Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sejmen

Przykre jest to, że dzisiaj przeciętny facet musi mieć te 185cm

Polecane posty

Gość Eowyn
Ja mam 26, on 28.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roman Dmowski
ten koles jest cymbalem To niby jaki jest powód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
Eowyn - ej to młodzi jesteście. to w takim razie zapytam - gdzie jest smok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ytytytyt ale wzrostu nie zmienią, a przestać się użalać mogą jak najbardziej. Dlaczego więc tego nie zrobić? Dla mnie problemem nie jest to czego nijak nie możemy zmienić, bo to pozostaje tylko zaakceptować. Problemem jest jak człowiekowi się nie chce popracować nad sobą i żali się obcym ludziom, oczekując że wszyscy będą mu współczuć i głaskać po główce. Przecież wszyscy tu piszą, że niscy faceci z fajnym charakterem nie mają problemu ze znalezieniem kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eowyn
Smok jest na Wawelu, nie wiedziałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
placzaca_wierzba 1 - cher można zmienic, ale to nie zmienia naszej sytuacji w relacjach damsko-męskch 2- ja tu częściej bluzgi zbieram niż głaskania, nie piszę aby się użalac tylko by przeczyc kłamstwom 3- pisac piszą i co z tego, skoro to się nie przekłada na rzeczywistosc? statystycznie z tego co piszecie powinienem co dzień widywac takie pary, a jakoś nie widują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
Eowyn - nie o tego smoka mi chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten koles jest cymbalem
Nie ma powodu po prostu wypadlo na nas ze nie mam laski i finito , w przeciwienstwie do niego ja sie tym nie zadreczam i nie wymyslam z dupy wzietych powodow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eowyn
Innym smoków nie znam, wybacz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
Eowyn - to jednak nie zrobisz kariery w bajkopisarstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eowyn
"nie piszę aby się użalac tylko by przeczyc kłamstwom" No ale dla mnie to co piszesz to bzdury, nie znam Cię, nie wiem jakim jesteś człowiekiem, ale za to znam niskich facetów którzy mają dziewczyny, żony. Sam wzrost nie jest wyznacznikiem niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
ja też znam niskich co mają żony, tylko oni jak na swoje pokolenie niscy nie są. wzrost nie jest niczym - jest wyznacznikiem atrakcyjności. podstawowym wyznacznikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eowyn
No ja mówię o ludziach w przedziale 20-30. Znam takich i sama mam faceta mojego wzrostu. W ogóle to zauważyłam, że niscy faceci mają dziewczyny swojego wzrostu albo wręcz wyższe, a bardzo wysocy bardzo niskie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o lol jak sie typ przyczepil
tego wzrostu hahahaha koles jest za cienki na laski ale powodem nie jest wzrost tylko monotematycznosc :D masz prace masz hobby masz zainteresowania masz znajomych jesli jednego z powyzszych nie masz to juz wiadomo czemu jestes prawikiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
Eowyn - wierzę, że takich znasz. a ja znam Wielkiego Cthulhu. i kto ma fajniejszych znajomych?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roman Dmowski
ma znajomych - nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
mam znajomych i co to ma do rzeczy? tyle tylko, że na ich tle jeszcze bardziej widac moją karłowatosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nalot dywanowy
nie mam znajomych i mam tylko 183 cm. startowalem do takiej metr 77 to mnie zlala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 - cher można zmienic, ale to nie zmienia naszej sytuacji w relacjach damsko-męskch największa bzdura jaką tu przeczytałam najpierw się zmień, a potem opowiadaj takie głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eowyn
No dobra, wszystkie kłamiemy i lecimy na takich co mają 2,5 m minimum. Miłego dnia, idę szykować obiad mojemu niskiemu ukochanemu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
placzaca_wierzba - to nie jest bzdura. jak kobieta poniżej 180 nie schodzi to nie schodzi bez względu na cher. może będę miał większe szanse na to że mnie polubi jako kumpla, ale nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
Eowyn - co do 1 zdania - powiedz coś, czego nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jasne, ja pierwsze co robię jak widzę jakiegoś faceta to wyciągam z torebki miarkę i sprawdzam czy broń Boże nie ma czasem 17 cm zamiast min 180. Gdy okazuje się, że jednak ma mniej to śmieję mu się w twarz i mówię: spadaj szukać gdzie indziej swojej Królewny Śnieżki krasnalu. Szkoda po prostu cokolwiek tutaj pisać, skoro nic do ciebie nie dociera. Nie rozumiesz, że gdybyś był pewnym siebie, charyzmatycznym, wesołym i9 męskim facetem to miałbyś kobiet na pęczki? A ty zamiast tego siedzisz na babskim forum i żalisz się jaki to ten świat jest okrutny i że niski facet przegrał życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
placzaca_wierzba - jasne, że byś się nie zaśmiała, ale też nic by u Ciebie nie ugrał. skoro piszesz o zaśmianiu się w twarz i cośtam cośtam to widzę, że chyba wiesz, że mam rację i próbujesz sprowadzic temat do absurdu. trudno. piszesz, że faceci którzy są tacy śmacy owacy, nie muszą byc wysocy żeby miec kobiety, wiec zapytam raz jeszcze - czy uważasz, że nie ma niskich którzy by tacy byli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
aha - i 5 cm różnicy to widac na oko, miarka nie jest potrzebna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są niscy faceci, którzy mają świetne charaktery. I mają też świetne dziewczyny. Może i 5cm na oko widać, ale nie mam w głowie zakodowane ile to jest dokładnie 180cm i czy ten facet, który przede mną stoi na pewno tyle ma, czy może brakuje mu tych tak ważnych i kluczowych cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
placzaca_wierzba - nie masz w głowie, ale zawsze takich wybierasz, dziwne co nie? skoro są tacy faceci to czemu nie mają dziewczyn? a jeśli jak twierdzisz mają, to czemu takich par nie widać na ulicach? czyżby kobitki wstydziły się z nimi wychodzić z domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po co ja mam tu tracić nerwy :) Skąd ty niby wiesz jakich facetów ja wybieram. To po pierwsze. A po drugie to się rozejrzyj wkoło. Bo chyba jesteś tak zaślepiony wyszukiwaniem wysokich facetów z kobietą i na siłę szukasz potwierdzenia swojej teorii, a nie zauważasz przy tym mnóstwa, powtarzam mnóstwa par, w których facet nie jest wysoki. To tyle i do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
placzaca_wierzba - serio miałaś choc jednego niskiego? co do wypatrywania masz 100% racji. w każdej wiosce w Polsce jest ok 10% murzynów 15% Azjatów i 5% Latynosów. a jak ich nie widzisz to tylko dlatego, że jesteś zapatrzona na białych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×