Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

Jenny jesteś jak mara nocna, która przychodzi i odchodzi nie pozostawiając najmniejszych złudzeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spałem wcześniej a teraz nie mogę zasnąć, więc pomyślałem że zobaczę czy jesteś. I nie powiem zaskoczyłaś mnie pozytywnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dzień zapewne jesteś zabiegana. Ja niestety wieczorem rzadziej ze względu na to, że już nocami nie przesiaduję. Teraz noce przeznaczam na sen, chociaż są wyjątki kiedy moja żonka mi przeszkadza (śmiech)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż taki dramat z pracą?. Myślę, że już niedługo znajdziesz swoją pracę, to tylko kwestia czasu, ważne by się nie załamywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci, że ja też już niedługo zmuszony będę stąd wyjechać, także pamiętaj że nie będziesz osamotniona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to jest porażka żeby własny kraj nie zapewnił podstawowych potrzeb. to jest chore :-( ja jak nie znajde nic to po zimie opuszcze to nędzne państewko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego właśnie sie tam znajduje :-) ale nie rozm o tym juz :-P nie ma co humoru pogarszać na wieczor jak mozna go przyjemniej spędzić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że jesteś dobrą kobietką, także Twój wybranek będzie miał z Tobą dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×