Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SomeoneWhoCares

Tylko dla zdeterminowanych - wspólne odchudzanie:)

Polecane posty

Holly ja postuje za kare :-(( moze jak nie wytrzymam to wsune jogurt naturalny albo pogryze marchewke ale kara musi byc caly czas mysle o tej czekolance I wiem co czula - jako taka po orzeszkach. Nie no musze wytrzymac - wytrzymam prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HollySymolly
wytrzymasz! Pewnie!!!!:) ja zrobie sobie domowy odtluszczony zolty ser moze jutro.. tak mi sie sera chce.... a ten domowy nie ma ani grama tluszczu i jest pyszny jak ze sklepu bo kiedys robilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly jak mozesz podziel sie przepisem na ten serek albo daj namiary ....brzmi ciekawie I smacznie , a nigdy nic podobnego nie robilam - przewaznie ide na latwizne I kupuje w sklepie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry moje Drogie! Czytam Was i czytam i cos czuje, ze niedlugo bedziecie wszystkie takie chudziutkie i piekne jak marzenie:) ja dzisiaj zjadlam orzechy ziemne, 2 kanapki z ciemnym pieczywem i zoltym serem. Bardzo jestem z siebie dumna bo robilam dzisiaj pierozki, a ja po prostu uwielbiam smazone, ale nawet nie ruszylam:) na kolacje zjem chyba jakis owoc albo jogurt bo mam ogromna ochote, brzuszki zrobie tak ok 20:) to jutro rano sie wazymy tak? jak zrobie jakis blad to wybaczcie ale pisze z tel i troche ciezko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie zjadłam obiadek czyli mięsko z warzywkami i to na dziś koniec a rano znów jajeczka i grapefruit.Wieczorem mam zamiar pochodzić na steperze jak dzieci pójdą spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty jesz obiad ja kolację ;) hehe, pokroiłam sobie pomarańczka i polałam jogurtem ananasowym, później muszę wypić 2-3 szklanki wody, bo wiecie dziewczynki ja bardzo mało pije, gdybym mogła to wystarczyło by mi pół szklanki wody:( wiem że to źle, ale zapominam, dzisiaj np cały dzień pisałam pracę z chemii i całkiem zapomniałam o jedzeniu no i o piciu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co zaczynam sie bac tego wazenia wrrrr a co jak sie nie ruszy waga -- nie no powinna tyle wysilku chyba powinno przyniesc jakis efekt hehe ide zaraz z moim malym bo ma trening hehe maly pilkarz mi rosnie takze czas szybciej zleci I nie bede ogladac lodowki :-) ja tez nie posiadam polskiej klawiatury I pisze z tel ale przynajmniej zawsze moge tu zagladnac I jestem w miare na bierzaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a tak z innej beczki orientujecie się może ile teraz można dostać pieniążków za staż? i czy taka sama jest kwota gdy ktoś jest na stażu np w sądzie i sklepie? czy te kwoty są inne? bardzo bym prosiła żebyście mi odpowiedziały bo nie wiem co mam zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Fajnie, ze wszystkie sie tak dzielnie trzymacie;) i witam tez nowe kobietki na pokladzie. Kilogramy w dol- zaczynalysmy z podobnej wagi, tylko ja mam te 3cm wzrostu mniej. Ja dzisiaj trzymam sie mojego planu, oprocz kilku ciastek do poobiedniej herbaty;( brzuszkow jeszcze nie robilam, ale za kare za te ciastka zrobie troche wiecej. Jutro caly dzien jestem w domu, wiec w przerwie od nauki pocwicze sobie z godzinke i spale te nieszczesne ciastka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze wam jeszcze powiedziec cos strasznego: od jakiegos tygodnia nie mam w domu wagi! Takze z wazenia co drugi dzien w moim wypadku nici, bede musiala kombinowac, moze za jakis tydzien zwaze sie u ciotki:D ale dzieki temu przynajmniej zauwaze wieksze efekty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HollySymolly
