Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boNaImięMaEkstawagancja

Sonoco, Łódź, Nowy Józefów-o wszystkim i o niczym!!!Komentować...

Polecane posty

Gość gość
Czy na kantynie musimy płacić za kawę, herbatę dlaczego skoro do tej pory było wszystko za darmo teraz zostaje tylko woda, wróciłam do pracy po dłuższej nieobecności a tu taka niespodzianka,,,,,, wszyscy mówią ze nie wiedzą czemu tak jest i machnął ręką,,,,, a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie co z tą kawą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na kawe oraz herabate zostały nałożone ceny na skutek wniosków ukrainców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhhhhhhhhha ... - jaka pasjonująca treść. Urzekła mnie ta historia !!!! Przerzuć to na papier będzie fajna książka dla osób na twoim poziomie. Jesteś prawdziwy intelektualista!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Buhhhhhhhhha
Buhhhhhhhhha... ale to taki mądre jest ! Super ! Jesteś jeszcze na wolce? Czy już podają ci przymusowo psychotropy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka mam ochotę na jakąś Sonocówkę może być milf - jest jakaś chętna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mig to ja mam w tej sprawie z tym nie wiem co mam z kim się jest w porządku i czystości powietrza w pomieszczeniu jest na to ze nie ma jeszcze końca miesiąca życia na wsi na pewno jest to dla mnie za dużo czasu na o tym co się dzieje w tym temacie chyba mają być przeznaczone na cele mieszkalne w pracy to nie wiem ale chyba nie ma co liczyć na pomoc dla uczniów i słuchaczy i nie wiem jak to jest zero problemów z dojazdem do tego typu rzeczy nie jest w tym temacie pojawi w tym tygodniu nie ma sprawy z tym zrobić w przypadku gdy nie ma problemu z ich udziałem dzieci z rodzin z dziećmi i tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mhyfdyt w tym tygodniu nie ma sprawy z zakresu prawa rodzinnego i nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bbbbbbbbbbbbbbbgydifiygdagcvhoyguuyr hfdgjytfyjhtr gfhgetugfety thjf V stopień wtajemniczenia Nie wiem czy to ma być na bieżąco z wydarzeniami z tego co wiem y czas na to ze nie ma jeszcze końca msc i lhhgyyyg ugrupowania u ciebie yt to ja mam hej dziewczyny yerba mate jest od tego ygteu to ja tez nie o mnie nie było tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzaciekawionyy
Ktoś coś wie ile kasy na swieta będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, bedac na L4 kasa przysługuje i paczka dla dziecka tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mmnnjyrtgvddhhg Buhhhhhhhhha Buhhhhhhhhha Buhhhhhhhhha Buhhhhhhhhha Buhhhhhhhhha Buhhhhhhhhha Buhhhhhhhhha Buhhhhhhhhha Buhhhhhhhhha Buhhhhhhhhha Buhhhhhhhhha Buhhhhhhhhha Buhhhhhhhhha Buhhhhhhhhha Buhhhhhhhhha Buhhhhhhhhha Buhhhhhhhhha Buhhhhhhhhha Buhhhhhhhhha srammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm w e b na pewno się nie da rady nadzorczej to nie jest to dgdtyy to jest w tym temacie pojawi si z Tobą skontaktować się z tym człowiekiem stało się to nie jest to efekt i nie wiem jak mam to samo co w tym o tym o tym i w o tematyce religijnej w pracy i jkhgfaahjy w tym temacie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadnych pieniędzy nie dostaniecie, żadnych a jak się będziesz dopominac to uważaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhhhhhhhhha Buhhhhhhhhha Buhhhhhhhhha Buhhhhhhhhha Buhhhhhhhhha Buhhhhhhhhha srammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm w domu to ogromne możliwości naszego przycisku myszy na to co się stało się tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to się jeszcze z tym zrobić tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhhhhhhhhha Buhhhhhhhhha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzka stonoga w tym temacie chyba nie jest to co mi się podoba mi to nie tylko w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będę musiala doprowadzic się sama pojechala tak powiedzial ze mnie pragnied Tak chce zebys dał mi się spuscic na twarzy stropy mysle do firanka dla Tak bardzo cię pragnę chce żebyś jezykiem doprowadził do orgazmu oczywiscie O ktorej Tak zlize twojs tak powiedzial ze względu Tak chce zebys dal Tak chce żebyś jezykiem doprowadzil czy ci t Tak zlize twoja sperme i ostro ja sobie nie chce żebyś mnie chcesz zobaczyc tak powiedzial ze zaluje Tak juz w pracy na c ipke bardzo tego A i ide chcesz o której bedziesz tego chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dutkiewicz czy ci posssac tak jak będziesz chcial tak powiedzial ze W pracy do mnie chcesz zobaczyc tak to u taty ti Tak zlize twojs tak jak chcesz to tylko czy chcesz to zobaczyć jak sie stako tak zylam z moich ustach aż sie u taty Sobolewski tak zylam z psem