Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sejmen

Przykre jest to, że dzisiaj przeciętny facet musi mieć te 185cm

Polecane posty

w moim pokoleniu? przed chwilą mówiłeś, że wszyscy w tym pokoleniu są wysocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eowyn
"niekoniecznie musi byc wysoki za tatą" Już pisałam, że mój chłopak jest niski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sejmen
/// sejmen - czy Ty przypadkiem nie jesteś moim zaginionym bratem bliźniakiem? /// jak widać, życiowe sytuacje bardzo nas połączyły i mam bardzo podobne myśli i widzimy realny problem, którego kobiety najzwyczajniej nie dotyczy, ponieważ one moga być i wysokie i niskie ile masz wzrostu? pytam z ciekawości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te bardzo niskie kobiety, jak piszesz, (160) jak założą buty są wyższe od ciebie, więc sorry, ale chyba normalne, ze szukają faceta 20 cm wyższego, żeby nie pluc mu na glowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
Eowyn - no to będą na niego srały mimo zajebistej osobowości i poczucia własnej wartości które na pewno taka zajebista para jak ty i twój men mu wpoicie Moor - to może ustalmy, jakie Ty jesteś pokolenie, bo już sam nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sejmen
/// te bardzo niskie kobiety, jak piszesz, (160) jak założą buty są wyższe od ciebie, więc sorry, ale chyba normalne, ze szukają faceta 20 cm wyższego, żeby nie pluc mu na glowę /// bez przesady.. ja mając 172cm, nie będe niższy od kobiety, która założy obcas mając 160cm, będe mniej więcej na równi.. ale nie istotne to jest istotne jest to, że kobiety po prostu siłą rzeczy wolą wysokich i dlatego tacy jak ja odpadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eowyn
A temat uważam za prowo, bo nie wierzę, że nigdy nie widzieliście pary, w których facet jest niski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
kobieta podwójna - BRAWO! chociaż jedna co naprawdę mówi co myśli! sejmen - szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje pokolenie to jest właśnie 20-30 ;) Więc podobno to samo co Twoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten koles jest cymbalem
"nie zwalaj tego na nudną osobowości.. gdybyś miał 192cm, to uwierz mi, że ta twoja nudna osobowość nagle stała by się atrakcyjna " Wez skoncz pierdolic moim problemem nie jest wzrost nie mam dobrej nawijki do lasek i z reguly znajomosc sie konczy po 2-4 randkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eowyn - pewnie, że widzieli, ale trzeba się czymś usprawiedliwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
Eowyn - widzieliśmy. np mój ojciec jest mojego wzrostu. ale chodzi mi o parę gdzie facio jest niski jak na swoje pokolenie. teraz dryblasami obrodziło, nie zauważyłaś tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sejmen
Życzę wszystkim kobietom, które twierdzą na tym forum, że wzrost się nie liczy aby ich dzieci a dokładnie synki , jeżeli takowe będą, były właśnie niskie.. aby były samotne i zdesperowane wtedy będziecie pocieszać swojego syna a on będzie jeszcze bardziej zdołowany i oczywiście wszystkim kobietom, które patrzą tak bardzo na ten wzrost tym bardziej życzę aby urodziły niskie dziecko-chłopaka, który dzięki wzrostowi będzie sam.. i abyście emocjonalnie cierpieli za jego niepowodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
Moorland - no to na nasze pokolenie 170-175 to na pewno nie jest średnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eowyn
"teraz dryblasami obrodziło, nie zauważyłaś tego?" Nie wiem, jestem tak zakochana że wszystkie dryblasy świata są mi obojętne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
sejmen - one są za głupie aby to zrozumiec. już kiedyś był temat "czy powiesz w twarz niskiemu synowi, że jest gównem dla twojej płci" uwierz, nie 80, nie 85 nawet nie 90 a 100% odpowiedzi od kobiet brzmiały "ale po co mam sobie brac niskiego faceta jak kocham wysokiego?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greyfox
Jestem wysoki 190cm i mam zryty beret, chce mnie któraś? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sejmen
