Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amazonkaaaa

kto się ze mną napije?

Polecane posty

Normalnie Ci zazdroszcze;p a Ty pytasz o co mu chodzi,nie o co a o kogo-Ciebie:D moj to jak ja spalam 2h on tez,ale jak 12h on teź,robil to co ja,lazil za mna;D fajne to bylo:) i zal,źe juź nie,zastepstwa nie szukam bo nie ma,ale mysle,ze inny tez zasluzyl na szczescie,a ja na niego i gdyby tamten odzyl bylo by dwoch;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zreszta,ja mam troche dusze dziecka,wierze w teczowy most,pewnie gdybym nie wierzyla bym umarla chyba z zalu,ze to autentyczny koniec,a tak zyje wierze i jakos to jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym chciał żeby mój psiak poprzedni żył dalej, ale na kżdego przychodzi czas prędzej czy później i trzeba się z tym pogodzić. Mówisz że nie szukasz zastępstwa, tez prawda, ale ja już bym chyba nie potrafił bez zwierzaka pałętającego się pod nogami żyć. Jakoś by mi pusto było w domu Nie zazdrość, tylko znajdź sobie podobnego :) Mój się zachowuje podobnie, wszedzie łazi za mną lub innymi domownikami, sam nigdy nie lubi siedzieć. Ale jak się chce przy nim spac za długo, to juz nie wytrzymuje i wskakuje na łóżko i bedzie się na Ciebie patrzyl, oczekując jakiegoś ruchu. Jak coś dostrzeże, to od razu bierze się za lizanie twarz. Wtedy juz nie ma mozliwości dalszego spania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj tez byl lizak niesamowity,nawet cos przez sen i juz:p wtedy budzil:p a znal nawet powiedzenie"Daj buzi"to juź przesadnie:)mi chodzilo o to,ze ktos jego zastapi jakby go nie bylo,a to nie tak,bo on zawsze bedzie w moim sercu i gdyby byla szansa powrotu zawsze by byl tak samo wazny.Czasem nie moge przebolec,ze ulamek sekundy niszCzy wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic pora spania,bo ja pomimo,ze sobota musze jutro wstac,za wtorek;p choc wtorek przeznaczony na lekarzy urzedy to tez trźeba wstac,ale jakby nie patrzac niby dzien wolny;p w kazdym razie zycze Ci barwnych i cieplych snow.Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jak co ale nie lubie jak mnie po twarzy pies lize, wiec mam motywację do szybkiej pobudki w razie czego ;) Wiesz, ja nie lubie się skupiac na kontemplacji smutku, wolę mieć dobre wspomnienia i wierzyc w to, że teraz jest mu lepiej, tak samo jak ze zmarłymi ludźmi. Są w lepszym świecie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też będę uciekał powoli, bo godzina juz naprawdę ładna się zrobiła ;) Kolorowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Humor mam raczej neutralny. Zimno, mokro, deszczowo/śniegowo i wiekszośc dnia w domu przesiedziałem. Gdyby nie fakt że przeżarłem się i teraz umieram z przejedzenia, to by nie było tragedii. Coś jednak czuje że Ty masz poważniejsze zmartwienia, wiec dawaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie,gradowo,sniegowo wietrznie-okropnosc.Nie,no forum nie moze byc moim punktem zWierzen,nie w takiej sytuacji:p mysle sobie,ze tez sie przejem,z tym ze poki co glodna nie jestem:D chyba testuje siebie,i nie lubie siebie dzis:p bardzo nie lubie:p pijemy wode,sok,herbate,piwko-cokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo że forum to słabe miejsce do zwierzeń ;) Objadanie sie nie jest dobre, tym bardziej odgrzewaną rybą. Fuuj sam olej mi sie ciagle odbija ;P Ja bym sie napil barszczu czerwonego, co na to powiesz ;> ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre jedzenie,sprawia przyjemnosc,to udowodnione,dlatego ludzie na wiecznej diecie sa nieszczesliwe,dlatego dieta powinna byc ukladana pod dana osobe,chudnac,ale nie cierpiec i glodnym nie chodzic.Gdybym miala ten barszcz...to dla Ciebie wszystko:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam diety są różne. Dla mnie tragiczne sa diety, gdzie trzeba jeść więcej niż ma sie siłe tzw diety na przybranie masy :P Znaj moje dobre serce, poczęstuj sie moim barszczem ;) Mimo wszystko nie pogniewam się jak ja będę pił sam barszcz, a Ty bedziesz popijała np browarka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez po kawie normalnie śpie, ale wiesz jak to jest, jak ma sie czyste sumienie, to i po kawie się zaśnie ;) Tak w ogóle to troche nie za wczesnie na sen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim zrobie i wypije,to troche minie:D