Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tlusty_paczek

*** Poszukiwana zawzieta wspolodchudzaczka!! 10 kg w dol !!!***

Polecane posty

Gość tlusty_paczek

Czesc, tak jak w temacie, szukam zawzietej odchudzaczki, ktora dotrzyma mi towarzystwa w zrzucaniu ok 10 -12 kg. Dobijam do 30, mam biurowa prace, waze 80 kg przy wzroscie 178 cm. Nigdy nie wazylam tyle ile teraz, czuje sie bardzo zle, i MUSZE do lata schudnac. Nie narzucam zadnej konkretnej diety, ograniczam slodycze, pieczywo, weglowodany, cukier, do tego MZ, duzo warzyw i mniejsze porcje. Jest jakas chetna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlusty_paczek
dodam jeszcze, ze mam w zwiazku z praca bardzo malo czasu, wiec nie mam poki co jak uprawiac sportu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. ja mam 176 wzrostu i waze 86 kg chetnie sie do ciebie przylacze . jestem na diecie od poniedzialku 1200 plus cwiczenia. mój cel 75 kg do maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka176:)
Hej dziewczyny:) Ja też z chęcią się dołącze..:) Tak jak moja poprzedniczka mam 176cm wzrostu i ważę 86kg...masakra jakaś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlusty_paczek
DZiewczyny, milo, ze sie dolaczacie ! mi w zeszlym roku udalo sie schudnac, ale niestety przez wlasne glupote wszystko wrocilo. ja na poczatek chcialabym dojsc do 70-72 kg, a marzeniem byloby zobaczyc 6 z przodu. Daje sobie czas do lipca, najpozniej sierpnia. Przyznam szczerze, ze jest mi ciezko, bo bardzo lubie jesc, chetnie wychodze do restauracji, chetnie sama gotuje, malo jest potraw czy produktow ktorych nie lubie. Ale mam nadzieje, ze dam rade !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bylam lzejsza o 15 kilo w tamtym roku ale teraz hormony bra;lam noi niestety efekt jest jaki jest. a na jakiej diecie chcecie byc?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlusty_paczek
ja tak jak napisalam, na zadnej konkretnej, gdzie mozna jesc np tylko jedna grupe produktow. Musze miec mozliwosc zjedzenia jablka, czy pomidora kiedy mam na to ochote. Z pieczywa tylko pelnoziarnisty chleb, i jak najwiecej warzyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lohnjg
liczysz kalorie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlusty_paczek
bede zwracac uwage zeby nie jesc zbyt kalorycznych rzeczy, ale nie mam zamiaru slepo liczyc kalorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka176:)
no i ja Wam powiem ze byłam w tamtym roku lżejsza o 14kg ale wróciło...niestety:( głupota ludzka nie zna granic...teraz jak sobie o tym pomyśle to wyć mi sie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlusty_paczek
:-( to wyglada na to, ze jestesmy w podobnej sytuacji.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlusty_paczek
zreszta ja tez nigdy nie mialam problemow z waga, i zawsze bylam szczupla, czasami nawet zbyt szczupla, te czasy to jednak juz przeszlosc, a ja czuje sie ze soba strasznie... wiec czas najwyzszy cos zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka176:)
dziewczyny a ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22. i mam zamiar do maja 75 kg stracic jestem na 1200 pklus cwiczenia najczesciej 2 godziny dziennie na silowni . wazenie pierwsze planuje na 5 marca moze ktoras sie ze mna bedzie wtedy wazyc. mysle ze 2 tygodnie to wystarczajaco czasu na ważenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie tu pisac codziennie co jecie i czy cwiczycie jak tak to ile. i jak jakis grzeszek popełnicie to tez piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka176:)
Ja niestety nie dam rady sie tak długo nie ważyć...to obsesja...:( co do dietki to ja stosuje po prostu mż i w moim przypadku to najlepsze rozwiązanie...jeść wszystko a po trochu:) no i z wielkim zapałem startuje od jutra bo dziś to tak średnio już było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i malo tylko ze jak w tamtym miesiacu bylam na diecie i tez tyle ciwczylam to nic nie schudlam przez 3 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak uwazasz przy cwiczeniach silowych musisz dac organizmowi zdecydowanie wiecej kalorii i np bialka. Jezeli duzo cwiczysz, waga moze stac w miescu, ale zmniejszaja sie obwody, redukujesz tluszcz, ale przybierasz na masie miesniowej, dlatego nie widac zmian na wadze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka, ja sie w sumie tez lubie wazyc czesciej, ale mysle ze nie mialabym problemu zeby dwa tygodnie wytrzymac :-) gorzej jak po tych dwoch tygodniach nie bedzie zadnej zmiany :-O :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sądze bo ja tylko jezdze na rowerku i biegam na biezni to jak niby mam budowac miesnie takimi cwiczeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie tego boje tłusty paczek ze waga bedzie stała. załamie sie wtedy całkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy weźcie po uwage to że macie 175 cm wzrostu to i wasza waga wyższa musi być, nie porównujcie się do dziewczyn co maja 150 w kapeluszu i dupę jak ziarnko kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostaw kotke
poczytajcie sobie ten watek http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5101028 i obejrzyjcie na YT film, ktory dziewczyny polecaja - "Grubsi nie głupsi". moj wzrost 172cm, waga ostatnio jak sie wazylam bylo 67kg, teraz nawet wiecej (hormony + 5tyg siedzenia na zwolnieniu lekarskim). nie mam wagi w domu, ale na codziennie mierze sie centrymetrem. i odkad jestem na tej diecie to ubylo mi juz 5cm w biodrach i 3cm z obwodu uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwait lotosu mnie nie interesuje jak wygladaja i co robia inni, ja cale zyccie wazylam mniej, i w ostatnim czasie przytylam i zle sie ze soba czuje, to jest dla mnie wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikalinka!!!
Cześc dziewczyny:) Kurcze fajnie, że tu same takie wysokie:)))) ja mam 176 i waże 64:( Niby nie jest źle..ale było już 63 a chcę poniżej 60 zejść:((( To co mogę dołączyć?:) Prawie 10 lat temu udało mi się zrzucic dosyć sporo - ale z dużego zawsze się łatwiej traci - teraz została resztka i za cholerę nie moge sobie z tym poradzić:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×