Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SomeoneWhoCares

Tylko dla zdeterminowanych - wspólne odchudzanie:)

Polecane posty

Gość Grazka773
A ja dzisiaj kupilam nowa wage i juz jej nie lubie bo ta pitka pokazala mi o 300 gram wiecej niz ta co wazylam sie na niej do tej pory :-( . Dzis na obiadek krem z kalafiora z noga z kurczka, mniam mniam :-). Smacznego obiadku zycze dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie dzis krucho z obiadkiem..wzielam sobie do pracy salatke z pomidorem I ogorkiem ...niestety na wieczor bedzie bomba kaloryczna hehehe mezus kupil winko bo chce spedzic ze mna mily wieczorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj tylko śniadanko zaliczyłam, nie mogę nic jeść bo ząb boli, może za godzinkę coś spróbuje przegryźć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od rana jestem tylko na 3 kawałkach chleba :D i jakoś mnie jeszcze nie ssie, muszę coś sobie zrobić do jedzenia, bo to ostatni dzwonek na wieczór, może trochę frytek z piekarnika :D a co tam! w końcu mało dzisiaj zjadłam. I mam satysfakcję jak mąż się pyta co się zaczęłam tak nagle stroić i się wygłupia czy to dla kochanka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HollySymolly
hej moje kochane! dzis dostalam ciote wiec nie wazylam sie... nie pisalam bo mialam jazde pozniej kolezanka wpadla i nie mailam czasu zjesc obiadu;/ wiec pominelam i po 16 zjadlam buleczke otrebowa z oliwa i szynka z indyka, sliwke i kiwi a na jutro juz gotuje gulasz (chuda wolowina - maly kawalek- cebula czosnek papryka por seler i przecier pomidorowy) wszystko bez tluszczu bede miala na 3 obiady jakos :) a co do buleczki otrebowej - do miseczki dajemy jajko 3 lyzki otrab (obojetne jakich byle chociaz jedna lyzka byla pszennych) dodajemy 2 lyzki jogurtu 1/3 lyzeczki proszku do pieczenia sol i opcjonalnie ulubione ziola, mieszamy przekladamy do miseczki i dajemy do mikrofali na 3,5 minuty, studzimy 5 minut przekrawamy i jemy jak zwykla bulke, mi bardzo smakuje i jest meeeeeggaaaaa zdrowa!:) na sniadanie znow 2 tosty z ciemnego z jednym jajkiem na mleku- ogolnie dzis przeszlam jakies 10-15km pieszo i nie mam sily cwiczyc przez te ciote i zmeczenie- wybaczycie mi? juz nie moge sie doczekac jutrzejszego obiadu- hehe, zaserwuje z burakami i kasza jeczmienna albo kuskusem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje kolerzance u gory takiej utraty wagi - wielkie brawa!!!!! Ja wrocilam z pracy zrobilam przysiady a rano dwie serie brzuszkow ...jeszcze nie wiem co z trzecia - nie wiem jak wy ale mam zakwasy na brzuchu hehe az smiac sie nie umiem !!! ROSE HILL chodzbym slyszala mojego zazdrosnika hehe ale to chyba dobrze ze tak robia - przynajmniej widze ze mu zalerzy I mu sie podobam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie wszystko idzie przepisowo:) zjadlam jakies 1000-1100 kcal, zamiast brzuszkow pokrecilam na hula hop bo tak mi wygodniej bylo, ale jutro to zrobie te brzuszki:) ide juz spac, dobranoc Dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Rose Hill :-) Ja juz jestem po kawce I po pierwszej serii brzucholi zaraz z pieskiem spacerek przedszkole I pracaaa Nastawienie mam pozytywne I byle w nim wytrzymac do wieczorka hehe U nas za oknem wiosna ptaszki slicznie spiewaja I mam zmartwienie bo trzeba by bylo wyjsc z zimowych butow I zalozyc cos lzejszego ale w tych posranych sklepach nic nie maaaa zwariuje chyba hehehe to tak z innej beczki Milego dnia Wam zycze Dziewczynki :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HollySymolly
