Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SomeoneWhoCares

Tylko dla zdeterminowanych - wspólne odchudzanie:)

Polecane posty

Hej dziewczyny:). Szukam chętnych do odchudzania razem ze mną, wytrwałych dziewczyn które nie poddadzą się po tygodniu! Odchudzam się już miesiąc, nie na żadnej konkretnej diecie - zwyczajne MŻ. Mam jeszcze sporo do zrzucenia, chciałabym ważyć max 65kg. Ale jeszcze długa droga przede mną, dlatego szukam fajnej grupy wsparcia:) Zakładam ten topik, bo wcześniejszy do którego się dokleiłam zmarł śmiercią tragiczną, a do pozostałych ciężko się wbić... Są jakieś chętne do wspólnego zrzucania kilogramów?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HollySymolly
wciaz sie odchudzasz? chetnie sie dolacze szukam wsparcia- od jutra zaczynam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny mi tez sie trudno wbic gdziekolwiek wszyscy tacy zzyci a mi tez brak duszyczek do wspierania moze tu sie uda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HollySymolly
fajnie ze sie odezwalas bo autorka chyba zaginla:( jaki masz plan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HollySymolly
o jest i autorka:))) ja kupilam otreby (wszystkie rodzaje) chudy nabial owoce i ocet jablkowy. mam plan pic ocet jablkowy z miodem 3 razy dziennie (trawienie) ale musi byc jablkowy! mama juz szykuje mi domowy ale poki co bylam w zdrowej zywnosci... rano 2 lyzki pelnoziarnistego mussli po lyzce kazdego rodzaju otrab mleko lub jogurt i wkrojony owoc (np kiwi) to o 10. o 13 obiad (chude mieso, ryba +warzywa) na kolacje cos bialkowego lub domowy zytni chleb z bialkiem to o 16. duzo wody i nic wiecej. mysle ze to rozsadna dieta bo otreby daja duzo energii i dzialaja zbawiennie na metabolizm i przemiane materii, warzywa i owoce sa zrodlem witamin. co do tluszczu to oliwa z oliwek i orzechy bo to tluszcze dobre na serce i spalaja kalorie!!! a wy jak tam? myslicie ze to cos mi da? do tej pory sie opychalam... ale umiem scudnac juz to pokazalam kiedys chudnac 20kg! kiedys wazylam 95.. niestety po 4 latach wrocilo mi 10:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja chętnie się przyłączę :) potrzebuję wsparcia :) chyba jak nie jedna z nas :). Mam 40 lat- 170cm i 77,5kg - chciałabym wrócić do wagi 63kg ... byłoby super Od 4 dni jestem na diecie norweskiej, bardzo ją lubię i mam zamiar wytrwać - dziś skusiłam się jednak na garść pistacji. Mam nadzieję, że zbyt sobie tym nie zaszkodziłam :) Tak się zaparłąm z tym odchudzaniem że głowa mała :). Od jutra zacznę jeszcze wieczorami chodzić, biegać nie mogą ale szybki marsz mowinien mi pomóc w odchudzaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HollySymolly
tak dokladnie 84kg i mam 168cm wzrostu, kiedy sie odchudzalam schudlam do 73kg z 95kg i bardzo dlugo nie nastapil efekt jojo choc jadlam w miare normalnie niestety wszystko co dpre kiedys sie konczy, zaczelam jesc bardzo niezdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ja ostatnio sobie pofolgowałam i moje 72,7 poszło w niepamięć, dzisiaj na wadze prawie 74:|. Na czym polega dieta norweska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HollySymolly --> ja bym nie wytrzymała jedząc na śniadanie tylko jogurt! Nawet nie chodzi o walory smakowe, ale dla mnie to strasznie monotonne (wiem, że z otrębami/owocem, ale mimo wszystko....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie tez mam slabosc do niezdrowego -niestety ale ucze sie mowic nie gdy maz proponuje pyszna pizze albo mc donalda a jak razem z synkiem pochlaniaja cos smacznego i pachnacego to przygryzam wargi i stosuje zasade piec minut przyjemnosci w ustach pare misiecy w tylku i biegne do kuchni napic sie szklanki wody do tej pory pomaga zauwazylam tez ze od pewnego czasu uwazam ze jedzenie nie smakuje jak kiedys stalo sie bezpciowe moze dlatego ze wiecej pale :-C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta norweska to przede wszystkim jajka i grejfruty. Kiedyś już ją stosowałam z dużym powodzeniem- schudłam 12kg w ciągu 3 tygodni Potem utrzymałam wagę jedząc mniej, teraz niestety strasznie się zapuściłam :) i trzeba coś z tym zrobić. Na norweskiej nie chodzę głodna, jajka zapychają :) i mięso również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harder bejbi harder
