Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lafari

********************mamusie LISTOPAD 2012*********************************

Polecane posty

Gość mordziata
hej dziewczyny. zrobiłam test - są 2 kreseczki. termin wg mojej wyliczanki to 30.11.2012.... boję się, będę miała roczniaka i noworodka w domu... do lekarza pójdę za jakieś 3 tyg. - w pierwszej ciąży poszłam za wcześnie i nie było widać nic oprócz pęcherzyka ciążowego. myślę, że dzieciątko przyjdzie na świat wcześniej niż 30.11, bo miałam w październiku cesarkę, więc pewnie potną mnie przed terminem, by mi blizna nie pękła. czy są tu dziewczyny z warszawy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azja1212 Witamy cie wsrod mamusiek pisz co i jak u ciebie cos tu pusto nic sie nie dzialo przez dwa dni moze dlatego ze piekna pogoda i nie chce sie siedziec w domu ja tez poza domem i w rozjazdach ale od dzis trzeba sie brac do roboty bo czekaja mnie porzadki przedswiateczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka ja jaka
hej, może i ja już nieśmiało mogłabym się zapisać. Narazie jestem przed wizytą u gina , ale termin mam na 10 listopad. Jestem już mamą 6 -letniej córki :) Mieszkam w Tychach mam uwaga : 33 LATA trochę czuję się starą przyszłą mamą, ale chyba lepiej później niż wcale ;) Odliczam minuty do końca pracy , jeszcze 35 minut :D Jeżeli chodzi o mdłości to mam co jakiś czas ale całodniowe, ciąglę śpię i chodzę głodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia*2___:-)
witam. Wg moich obliczen 19.11( bo wg @ 26.10 jest duza rozbieżność)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy nowe listopadówki! :) Jeśli chcecie to dopiszcie się do tabelki - ja z tym jeszcze czekam (dopiszę się po wizycie u gina).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy nowe mamuśki ;) u mnie ok, ale niestety przełożyli mi wizytę u lekarza na 5.04, bo zmienili lokalizację .. :/ wiec jeszcze półtorej tygodnia w niepewności.. dziś trochę ogarnęłam mieszkanie, bo ostatnio nie miałam siły sprzątać, mogłabym cały czas spać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wglowiesieniemiesci
chętnie się dopiszę do Was przyszłe mamusie ;) test pozytywny 11 marca, wizyta potwierdzona u gin 21 marca, dziś 7 tc ;) termin na 13 listopada < a moje urodziny 14 ;) ;) ;) może dzidzia będzie miała ochotę wyjść na Świat w tym terminie ;) pierwsze objawy to po prostu spóźniona @ nic poza tym , dopiero później doszły mdłości a na dzień dzisiejszy to nawet brak apetytu ;) przez gardło przechodzą mi jabłka, bułka z masłem i woda niegazowana ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katranka
-----> jaka ja jaka... nie przejmuj się, ja będe miała 29 i pierwsze dziecko, ja to dopiero jestem stara ( jak na pierwszy poród:):) będzisz rodzic w Wojewódzkim? Ja pracuję w Tychach. U mnie zaczał się 5 tydzien ( od zapłodnienia) i nie moge się zdecydowac czy to odpowiednia już pora na wizytę u lekarza... Wg @ to już 7 tydzien, wg innych wyliczen 5, sama juz nie wiem na co patrzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nowe mamuski termin najlepiej liczyc od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki Pozdrawiam i gratuluje trzymajcie sie Mnie jeszcze mecza mndlosci i ciekawa jestem ile to jeszcze potrwa podobno do 12 tyg ale moze tez dluzej ale mam nadzieje ze nie u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie te obecne i te przyszłe:-) Mogę się dołączyć? Mój termin to 24 listopada,,, mam 32 lata, najstarsza córcia ma już 10 młodsza 6 i teraz maleństwo rozwiiające się w brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki:-) Jakie Wy stare ja mam 31 i w drodzę trzecie dziecko:-). Najstarsza córcia we wrzesniu 10 lat młodsza córcia w kwietniu 6 a termin porodu 24 listopada. Moge się przyłączyć?