Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SomeoneWhoCares

Tylko dla zdeterminowanych - wspólne odchudzanie:)

Polecane posty

Kochana najleprzym sposobem jest pokazac facetowi co stracil :-)ruszaj tylek I bierz sie za siebie !!!!!!nie ma obzerania wyzyj sie cwiczac .. make-up fryzurka I dupek szybko bedzie zalowal :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HollySymolly
Karola - ale to na pewno koniec? Tak z dnia na dzien? :O ja po kolacji na obiad zjadlam udko kurczaka ugotowane (gorna czesc) rosol z makaronem sojowym a na kolacje dolna czesc udka (pałka) zmuszalam sie do jedzenia kolacji... ale nie chce juz lamac zasad :/ na dzis tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki bylismy ze soba 3 lata, a ja na palcach moge policzyc dni w ktorych sie nie klocilismy... nawet na poczatku nie bylo takiej typowej sielanki jak u innych par.... :( wiec powiedzialam ze bedzie mu lepiej beze mnie. nalega jutro na spotkanie nie wiem co zrobic:( sorry ze o tym tak pisze ale nawet nie mam o tym z kim pogadac. przez ta milosc stracilam wszystkich przyjaciol... echhh... zjadlam pol opakowania lodow czekoladowych i az sie zdziwilam bo pisalo ze to tylko 200kcal a dzisiaj przeszlam prawie 10km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeee karola 3 latka to dlugo jednak ty napewno wiesz co zrobic najlepiej ...a ja ci powiem tylko tyle ze bedac z kims powinnas byc szczesliwa ,a taka toksyczna milosc tylko szkodzi .... Ja sciagnelam sobie na kom licznik kalorii super sprawa bardzo duzo produktow I mozna skanowac produkty z kodow paskowych - jestem zachwycona nim :-D. Wyszlo mi ze dzis pochlonelam 780kalorii. Jestem w szoku myslalam ze duzo wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest w androidmarket nazywa sie "licznik kalorii" taka waga z dwiema odcisnietymi stopami -rewelacja. Oblicza ile kalorii zostalo spalonych w danej czynnosci posiada produkty ze sklepow lidl aldi caufland netto I wiele innych. A najleprze ze nie liczy kalorii opakowaniami tylko sztukami np zjadlam dwa ciacha doslownie super pobierz sobie jak masz androida ulatwia zycie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HollySymolly
pobiore sobie to z marketu jutro na koma, ale fajna jest stronka http://www.ilewazy.pl/ ja z niej korzystalam do tej pory. Karola- ja mialam wiele facetow na jednego stracilam 5 lat, na innego 2 na reszte po kilka miesiecy i dopiero teraz wiem, ze zyje. Spotkalam kogos przy kim sie czuje jak w niebie, widocznie to nie ten... i nie sugeruj sie czasem, jestem przykladem na to, ze lata bycia z kims nie swiadcza, ze to wlasnie musi byc to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HollySymolly
hej dziewuchy, dzwonilam do klubu fitness bo samej mi ciezko dupe ruszyc;/ chyba sie zapisze na 2 razy w tygodniu choc z kasa ciezko ale juz kiedys tam chodzilam i bylam zadowolona przemysle to jeszcze, zbieram sie na jazde :( a tak w ogole to wazylam sie... 81,00- ponad 2,5 kilo bez cwiczen i glodzenia sie w tydzien:) myslicie ze to dobry wynik? Ale teraz biore sie za siebie jeszcze ostrzej...:) milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie HollySymolly myślę że to bardzo dobry wynik. Ja dziś z rana z pieskiem 15 min pobiegałam, powiem że kondyche mam do kitu trzeba nad tym popracować.Może się jakoś zmotywuje i będe codziennie z rana biegać z pieskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) Widze znow u wszystkich postepy tylko u mnie waga stanela a nawet chyba przybrala :( No ale coz tesciowa wrocila z zagranicy i obiad byl obfity niedzielny , a gdy mowilam ze starczy mi tyle ile zjadłam to nawet nie bylo mowy o diecie :P Obiecuje poprawe , niestety znow zaczynam od poczatku walke z kg : elzadinio Ciebie podziwiam w stanowczosci i uporze dazysz do idealnej wagi :) Karola nie przejmuj sie, nie ten to inny a on jeszcze przejrzy na oczy i zobaczy co stracil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HollySymolly
