Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SomeoneWhoCares

Tylko dla zdeterminowanych - wspólne odchudzanie:)

Polecane posty

Gość HollySymolly
dziewuszki- dzis jak zwykle wyszlo mi 650-700kcal ale zrozumcie ze ja tego nie robie specjalnie! gotuje zdrowo, jem do syta i nie potrzebuje wiecej, jem duzo owocow (nie patrzac na to ze mam diete bo jak wiecie ja zmieniam nawyki na stale) byc moze jak zaczne intensywnie cwiczyc to bede potrzebowac wiecej. I sluchajcie ja nie cierpie na tej ''diecie'' nigdy nie wroce do starych nawykow- wiem to, bo mi to wszystko tak strasznie smakuje, ze jestem poprostu przeszczesliwa! Jedyne czego nie odmowie to placki ziemniaczane ale przeciez wszystkie wiemy, ze to sie je raz za czas. Kupie orzechy jak radzilyscie. Pamietajcie, ze ja nie licze kcal jak jem, tylko z ciekawosci licze wieczorem aby wiedziec czy nie zjadlam za malo i ciagle to samo:( Jutro wcale nie bede miec czasu jesc i strasznie mne to martwi:( Przed szkola mam jazde a pozniej egzaminy z dermatologii :( Dzis zjadlam: 10- pol buleczki otrebowej, 2 plastry poledwicy z indyka, 4 plastry korniszonka, 4 slupki papryki, oliwa 13-2 lyzki suchej kaszy (po ugotowaniu wielkosc piesci) maly starty burak z sola i pieprzem, mala chochelka mojego gulaszu (reszte zamrozilam) zielona herbata 16.30- kotlet z 1/4 piersi kurczaka z przyprawami, surowka z pekinskiej papryki cebuli jogurtu i musztardy, kiwi, jedna trufla o smaku pomaranczowym. zrobilam trufle 7 o smaku pomaranczowym, 7rumowych i 7 migdalowych. Sa z odtluszczonego mleka w proszku, odtluszczonego kakao i slodzika. Trzymam w lodowce na ''momenty zalamania'' inne slodkie tylko w owocach, moze raz na ruski rok zrobie jakies dietetyczne ciasto- ja chce zyc przede wszystkim normalnie. Musze pamietac, ze cale zycie juz tak bede jadala, wiec trzeba kombinowac. Ja nie mam diety jak wy, juz nigdy nie chce diet. Chce schudnac i byc zdrowa. Znow sie rozpisalam:) Jestem szczesliwa- moj tez sie wzial za siebie powiem wam:) Postanowil schudnac 10 kilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HollySymolly
ELZADIDIO- A probowalas zjesc cos z blonnikiem? Powinno ci to pomoc w toalecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm a co by to moglo byc np ?? Czy mi wierzycie czy nie caly brzuch mnie boli na kolacje nic nie zjadlam bo nie umiem :-( Na przysiady nie mam juz dzis sily badzcie wyrozumiale dla mnie ..postaram sie jutro podwoic ich ilosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka773
Pospacerowalam dzisiaj z dziecmi 2 godzinki i myslalam ze to juz koniec ruchu na dzisiaj no ale moj głupi pies (najgłupsza rasa na swiecie) staffordshire bullterier postanowil pomoc mi w odchudzaniu. Uciekł mi z placu i przez godzine razem z sasiadka biegałysmy za nim po miescie nog nie czuje i jestem na niego wsciekła. Jutro kupuje łancuch i bede go wiezic. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HollySymolly
rano zjedz cos ala ciemne pieczywo otreby itp duzo blonnika ma tez jablko wiec moze jablko zjedz a w najgorszym wypadku kup blonnik w sklepie, pomoze ja kiedys nie bylam w toalecie tydzien;/ raz w zyciu tak mialam i myslalam ze juz zaczne grzebac lyzka w d... ale kupilam blonnik i pozniej musieli mi przyniesc do kibla laptopa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HollySymolly
grazka - hehehe wybacz ale usmialam sie jak sobie to wyobrazilam :D uwazaj z tym lancuchem bo cie tvn znajdzie i do uwagi trafisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj holly ja tez sie posmialam z tej lyzki w.... Myslalam tez o jablku narazie wzielam jakis gastrostop czy cos takiego na wzdecia bo tylko to posiadam w domu ...poczekam do rana I sie zastanowie nad ta lyzka hahaha Grazka jak by przyjechal do ciebie Pirog I asia Krupa to przy okazji spytaj o jej diete haha no I kiedy to bedzie w tvn ...poogladamy sobie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HollySymolly
elzadinio- hahaha :D dżoana ;) jutro musze wstac o 6:-/ w ogole co mi grozi przez niejedzenie regularne? czesto tak bedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co mi wiadomo spowalnia sie metabolizm I cialko bedzie zatrzymywalo wode przez co jest wolniejszy spadek masy :-((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka773
Nie dorwia mnie ci wielcy przeciwnicy lancuchow bo mieszkam w Anglii :-) a tak na marginesie to dam im tego mojego pieska na tydzien niech biegaja za nim po miescie to zmienia zdanie i beda walczyc o lancuch dla psa :-)) Ten skurczybyk wogole nie slucha jak widzi że go gonie to jeszcze szybciej ucieka. Dzisiaj udalo się go zlapac dzięki facetowi ktory szedl ulica i zamknal go w swoim ogrodzie. Ja chyba musze nastepnym razem kamere uruchomic to wtedy się posmiejecie :-) A teraz musze się wyspowiadac upieklam karpatke żeby podziekowac kochanym sasiadom za pomoc no i skusilam się na kawalek a teraz mam ogromne wyrzuty sumienia. Nogi mnie bola aż się boje co bedzie jutro. Kolorowych snow dziewczynki zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HollySymolly