aaaa znalazlam przepis na pyszna gulaszowa: chuda wolowine pokroic w kostke, 2 duze cebule tez, dusic do rozgotowania cebuli z kostka rosolowa, dodac czosnek przyprawy ulubione i 2 lyzki przecieru pomidorowego, mozna jesc sama zupe lub z kasza czy ryzem. ja to zrobie niedlugo z kasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HollySymolly- świetny jest ten przepis na żółty ser! spróbuje może w czwartek zrobić. dzięki za przepis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HollySymolly
http://www.youtube.com/watch?v=zgrcZtsWorI&feature=related dziewczyny spojrzcie jak mnie to zmotywowalo!!!! ona schudla ponad 80 kilo w niecaly rok!!!!!! i to pod okiem specjalistow!!! karolka- ser swietny prawda?:) ja sobie go zrobie i zrobie sobie pizzerinke z maki zytniej i otrab:))) dziewczyny kombinujmy!!! mozna zamieniac niezdrowe rzeczy w zdrowe i wcale nie gorsze! moja dzisiejsza kolacyjka byla malo kaloryczna, zdrowa i taka pyszna, ze jutro tez taka sama zjem:)) jeju ale mam usmiech na twarzy przez ten filmik!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze jakie artystki kulinarne nam sie tu radza :-)) najgorsze ze mi brak na to czasu tylko praca dziecko pies I wkolko to samo ... Przepis na gulaszowa wykorzystam dla moich panow bo wyglada smakowicie a zabawe w serek musze zostawic sobie na jakis wolniejszy dzien ale obiecuje sobie ze zrobie :-))) zaparzylam sobie herbatke a no I wytrzymalam nawet bez jogurtu A teraz wlanczam filmik ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola pomysl ze to tylko pare minut przyjemnego smaku a ile czasu poswiecisz zeby to zrzucic z tylka ---nie oplaca sie !!!!!! Dasz rade napij sie wody!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki pokonałam hehe mojego tatę :D przyszedł do mnie z taką białą paczuszką, patrzę do środka a tam rurka z bitą śmietaną... podziękowałam grzecznie i powiedziałam żeby jadł za mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie wiecie, jaki to dla mnie bol, ze nie mam czasu na gotowanie:( a zwlaszcza na pieczenie- uwielbiam to robic. Niekoniecznie musze pozniej to jesc, ale sam proces tworzenia takich super ciast jest wspanialy. Mam w domu tate lasucha (ktory zje wszystko co slodkie a jest chudy jak patyk), wiec nie ma tez problemu ze cos sie zmarnuje... Jestem juz po brzuszkach i musze przyznac, ze wcale nie jest lekko, zapuscilam sie strasznie, w ogole nie mam kondycji... Co powiecie na to, zebysmy jutro rowniez zrobily 3x30 brzuszkow, a do tego 30 przysiadow? Mysle, ze to niewielki dodatek, ale na poczatek wystarczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez nie bylo latwo brzuch boli bleeee ale zrobilam :-) Jestem za za jutrzejszym planem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeraz zrobię tylko skończę pisać pracę. a tato się na mnie nie obraził, poszedł się później do mamy podlizać z tą rurką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze mam spore zaległości :) Postaram sie nadrobic, brzuszki juz rano robiłam jak wstałam. A w ciagu dnia zjadłam mieszanke piersc z kurczaka z ryzem i warzywkami z patelni pychotaaa zjadlam nie duzo a czuje sie syta do teraz. Ostatni posilek oczywiscie byl przed 17 :) na deser byl banan i 2 kiwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela na banany uwazaj bo jeden ma tyle kalorii co kotlet schabowy :-) zdradliwa bestia ja ich unikam chodz lubie , ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elzadinio masz racje ale jak mam zjesc w ciagu dnia schabowego to jednak wole tego banana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×