hej ja juz po jezdzie, dzis bylo znosnie. zastanowie sie co do tego aerobiku, karola jak sie trzymasz? dzis 45 minut szybko szlam, pisze na tej stronce od was ze to spalone ok 120kcal a ja dzis zjadlam 150 :O ale o 16 zjem rosół i kromke z indykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela u mnie dzis slabo -rano waga ta sama..weszlam w swoje gacie rozmiar 36 ale na udach sa jeszcze za bardzo opiete takze jeszcze dam I'm polezec hehe Dzis bardzo malo zjadlam 4 kromeczki chlebka kruchego w Polsce to chyba WAZA sie nazywa I oczywiscie 4 kawy za mna ale dodaje mleko 0,5 tluszczu I jeden slodzik takze obnizylam wartosc kaloryczna :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, zgadzam się z dziewczynami, nie ma co tkwić w chorej relacji. Trzymam za ciebie kciuki, żebyś pokazała mu co stracił i żeby był dla ciebie kolejną motywacją do chudnięcia- niech wie, że sobie radzisz! Ezaldinio, dla mnie rozmiar 36 jest nieosiągalny, po raz kolejny ci zazdroszczę! Holly, tobie też zazdroszczę, chciałabym mieć problem z tym, że jem za mało kalorii, naprawdę:< U mnie dzisiaj po niedzielnym obiedzie oczywiście na wadze nieco więcej -71.2;/. Ewela, moją zmorą też są odświętne obiadki, nigdy nie daję rady przekonać mamy/babci że wcale nie jestem głodna;d. Postanowiłam, że nauczę się robić pompki;D. Na razie nie umiem ani jednej, ale walczę, po wczorajszym bolą mnie ręce na górze, tak prawie pod pachami. Muszę, zawsze chciałam się tego nauczyć i miałam za słabe ręce, a teraz skoro jest już te 10kg mniej może będzie lżej podnieść tyłek;P Buziaki i do jutra!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elzadinio jak dojde do takiej wagi, którą Ty teraz masz to nawet spowolniony lub czasowo zatrzymany ubytek na wadze mnie nie zmartwi :) Zazdroszcze Ci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sameone I dziewczyny dla kazdej z was wszystko jest do osiagniecia ja jeszcze nie dawno wazylam 70kg I 38 bylo dla mnie tylko marzeniem I najgorsze ze wszystkie kolezanki byly szczuple I eksponowaly swoje cialka a ja jak paczek nie raz plakalam w przymierzalni sklepu w pewnym momencie miarka sie przebrala mam dosyc czucia sie nieatrakcyjnie :-\ wiem ze mi sie uda I wiem ze jak bedziecie chcialy I trwale staly w swoich przekonaniach wam tez sie uda !!!!osiagniemy nasze cele I dziekuje wam bo to wy mnie motywujecie :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HollySymolly
Elzadinio- dzieki za mile i pokrzepiajace slowa:) Ja tez bez was nie moge wytrzymac bardzo ciesze sie ze jestesmy tu razem wszystkie i sie wspieramy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfahelisa6
cześć dziewczyny:) mogę się dołączyć? mam do zrzucenia jeszcze 14 kg, odchudzam się od tygodnia i 2kg zleciało:) elzadinio mam pytanie: pisałaś że ważyłaś 70 kg a teraz ważysz 58.. jak długo zrzucałaś te kilogramy i ile kcal dziennie spożywałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfahelisa6
i powiedz mi jeszcze jesli mozesz jak to wyglądało ze sportem u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HollySymolly
hej alfahelisa6 zapraszamy im wiecej tym lepiej:) napisz cos o sobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfahelisa6
hm... no cóż:) mam 18 lat i od zawsze byłam bardziej okrągła niż cała reszta:) odchudzałam sie dwa lata temu na wiosne i schudłam wtedy 8kg ale jakoś bardz nie było po mnie widać.. teraz dopiero pierwsy raz w życiu zaczęłam poważnie myśleć o schudnięciu.. mam 167cm wzrostu i moja waga ciągle pokazywała 69kg ale ostatniio byłam u lekarza i po zważeniu mnie okazało sie że ma 5kg więcej czyli 74! po powrocie do domu zaczęłam czytać fora i różne takie rzeczy o odchudzaniu i dowiedziałam się że powinnam ważyć 57 - 58kg a rozłożenie mojej tkanki tłuszczowej (jabłko;/) doprowadzi mnie do poważnych chorób, poza tym wg jednej stronki za dwa lata moge ważyć 90kg a przecież za 4 - 5 lat zamierzam pomyśleć o rodzinie i dziecku.. teraz mam wspaniałego chłopaka i nie robie to też dla niego.. choć on pokochał całe moje 74kg:) główny problem dla mnie i mój wielki kompleks to moje nogi.. są naprawde strasznie grube.. nic mi tak nie przeszkadza jak to.. może ktoś zna jakis sposób zeby wyszczuplić nogi?:) z góry dzioekuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfahelisa6
