Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cybercyber

stringi

Polecane posty

tak jak stwierdzials tu czlowiek jest bardziej anonimowy i dlatego tez moze tak pisze otwarcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ująłeś obwiniam się o wszystko mam za dużo kompleksów natury fizycznej i psychicznej Mój mężczyzna jest młodzsy ode mnie i dodatkowo to wszystko się wyolbrzymiło, to nie duża różnica ale zawsze nie będę udawać, że jestem 40 stka z obrazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On jest ślepy na wiele, gorzej jak przejrzy :D Miałeś kiedys starszą od siebie kobietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinnas do wszystkiego podchodzic bardziej spokojnie nie emocjonalnie o ile sie da, choc latwo mi radzic a samemu tez bardzo emocjomalni epodchodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właściwie to mam ful roboty, a siedze z Tobą :) Ty pewnie też w pracy nawet nie zapytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziala nas tam jakies lata a mimo to rozmawiamy i chyba dobrze, widze ze tu sie nie krepujesz i jest ok, pytam Cie o to i o to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem to nie o to chodzi.. ze nie dorównuję chyba cos mi się stało po rozstaniu z męzem nigdy nie myslałam o upływającym czasie w ten sposób, nie skoupiałam sie na wyglądzie i sobie i nie robiłam z tego problemu. Teraz zaczynam dostrzegać, że ta fizycznośc odgrywa dużą rolę i zastanawiam się czy zdążę zbudowac na tyle silny emocjonalnie związek, by móc z dystansem patrzeć na siebie w przyszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to chodzi, a wiec zadbaj o siebie, idz do fryzjera, zrob paznokcie, kup sobie cos ekstra, zrob sobie prezent i badz szczesliwa, zaslugujesz na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, gdybys teraz brala prysznic a ja bym wszedl do lazienki zaslonilabys sie, czy nie odpowiedz prosze jak teraz sadzisz , tak na teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyję w innym świecie mam innego rodzaju problemy niz ciuch i fryzjer dlatego uśmiecham sie jak pytasz jak wygladasz dzisiaj itd nie chodzi o to ze jestem jakaś brzydka i zaniedbana, ale jestem przeciętna zwykła i nawet często naturalna czyli bez makijazu itd ale mój m nawet tego wszystkiego nie lubi więc jest ok ale to samo mi mówi, bym była szczęśliwa, kupiła sobie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale muszę Ci powiedzieć, że mój facet nie ma wszystkiego na tacy podane, a wiem że bardzo by chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam, muszę zastanowić się nad pytaniami dla Ciebie :) i przyznam się, że miałam w ręce linijkę a nigdy tego wcześniej nie zrobiłam w tym celu :P:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślimy o dwóch różnych rzeczach :) Lubię to robić z mężczyzną nie z linijką :) wygoń mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego mialbym Cie wyganiac, ale nie odpowiedzials na pytanie o prysznic? ale prosze o tak lub nie zaslonolabys s ie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze na koniec tak z grubej rury - na serio podniecasz się przy tego typu rozmowie i potem masz problem co z tym zrobić...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×