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Widzę, że jakoś dajecie radę:) Ja przechodzę jakiś kryzys, nie wiem nawet jak to nazwać;( mam tak straszne mdłości, że nie mam siły nawet się cieszyć. Może macie jakieś sposoby na nie??? jak tak dalej będzie to zwariuje.....:\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej...u mnie to samo mdłości, mdłości i mdłości...cały dzień...tez mam nadzieję ze niedługo przejdą...okropieństwo bleee...przyłączam sie i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka ja jaka
Hejka, jeszcze półtora godziny i mykam sobie do domku. Ja o tej porze mam już luzik, szefa już nie ma, oprócz tego data wysoka czyli papierów nie muszę jeszcze przygotowywać, słoneczko świeci a jutro podobno ma być bardzo ciepło. katranka, nie mam pojęcia gdzie będę rodziła, zresztą jakieś słuchy doszły mnie że ten szpital jest już nieczynny. Ja okropnie boję się wojewódzkiego bo ma fatalne opinie i warunki też są makabryczne, typu brak ciepłej wody :P , wizyty tylko na korytarzu , w salach 5 łóżek. Moją córke rodziłam w Katowicach na Raciborskiej, nawet fajnie tam było, sale 2-3 osobowe, moja Amelka od urodzenia musiała przyjmować antybiotyki a tam od początku otrzymaliśmy cudną pomoc neonatologa. Niestety nie pracuję w Tychach i codziennie jeżdżę do Mysłowic :) . Póki co to mdłości mnie omijają uffff Ja tam dziewczyny pracujące, pochwaliłyście się już ? ja byłam zmuszona bo jakieś mocne przeziębienie mnie dopadło a ja należę do osób które nigdy ale przenigdy nie korzystają ze zwolnienia l 4. Więc musiałam powiedzieć co jest na rzeczy. Narazie wszystko ok, gratki dostałam i wszyscy mi się przyglądają :D . Ale jest gut. Jessuuu ale mi się chce spaaać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Nie bylo mnie na weekend bo pracowalam a wczoraj to jakos sily na nic nie malam. Jak poszlam spac po poludniu z moja corcia to 3,5 godz nam to zajelo;) AgataHa ja tez w pierwszej ciazy pilam duzo coli mordziata gratulacje i badz dzielna. ja bede miala roznice dwoch lat i jestem czesto przerazona wiec ci sie nie dziwie GosiaKR aktywnosc w ciazy jak najbardziej , ja chodze na basen w tym na aqua aerobick ale zna rolki bym sie nie zdecydowala zawsze to mozna sie wywrocic i stracic dzidzie. Azja1212 witaj jaka ja jaka witaj i stara nie jestes!!!!!!!! ja bede miec 30 jak urodze a pierwsze mialam 28 wiec patrzac na to obiektywnie tez jestem stara:P a w pracy jeszcze sie nie chwalilam wogole tylko jedna kolezanka wie i nikt poza tym asmana gratulacje i witamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bijata ! Spróbuj jesc migdały, mnie troche pomagały przy pierwszej ciąży..Kiedy tylko bedziesz miała ochotę to je podjadaj, wypróbuj też picie gorzkiej herbaty... Teraz na szczęście nie ma tak źle ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe mamusie :) U mnie mdłosci robią sie chyba mniej uporczywe , może bedzie już lepiej , a dziś rano troche gardło mnie zaczeło boleć , mam nadzieje ze to nic takiego ,w czwaretek ide do gina, i nie mogę sie już doczekać , mam nadzieje ze same dobre wiadomości mi powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, ja pierwsza ciaze cale 9 miesiecy bylam aktywna,no, moze 8 :D teraz jedziemy na narty za 2 tygodnie i oczywiscie bede jezdzic,jak i w 1 ciazy :) Witam nowe mamusie :) mam nadzieje,ze topic bedzie sie rozrastal ,niczym nasze brzuchy :D mi poki co dokuczaja bole reumatyczne