Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SomeoneWhoCares

Tylko dla zdeterminowanych - wspólne odchudzanie:)

Polecane posty

Gość HollySymolly
ja po cwiczeniach- zrobilam tylko 40 i taki bol w kregoslupie :( no nie chce was oszukiwac wiec ja tylko 40 na przysiady chetnie sie skusze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HollySymolly
a dziewczyny- skrupulatnie policzylam ilosc kcal jakie dzis zjadlam i wyszlo 650-700kcal... troche malo... bylam najedzona i w ogole ale troche sie boje ze to za malo- jak sadzicie? pamietajcie ze ja chce zmienic nawyki zywieniowe a nie sie glodzic! pliiii pomozcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki, ja skończyłam pisać i tak mi się oczy kleją... Spróbuję teraz te brzuszki zrobić, napisze później, albo jutro czy mi się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HollySymolly- bardzo malutko, jak masz tak mało kcal to dobij do tego tysiaka np jedząc garść orzechów włoskich albo zjedz kilka suszonych owoców:) czytałam o tym kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już po brzuszki jeszcze w miarę poszły ale steper to już gorzej pochodziłam 20 minut łatwo nie było mam jeszcze rowerek w spadku od mojej mamy bo u niej tylko kurz zbierał ale nie mogę się do niego przemóc więc jak na razie też zbiera kurz ale może pod koniec tygodnia się zmotywuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie orientuje się jaka jest teraz kwota za staż, ale za moich czasów staż był płacony po równo obojętnie, gdzie się go odbywało, więc myślę, że teraz też tak jest. Ja dzisiaj zrobiłam za jednym zamachem 40 pełnych brzuszków w kilku min. odstępie horror :) Co do wagi to się nie przejmuję jeśli jutro nie zobaczę żadnego efektu, w końcu to zaledwie 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly to tez zalezy jaka byla aktywnosc fizyczna powinnysmy spalac wiecej niz zjemy wtedy chudniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do stazu to wydaje mi sie ze chyba jest roznica bo brat meza narzekal ze dostaje mniej od jakiejs innej branzy ale dokladnie to nie wiem - przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HollySymolly
oprocz tych brzuszkow to nie mialam aktywnosci hehe ale mi obliczyla taka znajoma dietetyk ze przy tym moim ''ruchu'' wadze i wzroscie musze zjesc minimum 1500 kcal ale od jutra zaczne cos cwiczyc zaczne od spaceru dluugiego skoncze na rozciaganiu i naszym planie- a co do jedzenia nie chce sobie metabolizmu zwolnic ale ja nie chcialam liczyc kcal zrobilam to z ciekawosci jadlam tyle ile mi trzeba bylo i bardzo bylam najedzona dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HollySymolly
dziewczynki- macie jakies pomysly na zdrow ''slodkie''? bo juz zaczynam myslec o ciastkach powoli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam propozycję stażu... w.... lumpeksie :D:D tak sobie myślę, że nawet jak dostanę te 500zł tylko to będę miała mase nowych ciuchów;) jeszcze jak schudnę do tego czasu to już całkiem :P dobra idę robić brzuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodkie mowisz .... moj maz mi kupil batoniki dietetyczne slodkie sa ale mi nie przypadly do gustu wole sie odzwyczaic I tak zjadlam dwie kostki czekolady - to bylo tyle godz temu a ja mam wyrzuty do teraz ze sie skusilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elzadinio- a jaka to była czekolada, jak gorzka to się nie przejmuj ;) zrobiłam te brzuszki, ale te ostatnie 5 ledwo ledwo... ale mam kondycję... no cóż, jutro będzie lepiej :) ja już będę szła do łózia, jeszcze jedno sudoku i spać :) dobranoc dziewczynki, śpijcie słodko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ze nie gorzka ...typowa mleczna a najgorsze ze byla pyszna - naszczescie zapalilo mi sie czerwone swiatlo I zasada piec minut przyjemnosci ....... I szuflada szybko sie zamknela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HollySymolly
co sadzicie o dukanowskiej nutelli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to bo domyslam sie ze to zaczerpniete z diety dukana. I pewnie to czekolada hehe jakas z mala zawartoscia cukru ... zgadlam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie na szczęście nie ciągnie do słodyczy póki co mój mąż je ich za nas dwoje jak tylko pojedzie na zakupy to wraca z reklamówką princesy ciasteczka jak na to patrzę to mi się odechciewa za to chipsy lays ostre mnie kuszą ale półki z nimi omijam z daleka.Póki co drugi dzień za mną,nie zgrzeszyłam i trzymam się diety norweskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super oby tak dalej .... Zmykam grzac kolderke zaraz mezus wroci :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :-) Ja juz po wazeniu iiiiiiii waga sie ruszyla I teraz mam 59.1 milo jest zobaczyc 5 z przodu :-) dzien zaczynam kawka bo musze sie dobudzic a nad menu musze pomyslec - milusiego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie także są efekty i od dzisiaj tą wagę przyjmuję za rzeczywistą, bo 27,. ważyłam się w rzeczach i sama sobie trochę obniżyłam wynik do równych 64 :) ale z 0,5-0,9kg schudłam na 100% :) jestem zadowolona, bo nie odczuwam głodu, jem mniej i ćwiczę :) zobaczymy ile uda mi się zrzucić wody :D od dzisiaj będę robić 100 brzuszków na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) u mnie spadek z 57 na 55,9:) już po śniadanku jestem, zjadłam 2 kromki ciemnego pieczywa z serem i pomarańcze, troszkę sporo, ale później idę do dentysty i nie będę mogła jeść... Wpadnę później, Trzymajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze dziewczynki same sukcesy :-)))ciesze sie razem z Wami- kupilam 100%sok greifritowy - wypilam juz szklaneczke I musze powiedziec ze chyba go polubie ...a teraz troszke posprzatam potancuje zrobie brzuchole I do pracki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomocy! Wiecie gdzie w office 2010 jest funkcja przypisow musze szybko je poprawic w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko nie mam pojecia:( siedze w kolejce do dentysty i slysze ten straszny dzwiek borowania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz w drodze do pracyyy nie moge pomoc borowanie to nie dla mnie cholernie boje sie dentysty sadysty ala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj planuję poćwiczyć trochę wieczorem, wtedy też zrobię nasz plan;). Dzisiaj był kaloryczny obiad - fasolka po bretońsku. Zjadłam małą miseczkę, ale za to dzisiaj zero kolacji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis przez te cale zamieszanie zjadłam jak narazie tylko kiwi, o dziwo glodna nie jestem :P Ale zaraz cos przekąsze. Poćwicze za jakaś godzinke , po przygotowaniu obiadku dla chłopaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×