// A temat uważam za prowo, bo nie wierzę, że nigdy nie widzieliście pary, w których facet jest niski // jak można twierdzić, że tak realny problem jest prowokacją? czy ty jesteś normalna? co do widzenia pary.. słuchaj, oczywiście, że widziałem pary gdzie facet był niski (ale napewno nie niższy od kobiety) zazwyczaj są to bogaci ludzie, wtedy ten problem zanika a jeśli nawet są to przeciętni no to sorry ale z mojego doświadczenia zawsze takowa osoba była z jakąś patologiczną brzydką laską, której po prostu nikt nie chciał i ona z braku wyboru wzieła sobie tego samego niskiego gościa- którego też żadna kobieta nie chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kolegę co ma 170 cm, ja mam 160, jak zakładam buty to widze mu czubek głowy. Musiałabym nosić baleriny mając niskiego faceta, a wolę szpilki Umówmy się, masz do wyboru mercedesa i malucha, wiadomo co wybierzesz, więc jak kobieta ma wybór i dwóch identycznie interesujących facetów z tym, ze jeden ma 170 a drugi 185 to wiadomo kogo wybierze, po co się oszukiwać? Dlatego niski facet musi nadrabiac osobowością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sejmen
moorland, czasy się zmieniają, tak jak pisałem w moim pierwszym poście kiedyś np w latach 60-70, facet o wzroście 175-180 był ok.. a tacy po 180cm to już byli uznawani za WYSOKICH dzisiaj facet który jest ok to jest od 180-185 a wysoki od 185-190.. widzisz róznice? a wszyscy niżsi nie mają polotu... (oczywiście pomijamy sławnych ludzi, bogatych itp) bo wtedy problem wzrostu nie jest istotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorąc pod uwagę różnice etniczne i różną liczebność grup etnicznych, jest niezwykle trudno oszacować przeciętny wzrost gatunku ludzkiego: według niektórych szacunków wynosi on 164,5 cm. Bardziej właściwe wydaje się być sklasyfikowanie różnych ras ludzkich w zależności od ich średniego wzrostu: wzrost karłowaty (do 152,9 cm); wzrost niski (153-162,9 cm); wzrost średni (163-172,9 cm); wzrost wysoki (173-177,9 cm); wzrost bardzo wysoki (powyżej 178 cm). Średni wzrost populacji w Polsce Oszacowanie średniego wzrostu ludności stanowi duży problem zarówno ze względu na trudności w dobraniu próby, jak i ze względu na częstość zmian w czasie. Średni wzrost mężczyzn w Polsce wzrósł z 165,0 cm w 1880 r. do 177,4 cm w 2001 r. To jest właśnie średni wzrost. Wszyscy tutaj widzą, że macie spore problemy z psychiką. A kobieta potrzebuje oparcia w mężczyźnie a nie wysłuchiwania płaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eowyn
"a jeśli nawet są to przeciętni no to sorry ale z mojego doświadczenia zawsze takowa osoba była z jakąś patologiczną brzydką lask" A z mojego doświadczenia jest inaczej. Ale myślcie co chcecie, nie mam zamiaru was przekonywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greyfox
kobieta podwójna a później płaczecie po kontach z popodbijanymi oczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greyfox
kątach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
placzaca_wierzba - a wzięłaś pod uwagę, że ten średni wzrost o którym tyle nakopiowałaś z wikipedii to wzrost całej populacji? włączając 70 letnich dziadków? moor - nie trochę więcej, a dużo więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sejmen
/// mam kolegę co ma 170 cm, ja mam 160, jak zakładam buty to widze mu czubek głowy. Musiałabym nosić baleriny mając niskiego faceta, a wolę szpilki /// za przeproszeniem, ile twoje obcasy mają cm.. 20? pierdolnij się w łeb.. kobieta, która zakłady obcas powyżej 10cm to jakaś idiotka co do malucha i mercedesa no to sory ale nie bardzo ten przykład bo podałas dwie rzeczy NABYTE , MARTWE , która mają dawać pewien "komfort" , logiczne, że lepiej się będzie jechało w szybszym aucie z klimatyzacją, wspomaganiem kierownicy i róznymi bajerami niż w maluchu... lepszy komfort jazdy masz w merolu a sorry jaki ty masz lepszy komfort w wysokim facecie? nie wiem.. lepiej cię wyrucha? uważasz, że więcej taki może (pieniadze, praca itp) ? jesteście płytkie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
greyfox - ale są szczęśliwe bo przynajmniej mają wysokich facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym momencie straciłam wiarę, że posiadasz jakiekolwiek wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
moor - nie martw się, ja wobec Ciebie straciłem ją już dawno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×