Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amazonkaaaa

kto się ze mną napije?

Polecane posty

Gość daj mu dupy
o to chodzi i oznaj micie kazdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie marcel
Asiu przekomarzam sie tylko znasz mnie ale z numerem i ze spotkaniem to byl fakt;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem na mysli rozwinięcie historii z niemiłą panią ;] Wasza historia to nie moja sprawa, tak tylko sie przekomarzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie marcel
Zabrzmialo jak pozegnanie Asiu nie fosz sie znasz mnie przeciez:D Wiesz przeciez ze nie znam fajniejszej osobki teZ sie przekomarzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się co to miało oznaczać hmmm... No nic, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie marcel
Pepi ja tez:D mysle ze sie wsciekla ale nie znam bardziej opanowanego stworzennia to napisala jak napisala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam zamiaru sobie psuc humoru, poszła to trudno, ale troche dziwne zachowanie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie marcel
Nie psuj sobie ona cala jest dziwnie inna:P poszla spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz za duza wage ale
ja sie jej nie dziwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie marcel
zmien pseudo jka piszesz w innym temacie to z waga ni jka sie klei:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry:) Nie bierz do siebie,zrobilo sie "gesto" i trzeba bylo isc do lozka.Naszczesci dzis juz piatek i bedzie mozna spac do woli,a nie powstan na rozkaz:p Milego Weekendu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie marcel
Mamy 20stopni w sloncu wiecej pewnie jestes w swoim zywiole moge wpasc na tego grila?jutro jeszcze cieplej ma byc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było kilka dni przerwy, więc starczy ;) Co tak słychać ;> ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)Fakt,cichutko i "trzezwo"sie zrobilo,ze az suszy:D pogoda piekna,ale zdradliwa to tak troszke sie choruje,a u CIEBIE?Co dzis pijesz:p?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U kogo było trzeźwo u tego było :p Ja mam zaliczone pierwsze nocne ognisko w tym sezonie i dziki podeszły, bo pewnie chciały się ogrzać, więc rozrywek troche miałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milo bylo,a nawet bardzo milooo,znow Cie spotkac i zamienic słowko:)teraz juz uciekam,ale zycze cudnej cieplej nocy(bez zadnych dzikow)dobranoc,cmok;D udanego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór ;)Jak mija wieczór, śpisz już czy dzisiaj dla odmiany zarywasz nocke ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) fakt ostatnio rzadko bywam i późno zaglądam, ale takie życie niestety. Nawet dzisiaj bym sie piwka napił, ale coś ochcoty teraz nie mam :p Pozostanę przy moim nowym wynalazku - herbacie z imbirem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez rzadko ostatnio:)herbata z imbirem powiadasz;)ja to jakis ferwex musze,piekna ta pogoda,ale zdradliwa,do tego mase wirusow w powietrzu:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coz na wirusy nie ma mocnych :) Kupiłem tydzień temu imbir i mialem gotować coś, ale zgubiłem przepis, a imbir leżał i leżał w lodowce. Wczoraj jak zobaczyłem jaki jest zwiędnienty, to swierdziłem, że trzeba cos z nim zrobić i to już. W każdym przepisie z neta był składnik, którego akurat nie miałem. Jedyny przepis na który miałem wszystkie składniki, to herbata. Coś mi się wydaje że teraz będę regularnie taką pijał ;) Tak na marginesie, podobno dobra jest na przeziębienia i problemy z gardłem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede musiala sprobowac,moze w koncu cos na dluzej mi pomoze,teraz to angina chyba bierze mnie,oby to sie nie rozwinelo,bo nie mam czasu chorowac:p a jak tam u Ciebię ze zdrowkiem? I skad ten brak ochoty na piwko:p?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba było nosić czapeczke i szaliczek ;) Objedzony jestem to jedno, a poza tym śpiący jestem. Obawiam się, ze jakbym teraz wypił piwko, to w ciągu kilku chwil bym zasnął przed monitorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwko na Ciebie dziala usypiajaco:p?troche nosilam,ale to teraz gdzies dopadlo,minie bo musi:p duzo osob w tym okresie choruje:D i jeszcze te swieta,ja ja tego nie lubie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzo osób choruje w tym okresie, bo za szybko się rozbiera, a pogoda zdradliwa ;) Moze zatem najlepiej będzie jak zaplikujesz sobie witaminki, goracą herbatę z cytryną, gripex i do wyra się położysz, zamiast siedzieć przed monitorem :p Taka duża, a trzeba jej mówić co ma robic :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×