Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sejmen

Przykre jest to, że dzisiaj przeciętny facet musi mieć te 185cm

Polecane posty

naprawdę musisz być taki tępy, żeby sądzić, że to są prawdziwe zasady? Ogólnie jak zapytasz dziewczyny to powie, że chciałaby faceta wyższego od siebie o głowę, ale jak pozna gościa swojego wzrostu czy niższego i się zakocha to przecież nie będzie na takie bzdury patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestańcie odpisywać temu
trollowi dziewczyny, co z wami? zaraz zaczniecie normalnie wklejać fotki z tymi niskimi chłopakami :D co was obchodzi jakiś frustrat, który ciągnie ten temat? dajcie sobie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
hahaha niscy nie maja kobiet - to czemu ich na ulicach nie widac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anakondaaaa
nie twierdze przeciez ze wszyscy niscy faceci maja dziewczyny :D sama chyba nie umowilabym sie z kolesiem 160 cm wzrostu, ale w moim otoczeniu akurat jest duzo ladnych chlopakow niekoniecznie o wzroscie koszykarzy ;) za to moj jeden znajomy, 190cm, dziwnym trafem nie moze sobie znalezc dziewczny :P pewnie dlatego ze jset nudny i ciagle narzeka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba mieszkasz w jakiejś
zapadłej wsi że nie widzisz takich par

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może po prostu ze swojego poziomu widzisz tylko kolana? Dosłownie i w przenośni...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
Moorland - błąd logiczny - jak facet jest niski to się w nim nie zakocha przestańcie odpisywać temu - jak mają wkleic fotki facetów, którzy nie istnieją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anakondaaaa
tez tak mysle, ze ten temat to sciema ;) ja na ulicy widze duzo niskich i sredniego wzrostu facetow z fajnymi dziewczynami., zaczelam na to zwracac uwage wlasnie przez kafeterie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
chyba mieszkasz w jakiejś - tylko 350 tyś mieszkańców. wawa to to nie jest, ale bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobał się filmik? Bo co widzę Twoje wypowiedzi to pierwsze z czym mi się kojarzą to ten mały ludek drący się "LIES!" za każdym razem jak ktoś się z nim nie zgadza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
anakondaaaa - no wiec widzisz - sama byś się nie umówiła. inne też nie chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
Moorland - nie za każdym razem, tylko jak ktoś pisze wierutne bzdury...ale tak, ludzik z filmiku kogoś mi przypomina:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anakondaaaa - powiedzmy, że kafeteria jest dość surrealistyczna. Między innymi można się dowiedzieć, że kobieta która jest przed 30 i miała ileś tam związków to dziwka, facet mający 170cm wzrostu zawsze będzie sam, "kobiety to kuuuuurwy" i żadna nie chce "spokojnych i miłych facetów" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
facet mający 170cm wzrostu zawsze będzie sam - to akurat prawda, nie ma co zestawiac tego z resztą bzdurnych twierdzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sejmen
// Nie wszyscy mam dwoch kumpli sa nizsi ode mnie jeden 165 drugi 167 i zmieniaja laski co miesiac maja charyzme i dlatego wygrywaja ze mna // hahaha, kocham takie przykłady sluchaj.. ja mam w domu hipopotama który jest szybszy od mojego tygrysa, którego trzymam w piwnicy.. prawda jest taka, że niski facet ma bardzo małe szanse na kobiete, bo nawet te niskie kobiet (160-165) również patrzą na wysokich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, to gdyby brać pod uwagę mój gust i to, że ja raczej nie umówiłabym się z łysym to według tego co napisałeś Anakondzie łysi powinni być wiecznie sami ;) I zmartwię Cię, ale 170-175 to średni wzrost mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sejmen
/// ale jak pozna gościa swojego wzrostu czy niższego i się zakocha to przecież nie będzie na takie bzdury patrzeć. /// ale sęk w tym, że kobieta się nie zakocha w takim gościu, nie rozumiesz cymbale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
Moorland - ty byś się z łysym nie umówiła, ale inne chętnie. 170-175 to średni wzrost w Twoim pokoleniu. ten na "S" - jasne, ale jak już kiedyś IMO napisał "zakłamane zawsze będą zakłamane"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eowyn
O fuck, temat ciągle żyje :D Ja tam myślę, że to prowo i tyle. Moorland, przybij pionę, z łysym ja też bym się nie umówiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten koles jest cymbalem
"hahaha, kocham takie przykłady sluchaj.. ja mam w domu hipopotama który jest szybszy od mojego tygrysa, którego trzymam w piwnicy.." To ze nie masz takich znajomych niczego nie potwierdza sam mam 172cm i nie mam laski , ale nie zwalam tego na wzrost tylko na nudna osobowosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
aha Moor - jażęjuż o co chodziło z łysym - ale to zupełnie co innego, bo są kobiety lubiące łysych, a lubiących niskich nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sejmen
/// zmartwię Cię, ale 170-175 to średni wzrost mężczyzn. /// nazwij to jak chcesz, dla mnie możesz nawet uważać, że ten wzrost jest wprost proporcjonalny do zespojenia zrzutowanego na płaszczyznę .. chodzi o to, że facet w takim wzroście ma bardzo nikłe szanse na kobiete i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
Eowyn - mam nadzieję, że jeśli ci się urodzi niski syn i wszystkie dziewczyny będą go zlewały, to też mu w twarz powiesz, że jego problemy to prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sejmen
/// Ja tam myślę, że to prowo i tyle. /// jak możesz idiotko powiedzieć, że to prowo, skoro jest to realny problem każego niskiego faceta? to tak jakbym napisał, że w Etiopii jest głód a ty byś odpisała, że to prowo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten koles jest cymbalem
"chodzi o to, że facet w takim wzroście ma bardzo nikłe szanse na kobiete i tyle " No wlasnie ma chuj z tym ze niskie ale ma a wiekszosc z was pierdoli ze ma zerowe a to jest bullshit 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eowyn
Nie będą go zlewały, syn kogoś takiego jak mój facet nie będzie miał problemów z kobietami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
sejmen - czy Ty przypadkiem nie jesteś moim zaginionym bratem bliźniakiem?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eowyn
"to tak jakbym napisał, że w Etiopii jest głód a ty byś odpisała, że to prowo " Gdybym żyła w tej Etiopii i widziała, że panuje tam dobrobyt to owszem, napisałabym że to prowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sejmen
/// sam mam 172cm i nie mam laski , ale nie zwalam tego na wzrost tylko na nudna osobowosc //// nie zwalaj tego na nudną osobowości.. gdybyś miał 192cm, to uwierz mi, że ta twoja nudna osobowość nagle stała by się atrakcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
Eowyn - niekoniecznie musi byc wysoki za tatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×