Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lafari

********************mamusie LISTOPAD 2012*********************************

Polecane posty

Nha, żeby dostac bezikowe trzeba byc pod opieka lekarza od 10 tygodnia ciąży. Czyli pierwsza wizyta najpóźniej w 9 tygodniu ciąży. Lekarz po porodzie wystawia zaświadczenie, że byłas pod jego opieką. To zanosi się do MOPS-u i po 2-3 tygodniach kasa jest na koncie. Niektóre miasta daja jeszcze od siebie becikowe, w u nas miasto daje 1000zł, wiec w sumie mieliśmy 2000zł. też mam zawroty głowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jachyba też
witam! a ja się dowiedziałam wczoraj tzn zrobiłam test i wyszły dwie kreski. Okres mi sie spóźnial ok 2 tygodni ale czasami tak miałam więc bez paniki tylko że strasznie bolały mnie piersi. Ostatnią miesiaczkę miałam 4 lutego więc tak licząc jak chyba też na listopad. Idę dziś do gina zobaczymy co powie. Jak narazie to bolą mnie piersi troche brzuch i mam zgagę no i dwie kreski na teście - więc chyba ciąża. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blizniaki
hej mogę się dołączyć ja termin mam na 4 listopada byłam napierwszym usg spodziewam się bliźniąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
2000zł to całkiem niezła kasa... na mebelki dla dziecka już jest;) a skąd jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
jachyba też to gratuluję skoro test pokazał 2 kreski i bolą Cię piersi to raczej na pewno jesteś w ciąży:) blizniaki hej i podwójnie gratuluję!! o kurcze trochę szok ze aż 2 szkraby będą co?? szczerze mówiąc tez się tego obawiam......... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nha, jestem z Krakowa. Kasa na początek zawsze się przyda :) bliźniaki, gratuluje podwójnego szcześcia, a masz juz dzieci? :) czy to pierwsza ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Maguś ja jestem z Torunia... to ciekawe czy u mnie miasto równiez dokłada 1000zł dla młodych mam? można to gdzieś sprawdzić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nha, pewnie na stronie urzędu miasta, albo na forach internetowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blizniaki
to jest druga mam w domu już trzy letnia córcię szok jest i to wielki oraz duże obawy czy wszystko się dobrze skończy bo jednak jest wcześnie i gin mówi że tylko jedno serduszko może bić czego jeszcze nie wiem bo kolejne usg dopiero za 2 tyg fajnie że są takie fora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blizniaki
Nha czemu masz takie podejrzenia co chodzi o ciąże mnogą? u mnie w rodzinie nikt nie maił bliźniąt za to moja teściowa ma siostrę bliźniaczkę u mnie to ciąża dwujajowa wiec są różne możliwości może też być parka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blizniaki, wiadomo, że jest dużo stresu i nerwów z bliźniaczą ciąża, ale trzeba wierzyć, że wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
blizniaki smiesznie to zabrzmi ale nie chcialabym tego, a mam podejrzenie po prostu ze moze tak być.. 2 osoby u mnie w rodzinie miały ciąże mnogą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa na tym forum kafeteryjnym
cześć 🖐️ ja też listopad druga ciąża :) objawów brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny jestem juz po drugiej wizycie i dostalam skierowanie na badania nastepna wizyta dopiero za 5 tyg wiec chwile mam spokoj jesli chodzi o becikowe to lepiej isc wczesniej do lekarza zeby nie robili nam potem zadnych problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamalili
Ja 8 lutego miałam ostatnią @ . 8 marca wyszły 2 kreseczki. To już moja druga ciąża. Do lekarza wybieram się na dniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla wszystkich nowych mam:) a dlaczego dziewczyny siedzicie na tym drugim forum? mamie bliźniakom gratuluje i zycze duzo zdrowia Mi jakos dziwnie z ta swiadomoscia ze jestem w ciazy moze dlatego ze nie mam objawow i nic nie czuje jeszcze. A bedziecie chcialy znac plec dziecka? Ja na pewno latwiej bedzie wszystko wczesniej przygotowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze bede chciala poznac co bedzie osobiscie chcalabym dziewczynke ale wiem ze wszyscy czekaja na chlopca ale najwazniejsze jest zeby bylo zdrowe na tym drugim forum tez nic sie nie dzieje moze jak bedziemy mogly podzielic sie swoimi obserwacjami to wiecej bedzie nas pisalo a teraz to nie kazda jeszcze wierzy ze jest w ciazy Ja juz widzialam swoje malenstwo i wiem ze to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz dzisiaj uwierze, niewatpliwie :) bedzie zdjecie usg ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę chciała poznać płeć :) zawsze to mozna lepiej się przygotować. mały mi cały czas goraczkuje, juz 2 doba :/ siedzę z nim i oglądamy pociągi ;) a na osłodę upiekłam muffiny bananowo-czekoladowe.. mniam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maguś Pycha mufinki tyle ze ja obiecalam sobie ze do swiat nie jem slodyczy i jaw widze albo slysze to nie moge wytrzymac dobrze ze nie musze sama piec i tym samym mnie nie ciagnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mialam napisac co u mnie po usg, a wiec nie zrobil mi lekarz poniewaz powiedzial ze to 4-5 tydz i mam jechac do szpitala na usg przezpochwowe. poza tym dal mi skierowanie na badania. a wy chodzicie prywatnie do lekarza czy na fundusz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magus mi moja mloda tez ostatnio dwie doby goraczkowala i przeszlo nie wiem od czego to bylo moze od zabka. A jak u ciebie jest z noszeniem malego? Nadal dzwigasz jak przed ciaza czy starasz sie ograniczac. Pytanie to tez kieruje do innych juz mam. ewa racja najwazniejsze zeby zdrowe bylo!!! a podzielilyscie sie juz z kims wiadomoscia ze jestescie w ciazy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bogna05 Kiedy mialas ostatni okres bo to nie wyglada na 4, 5 tylko 6 tydzien a jesli chodzi o USG to lepsze na tym etapie jest to dopohwowe bo przez o zwykle nic bys nie zobaczyla anja1982 U mnie wie juz kilka osob rodzice tescie siostra i kolezanka no i oczywiscie maz chociaz nie chcialam mowic po tym jak stracilam ciaze ale pomyslala ze bedzie co ma byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1111 ewa ostatni okres mialam 10 lutego i myslalam ze zrobi mi usg a tu mam jechac w sobote do szpitala na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogna, ja chodze prywatnie, ale na 1 wizytę idę pod koniec 8 tygodnia i wtedy bedę mieć USG, w 5-6 tygodniu nie ma co robić USG, bo może jeszcze nie być zarodka, to normalne. Anja, staram się ograniczać noszenie małego, ale nie zawsze się da.. np musze go wkładać do fotelika do samochodu, albo do fotelika do karmienia, albo do łóżeczka. Albo najgorsze często wnosic po schodach, bo sam jeszcze nie chce iść.. :( a schodzi ładnie za rączkę, przynajmniej tyle. Właśnie zjadłam 2 tosty z sosem czosnkowym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maguś sos czosnkowy fuj nie zjadlabym teraz ale normalnie uwilbiam i jadlabym tonami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka.em
czesc, ja tez mam termin na listopad.Mam juz jedno dzieciątko- córkę. ma 3 lata. ta ciąza to troche niespodzianka, ale mila niespodzianka :D pozwolicie, ze dołączę do Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was. Otoz mam problem. w kwietniu zeszlego roku odstawilam tabletki anty. nie mialam okresu 2 meisiace poszlam do gin mialam przez pol roku brac duphaston od 16 do 25 dnia cyklu i tak bralam, okres zawsze mialam 27 dnia. w listopadzie odstawilam je i gin kazala czekac na okres. dostalam go 14 stycznia myslalam ze juz bedzie uregulowany a tu do dzis go nie dostalam, tydzien temu w poniedzialek zadzwonilam di gin kazala mi wykupic recepte i brac duphaston przez 5 dni po 2tabl dziennie na wywolanie. wszystko ok bralam do soboty myslalam ze w poneidzialek dostane @ ale nie dostalam.. bola mnie sutki pobolewaja jajniki ale @ nie widac. dzis robilam test wynik negatywny, co o tym myslicie ? gin kazala czekac do niedzieli a jak nie to przyjsc, spytala o ciaze ale powiedzialam ze wynik negatywny. dodam ze sie nie zabezpieczalismy bo jestesmy gotowi na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×