lubie smak kawy z mlekiem,bez cukru,no uwielbiam wrecz:D a musze sprawic sobie dzis jakas przyjemnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem cukroholikiem, więc bez cukru nie wyobrażam sobie kawy. Inna sprawa jak nie ma cukru, to sie pije bez :p Po cięzkim dniu zasłużyłas na to, by otworzyć sobie jeszcze piwko :) Kawa będzie tylko dodatkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za duzo cukru to biala smierc,takze gdy lubie czekolade odpuszczam inne,ale brazowy cukier-mozna zastapic.Ja to juz chyba na nic nie zasluzylam:p nie umiem tak jak inni,nie chce i nie potrafie dlatego czasem brak tego ramienia do wyplakania:)tego forum tez nie lubie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tam dziadek powtarzał, że sól to biała śmierć :p Słodycze, czekolada i inne łakocie mogłyby dla mnie nie istnieć. Tylko mam napady na łakocie kilka razy w roku, dlatego mogę sobie pozwolić na słodzenie kawy/herbaty ;) Jak nie lubisz tego forum, to czemu to wchodzisz, przecież to bez sensu? Bez bliskiej osoby rzeczywiście ciężko, ale ja tam zawsze byłem skryty, więc i tak wypłakanie się lub zwierzenie w 100% komuś nie wchodzi w grę. Się śmieję, że kiedyś jak mnie wszystko zmeczy, to spakuje sie i wyjade do jakiegoś ciepłego kraju i bedę żył w pustelni ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie,Twoja racja to ta obluda,za ktora nie lubie siebie:p czasem mozna komus pómoc,ot tak,a dWA ostatnio forum to nie cos:p sama zadawalam sobie dzis pytanie,ktore Ty mi zadales:D i masz totalna racje:)bo odrazu odpowiedziales na nie,dlatego pora to zmienic,a co ma byc i tak bedzie.Co do cukru,to jasne,ze masz prawo,kto Ci zabroni;p?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pustelni znajdziesz pustelniczke,tego byc pewien mozesz;p i tego zycze.Wiec bez obaw,jestes mlody,masz czas na wszystko,na zaufanie do najskrytszych zwierzen tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli żegnasz sie z tym forum na dobre? Troche szkoda będzie, bo to oznacza, że to koniec naszych nocnych dyskusji... :/ W pustelni sie raczej samotnie spędza czas, więc jak sie zdecyduje na tki krok, to raczej żadnej pustelniczki ze mną nie będzie ;) Mimo wszystko dzięki za życzenia, ale co do zwierzeń to raczej mi sie nie odmieni. Wole sam siedzieć ze swoimi problemami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forum te,to ostanio Ty,ale jednak forum:p oj zle myslisz z tymi problemami,nie popelniaj moich bledow:D badz ostrozny,ale nie anty to taka rada,bo Cię lubie,te Twoje literki:) i wibracje-przerazajace:p mi to szkoda tego ze,te noce poklaskowe na forum:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie nie jestem anty, ale ludzie nie muszą wiedziec o wszystkim co mi siedzi w głowie ;) Co do wibracji, to norma jak spotkają się osoby o podobnym usposobieniu i podejściu do życia ;) "mi to szkoda tego ze,te noce poklaskowe na forum" z tym to już nie wiem o co Ci chodziło :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy podobne,a jednak-kurcze nawet nie wiem jak to nazwac(bo inne to zle slowo,nie pasujace,nie odzwierciedlajace),widzisz co Ty mi robisz-slow brak;) co do tamtego stwierdzenia,masz glowe na karku,wiem,ze wiesz o co-badź dojdziesz do tego.I nie odkrecaj tematu,nie warto byc samemu ze swoimi problemami-wiem co mowie,i nie zapominaj o tym,pamietaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj no wiadomo że w 100% się nie pokrywają, ale już nie przesadzajmy ;) Chociaż wytłumacz co znaczy słowo "poklaskowe", to może do tego dojdę :p Moze masz rację i coś się w przyszłości zmieni, ale jakoś w to nie wierze. Zawsze dawałem sobie rade sam i będę dawał sobie rade dalej ;) Z resztą dosyć tych smutów i skupiania sie na mojej osobie :) Lepiej powiedz jakie masz plany na jutrzejszy dzień, bo jakby nie patrzeć masz trochę oszukany weekend, a odpocząć kiedyś trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W stu procentach,to nawet jednojajowe blizniaki sie nie pokrywaja:p co do zwierzen,zaufania to sprobuj,i ocen:D i nie wkladaj,nawet jak sie nie uda do jednego worka.Poklaskowe od poklasku-forum pobliczne:) doskonale wiesz,tu nie chce doslownie,z wiadomych wzgledow,potrafie w normalnych okolicznosciach,nie na pokaz:p mysle,ze juź powinnam isc do lozka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×