Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lubliniankaa

Poród w szpitalu na Staszica w Lublinie

Polecane posty

Gość czekamynacóreczkę
ewulka41 ja też polecam dr Robaka - złoty człowiek, bardzo ciepły, nastawiony na pacjenta, do tego delikatny i bardzo skrupulatny - niestety nie robi usg (przynajmniej na prywatnych wizytach). Z kolei u dr Swatowskiego robiłam raz usg (jeszcze przed ciążą) i nie spodobało mi się że nie chciał mi udzielić dokładnych informacji co zobaczył, tylko kazał iść z opisem do lekarza prowadzącego. Może miał gorszy dzień, ale jakoś zraził mnie tym do siebie. będęmamą i jak z tym ktg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę mamą ..
Okazało się że na izbie nie robią ktg tylko w poradni przy szpitalnej, która jest czynna od pn-pt dostałam nr i jutro się zapisze. Oczywiście ku mojemu zdziwieniu pani doktor mnie zbadała, położna zmierzyla dziecku tętno, więc wrażenia mam bardzo miłe. No i w końcu mam rozwarcie, co prawda na 1palec ale zawsze to coś, no ale Dziecię jeszcze wysoko, główka nie w kanale rodnym, więc nie wiem czy nie będę miała cesarki, chociaż narazie nikt nic nie mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A długo wcześniej trzeba umawiać się na wizytę?? Bo z reguły jeśli lekarz jest dobry to i ludzi ma dużo. Myśle ze umówie sie na ta wizyte juz w 40tc (o ile nie rozpadne się wcześniej;d) a taką mam nadzieje:) A jak jest w tym szpitalu z pomocami, tzn: piłka, wanna, kroplóweczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jeszcze jedno pytanie. Bo tak czytam że po remoncie jest tam jakieś kolo porodowe, podobno nowość. Może znajdzie się już jakaś mama która miała okazję skorzystać z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekamynacóreczkę
ewulka41 do dr Robaka w luxmedzie zapisy są na 2tyg przed wizytą (zaczynają się w pt o 7 i można się rejestrować przez internet), choć z obserwacji zauważyłam że 1-2przed wizytą zwykle zwalnia się jakieś miejsce, wiec możesz sobie zaglądać ;) za to nie mam pojęcia jak jest z dr Swatowskim. Jak chcesz to napisz swojego maila to wyślę Ci nr do dr Robaka;) będę mamą .. dobrze słyszeć o dobrych wrażeniach;D trzymam kciuki za szybki i sprawny poród!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, też polecam Swatowskiego, prowadził moją ciążę :) Miły jest, chociaż nie do przesady, bardzo konkretny i prędki jak wicher, ale jakoś od razu go polubiłam, mimo że trafiłam do niego przypadkiem :) A na Staszica poród i opiekę po wspominam rewelacyjnie, także polecam :) Trochę skakałam na piłce, chodziłam pod prysznic, ale przede wszystkim spacerowałam z mężem po korytarzu :) Poród przyjmowała p. Swatek - przemiła babka, miałam też praktykantki z położnictwa, co na początku nie bardzo mi się spodobało, ale były super - pokazały mężowi jak masować mi plecy, pocieszały i wspierały mnie jak mówiłam że nie dam rady :) Potem leżałam na dwuosobowej sali z łazienką, także trafiło mi się ekstra ;) Niestety reszta sal jest bez łazienek. Opieka poporodowa super, tylko jedna babka była średnio miła, a tak reszta to ok, pomocne i sympatyczne, a leżałyśmy z Małą tydzień także trochę pielęgniarek i położnych się przewinęło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za informacje, czytałam o dr Swatowskim sporo opinii i są ok wiec zapisze sie do niego na wizyte, przynajmniej bede próbowac. A ile wogule kosztuje taka wizyta? Wolę być przygotowana. Jestem teraz w 36tc a na wizyte chciałabym sie umowic tak na 40. Chciała bym zeby zbadał mnie tak "specjalnie":D Z pierwszą ciążą miałam takie badanie u dr Mazurka na Kraśnickich. Jak mnie zbadał to myślałam ze go kopnę na tym fotelu, nie wiedziałam jeszcze ze to badanie pozwoli mi po paru godzinach miec małą przy sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewulka41 do Swatowski jest na urlopie do 29 września, wizyta kosztuje 90 a usg 100. możesz też zadzwonić do luxmedu i zapisać się telefonicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze czyli usg nie jest wliczone w wizyte? Wizyta z USG kosztuje razem 190z??? :O a w luxmedzie jest jakos inaczej czy warunki sa takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekamynacóreczkę
el lado oscuro - a kiedy rodziłaś? przed remontem czy po? ewulka41 - dr Mazurek widocznie zrobił Ci "przysługę" i nawet nie poinformował,że robi masaż szyjki macicy :/ współczuję... z wizytami możesz też próbować iść do przychodni na staszica, tylko dowiedz się w które dni przyjmuje lekarz;) w luxmedzie niestety wizyta osobno, usg osobno, tak jak pisze Hania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic, zacznę próbować wcześniej to może się uda:) Co do masażu szyjki macicy, nie było aż tak tragicznie, przyjemnie oczywiście tez nie ale bardzo bolesne to nie było. I gdybym wiedziała ze to przyspieszy mi poród zgodziłabym sie na to po raz drugi. w końcu mam urodzić dziecko wiec masaż to tylko taki mały wstęp;d A wiecie może coś na temat tego koła porodowego?? Jest bo jest, czy jest dostępne dla rodzącej i może któraś z Was miała okazję skożystać z tej "dobroci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie Ciezaroweczki:) ja tez zamierzam rodzic w szpitalu na staszica..ciaze moja prowadzil dr Swatowski i z czystym sumieniem moge go polecic..faktycznie,mowi troszke za szybko,ale da sie go zrozumiec:)szkoda,ze jest na urlopie...mialam nadzieje,ze spotkam go w szpitalu..przewidywany termin porodu mam na 21.09.czyli juz tuz,tuz:) tego dnia wybieram sie na ktg..podejrzewam jednak,ze moje Dziecie zdecyduje sie opuscic mnie troszke pozniej..poki co,zadnych objawow nie mam..brzuszek mi nie opadl,czop nie wyszedl,zadnych pojedynczych skurczow tez nie mam..cala ciaza przebiega ksiazkowo:)nie mialam mdlosci,plecy mnie nie bola,pomimo tego,ze jestem na zwolnieniu lekarskim,to w dalszym ciagu wykonuje jeszcze niektore zlecenia z pracy..lekarz po kazdej wizycie mowil,ze znowu nasza wizyta byla nudna,oczywicie w dobrym znaczeniu:) po prostu nie mogl mi nic zarzucic..wszystkmi ,,polecam" taki przebieg ciazy:)mam nadzieje,ze porod bedzie rownie lekki i Synio urodzi sie zdrowiutenki:) jedynym mankamentem jest meczaca mnie od czasu do czasu zgaga i opuchlizna na stopach,ale da sie wytrzymac:) to jest moja pierwsza ciaza,wiec nie bardzo wiem,czego moge sie spodziewac,ale jestem bardzo optymistycznie nastawiona:) dzis zamierzam zadzwonic na odzial,zeby dowiedziec sie,jakie rzeczy musze zabrac dla Maluszka,bo podobno poza pampersami,kremem do pupy i chusteczkami nie trzeba nic wiecej,ale wole sie jeszcze upewnic..prosze o opinie mam,ktore w niedalekiej przeszlosci rodzily w tym szpitalu o podzielenie sie opiniami:) bede tu zagladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamma2013
Cześć Dziewczyny:) Też planuje rodzić synka na Staszica...Termin narazie dośc odległy bo 5 stycznia. Mam nadzieje , że synek wytrzyma i urodzi się już w Nowym Roku. Narazie czuje się super, chodzę do pracy i wlasciwie poza opuchlizną stóp nie mam żadnych ciążowych dolegliwości. Napewno będę śledziła wątek bo narazie jestem przerażona wizją porodu i ciągle słysze jakieś straszne historie. Mamy które oczekują na synków, jakie imie wybrałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę mamą ..
Dziewczyny ja już 5 dzień po terminie. Zaliczyłam dwa razy izbę przyjęć, na szczęście wszystko dobrze było. Jutro mam się zgłosić do szpitala, mam nadzieję że mnie nie odeślą bo też chce rodzic na staszica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła mama...
Witam wszystkich! Ja też niedługo będę mamą i zamierzam rodzić na Staszica Widze, że nie będę tam sama ;) termin mam na 5 stycznia. Prowadzi mnie dr Morawska ale jak czytam to nikogo więcej, tak więc nic się o niej więcej nie dowiem. Pozdrawim wszystkie przyszłe i teraźniejsze mamy!!!;) Ps. muszę się z wami podzielić,że w poniedziałek będę wiedzieć czy to chłopak czy dziewczynka tak mnie mocno kopie;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę mamą...
Widzę coraz więcej tu lublinianek :) Przyszła mamo jakie masz przeczucie co do płci? Nie wiecie czy jest problem na staszica z tymi co nie mają tam lekarza prowadzącego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do będę mamą... wiesz jest jak w każdym szpitalu jak mają przepełnienie to odsyłają na lubartowską (blisko) ale rzadko, koleżanka jak rodziła to ją z innych odsyłali a na Staszica przyjęli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę mamą...
Wiem Hania, a o której najlepiej jechać na izbę? żeby już było po ewentualnych wypisach ? tak myślałam żeby koło 11 ale sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła mama...
do Będę mamą... - myśle ze to będzie chłopak;) to moje pierwsze dziecko więc ważne aby było zdrowe!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę mamą... wiesz jak zaczniesz rodzić to nie bardzo będziesz miała co czekać, od odejścia wód w ciągu dwóch godzin trzeba się zgłosić do szpitala. a z tego co wiem to wypisy chyba są o 13.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę mamą..
Hania ja termin miałam na 8.09, ostatnio jak byłam na izbie to lekarka w kartę informacyjną w zalecenia wpisała mi żeby zgłosić się do szpitala 14.09 i tak wybieram się, właśnie na staszica. Mam nadzieję że znajdą dla mnie miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,dzwonilam dzis na oddzial ginekologiczno-polozniczy,zeby dowiedziec sie,jakie rzeczy musze zabrac dla Maluszka i dowiedzialam sie,ze tylko chusteczki..pani,ktora odebrala telefon byla naprawde bardzo mila..miejmy nadzieje,ze wszystkie panie sa takie mile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam termin na marzec ale rozmawiałam już z położną, która prowadzi szkołę rodzenia i wydała mi się bardzo sympatyczna, jestem dobrej myśli. Zdacie relacje po porodach, a pewnie wszystko będzie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamma2013
do Przyszła Mama,,,, To mamy ten sam termin:):) Umnie już wiadomo , że będzie synek:) I od początku byłam pewna , że to chłopak:) Ja chodzę do dr Bednarek ale także nigdzie nie widzę , żeby prowadziła czyjąś ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×