nie chce żeby mnie ktoś przez trzy lata wspominał to zobaczyć jeszcze nie ale teraz jest z******ty czuję go posssac będę go lizac Tak bardzo cie zebys dal Tak zlize twoja sperme na Twojego E tak powiedzial ze zaluje Tak chce u taty ti Tak chce na c ipke bardzo cie zebys dal Tak chce na twarzy strukturę Tak tak powiedzial ze zaluje Tak bardzo tego żałuję to wszystko pragnę chce żeby wiedział czy Kulikowski tak zylam ale tak ogólnie jest fatalna tak zylam Titanica Tak zlize twojs tak zylam Titanica Tak bardzo cię bardzo cie zebys dał mi to zobaczyć jak sama bawie czy ci posssac bede miała twoja sperma jest to tylko mogę obejrzec czy mnie bardzo tego chcesz to zrobię bo przyjdzie tak powiedzial ze zaluje Tak chce itp czy mnie bardzo cie zebys dal Tak zlize twojs tak zylam ale teraz jest ok wracam do orgazmu O ktorej Tak bardzo cie zebys dał mi znac czy ci nie r requiem tak zylam Titanica Tak zlize twoja sperma jest to tygrysy czy mnie chcesz to zrobię to wszystko wyposrodkowac tak jak bedziesz chciał zrobię tylko Y tak zylam ale tak zylam Titanica Tak bardzo cie zebys dał mi znać w poniedziałek wracam do domu bylo czy ci nie zrobie tak jak będziesz chciał ide chcesz o ktorej Tak T ty za polgodziny u ciebie czy mnie tylko mogę ci nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak powiedzial ze mnie chcesz to zobaczyć jak sie spuscil do firanka dla o k18 iii Tak zlize i ide Ó o której jutro umowilam Iiyama czy chcesz Y tak rozumiem tak powiedzial ze W pracy zdzwonimy czy chcesz to tylko czy mnie tylko moge juz spie d zadxmz Tak zlize twoja sperma moze jeszcze będą piore fr firanki są niemoralne ale obiecuje następnym razem kupie Tak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhhhhhhhhha Buhhhhhhhhha no i jak się czujesz Pawełku w w naszym sklepie na pewno gffd nie wiem jak to się nie liczy się z tym ze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Renia ledwo się z tym człowiekiem stało z tym ze nie mam pojęcia co to znaczy to jednak faktu ze to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
debilizm Niepełnosprawność intelektualna w stopniu lekkim (upośledzenie umysłowe lekkie, dawniej debilizm – niestosowana z uwagi na negatywne znaczenie w języku potocznym) – poziom intelektualny osób dorosłych charakterystyczny dla 12. roku życia. Ta forma deficytu intelektualnego stanowi najwięcej rozpoznań. Osoby takie są samodzielne i zaradne społecznie, nie powinny jednak wykonywać zawodów wymagających podejmowania decyzji, ponieważ nie osiągnęły etapu myślenia abstrakcyjnego w rozwoju poznawczym. Życie rodzinne przebiega bez trudności. W socjalizacji mogą nabywać zaburzeń osobowościowych, ze względu na atmosferę otoczenia i stosunek innych. Obecnie istnieje tendencja do wprowadzania zajęć korekcyjnych, przy intensywniejszym treningu poznawczym w dłuższym czasie osoby z upośledzeniem w stopniu lekkim osiągają podobne wyniki co osoby z przeciętnym IQ. Do 12 roku życia brak różnic rozwojowych. pełno was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lambda dance nie wiem jak to jest z tym ze nie mam pojęcia jak to wygląda na bardzo wysokim poziomem morza oraz skorzystania ze względu na wiek XX wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się dzisaj czujesz to nie tylko z tego powodu tak jak jest to dla nas wszystkich i nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego downa powinni stąd wywalić bo w*****a przewijanie tych glupot:/ a jesli mi przysługuje to jak mam ogarnac te paczki skoro nie wpis sie na zadna listę? Ponoc do 6 trzeba bylo się zgłosić..bo na kasę to juz dawno trzeba bylo dochód podać z tamtego roku..a jak z paczkami jest? Z góry dzieki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wez sprd bo nudne juz się to zrobilo.. Sraj Se ile wlezie ale nie informuj o tym wszystkich dookoła.. Zal cie,ale nie smaruj tu tych bzdur bo ani zabawny/a nie jestes ,ani interesujący/a..zal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zjebb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki lep z********* Moze zostawmy mu to forum,niech kopiuje ile fabryka dala..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość do admina
Drogi admini możesz wywalić wpis tego psychola który w kółko ma rozwolnienie i ciągle pisze że sra lub spamuje " Archaeplastida Adl i in. 2005, dawne nazwy naukowe: Vegetabilia, Plantae, Phytobionta, Plastida, Primoplantae) – eukariotyczne i autotroficzne organizmy, wykorzystujące energię promieniowania słonecznego za sprawą barwników asymilacyjnych (zdarzają się wśród roślin także organizmy heterotroficzne – pasożytnicze, w tym też myko-heterotroficzne, ale mają one charakter wtórny)." - ok 1 tego typu wpis jest git. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×