętna kobietę bez zobowiązań :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sraczka i zabrany o***t
Mam problem bo mam srake i nie wiem co zrobić :( jakieś konkretne propozycje żeby jej nie mieć ? :( bo siedzę na kiblu już 8 godzin i chyba zaraz mi o***t pęknie..A pierdze jak trabant bez rury wydechowej i leci mi kupa do kibla I mam z****** cały pokój.... ktoś pomoże posprzątać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedałła
Konkretnie to masz kobiety bez zobowiązań na roxa.pl tam masz do wyboru do koloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra jakaś,czytając wasze posty to można stwierdzić że same dawny tu robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu dawny to znaczy: mający miejsce dłuższy czas temu ; pochodzący z odległych lat. Yyyyyy... o co ci chodzi? Tego to tu już nie ogarnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W związku z zaistniałą sytuacją zostały podjęte pewnie działania i wszyscy którzy obdarli z godności człowieka i upodlili go w tak okrutny sposób będą mogli spojrzeć sobie prosto w oczyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hurrrrraaaaaa !!! Nareszcie świat zostanie uwolniony od wszystkich podłych !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcę tylko dodać że osoby które w tak przerażający sposób weszli na strefę prywatności osób trzecich i z premedytacją zdementowali ich godność,obraźając przy tym ich rodziny,poniosą konsekwencje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bicycleservice
Witam oferuję usługę: NAPRAWA ROWERÓW z bezpłatnym dojazdem do klienta. Łódź i okolice. Cena za przegląd podstawowy u klienta 65PLN, obejmuje on: ustawienie przerzutek i hamulców , skasowanie wszystkich luzów. Przegląd kompleksowy (w warsztacie) 200PLN, obejmuje onwyczyszczenie i nasmarowanie wszystkich łożysk, ustawienie przerzutek i hamulców, skasowanie wszystkich luzów, wymianę wadliwych podzespołów na nowe + koszt części, centrowanie kół. Na czas naprawy oferuję rower zastępczy GRATIS! Tel. 509-102-531 Strona: http://rowerylodz.jimdo.com SZYBKO SOLIDNIE FACHOWO KUPNO-SPRZEDAŻ ROWERÓW UŻYWANYCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm. Pseudo prawniku - aż 2 strony forum poświęcone są treści art.212 kk. Ja przejżałam wszystkie 33 strony i jakoś trudno w nich znaleźć jednoznaczne znamiona wypełnienia opisanego z taką pieczołowitością czynu. Trudno odnieść się do jakiegoś skrótu lub inicjałów, które wskazywałby bez cienia wątpliwości na konkretne osoby. Tak naprawdę te różne wpisy mogą dotyczyć wielką ilość osób identyfikujących się z niejednoznacznym opisem( np. Imię i duża litera stojąca przy tym imieniu.) Należy przy tym zaznaczyć, że pod danym imieniem może ukrywać się osoba o zupełnie innym imieniu. Zatem proponuję zgłosić wpis do usunięcia jeżeli czujesz się nim w jakiś sposób zniesmaczony/a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam również, iż mylisz tu pojęcia cytując art.212 kk. Jeżeli w treści wpisów zachodziłaby jakakolwiek przesłanka do jednoznacznego wskazania osoby której one dotyczą ( imię i nazwisko) to należałoby zastosować przepis art. 23 kc dot. naruszenia dóbr osobistych i wystąpić do sądu przeciwko sprawcy na drodze postępowania cywilnego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt w sieci nie jest anonimowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że zaśmiecanie ( spamowanie ) forum zwielokrotnionymi postami o treściach które można znaleźć w sieci to co najmniej pomyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,nikt w sieci nie jest anonimowy" - odkrycie stulecia ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś wie co z tą wycieczką do Wrocławia, bo u nas na zmianie A niczego nie można się dowiedzieć,,, ponoć miała być ze związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha:D no uwielbiam to forum! I jakie obdarcie z prywatnosci?? Jak sie d******py na lewo i prawo to samemu sie obdziera z tej prywatnosci.. Jak dobrze ze juz nie pracuje w tym zj*****m zakladzie..ale becznie jest poczytac co tam sie wyprawia:) pozdro dla weekendowki! Trzymajcie sie dziecioczki;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coooooooooooo z pieniędzmi czyyyyyyyyyyy raczej będą bony, bo tak mi się o uszy obiło ze jeżeli ktoś ma zobowiązania komornicze to kasę mu zabiorą i stąd te bony,,,a ludzie wolą pieniądze,,,, ,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spamowanie forum ? Chyba schizofrenia paranoidalna a może atrofia mózgu? Ktoś ma pomysł co to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przynajmniej można czegoś mądrego dowiedzieć się teraz z forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście jestem jak najbardziej za, prosimy o więcej bo to co się tam działo to naprawdę źal, źal,źal,, ,,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż przyjemnie się tu teraz wchodzi,,,, duży pozytyw,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No poebao kogoś.. Ktos się orientuje czy będąc na l4 przysluguja mi paczki na dzieci w grudniu i ewentualnie ta premia/bony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No naprawdę aż przyjemnie wejść teraz na forum - można się czegoś nauczyć i ukończyć w końcu podstawówkę zaocznie. Proszę o jeszcze tych wspaniałych informacji- rozwój intelektualny gwarantowany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
настоящий дебил? spamuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×