Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amazonkaaaa

kto się ze mną napije?

Polecane posty

Proponujesz wyjscie ze mna jak ja juz wrocilem, typowe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no jasne "można, ale wolałabym nie" :p Widziałaś jak mocno świecą jowisz i wenus (o ile nie pomyliłem planet), fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie to było romantyczne ;D I właśnie sprawiłaś, że śmieje się jak głupek do monitora :P Mam pewne podejrzenia, że kilka kolejek mnie omineło jak wyszedłem z psem na spacer ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,ze zasady sa po to by je lamac,ale ja osobiscie staram sie nic nie tlumaczyc alkoholem,bo on jest dla ludzi:DLEPIEJ juz na wiosne zrzucic,gdy sie siebie nie rozumie:D a osobiscie to uwielbiam jak sie ludzie usmiechaja:D romantyzm wYszedl z modu,wole byc soba;)wiec dziekuje,za komplement i stwierdzenie,ze jestem romantyczna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna hmmm... no niech będzie, takie wytłumaczenie tez mnie satysfakcjonuje ;) Romantyzm jest modny, ale moim skromnym zdaniem tylko wśród mężczyzn, taka dziwna anomalia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak masz racje,wsrod mezczyzn zawsze romantyzm bedzie w modzie,byl sto lat temu i bedzie za sto lat,ale podkreslam-wsrod mezczyzn,a nie facetow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pod pomaranczy
Zapytam uczcicie miesiac znajaomosci robi sie ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholercia pogubiłem sie już, czym się różni mężczyzna od faceta :P ?? "fajne wibracje", już dawno takiego komplementu nie dostałem, teraz będę spał z bananem na twarzy, dziekuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaa szampan już sie chłodzi na tą okazję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet to facet,sam wiesz-nie udawaj:D Mezczyzna to inna bajka,bywa szykanowany-toTEZ wiesz.Masz te wibracje i to wiesz doskonale,nie poswiecala bym temu tematowi tyle uwagi,gdyby tak nie bylo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pod pomaranczy
powaznie pytam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest kilka opcji - jest późna godzina, a ja jestem zmęczony, piwo mi umysł przytępiło lub mówisz niezrozumiale. Tak czy owak dalej nie wiem dalej czym się różni facet od mężczyzny :P Dobra starczy tych uwag o moich wibracjach, bo się rumienie ;] Co do szampana tez mam raczej złe skojarzenia i wolałbym piwko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w ogóle mam dziwne wrażenie że powyżej pisze Marcel, który nie jest Marcelem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha teraz pytanie czy wyuczone czy wrodzone :P Czytam książki, więc istnieje możliwość, że wyuczone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty mi jednak najpier wytłumczacz tamtą różnicę, bo nie będę mógł spać spokojnie w nocy nie wiedząc tego ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nizej
romantyczna historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm skoro "Marcel" jest przebiegły, to to może być on :) Teraz to już za późno, gryzienie sie w język nic nie da, ja czekam na wytłumaczenie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet to tylko facet-nie słyszałeś tego powiedzenia bądź tłumaczenia gdy nabroi???? a mężczyzna-musi wziąć odpowiedzialność:D Niech to wystarczy,chyba idziemy spać:)? razem:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcel nie jest zły hehe,wydurnia się jak dzieciak czasem:D to się obrazi jak przeczyta:P ale fakt faktem zły nie jest:)a tak rozumiem przebiegłość:P wyrachowanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc, to porzekadło jest mi zupełnie obce :P Codziennie człowiek się uczy czegoś nowego ;) W sumie śpiący nie jestem, aaaale skoro nalegasz to idziemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak pomyślałam,to wiesz,ja nigdy nie nalegam:) Zawsze jest wybór,być może dlatego(teraz tak myśląc)często słyszę coś w stylu"przecież mogłaś powiedzieć":) al co? narzucasz?zmieniać? Jeszcze chwilkę i ja będę się zbierać do łózka,to środa nie piątek:) weekend jakby można było,cały bym poświeciła Tobie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×