ja chce ! ja chce schudnac! wczesniej cos probowalam ale sie poddalam bo efekty byly zadne, chce zaczac od nowa, od jutra, moge sie dolaczyc? tylko kurde biore luteine od 2 miesiecy... wiec nie wiem czy to moze uniemozliwic mi chudniecie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SomeoneWhoCares - no serio tyle schudłam :). Teraz nie wiem czy mi się uda ten sukces powtórzyć ale jeśli schudnę 10kg to będzie dobrze :). Dieta dość rygorystyczna ale mi odpowiada. Po dwóch dniach już nie chodzę głodna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny moge do Was dołączyć bo wsparcie mnie również się przyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jem greifruty na kolacyjke mam co podlubac i zabijam uczucie glodu :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewela --- no jasne że możesz :) jeśli jesteś tak samo zdeterminowana jak ja i inni ;) elzadinio - czytałam, że gejfruty przyspieszają odchudzanie :) OBY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski, ja się chętnie dołączę mogę?? :) 3 lata temu schudłam 22 kg z 82 kg ale niestety w ciągu ostatniego roku zaniedbałam ćwiczenia, zaczęłam jeść niezdrowo i tym oto sposobem ważę 73 kg :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Someone...... Musze cie chyba troche zmotywowac nie mysl konkretnie o diecie ogranicz jedzenie ilosc i szukaj sobie zajec chwytaj sie byle czego np . Porzadki .(pisanie na forum :-):-):-) spacer i bedzie ubywalo myslac o diecie w glowie sama robisz sobie smaki to moje zdanie i mozliwe ze beda tu dziewczyny ktore sie z tym nie zgodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako taka - ja wlasnie tez tak przeczytalam dlatego je jem podobno szklanka soku 100% greifrut to to samo ale ja wole podlubac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elzadinio cel mamy ten sam tylko w Twoim przypadku juz na starcie masz lepsza pozycję bo jakieś 3 kg mniej :) Ale mam nadzieje ,że i mnie sie uda :) jako taka oj jestem zdeterminowana i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HollySymolly
bardzo fajna ta dieta mi by odpowiadala lubie grejfruty i jaja. Ale ja poki co nie chce takiech diet.. chce zmienic nawyki zywieniowe. taka dietka owszem ale w ostatecznosci przed jakims wydarzeniem, poki co nie musze chudnac szybko dlatego bede jadla poprostu otreby i zdrowo. co do monotonii. to nie jest tak, kazdego dnia mozna dodawac inne owoce, suszone, świeże, mozna jesc z owocowym niskotluszczowym o roznych smakach, mozna dodac troche np kokosa (ma sporo kalorii ale to zdrowy tluszcz ktory pogoni nas do kibelka) itp. Mi to smakuje pozatym otreby mozna dodawac do salatek lub posypac kanapke, zastapic panierke nimi i piec w piekarniku np kurczaka. to skarbnica witamin sa swietne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sama się z tym zgadzam;) Schudłam dzięki temu że mniej jadłam. Ale po jakimś czasie waga spada już bardzo powoli, więc myślałam o przejściu na jakąś konkretną dietę. Ale po przeczytaniu o norweskiej stwierdzam, że wolę moje mż:). A zajęć nie muszę szukać, w tym roku zdaję maturę, więc mam ich aż za dużo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×