sory za błędy;P ojjj tam miało być że nie robie tego tylko dla siebie ale też dla niego;) bo napisałam to strasznie nie po polskiemu;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowa kolerzanke :-) u mnie to dluga historia ale w skrocie to ja bardzo duzo przytylam w ciazy ....odchudzalam sie fazami - zrzucalam pare kg pozniej przubieralam I tak w kolko raz 74kg pozniej dlugo 70,68 ,64 na sylwestra wazylam 65,5 (cos kolo tego) a w zeszle wakacje 58 kg. Takze jak widac u mnie roznie to bywa hehe zawsze mam motywacje przed urlopami hehe no bo przeciez trzeba ubrac stroj kapielowy ,,,,;-) A tak wogole dziewczynki rzucilam slodkosci wlasnie to sobie uswiadomilam ze nie mam na nie smaku hehe cieszy mnie to Cwiczyc dzis nie cwiczylam ale caly dzien w biegu ..zakupy przed urlopikiem ..przedszkole praca .dopiero teraz usiadlam, nog nie czuje a jeszcze wieczorek z mezusiem hehe moze spale z 300kalori hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HollySymolly
HEHE NAJPRZYJEMNIEJSZE CWICZENIA :D no ja tez mam jablko ale moj problem jest inny. Ja mam chude rece i nogi, wrecz anorektyczne!!! Mam chudsze nogi niz moje chude kolezanki!!! Moze wyda wam sie to dziwne i wiem, ze ciezko bedzie sobie to wyobrazic ale cala moja nadwaga jest na brzuchu i plecach :O No cóż dziewczynki taka jest prawda, ze ja musze ukrywac chudziutkie nogi i rece i tak jak mam byc szczera wolalabym milion razy byc gruba wszedzie... W takiej sytuacji musze schudnac dla wlasnego bezpieczenstwa. Pozatym moje chude kolanka tego nie wytrzymuja juz:( Nie mowiac, ze na bank mam otluszczone narzady wewnetrzne no bo wiadomo... Zeby wygladac normalnie musze tuszowac to co mam najlepsze i tak to moje cialo wyglada... Do tego mam malutka pupe i bardzo waskie biodra! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HollySymolly
A tak na marginesie moj TŻ mowi ze jestem slodkim ludzikiem z kasztanow :D Bo wlasnie tak moja figura wyglada, wielka kola po srodku i cztery zapaleczki wokol :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od teraz mam wiekszą motywację, za kilka miesiecy bedę ciocią :) Z jednej strony mnie to barzdo cieszy, ale z drugiej sytuacja wyglada tak,że od poniedzialku do piatku to ja bede sie maluszkiem opiekowala :P Wiec musze sie ostro brac za siebie by pozniej nie zalowac ze czasu na to nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! bardzo Wam dziekuje za wsparcie:* zrobilam dzisiaj jakies 10km, nog nie czuje. dzisiaj nawet nie zjadlam zbyt duzo, strasznie chce mi sie pic caly dzien, nie wiem czemu. jutro musze sie zwazyc w koncu i powiem wam ile waze. az sie boje ile zobacze, na pewno bedzie spora nadwyzka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Piekne Panie !!! Ja juz po wazeniu -uczucia takie o ale mimo wszystko sie ciesze 57,9 moze nie jest to duza roznica ale w moim przypadku kazdy gram sie liczy :-) W planach po odprowadzeniu malego do przedszkola mam zamiar wykorzystac pustke w domku I potanczyc ..musze sie zmusic do brzuszkow zrobie tyle ile dam rady bo ostatnio wszystko mnie boli - czuje kazdy miesien na swoim cielsku a to tylko potwierdza mnie w przekonaniu jak daremna mam kondycje Dziewczynki zycze wam dnia w ciaglym ruchu ;-) KAROLA gratulacje !!!!! Ciocia w formie musi byc ,bo skrzacik potrawi wymeczyc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×