nog,w pierwszej ciazy bylo to samo,ale w nocy wije sie z bolu...dzis chyba poczytam,czy moge sie nasmarowac czyms rozgrzewajacym,bo nie idzie wytrzymac :( no i wozki juz ogladam,co by znalezc ten idealny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie dobrze, mdłości co prawda się utrzymują, ale pogoda ładna, to i humor mam dobry :) i mam więcej luzu, bo mały wyzdrowiał i był juz dzisiaj w złobku ;) Katranka, najlepiej liczyć od pierwszego dnia ostatniej miesiączki, bezpiecznie iść tak w 8-9 tygodniu, wtedy na pewno będzie "coś" widać ;) 1111ewa, ja w pierwszej ciąży mdłości miałam prawie do końca 4 miesiąca ;/ teraz mnie też męczą, ale nie cały czas, nachodzą tak falowa, jest ok, a za chwile mdli strasznie. Bijata, próbuj herbatę z imbirem, migdały.. Anja1982, mi tez sie teraz zdarza spać z synkiem na jego drzemce ;) i jak słodko on się do mnie przytula ;) ulna, mnie tez osttnio pobolewało gardło, ale pomogła mi woda z solą :) przeszło jak ręką odjął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A od jutra zaczynam sprzątanie świąteczne :/ musze zrobić porządek w mojej szafie, bo mam wszystko nawrzucane i dociśnięte :P Ja raczej nic, albo nie wiele będę kupować dla dziecka, bo mam mnóstwo rzeczy po synku i od siostry po siostrzenicy. Jedynie może fotelik kpimy, bo wczesniej mieliśmy pożyczony, a siostra ma troche kiepski, jesli chodzi o testy bezpieczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z kolei ubranka oddałam koleżance, bo tuż po porodzie zarzekałam się, że już żadnego dziecka :D, wiec mamy jedynie łozeczko,posciel i inne takie rzeczy, musze dokupic ubranka i wozek gleboki,bo mam spacerowke. Teraz juz wiem,co mi sie przydalo przy coreczce,wiec mam nadzieje,ze nie zapomne o niczym, przy Nince tuz po powrocie ze szpitala zamawiałam na allegro leżaczek-bujaczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela1000
Witam mamy, LAFRIN daj znaki co u Ciebie bo troche czasu tu nie wchodziłam i juz nie znam tych osób nowych, jak tam dzidzia? u mnie zaraz bedzie 9 tydzien a w piatek zobacze maluszka. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja wczoraj czułam się ok ponieważ od początku meczą mnie mdłości przy pierwszym dziecku tego nie było więc w sumie nie potrafię sobie z tym poradzi. Wróciłam z pracy nawet jedno okno umyłam poszłam na kijki, więc myślałam ze to może już koniec mdłości. Ale niestety dziś znów czuje się źle. Kurcze jak sobie z tym poradzi. Imbir go herbaty daj e ale różnicy nie czuję, colę piję ale też nie pomaga. Jednym słowem przewalone. W pracy już powiedziałam z racji tej że pracuje w Placówce bankowej gdzie jest 4 osoby to nie ma co ukrywać ale jeszcze do regionalnego to nie poszło poczekamy jak skończę 3 miesiące. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly zaczal mi raczkowac :) wiec bieogam za nim :) po puerwszej wizycie u gin w 100% czuje, ze jestem w ciazy. wiem. bijace serduszko robi swoje :) wzruszylismy sie z m. bardzo, mimo, ze ostatnie takie przezycia mielismy niedawno.. ;) jem namietnie salatki. bogu dzieki. na razie waga w dol ;) ale to chyba przez mdlosci, ktore juz chyba [!!!!!!!!!!! ] mijaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly zaczal mi raczkowac :) wiec bieogam za nim :) po puerwszej wizycie u gin w 100% czuje, ze jestem w ciazy. wiem. bijace serduszko robi swoje :) wzruszylismy sie z m. bardzo, mimo, ze ostatnie takie przezycia mielismy niedawno.. ;) jem namietnie salatki. bogu dzieki. na razie waga w dol ;) ale to chyba przez mdlosci, ktore juz chyba [!!!!!!!!!!! ] mijaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×