Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amazonkaaaa

kto się ze mną napije?

Polecane posty

Twoja bezpośredniość czasami mnie przeraża :p Jeżeli teraz jesteś taka bezpośrednia i dosłowna, to teraz moja wyobraźnia mocno pracuje nad tym czemu się gryzłaś w język wcześniej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety chyba do końca mojego życia bedą dla mnie jedną wielką zagadką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można tak powiedzieć, bo zawsze będzie co odkrywać :) Ilekroć myślę, że wiem już dużo, to po chwili znowu okazuje się że wiem tyle co nic :P Może w tym tkwi magia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dooobra idę spac z Tobą ;) Życzę udanej nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tylko jedna uwagę:P osobiście wole przekonać,byś poszedł z chęcią a nie dla zasady czy z laski:DDDDD Dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatem wiedz, że idę z przyjemnością ;) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcel Nie Marcel
To mnie podsumowala znajomy z netu ojojoj nieladnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcel Nie Marcel
Gdyby nie to ze Cie lubie wypisal bym te wady ktore cisnienie podnosza mi do dzis:P omijajac je jestes idealna:D 2lata znajomosci pol roku proszenie o numer drugie pol roku skomlenie o spotkanie ktore i tak bylo przypadkowo wymuszone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcel Nie Marcel
Potem kilka fajnych spotkan i znow miesiace oczekiwan zmienie imie na Marcel to bedzie prosciej.Pepi jak Tobie bo ona umawia sie tylko z kolesiami na litere M.Osz w morde nawet niewiedzialem ze mam tyle cierpliwosci:)na odpowiedz na eska czekam 3Dni a i tak nie odpowie na zadane w nim pztanie,;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcel Nie Marcel
A tak pozatym to fajna dziewczyna szkoda tylko ze zostalem zdegradowany na miano znajomego z netu po tych katuszach zasuguje na miano dobrego kolegi okrutna Asico:p odbierz fona bo zdazylem sie zaprzyjaznic z twoja sekretarka miej litosc dla marcelka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcel Nie Marcel
Zostalo sie napic:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska791111111
Nie obrarzaj sie powtorzymy te kilka spotkan seksualnych mi zwisa jakie imie wazne by duzego mial tego co mam juz zmienic musze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor:)jak sie spalo ze mna:p?Jaki ja mialam trudny dzien,to az szkoda slow:D a jak tam u Ciebie? Ty Marcel nie kombinuj odkrecaczu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, a ujdzie chociaz troche nie wyspalem sie ;] Co sie takiego stalo, ze dzien taki ciezki byl? Dobrze ze "Marcel" wyjasnil co i jak, bo Ty troche inaczej to opisalas :p Marcel wspolczucia, kobiety potrafia byc bez serca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz,jak możesz:PPPPPP Meska solidarność:P a wiezi to co:P? Marcelku,zapomniałeś dodać co z czego wynikało haha pomijając,ze i tak przesadziłeś:DDDDDD On nic nie wyjaśnił:D ściemniał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama mowilas ze mam sie spytac Marcela o to jakie reacje Was wiaza. Poki co od niego dowiedziales sie najwiecej, wiec jego wersja jest uznawana za prawdziwa poki co ;p Co takiego zrobia Ci tamta niemila pani ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro tak Twój punkt widzenia,niech tak będzie:D Ja wiem swoje:) A ta PANI WKURZA MNIE NIEMIŁOSIERNIE NIE OD DZIŚ,MAM OCHOTĘ SZCZERZE MÓWIĄC JEJ STRZELIĆ:dddddddd ale nie zrobię tego:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, póki nie zmienisz mojego punktu widzenia, to będę sie musiał opierać na relacji Marcela ;] Nie mów że wkurza Cie ona samym faktem istnienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za kogo Ty mnie masz:D samym faktem istnienia-no wiesz:)Nawet jakby jej zachowanie bodzilo tylko we mnie to mam to gdzieś z reguły,ale jak ktoś uwłacza osobom na których mi zależy,to już nie znoszę bardzo;/ Swój punkt widzenia przestawiłam na ile tu mogłam jasno i klarownie,a Twój wybór co myśleć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie marcel
PEPI byla jedza z tymi spotkaniami Asik na te szczegolne dni marca cos planujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz nie planuje tego co planowałam,nie przypominaj mi nawet,już nie chce.Najchętniej to bym je przeżyła z jakimś fajnym chłopakiem u boku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie marcel
Pewnie na literke M.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc, to tym pytaniem miałem zamiar pociągnąć Cię trochę za język ;) I weź tu bądź mądry i pisz wiersze, jak to mawia mój ojciec. Już sam nie wiem w co wierzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×