juz wiem! kupie sobie pilke do cwiczen! cwiczylam na niej na pilatesie i efekty sa szybkie, bardzo szybko spada brzuch, ujedrnia sie cialo, jest kupa zabawy, smiechu i kregoslup nie boli, polecam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HollySymolly
grazka nie martw sie- jutro zacznij od nowa i tyle- dobranoc dziełuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :-* Ja juz po wazeniu I duzego entuzjazmu u mnie nie ma ..waze 58,9 takze nie wiele spadlo .Podejrzewam ze byloby mniej gdyby nie moj brzuch w ktorym napewno jeszcze sporo zostalo ,,,, dzis chyba jedyne na co sobie pozwole to jogurt naturalny I jablka. No I oczywiscie kawka juz za mna hehe a jak u was ??? Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski, dzisiaj jest rowniutkie 55kg a bylo 57 jesze 6 dni temu:). jeszcze jakies 5kg mi zostalo. ide na sniadanko. wypije kawke i zjem jakies 2 kanapeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka773
Moja waga wogole nie drgnela :-( no ale czego oczekiwac gdy sie je to czego sie nie powinno jesc. Porazka. Po wczorajszym przymusowym bieganiu nogi troche bola ale da sie przerzyc. Biore sie za sprzatanie zeby nie siedziec na kanapie i obrastac w tłuszczyk ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też bieda jak widać :P ale wczoraj sobie trochę odpuściłam, więc mam za swoje, dzisiaj doprowadzę się do porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, widze u Was spore postepy no i oczywiście trzyma kciuki :) U mnie spokojnie powoli ale cos spada, wczoraj mala wpadka chlopak zaprosil mnie wieczorem na kolacje i gluupio mi bylo odmowic :p no ale dzis nadrobie to cwiczeniami. Moja waga wskazala dzis 61,9 :) jak dla mnie to i tak sukces :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela super moje gratulacje A my czy maly spadek czy przystuj I tak sie nie poddajemy bo to zawsze lepiej niz byc na plus :-)))) Ja zaraz wsune jabluszko I do pracki - na szczescie w pozytywnym nastawieniu to chyba przez ta wiosne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co narzekac jest dobrze, nawet jeśli waga nie spada w takim tempie jak bysmy chcialy to samopoczucie dzieki diecie jest lepsze :) Nie mowie ze bez diety jest zle ale w moim przypadku gdzie jadlam prawie wszystko co bylo pod reka bo nigdy na nic czasu nie mialam to teraz widze zdecydowana poprawe :) w ciagu dnia spozywam zarówno owoce jak i warzywka :) Nie chodze najedzona w 100 % ale to lepsze bo nie czuje godzinami zalegajacego jedzonka w zoladku :) A dzis sloneczko swieci hmm naszlo mnie na sprzatanie wiec biegam po domu robiac porzadki :) Pozniej dla Mojego mezczyzny musze jakis obiad przygotowac a mianowice chcial pizze domowej roboty wiec czeka mnie wyzwanie a ja zjem warzywka z patelni z dodatkiem ryzu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) właśnie pije sobie herbatkę, dzisiaj cały dzień z książkami siedzę i do biblioteki poleciałam to mam nadzieję że trochę kalorii spaliłam :) niestety skusiłam się na kilka ciastek kokosowych, no cóż później spale jak będę robiła brzuszki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Karola , ja równiez pije herbate. Juz nie wiem która dzisiaj :) Mam chyba z 5 rodzaji zielonej i próbuje ktora bedzie najlepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewela2221- też lubię zieloną, miałam kiedyś zieloną o smaku grejpfruta, pyszniutka była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HollySymolly
hej... ale mam dola:( moja 3 lekcja nauki jazdy, (6godzina) nic nie umiem darł sie na mnie strasznie a ja teraz siedze pod kocem i rycze :( mam dosc tego stresu z kazdej strony :( dzis maly grzech... sniadanie 7.00- filizanka mleka z garscia pelnoziarnistego mussli 2 sniadanie 9.45- 2 mandarynki obviad 14.10- bulka owsiana z ziarnami , polowa z szynka z kurczaka 2 polowa z.... pikantna salatka z makreli z puszki ;/ do tego czuje sie po tej bulce nazarta jak swinia ;/ ehh polowa by starczyla... ;( planowana kolacja 17.00- pstrąg duszony pozatym przy takim trybie zycia to ja go...no zdzialam jak ciagle jem inaczej i gloduje i na wode nie mam czasu ;/ chociaz przy tym stresie przez te jazdy to chyba schudne samoistnie i umre w wieku 40lat ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HollySymolly- Kochana proszę nie przejmuj się tym debilem :* i nie martw się ze za dużo zjadłaś , zjesz mniej na kolację albo coś :) uszy do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj kupiłam wagę, jutro rano uzupełnię stopkę (myślę, że schudłam góra 1kg, bo ostatnio bardzo sobie pozwoliłam na jedzenie:/). Instruktorami nie ma się co przejmować - mówię to z własnego doświadczenia. Jeden z moich był erotomanem i rasistą;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×