hej dziewczyny! karola= ja wczoraj zjadlam 500 :/ dzis moze jakas salatka z orzechami zeby wiecej kcal bylo. Eh koniecznie- bo skoncze zle. Powiem wam dziewczyny, ze mam cale nogo popuchniete, juz nie mowiac o stopach, ktore sa cale w bomblach :O wczoraj bylo mokro i zbieralo sie na deszcz wiec calozylam zimowe emu ( bylo tylko 2 stopnie na plusie) a kiedy wyszlam z domu przyswiecilo slonce i sie zrobilo 15 stopni i nogi mi sie zaparzyly! :O masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! ja tez mam dzis dobry humorek:) Dziewczynki o 9:40 w 'Pytaniu na Sniadanie' beda rozmawiac o glodowce, czy dziala i jakie daje rezultaty, czy szkodzi itd. Jak chcecie to obejrzyjcie. Mam straszne zakwasy na brzuchu po hula hop ledwo sie ruszam:) na sniadanko wypilam kubusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly- az mi Ciebie szkoda:( moze zrob sobie jakies oklady na te nozki albo posmaruj czyms? i bardzo Cie prosze jedz wiecej bo inaczej klapsa dostaniesz!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly dlatego napomnialam o butach bo mam ten sam problem ...... posmaruj czyms te stopki ja zjadlam jabluszko I zmykam do pracki ....juz mnie zastanawia jutrzejsza waga hehe I'm nizej tym trudniej ___ tez tak macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly dlatego napomnialam o butach bo mam ten sam problem ...... posmaruj czyms te stopki ja zjadlam jabluszko I zmykam do pracki ....juz mnie zastanawia jutrzejsza waga hehe I'm nizej tym trudniej ___ tez tak macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to samo z wagą.. trzeba się więcej ruszać widocznie. Holly musisz jeść min. 1000kcal bo inaczej będziesz miała efekt jojo murowany, bo chyba nie wyobrażasz sobie żyć całe życie na 500kcal? byś organizm wykończyła, droga do anoreksji murowana, a jak po ostrej diecie 500kcal wejdziesz na 1500-2000 to przytyjesz od razu. Nie jest wyczynem schudnąć i przytyć tylko wagę utrzymać, ja mam taki metabolizm, że na jednej wadzę mogę być latami, w szkole pamiętam do dziś jak co roku ważyłam 54kg :) mam to zapisane w karcie zdrowia. I przed ciążą też długo ważyłam 57-58kg. Musimy jeść !! :) Holly tylko mi się nie obraź :* to taki KOP życzliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z was bardzo dumna, wszystkim wam świetnie idzie;). Tylko ja jestem taką kulą u nogi- dzisiaj zjadłam na obiad pizzę... Teraz idę na dwugodzinny spacer i uznaję, że to była tylko chwila słabości i już więcej nie dam się złamać! Ale mam wyrzuty sumienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Someone ja też używam tego :) Ja też nie jestem nic lepsza czasami coś podjem od dziecka :P jak ono nie zje wszystkiego :D a w sobotę idziemy na pizzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka773
Ja mam dzisiaj gorszy dzień mam ochote non stop jesc. Co wy robicie jak przezwyciezacie te ochydna pokuse na jedzenie? Ja pije dzisiaj herbatki ziołowe ale nie bardzo pomaga juz 6 wypiłam i nic nie pomogło nadal chce zrec. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka773
Jeszcze zapomniałam zapytac czy stosujecie jakies srodki wspomagajace odchudzanie czy tylko dieta i ruch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazynko ja dzisiaj zapomnialam zjesc wypilam tylko kubusia rano i dopiero teraz zjadlam kanapeczki bo prace pisalam i po miescie latalam. moze Ty tez idz na jakis spacerek? a jak tak bardzo chcesz zjesc to wez wafla ryzowego to jakies 30- 50kcal a niezle zapycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka773
Byłam na spacerku ,niedawno wrocilam i az mnie targa zeby cos zjesc. Posłucham cie , ubieram sie i wychodze zeby nie myslec o jedzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziłam dokładnie godzinę i 50 minut, od razu czuję się lepiej i mam mniejsze wyrzuty sumienia:D. Do wieczora już nic nie jem, w planach mam tylko wodę i herbatki. Biegnę do moich książek, do jutra!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka najważniejsze to się czymś zająć nie myśleć o jedzeniu u mnie pomaga sprzątanie i zajmowanie się dzieckiem. Skutecznie zmienia mi tor myślenia :P no i każdy ruch to zgubione kalorie, ciekawe czy jutro coś się ruszy moja waga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny macie jakiegoś dobrego sprzedawcę na allegro od legginsów? kupiłam sobie 2 bluzki :P i myślę o dobrych spodniach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis jestem wyjatkowo dumna z siebie ...nachodzilam sie w trzy I troche kazda kosteczka mnie boli a na obiadek zjadlam malego mielonego I utarte gotowane buraczki - musialam bo maz sie wysilil hehe czuje sie taka lzejsza ale mam problem z toaleta oo rany co ja tu pisze hehehe nie umiem chodz mi sie chceeee :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×